ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    امتیازها
    8,743
    سطح
    62
    150
    کاربر انجمن

پاک شدن عکس های گوشی

سلام خدمت دوستان عزیز
    اتفاقی که برای گوشی من افتاده به اینصورت هست که، هرچی عکس که با خود گوشی گرفته شده و در فولدر(camera) وجود داشته، پاک شده و بقیه عکس ها حالا از هر طریق دیگه ای که داخل گوشی بوده موجوده.
    حالا نمیدونم این اتفاق چرا افتاده و چی شده که تو گوشی فقط این فولدر پاک شده.
    میخواستم ببینم بهترین برنامه برای برگشت عکس ها چی هستش خودم با برنامه dr. Fonr تست کردم اما جالب نبود پیدا کرد اما خیلی عکس ها کوچیک بودن حالا چرا نمیدونم.
    بنظروتون بهترین راه برای برگشت عکس ها چی میتونه باشه. حالا چه با خود گوشی و چه با کامپیوتر
    بنظرتون این اتفاق چجوری افتاده اصلا. میخوام بدونم تا از اتفاق دوبارش جلوگیری کنم.
    مدل گوشی lg g2 هستش.
    با تشکر
    امتیازها
    151,941
    سطح
    100
    2,633
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    سلام دوست عزیز شما از اول بایستی با یک برنامه خوب اسکن میکردی ! هرباری که شما اسکن کنی شانست کمتر میشه و فایلها بیشتر اسیب میبینن ... مسئله بعد اینه که اسکنهای طولانی مدت برای جستجو باعث ضعیف شدن حافظه گوشی شما میشه (حافظه ذخیره سازی فایلها) اگر خیلی براتون مهمه این کار رو بکنید با برنامه Active UNDELETE Enterprise اسکن کنید . برنامه قوی هستش از نسخه اخر و کرک شدش استفاده کنید امیدوارم دیوایس گوشیتون رو بشناسه بعد از شناختن فقط و فقط تیک گزینه عکسها رو بزنید و بهتر که روی فرمت همون عکسها تیک بزنید تا جستجو کوتاه تر شه . موفق باشید
    امتیازها
    8,743
    سطح
    62
    150
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط MR.POORSUNI نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز شما از اول بایستی با یک برنامه خوب اسکن میکردی ! هرباری که شما اسکن کنی شانست کمتر میشه و فایلها بیشتر اسیب میبینن ... مسئله بعد اینه که اسکنهای طولانی مدت برای جستجو باعث ضعیف شدن حافظه گوشی شما میشه (حافظه ذخیره سازی فایلها) اگر خیلی براتون مهمه این کار رو بکنید با برنامه Active UNDELETE Enterprise اسکن کنید . برنامه قوی هستش از نسخه اخر و کرک شدش استفاده کنید امیدوارم دیوایس گوشیتون رو بشناسه بعد از شناختن فقط و فقط تیک گزینه عکسها رو بزنید و بهتر که روی فرمت همون عکسها تیک بزنید تا جستجو کوتاه تر شه . موفق باشید
    البته با چندتا برنامه ریکاوری تست کردم اما دیوایس گوشی نشناخت. حالا اینم تست میکنم
    Milky Way Galaxy, Solar System, Planet Earth, Islamic Republic of IRAN
    امتیازها
    20,652
    سطح
    90
    1,387
    کاربر انجمن
    سلام. من با برنامه ی Get Data Back for NTFS/FAT خیلی از فایل های از دست رفترو برگردوندم. اگه خواستی امتحان کن.
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع