ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 3 نخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 24 از 24
    امتیازها
    151,941
    سطح
    100
    2,633
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط iranmanoto نمایش پست ها
    بزار منم یه چیزی بگم نگین لاله!
    1-وقتی روت کنی به تمامیه فایل های سیستمی دسترسی خواهی داشت و هر کاری که دوست داری روی تبلتت میتونی پیاده کنی
    2-با آنروت کردن نمیتونی سر شرکت رو کلاه بزاری! همینجوریش دنباله بهونه میگردن که ردت کنن چه برسه که روت کنی و بهونه دستشون بدی!
    3-برای کاهش مضرف باتری برنامه های اضافی رو فریز کن تا پردازش کمتری و فضای رم کمتری و درنتیجه مصرف کمتری داشته باش
    4-برای آپدیت ورژن اندرویدت یا باید منتظر آپ رسمی باشی یا با روت کردن و کاستوم رام ها به ورژن بالا آپ کنی!
    5-برو به انجمن زیر! همچی یاد میگیری
    http://forum.and-roid.ir/
    6- برنامه ای که نیاز به روت داشته باشه. فرقی نمیکنه نسخه پولی باشه رایگان باشه و یا.... باید دستگاه روت باشه!
    7-بیچاره تبلت!
    یه مادربرد 775 بگیر 70 تومن یه cpu دو هسته 20-30 تومن یه گیگ رم 40 تومن یه پاور 20 تومن یه مانیتور قدیمی 15 تومن
    شب تا صبح.. صبح تا شب هم روشنش بزار! مثل چی هم دانلود کن!
    اون تبلت هم حیفه! اینجوری باهاش تا نکن
    موفق باشی
    ممنون عزیز جوابی که میخواستم رو شما به جای بنده دادی . موفق باشی @};-
    امتیازها
    38,216
    سطح
    100
    3,320
    همیار انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Saeid59 نمایش پست ها
    چطوری وای فای کابلی بگیرم ؟؟؟ ))
    تا اونجایی که من اطلاع دارم نرم افزار android reverse tether این کار رو (اتصال دستگاه های اندرویدی به اینترنت کامپیوتر با کابل usb) انجام میده اما باید روت کنید! :D ;)
    امتیازها
    20,773
    سطح
    90
    145
    کاربر اخراجی
    نقل قول نوشته اصلی توسط meelad نمایش پست ها
    تا اونجایی که من اطلاع دارم نرم افزار android reverse tether این کار رو (اتصال دستگاه های اندرویدی به اینترنت کامپیوتر با کابل usb) انجام میده اما باید روت کنید! :D ;)
    ای بابا-شیطونه میگه یه چیزی بگم آ -روت رو خدا بگم چیکارش کنه!
    امتیازها
    20,773
    سطح
    90
    145
    کاربر اخراجی
    نقل قول نوشته اصلی توسط iranmanoto نمایش پست ها
    بزار منم یه چیزی بگم نگین لاله!
    1-وقتی روت کنی به تمامیه فایل های سیستمی دسترسی خواهی داشت و هر کاری که دوست داری روی تبلتت میتونی پیاده کنی
    2-با آنروت کردن نمیتونی سر شرکت رو کلاه بزاری! همینجوریش دنباله بهونه میگردن که ردت کنن چه برسه که روت کنی و بهونه دستشون بدی!
    3-برای کاهش مضرف باتری برنامه های اضافی رو فریز کن تا پردازش کمتری و فضای رم کمتری و درنتیجه مصرف کمتری داشته باش
    4-برای آپدیت ورژن اندرویدت یا باید منتظر آپ رسمی باشی یا با روت کردن و کاستوم رام ها به ورژن بالا آپ کنی!
    5-برو به انجمن زیر! همچی یاد میگیری
    http://forum.and-roid.ir/
    6- برنامه ای که نیاز به روت داشته باشه. فرقی نمیکنه نسخه پولی باشه رایگان باشه و یا.... باید دستگاه روت باشه!
    7-بیچاره تبلت!
    یه مادربرد 775 بگیر 70 تومن یه cpu دو هسته 20-30 تومن یه گیگ رم 40 تومن یه پاور 20 تومن یه مانیتور قدیمی 15 تومن
    شب تا صبح.. صبح تا شب هم روشنش بزار! مثل چی هم دانلود کن!
    اون تبلت هم حیفه! اینجوری باهاش تا نکن
    موفق باشی
    خدا نکنه! ما یه همچین جسارتی نکردیم!!!
    بعدش هم هر چند احساس میکنم این تاپیک خیلی طولانی شده ولی بحث هایی از بحث های قبلی درمیاد که مفیدند و آدم رو مشتاق میکنن به ادامه تا جایی که به قول یارو گفتنی : ته تو قضیه دربیاد!!!

اول از لینک بسیار مفیدی که دادین ممنونم( (فقط اینکه اکانت بگیرم در حد حرفه ای هاست یا به درد منم میخوره؟ ))

دوم- گفتید که: """" برنامه ای که نیاز به روت داشته باشه. فرقی نمیکنه نسخه پولی باشه رایگان باشه و یا.... باید دستگاه روت باشه! """
    اما این مطلب با توضیح دوست دیگه مون متناقض هستش-توضیح کدومتون رو ملاک بگیرم؟ >>>
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 1.JPG
مشاهده: 17
حجم: 77.7 کیلو بایت

سوم- در مورد سیستم دست دوم برای دانلود:
    مادربرد قدیمی م رو هنوز دارم (GIGA EP35 DS3L) -منتها بایوس ش بالا نمیاد-البته بک آپ بایوس رو دارم - ببرم نمایندگی مشکل قابل حله؟ هزینه ش چقدر میشه حدودا؟ ( فکر نکنم زیاد کار زمان بر و پیچیده ای باشه فقط یه فلش بایوس میدن دیگه نه؟تعمیر کار معمولی هم میتونه انجام بده؟ )
    CPU رو هم نگه داشتم Core2 E4600
    RAM سیستم فعلی هم 6 گیگ هستش که برام زیاده 1 گیگش رو بر میدارم و به برد قدیمی م هم میخوره
    غرض اینکه میمونه:
    پاور ( چه برندی-20 تومن درمیاد؟و چند وات؟ )
    هارد که شما نفرمودین-هارد 40 گیگ قدیمی دارم که کار نمیکنه-قابل تعمیر باشه میصرفه بدم برا سرویس؟ (اگه نه -دست دوم بگیرم؟- دست دوم چه حجمی باشه و هزینه ش زیاد بالا هم نباشه؟ )
    مانیتور (سوال دارم >> دیدم که تو سیستم های شبکه ای چند کامپیوتر رو با یک سوییچر میشه با یه مونیتور دید و ما بین کامپیوترهای مختلف سوییچ کرد- منظورم اینکه میشه خروجی تصویر کامپیوتر فعلی و دست دوم رو با سوئیچر به یه مانیتور وصل کرد ؟و مونیتور اضافی نخرید؟- اگه هست قیمت لطفا؟)
    روده دازی نباشه با احتساب وسایلی که موجود دارم و احیانا تعمیر قطعاتی که گفتم و خرید مابقی کسری ها
    میشه هزینه نهایی رو بهم بگین؟
صفحه 3 از 3 نخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 24 از 24

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)