ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    امتیازها
    75,022
    سطح
    100
    6,106
    کاربر انجمن

شیطان سبز:Evil Green

شرکت Aerocool اینبار کیس جدیدی را برای حرفه ای ها معرفی کرد کیس شیطان سبز(Evil Green)

این کیس در کلاس کیس های Full-Tower است .

سایز واندازه این کیس :600 (H) x 234 (W) x 555 (D) میلیمتر

جنس ورق اسکلت کیس از نوع استیل ژاپنی (Japanese SECC) و با ضخامت 0.8mm می باشد.

دارای محفطه مخصوص برای قرار گیری هارد و .....د بالای کیس

پورت های پنل جلوی کیس:

دارای پورت USB3.0 و کابل رابط مخصوص به آن برای نصب روی مادربرد

دارای پورت E-SATA

دارای سه عدد پورت USB2.0

دارای پورتهای صدا در دو حالت AC-97 و HD

دارای امکان کنترل دور شش عدد فن

همچنین کاربر می تواند روی درب کناری کیس 4 عدد فن 12یا14 سانتی متر نصب کند

این کیس قابلیت نصب 6 درایو 5.25 و 3.25 اینچی را دارد که بهمراه این کیس وسایل نصب سریع ارائه شده است.

همانند تمامی کیس های حرفه ای دنیا در پنل پشتی این کیس نیز شاهد ورودی و خروجی لوله های واتر کولینگ هستیم.

دو فن نصب شده 23 سانتی بر روی این کیس دارای سرعت چرخشی برابر 750 RPMهستند که LED های سبز در هنگام کار

بر زیبایی کیس می افزاید

قیمت این کیس که در ماه ژانویه ارائه می شود 119.90 یورو است.

این کیس هیچ تفاوت ظاهری به لحاظ ساختار با X9 ندارد؟؟؟؟حتی اگر دقت کنید بالای کیس X9 گرین عبارت

XPredator نوشته شده که نام این شرکت است ؟؟؟؟؟یعنی این کیس با طراحی این شرکت بوده که گرین

با گرفتن مجوز ساخت از اون کپی می کنه؟؟؟؟

بله اینطور بنطر می رسه .

اگه کسی اطلاعاتی کامل تری در اینباره داره بذاره..............................

تفاوت های نادری بین این دو کیس دیده می شه که یکیشون ضخامت ورق بکار رفته و دیگری تعداد فن ها است

البته رنگ دو کیس رو فراموش نکنیم

حال شما را به دیدن تصاویری از این دوقلوها دعوت می کنم

کیس Evil Green

گرین X9

کیس Evil Green

گرین X9

کیس Evil Green

گرین X9

کیس Evil Green

گرین X9

کیس Evil Green

گرین X9

نگارش:سعید افرازی

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 2.jpg
مشاهده: 16
حجم: 55.6 کیلو بایت
    ویرایش توسط rajah : 2011/12/16 در ساعت 14:52
    .................................................. ........................................

>>>>>>>>>>>>>>>>>

<<<<<<<<<<<<<<<<<<

.................................................. .......................................

امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,211
    کاربر فعال
    سعید جان OEM شنیدی ؟!
    گرین یه برند وطنی ، تولید کننده ، افتخار آفرین ، دلاوران ، نام آوران نیست ! کارش سفارش به صورت OEM است یعنی از اسم و اعتبارش استفاده میکنه و به شرکت های مختلف گم نام تر سفارش محصولات باکیفیت میده مثل خیلی از برندهای دنیا ، مثل CK که هم عطر و عدکلن داره ، هم ساعت ، هم پوشاک و هم....

یه شرکت که نمیتونه توی همه موضوعات حرفی برای گفتن داشته مثل کاری که سامسونگ میکنه و رنج محصولاتش از SSD تا ماشین ظرفشویی را پوشش میده !!!

مثل شرکت Tuniq فن Tower 120 extreme را برای گرین و به نام گرین براش تولید میکنه !

پست جالبی بود ، برادر X9 را ندیده بودیم که دیدیم !
    “If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough.”
    Albert Einstein
    امتیازها
    75,022
    سطح
    100
    6,106
    کاربر انجمن
    آره علیرضا جان oem رو تو جریانش هستم

ولی اینکه گرین که کارش کیس سازی اونوقت بیاد خود کیس رو از شرکت دیگه ای بگیره و فقظ اسمش برا اون باشه

lمثلا آیا شرکت سامسونگ که میاد پنل های صفحه نمایشش رو از شرکت دیگه ای بخره؟؟؟

چون کار اصلیش ساخت ssd نیست برای محصولاتش از بقیه شرکت ها استفاده می کنه

بنظر بنده گرین می تونه این کیس ها رو خودش طراحی کنه و باافتخار بالاش بنویسه green

نه اینکه زیر نام XPredator کمرنگ بنویسه green
    .................................................. ........................................

>>>>>>>>>>>>>>>>>

<<<<<<<<<<<<<<<<<<

.................................................. .......................................

امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,211
    کاربر فعال
    البته خیلی نمیشه به گرین خرده گرفت ! این کار یعنی OEM به خصوص توی کشور جهان سومی خیلی رایجه ! حتی تو کشور توسعه یافته هم زیاده !

نفس oem خیلی خوبه چون باعث جون گرفتن شرکت های کوچک هم میشه ! مارک Elixir توی بازار رم هم جزو همین شرکت ها بوده و به خاطر کیفیت بالاش خیلی از غول های تولید رم ازش خرید میکردند و خرید خواهند کرد

الان مارک Vtek که مولتی متر ها 20-25 تومنی بازار رو پوشش میده Oem است (Voltage Technology) که پدر بنده وارد کرده تا رنج محصولات ارزون قیمتش را برآورده کنه ، این کار هم برای مصرف کننده کم درآمد و یا با کاربرد کم از دستگاه مناسبه و هم برای اقتصاد چین عزیز ! البته این VTEK که من میگم جنس درجه 3 اصلا نیست و من به شخصه با اینکه مولتی متر Appa305 زیر دستمه (300 تومن) ولی معمولا به خاطر سایز کوچک Vtek اون را همراهم دارم و باهاش 400 ولت هم میگیرم ! تنها کاری که oem کار ها انجام میدن انتخاب یه نام تجاری و واردات اونه !

ولی گرین هیچی را خودش تولید یا اسمبل نمیکنه پس عملا فرقی با شرکت آواژنگ ، ویستا پخش و یا پدر بنده نداره ! یه فرق داره ، اونم این که گرین نمیگه که این محصولات من کار خودم نیست !

آواژنگ و ویستا پخش هم خدمتی جز گارانتی ندارن ! ولی انقدر وضع اقتصاد به هم ریخته که کسایی که قبلا محصولی تولید میکردند و نمیزاشتن ارز از این مملکت خارج بشه الان مجبورا OEM کار کنن یا به صرف واردات قناعت کنند (پدر من قبلا مولتی متر های پنلی تولید میکرد مثلا با قیمت 14 تومن بعد یه فردی میرفت و همون رو از چین میاورد 8 تومن ! ولی کی بود که به ملت بگه چینیه 2 تومن هم قطعه خوب استفاده نکرده ولی محصول ایرانی داره 11 تومن قطعه درجه 1 روش کار میشه !)

سامسونگ به شرکت های بزرگی مثل فیلیپس هم پنل میده ! کار سامسونگ رو اصوله چون داره تولید میکنه و به کره خدمت میکنه حالا مثلا آبمیوه گیریش رو خودش نسازه ! چی میشه !

اتفاقا من گرین را دوست دارم ! کیفیتش خوبه ! گارانتیش خوبه ! قیمتش مناسبه ! از همه مهمتر به برنده های دیگر هم اجازه گرون فروشی نمیده !
    ویرایش توسط Arsn : 2011/12/16 در ساعت 18:02
    “If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough.”
    Albert Einstein
    امتیازها
    48,194
    سطح
    100
    3,252
    مدير بازنشسته
    راستش درست و حسابی متوجه نشدم oem چیه ولی تنها چیزی که فهمیدم اینه که
    گرین محصولاتش رو خودش تولید نمیکنه ؟؟

یعنی تمامی محصولاتش رو خودش تولید نمیکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با تشکر
    هر چه بیشتر عمر می کنم بیشتر اطمینان پیدا می کنم که تفاوت عمده انسانها ، تفاوت بین انسان ضعیف و قوی ، بین انسان بزرگ و کوچک میزان توانایی یا اراده استوار و خلل نا پذیر آنهاست . به این معنی که انسان قدرتمند هنگامی که هدفی را برای خود مشخص می کند دو راه بیشتر پیش رو ندارد : یا مرگ یا پیروزی
    امتیازها
    38,792
    سطح
    100
    6,649
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    شرکتهای oem یک پلت فرم خاص ویا یک محصول الکترونیکی رو تو لید میکنن و دیگر شر کتها از اون محصولات استفاده میکنن چون برای بعضی شرکتها راه اندازی خط تو لید اون قطعه ویا طراحی به صرفه نیست
    ویرایش توسط VSH-Katana : 2011/12/16 در ساعت 22:46
    امتیازها
    48,194
    سطح
    100
    3,252
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط X-RAY نمایش پست ها
    شرکتهای oem یک پلت فرم خاص ویا یک محصول الکترونیکی رو تو لید میکنن و دیگر شر کتها از اون محصولات استفاده میکنن چون برای بعضی شرکتها راه اندازی خط تو لید اون قطعه ویا طراحی به صرفه نیست
    الان شرکت گرین تولین کننده هست یا مصرف کنده ؟؟؟؟؟؟

با تشکر
    هر چه بیشتر عمر می کنم بیشتر اطمینان پیدا می کنم که تفاوت عمده انسانها ، تفاوت بین انسان ضعیف و قوی ، بین انسان بزرگ و کوچک میزان توانایی یا اراده استوار و خلل نا پذیر آنهاست . به این معنی که انسان قدرتمند هنگامی که هدفی را برای خود مشخص می کند دو راه بیشتر پیش رو ندارد : یا مرگ یا پیروزی
    امتیازها
    75,022
    سطح
    100
    6,106
    کاربر انجمن
    جواد جان مگه پست اول رو ندید عینا همون کیسه

>>>>>>>>>>>>>>>>>

<<<<<<<<<<<<<<<<<<

امتیازها
    48,194
    سطح
    100
    3,252
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط rajah نمایش پست ها
    جواد جان مگه پست اول رو ندید عینا همون کیسه
    چرا خوندم
    ولی نفهیدم چی شد
    الان فهمیدم
    گرین مصرف کننده هست

با تشکر
    امتیازها
    8,751
    سطح
    63
    1,402
    کاربر انجمن
    برادر اون هم چه برادری دو قلو فقط رنگ چراغ هاشون وطلق پلاستیکی فرق میکنه یکی سبز و دومی قرمز از یک پدر و دو مادر متفاوت با تشکر

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع