ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال

ارتش اژدهای MSI به دنبال چیست؟

سال 86 یا 87 بود من اولین لپ تاپم رو از برند acer خریدم.یک cpu celeron 1.6ghz با 512mb رم و یک گرافیک 64mb اینتل داشت!برای من که قبلش یک pc واسه دوره خیار شور شاه داشتم این یک سیستم غول بود!با اون یاد گرفتم آهنگ سازی کنم و شب ها هم تا صبح توی اینترنت بودم.بازی هایی مثل need for speed و delta force رو ساعتها میکردم.GTI هم جای خود داشت...بعد از مدتی یک رم 256 واسش خریدم و این اون زمان به منزله ارتقا پلتفرم بود!!دوستان دهه 60 همه میدونن چی میگم.برای اکثر ما خرید سیستم و لپ تاپ و امثال اینها شور و شوق خاصی داشت و بهترین استفاده رو میبردیم ازشون.اما با گذر زمان به مراحل پیشرفتی رسیدیم که خاطرات اون سالهارو به بهانه ایی برای خندیدن تبدیل کرده!به قول یک استادی داشتیم مشهدی بود و من خیلی دوستش داشتم میگفتند:شما نمیخواد سر دربیارید که اونها چی ساختند،فقط دنبال این باشید که یاد بگیرید چطور ازشون استفاده کنید چون تا بخواید اینو بفهمید اونها یک چیز جدید ساختند!
    خوب ظاهرا خیلی هم بیراه نمیگفت.به لطف اینترنت و دنیای مجازی و انجمن هایی مثل ما،همه داریم خوب و به روز پیش میریم.هر روز یکی از دوستان و اساتید زحمت میکشند و به روزترین تکنولوژی هارو واسمون کالبد شکافی میکنند که همین جا از همشون تشکر میکنم @};-

خوب دوستان گلم این مطالب رو نوشتم تا مثل همیشه یکنخوات شروع نکرده باشم.حالا برسیم به بحث اصلی...
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: G-Series_webpage_banner_960x350.jpg
مشاهده: 41
حجم: 51.1 کیلو بایت
    تا همین چند وقت پیش لپ تاپ های گیمینگ در مقابل PC حرف خاصی برای گفتن نداشتند.قیمت های گزاف و دور از دسترس آنها،دیدن آنها را برای ما فقط در حد خواندن مقالات و دیدن عکسهایشان کرده بود.کمپانی های مثل RAZER هم با قیمت های نجومی به خوبی در این عرصه کار میکردند و خوب رقیب خاصی هم در مقابل خود نمیدیدند!حتی یک بار خواندم یکی از مسئولین ریزر در جایی گفت بود که ما هم مثل اپل فقط برای قشر پر درآمد محصول درجه یک و خاص تولید میکنیم.اما شاید اگر این مسئول الان در جلوی خبرنگاران قرار میگرفت هیچوقت همچین صحبتی رو نمیکرد!

نام: MSI-GT70-Gaming-Laptop-2.jpg
مشاهده: 47
حجم: 252.3 کیلو بایت
    این بار تب و تاب رقابت رنگ دیگری به خود گرفته است!دیگر کمپانی های RAZE،ALIENWARE یکه تاز میدان نیستند و حالا در کنار خود رقبای خوش قیمتی مثل msi را دارند!
    msi ابتدا با لپ تاپ هایی وارد این گود شد که از نظر سخت افزار در حد خوب و مناسبی بودند هرچند همان اوایل شکل و ظاهر خوبی نداشتند و از تکنولوژی های اختصای کمی برخوردار بودند.اما ابن خود زنگ خطر را برای رقبا به صدا در اورد.asus در اولین قدم متوجه این رقیب سرسخت خود شد و آن را دست کم نگرفت.تقریبا به مقابله به مثل پرداخت و جنگ سرد شروع شد!

نام: five_pictures2_100203_20140925113631.png
مشاهده: 31
حجم: 174.3 کیلو بایت
    msi هم به راه خود ادامه داد و در سایه ایی نا آشنا فعالیت خود را کم کم بزرگ کرد!شاید با استارت ساخت مدل هایی مثل GT780DX این جنگ سرد را ادامه داد و اینبار رقبا کمی به خود آمدند.ساخت مادربرد های اولیه مقداری معمولی بود و شاید مهندسین MSI به این باور نرسیده بودند که به جز نام گیمینگ و چراغ های کیبرد موارد دیگری نیز برای یک لپ تاپ گیمینگ مناسب است!!پس دوباره دست به کار شدند و اینبار ظاهر زیبا را در کار خود وارد کردند.اما خوب دیگر چه چیزی لازم بود تا ارتش اژدها را از ارتش جمهوری گیم و تیغ برنده قویتر کند؟خوب مسلم بود مواردی که MSI در آن ضعیفتر به نظر میرسید!ساخت مادربرد و لحاظ چیدمان مناسب و مواردی مثل تکنولوژی های انحصاری و تبلیغات پر سر و صدا!بله دوباره MSI دست به کار شد و اینبار با ظاهر زیبا،چیدمان و طراحی عالی و تکنولوژی های تقریبا انحصاری خود آتش دهان اژدها را به رخ کشید.حالا انقدر حرفه ایی شده بود که با قدرت پایش را زمین بکوبد و نعره بکشد و سهم زیادی از بازار را از آن خود کند.به محض ورود گرافیک های قدرتمند سری 900 NVIDIA دو برند MSI و ASUS دست به کار شدند و هنوز بنچمارک خوب ندیده این کارتها را روی محصولات جدید نصب و روانه بازار کردند!!مدل MSI GS70 2QE از همین موارد است.در این تاپیک دوست خوبم محمد رضا جان زحمت کشیدند و مطلبی رو در مورد این کارتها گذاشتند.

نام: ***1576;***1606;***1670;***1605;***1575;***1585;***1705; ***1711;***1585;***1575;***1601;***1740;***1705; 900.png
مشاهده: 37
حجم: 118.3 کیلو بایت
    برخی از تکنولوژی های این برند رو براتون نام میبرم،
    کیبردهای قابل برنامه ریزی نوری با نرم افزار اختصاصی که حتی دارای پروفایلهای قابل SAVE هستند.

نام: ***1705;***1740;***1576;***1585;***1583; ***1606;***1608;***1585;***1740; ***1580;***1583;***1740;***1583;.png
مشاهده: 34
حجم: 157.8 کیلو بایت
    استفاده از سیستم audio boost که درسته که خیلی هم اختصاصی نیست اما مرسوم هم نیست و یک نو آوری محسوب میگردد.همچنین msi به صورت گسترده از این تکنولوژی بهره میبرد.

نام: ***1589;***1583;***1575;***1740; ***1576;***1608;***1587;***1578;.png
مشاهده: 32
حجم: 70.7 کیلو بایت
    استفاده از تکنولوژی shift که به شکل زیبایی در کیبرد قرار داده شده است و به این شکل است که 3 حالت در آن قرار دارد برای استفاده های معمولی تا گیم و کارهای سنگین.green،comfort،sport

نام: ***1578;***1705;***1606;***1608;***1604;***1608;***1688;***1740; ***1588;***1740;***1601;***1578;.jpg
مشاهده: 31
حجم: 124.7 کیلو بایت

خلاصه کلام اینکه برندهای رقیب حالا دیگر احتیاج به راهکارهای جدیدی دارند تا مشتری را مجاب نمایند تا msi خوش قیمت را کنار بگذارند و از این همه تکنولوژی جدید بگذرند و به دنبال آنها بروند...

نویسنده:امیرحسین آریایی
    امتیازها
    10,918
    سطح
    69
    2,130
    اوركلاكر
    دقیقا.
    حالا لپ تاپ به کنار.سخت افزارش به کنار.
    ولی به شخصه خودم تنها یک روز تمام داشتم با این کیبورد msi ور میرفتم.واقعا از خود لپ تاپ سرگرم کننده تره. :دی
    به طوری که حتی میشه اسمت رو هم روی کیبورد بنویسی.
    اینقدر قابلیت کاستومایز داره که نگو و نپرس :D
    امتیازها
    54,136
    سطح
    100
    11,513
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    عالی بود امیر حسین جان ....... ممنون ..... :-c
    RAM: Team Group 8GB 3000Mhz CL16 DDR4
    CPU: AMD Ryzen 2200 G
    MAIN: ASUS B350-E Sock AM4
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Aliover نمایش پست ها
    دقیقا.
    حالا لپ تاپ به کنار.سخت افزارش به کنار.
    ولی به شخصه خودم تنها یک روز تمام داشتم با این کیبورد msi ور میرفتم.واقعا از خود لپ تا سرگرم کننده تره. :دی
    به طوری که حتی میشه اسمت رو هم روی کیبورد بنویسی.
    اینقدر قابلیت کاستومایز داره که نگو و نپرس :D
    اره دقیقا درسته.من فقط نیم ساعت با یک مدلش کار کردم وقت نداشتم اما یه سر به نرم افزارش زدم کلا حیرت انگیز بود!!خیلی کارها میکرد!
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط saman1992 نمایش پست ها
    عالی بود امیر حسین جان ....... ممنون ..... :-c
    قربانت سامان جان @};-
    امتیازها
    10,918
    سطح
    69
    2,130
    اوركلاكر
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryaiee نمایش پست ها
    اره دقیقا درسته.من فقط نیم ساعت با یک مدلش کار کردم وقت نداشتم اما یه سر به نرم افزارش زدم کلا حیرت انگیز بود!!خیلی کارها میکرد!
    تازه این سری دو فن دیگه هم داره که وقتی بخوای میتونی دکمه فنی که بالای دستگاه هست رو فشار بدی تا دستگاه رو خنک کنه.
    یک فن دمنده هست و دیگری مکنده.
    همراه این سری هم یک ماوس گیمینگ هم عرضه میشه که به نظر خوش دست میاد.
    ولی حاشیه های نقره ای روی ماوس حس خوبی به آدم نمیده.
    تازه ماوس پد گیمینگ با درج عبارت ام اس ای گیمینگ هم همراهش ارائه میشه.
    در کل با توجه به سخت افزار خوبشون امکانات خوبی رو هم به نسبت به قیمت ارائه میدن.
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Aliover نمایش پست ها
    تازه این سری دو فن دیگه هم داره که وقتی بخوای میتونی دکمه فنی که بالای دستگاه هست رو فشار بدی تا دستگاه رو خنک کنه.
    یک فن دمنده هست و دیگری مکنده.
    همراه این سری هم یک ماوس گیمینگ هم عرضه میشه که به نظر خوش دست میاد.
    ولی حاشیه های نقره ای روی ماوس حس خوبی به آدم نمیده.
    تازه ماوس پد گیمینگ با درج عبارت ام اس ای گیمینگ هم همراهش ارائه میشه.
    در کل با توجه به سخت افزار خوبشون امکانات خوبی رو هم به نسبت به قیمت ارائه میدن.
    بله کاملا درسته.والا علی جان علت ننوشتن اون کولینگ که فرمودید این بود که اختصاصی msi نیست و برندهای دیگر هم کم و بیش از این مدل کولینگ استفاده میکنند.حتی قابلیت کنترل این فن ها هم مد نظرم بود اما خوب دیدم برند های دیگر هم معمولا دارند هرچند که به صورت خیلی زیاد برای همه محصولاتشون استفاده نمیکنند.
    امتیازها
    151,941
    سطح
    100
    2,633
    ممنون امیرحسین عزیز خیلی جالب بود @};-@};-@};-@};-@};- بنده که تا حالا از نزدیک یک MSI ندیدم چون از مین هاش خاطره خوشی از قدیم نداشتم حتی واسه دیدنش هم وسوسه نمیشدم ! این قیمت خوب هم شاید 4 ,5 میلیون باشه که باز از توان خیلی ها خارجه (اگه قیمت دقیقش معلومه بهم بگید ) مسئله بعد هم که کیفیت هست که باز msi به اون حد خودش رو رسونده !؟
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط MR.POORSUNI نمایش پست ها
    ممنون امیرحسین عزیز خیلی جالب بود @};-@};-@};-@};-@};- بنده که تا حالا از نزدیک یک MSI ندیدم چون از مین هاش خاطره خوشی از قدیم نداشتم حتی واسه دیدنش هم وسوسه نمیشدم ! این قیمت خوب هم شاید 4 ,5 میلیون باشه که باز از توان خیلی ها خارجه (اگه قیمت دقیقش معلومه بهم بگید ) مسئله بعد هم که کیفیت هست که باز msi به اون حد خودش رو رسونده !؟
    محمدرضا جان،ممنون که همیشه شرمنده میکنید بنده رو.در مورد قیمت خوب راجب کل خانواده g صحبت کردم و یک مدل مد نظر نبوده اما به نسبت خیلی از برندها با توجه به کانفیگ و ساختار قیمت خوبی داره و کاملا موافقم که باز هم برای خیلی ها گرون محسوب میشود.در مورد کیفیت باید عرض کنم همونطور که بالا عرض شد خوب اوایل چندان برای خودم هم جدی نبود و اگر اون زمان کسی بهم میگفت لپ گیمینگ چی بخرم شاید با توجه به بازار کشور asus رو پیشنهاد میدادم!اما الان شرایط به شدت فرق کرده.در مورد لپ تاپ خوب درخشیده اما خوب در مورد سخت افزار msi در رتبه 2 انتخاب های من خواهد بود!هنوز هم کیفیت ساخت سخت افزاری asus در اکثر محصولات بیشتر قبول دارم.(مخصوصا مادربرد و گرافیک)
    امتیازها
    151,941
    سطح
    100
    2,633
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryaiee نمایش پست ها
    محمدرضا جان،ممنون که همیشه شرمنده میکنید بنده رو.در مورد قیمت خوب راجب کل خانواده g صحبت کردم و یک مدل مد نظر نبوده اما به نسبت خیلی از برندها با توجه به کانفیگ و ساختار قیمت خوبی داره و کاملا موافقم که باز هم برای خیلی ها گرون محسوب میشود.در مورد کیفیت باید عرض کنم همونطور که بالا عرض شد خوب اوایل چندان برای خودم هم جدی نبود و اگر اون زمان کسی بهم میگفت لپ گیمینگ چی بخرم شاید با توجه به بازار کشور asus رو پیشنهاد میدادم!اما الان شرایط به شدت فرق کرده.در مورد لپ تاپ خوب درخشیده اما خوب در مورد سخت افزار msi در رتبه 2 انتخاب های من خواهد بود!هنوز هم کیفیت ساخت سخت افزاری asus در اکثر محصولات بیشتر قبول دارم.(مخصوصا مادربرد و گرافیک)
    کاملا موافقم :x:-bd
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع