ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 7 نخست 1234 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 69
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط iSteve نمایش پست ها
    عرفان جان من الان میخوام خود بایوس مادربردو آپدیت کنم، این روش هایی که توضیح دادین برای آپدیت خود بایوس نیست؟ راه دیگه ای داره؟
    @};-
    ناصر جان مادربوردت چیه ؟

امتیازها
    81,597
    سطح
    100
    10,650
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ErfanDL نمایش پست ها
    ناصر جان مادربوردت چیه ؟
    مین بردی که الان میخوام آپدیت کنم اینه مدلش:
    Foxccon Blackops

یه DFI LanParty UT P45-T3RS هم دارم که اگه بشه و ورژن جدید واسش اومده باشه اونم میخوام آپدیت کنم.
    کلا از کجا بفهمیم ورژنی که الان داره چنده؟
    @};-
    Milky Way Galaxy, Solar System, Planet Earth, Islamic Republic of IRAN
    امتیازها
    20,652
    سطح
    90
    1,387
    کاربر انجمن
    سلام دوستان.
    آقا من یه مشکل عجیب که تا حالا چند جا از جمله فروم خود ایسوس مطرح کردم جواب هم گرفتم ولی هیچ کدوم مشکلم رو برطرف نکرد !

سیستمم همینیه که رو امضامه.
    من قبلا به جای این مدل رمی که تو امضامه Kingston HyperX Predator 8 GB 2400 MHZ رو داشتم و روی فرکانس معمولی 1333 باهاش کار میکردم. بعد از یه مدت خواستم امتحانی بزارم روی پروفایل X.M.P و این کار رو هم کردم و همه جیز هم عادی بود: 2 پروفایل داشت به فرکانسهای 2133 و 2401.
    من فقط یه بار روی 2401 گذاشتم و در حد یکی دو بار روی این فرکانس استفاده کردم. بعد از یه مدت فروختم رم رو و این مدل جی اسکیل که روی امضامه خریدم.
    حالا از همون بدو خرید که خواستم پروفایل X.M.P رو فعال کنم 2 تا مشکل وجود داشت:

1: پروفایل 1 فرکانسش 2401 بود و پروفایل 2 با فرکانس 2399 ! اثری از 2133 نبود. این اولین مورد عجیب. من اومدم گذاشتم روی 2401.
    2: مشکل اصلی اینکه بعد از اون کار هر 5-6 بار یکبار که سیستم رو روشن میکنم, سیستم بوت نمیشه و چراغ CPU_LED روی مادربرد روشن میشه و باید یه بار ریستارت کنم سیستم رو تا بالا بیاد و وقتی هم میاد میگه: Overclocking Failed, Press f2 to run bios...
    میگه برم توی بایوس و تغیرات رو انجام بدم ! این مشکل رو من چند جا مطرح کردم ولی هیچ کدوم از راه حل ها مفید واقع نشدند.
    از جمله این که در سایت rog.asus.com/forum مطرح کردم و یکی از کاربران حرفه ای اومدن و گفتند که برم و بصورت دستی تنظیم کنم رم رو.

X.M.P: Manual
    Frequency: 2400 MHz
    Voltage: 1.65
    Timing: 10-12-12-31

اینم لینک سوالم در اونجا : http://rog.asus.com/forum/showthread...-X-M-P-Profile

این کار رو هم انجام دادم ولی بعد از چند روز مجددا مشکل پیدا شد !
    حالا خواستم بپرسم اگه شما عزیزان تجربه ی مشابهی یا راه حلی دارید لطف کنید کمک کنید. این رو هم بگم که تا حالا بایوس رو آپدیت نکردم. توی دفترچه مادربرد نوشته بود که اگه لازم ندارید توصیه نمیشه که آپدیت کنید !
    ممنون.
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط knight.iran نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    آقا من یه مشکل عجیب که تا حالا چند جا از جمله فروم خود ایسوس مطرح کردم جواب هم گرفتم ولی هیچ کدوم مشکلم رو برطرف نکرد !

سیستمم همینیه که رو امضامه.
    من قبلا به جای این مدل رمی که تو امضامه Kingston HyperX Predator 8 GB 2400 MHZ رو داشتم و روی فرکانس معمولی 1333 باهاش کار میکردم. بعد از یه مدت خواستم امتحانی بزارم روی پروفایل X.M.P و این کار رو هم کردم و همه جیز هم عادی بود: 2 پروفایل داشت به فرکانسهای 2133 و 2401.
    من فقط یه بار روی 2401 گذاشتم و در حد یکی دو بار روی این فرکانس استفاده کردم. بعد از یه مدت فروختم رم رو و این مدل جی اسکیل که روی امضامه خریدم.
    حالا از همون بدو خرید که خواستم پروفایل X.M.P رو فعال کنم 2 تا مشکل وجود داشت:

1: پروفایل 1 فرکانسش 2401 بود و پروفایل 2 با فرکانس 2399 ! اثری از 2133 نبود. این اولین مورد عجیب. من اومدم گذاشتم روی 2401.
    2: مشکل اصلی اینکه بعد از اون کار هر 5-6 بار یکبار که سیستم رو روشن میکنم, سیستم بوت نمیشه و چراغ CPU_LED روی مادربرد روشن میشه و باید یه بار ریستارت کنم سیستم رو تا بالا بیاد و وقتی هم میاد میگه: Overclocking Failed, Press f2 to run bios...
    میگه برم توی بایوس و تغیرات رو انجام بدم ! این مشکل رو من چند جا مطرح کردم ولی هیچ کدوم از راه حل ها مفید واقع نشدند.
    از جمله این که در سایت rog.asus.com/forum مطرح کردم و یکی از کاربران حرفه ای اومدن و گفتند که برم و بصورت دستی تنظیم کنم رم رو.

X.M.P: Manual
    Frequency: 2400 MHz
    Voltage: 1.65
    Timing: 10-12-12-31

اینم لینک سوالم در اونجا : http://rog.asus.com/forum/showthread...-X-M-P-Profile

این کار رو هم انجام دادم ولی بعد از چند روز مجددا مشکل پیدا شد !
    حالا خواستم بپرسم اگه شما عزیزان تجربه ی مشابهی یا راه حلی دارید لطف کنید کمک کنید. این رو هم بگم که تا حالا بایوس رو آپدیت نکردم. توی دفترچه مادربرد نوشته بود که اگه لازم ندارید توصیه نمیشه که آپدیت کنید !
    ممنون.
    سلام دوست عزیز. والا این موضوع به SPD رم مربوط میشه که میتونه با پردازنده ناسازگاری ایجاد کنه شما از طریق آموزش پست اول CPU Microcode را بروز رسانی کنید نتیجه رو اعلام کنید.

Milky Way Galaxy, Solar System, Planet Earth, Islamic Republic of IRAN
    امتیازها
    20,652
    سطح
    90
    1,387
    کاربر انجمن
    سلام دوست عزیز. والا این موضوع به SPD رم مربوط میشه که میتونه با پردازنده ناسازگاری ایجاد کنه شما از طریق آموزش پست اول CPU Microcode را بروز رسانی کنید نتیجه رو اعلام کنید.
    سلام. ممنون از راهنمایی. من این کار رو تا پایان اونجا که فایل bios.bin رو به bios.ROM تغیر نام باید داد انجام دادم ولی بقیشو که نصب اصلی هستش بلد نیستم. ببینید به این شکل که داخل دفترچه ی مادربرد زده باید انجام بدم ؟

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: bios.jpg
مشاهده: 36
حجم: 93.5 کیلو بایت

و اینکه آیا اینکه فقط آپدیت این یه قسمت از بایوس مشکلی ایجاد نمیکنه ؟ یعنی منظورم اینه که اگه کلا همرو با خود این فلش آپدیت کنم بهتر نیست ؟
    ممنون.
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    مین بردی که الان میخوام آپدیت کنم اینه مدلش:
    Foxccon Blackops

یه DFI LanParty UT P45-T3RS هم دارم که اگه بشه و ورژن جدید واسش اومده باشه اونم میخوام آپدیت کنم.
    کلا از کجا بفهمیم ورژنی که الان داره چنده؟
    @};-
    شرمنده داداش یکم دیر شد حواسم پرت شد کلا :دی این نرم افزار رو دانلود کن UEFI Download Tool Web Downloader.rar از حالت فشرده خارج کن بعد فایلش رو اجرا کن صبر کن تا خودش نصب بشه بعد روی Download Update کلیک کن اگه نسخه جدید بایوس براش اومده باش به صورت خودکار دانلود میکنه بعد دیگه خودت باید فلش کنی

امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط knight.iran نمایش پست ها
    سلام. ممنون از راهنمایی. من این کار رو تا پایان اونجا که فایل bios.bin رو به bios.ROM تغیر نام باید داد انجام دادم ولی بقیشو که نصب اصلی هستش بلد نیستم. ببینید به این شکل که داخل دفترچه ی مادربرد زده باید انجام بدم ؟

نام: bios.jpg
مشاهده: 36
حجم: 93.5 کیلو بایت

و اینکه آیا اینکه فقط آپدیت این یه قسمت از بایوس مشکلی ایجاد نمیکنه ؟ یعنی منظورم اینه که اگه کلا همرو با خود این فلش آپدیت کنم بهتر نیست ؟
    ممنون.
    بله دوست عزیز صحیح میباشد شما فرمت فایل رو CAP قرار دهید سپس آپدیت کنید

امتیازها
    81,597
    سطح
    100
    10,650
    مشاور انجمن
    شرمنده داداش یکم دیر شد حواسم پرت شد کلا :دی این نرم افزار رو دانلود کن UEFI Download Tool Web Downloader.rar از حالت فشرده خارج کن بعد فایلش رو اجرا کن صبر کن تا خودش نصب بشه بعد روی Download Update کلیک کن اگه نسخه جدید بایوس براش اومده باش به صورت خودکار دانلود میکنه بعد دیگه خودت باید فلش کنی
    عرفان جان شرمنده ام من تو این چیزا اطلاعاتی ندارم، منظورت از اینکه فلش کنم یعنی دقیقا چکار باید بکنم؟
    @};-
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    عرفان جان شرمنده ام من تو این چیزا اطلاعاتی ندارم، منظورت از اینکه فلش کنم یعنی دقیقا چکار باید بکنم؟
    @};-
    منظور این هست که بایوس را دوباره برنامه ریزی کنید از این آموزش: http://forums.sakhtafzarmag.com/thre...D8%A7-AMI-BIOS

امتیازها
    81,597
    سطح
    100
    10,650
    مشاور انجمن
    ممنونم، من این نرم افزارو دانلود و نصبش کردم. ولی گزینه ی download updateش خاموشه، روش نمیشه کلیک کرد. دلیلی داره؟

نام: Untitled.jpg
مشاهده: 62
حجم: 208.8 کیلو بایت

راه دیگه ای هم هست؟
صفحه 2 از 7 نخست 1234 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 69

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع