ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 24
    امتیازها
    151,941
    سطح
    100
    2,633
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط Saeid59 نمایش پست ها
    نسخه کرک شده از توررنت گیر میاد لطفا؟؟؟
    بعید میدونم گیر بیاد باید یه سرچ حسابی توی اینترنت و سایتهای خارجی هم بکنید .یا خودتون برنامه نویس حرفه ای باشی بتونی کرکش کنی . اصولا برنامه هایی که توی سیستم اصلی و ساختاری گوشی دست میبرند نیاز به روت دارند تا سیستم عامل کارشون رو مختل نکنه اگر کرک شدش رو گیر بیارید یا کرک کنید گوشی شما او رو به عنوان مجوز برای دستکاری سیستم محسوب میکنه و گارانتی هم حفظ میشه
    (گوشی =تبلت)
    امتیازها
    20,773
    سطح
    90
    145
    کاربر اخراجی
    نقل قول نوشته اصلی توسط MR.POORSUNI نمایش پست ها
    بعید میدونم گیر بیاد باید یه سرچ حسابی توی اینترنت و سایتهای خارجی هم بکنید .یا خودتون برنامه نویس حرفه ای باشی بتونی کرکش کنی . اصولا برنامه هایی که توی سیستم اصلی و ساختاری گوشی دست میبرند نیاز به روت دارند تا سیستم عامل کارشون رو مختل نکنه اگر کرک شدش رو گیر بیارید یا کرک کنید گوشی شما او رو به عنوان مجوز برای دستکاری سیستم محسوب میکنه و گارانتی هم حفظ میشه
    (گوشی =تبلت)

خیلی ممنون
    اهل سرچ خصوصا در توررنت و غیره هستم خیلی زیاد
    سعی میکنم یه چیزایی گیر بیارم
    همین الانش هم رو پی سی یه دو جین نرم افزار کرک شده دارم که هیچ مشکلی هم ندارند
    آخریش هم کاسپرسکی 2015 با سه سال اکتیویت و قابلیت آپدیت آنلاین( البته برا خودنمایی نمیگم میدونم دوستان همه حرفه ای هستند)
    بالاخره یه کاریش میکنم
    سوال :1- اگه نتونم پیدا کنم پولی چطوری میشه خرید از سایت گوگل استور؟ روش پرداخت چیه؟
    2- روده درازی نباشه اصولا روت کردن با این همه مشکلات خصوصا از بابت امنیت حتما باید فوایدش به مضراتش بچربه که بعضی ها اقدام میکنن اینا افراد خاصی مثل برنامه نویس ها یا ... هستند؟ یا مثلا آدم هایی که میخوان از سیستم عامل و دستگاه و سخت افزار حداکثر راندمان رو داشته باشن؟؟؟
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    خیلی ممنون
    اهل سرچ خصوصا در توررنت و غیره هستم خیلی زیاد
    سعی میکنم یه چیزایی گیر بیارم
    همین الانش هم رو پی سی یه دو جین نرم افزار کرک شده دارم که هیچ مشکلی هم ندارند
    آخریش هم کاسپرسکی 2015 با سه سال اکتیویت و قابلیت آپدیت آنلاین( البته برا خودنمایی نمیگم میدونم دوستان همه حرفه ای هستند)
    بالاخره یه کاریش میکنم
    سوال :1- اگه نتونم پیدا کنم پولی چطوری میشه خرید از سایت گوگل استور؟ روش پرداخت چیه؟
    2- روده درازی نباشه اصولا روت کردن با این همه مشکلات خصوصا از بابت امنیت حتما باید فوایدش به مضراتش بچربه که بعضی ها اقدام میکنن اینا افراد خاصی مثل برنامه نویس ها یا ... هستند؟ یا مثلا آدم هایی که میخوان از سیستم عامل و دستگاه و سخت افزار حداکثر راندمان رو داشته باشن؟؟؟
    1- یا باید از کارت های بانکی بین المللی استفاده کنید و یا اینکه از گیفت کارت های Google Play استفاده کنید.
    2- هر دو مورد رو شامل میشه. هر کسی بسته به نیازی که داره اقدام به روت میکنه. بعضی ها از تمام قابلیت ها استفاده میکنند و بعضی هم فقط بخاطر موارد محدودی مثل آپدیت و استفاده از رام های بهینه شده.
    امتیازها
    38,216
    سطح
    100
    3,320
    همیار انجمن
    معنی ش رو دیگه میدونستم احتیاجی به ویکی پدیا نبود
    از توجه تان سپاس!!
    تا دیروز واسه خودم معنا و تلفظش سوال بود!

راستی در مورد کرک :

در کل برای کرک کردن نرم افزار های اندروید با لاکی پچر روت نیاز هست، ولی:
    نرم افزار هایی هم هستن که اگر کرک شده و یا قانونی هم باشن، باز هم برای استفاده ازشون نیاز به روت هست!
    امتیازها
    20,773
    سطح
    90
    145
    کاربر اخراجی
    نقل قول نوشته اصلی توسط meelad نمایش پست ها
    تا دیروز واسه خودم معنا و تلفظش سوال بود!

راستی در مورد کرک :

در کل برای کرک کردن نرم افزار های اندروید با لاکی پچر روت نیاز هست، ولی:
    نرم افزار هایی هم هستن که اگر کرک شده و یا قانونی هم باشن، باز هم برای استفاده ازشون نیاز به روت هست!
    پس بفرمایین ول معطلیم دیگه !!! هیچ راه حلی نداره تاپیک هم بسته بشه بره پی کارش!
    میخوام سرتون رو درد نیارم ولی چه کنم که به نرم افزار روشن و خاموش کردن اتوماتیک محتاجم >> شدید!! لازم دارم
    پس این برنامه Auto Shut Down & Srtart 2 برای کیا تولید شده ؟؟ فقط اونایی که حاضرن روت کنن؟؟ مثل اینکه باید گفت دمشون سرد نه گرم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!x-(
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    پس بفرمایین ول معطلیم دیگه !!! هیچ راه حلی نداره تاپیک هم بسته بشه بره پی کارش!
    میخوام سرتون رو درد نیارم ولی چه کنم که به نرم افزار روشن و خاموش کردن اتوماتیک محتاجم >> شدید!! لازم دارم
    پس این برنامه Auto Shut Down & Srtart 2 برای کیا تولید شده ؟؟ فقط اونایی که حاضرن روت کنن؟؟ مثل اینکه باید گفت دمشون سرد نه گرم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!x-(
    بله متاسفانه این برنامه و برنامه های مشابه نیاز به دسترسی های سطح بالا دارند.
    میتونید نرم افزار هایی مثل Phone Schedule رو امتحان کنید. با این نوع نرم افزار ها میتونید به جای خود دستگاه وای فای رو بصورت اتوماتیک خاموش کنید. فکر نمیکنم نیازی به روت داشته باشه.
    امتیازها
    20,773
    سطح
    90
    145
    کاربر اخراجی
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dan نمایش پست ها
    بله متاسفانه این برنامه و برنامه های مشابه نیاز به دسترسی های سطح بالا دارند.
    میتونید نرم افزار هایی مثل Phone Schedule رو امتحان کنید. با این نوع نرم افزار ها میتونید به جای خود دستگاه وای فای رو بصورت اتوماتیک خاموش کنید. فکر نمیکنم نیازی به روت داشته باشه.
    مدیر عزیز عزیزتر از جان:
    اتفاقا همین الانش هم برنامه
    Wi Fi Automatic
    رو استفاده میکنم که به گفته شما دسترسی روت نمیخواد و از این بابت مشکلی ندارم.
    در ضمن دوست عزیزم MR.POORSUNI که برام پیغام خصوصی فرستادن
    و گفتند که ""واضح بگم برای چه منظوری میخوام از تبلت با این نوع برنامه های خاموش روشن اتوماتیک استفاده کنم؟"

جواب :
    ------
    من از تبلت که تازه دو ماهه گرفتم منظورم استفاده در دانلود با وای فای ((چه شبانه- چه روزانه در سرویس بدون محدودیت حجمی)) هستش
    چون می خواستم PC برای یه کار ساده مثل دانلود کمتر روشن باشه و از لحاظ اقتصادی هم هزینه برق کمتری بهم تحمیل بشه!
    اینو داشته باشین تا بهتون بگم که:
    در نتیجه تصمیم گرفتم مواقعی که از دانلود شبانه 6 ساعتی استفاده میکنم تبلت با شارژ کامل رو ازش استفاده بکنم که بدون احتیاج به دخالت بنده با برنامه Auto Shut Down & Start 2 روشن بشه-از اونطرف هم مودم رو با اتصال وای فای روشن بذارم و با توجه به اینکه برنامه دوم Wi Fi Automatic رو تنظیم کردم که سر ساعت مقرر وای فای تبلت رو برقرار کنه .>> پس تا اینجا همه چیز اتوماتیک پیش رفت و دانلودهای ما با برنامه مخصوص خودش که اونم تنظیمات Scheduled (همون زمان بندی ) داره -شروع شد.
    میمونه از اونور موقع اتمام زمان دانلود رایگان>> که بازم با Wi fi Automatic تنظیم شده که اون ساعت وای فای رو قطع کنه.
    ولی واضحه که تبلت هم بایستی اون ساعت خاموش بشه که اینجا نقش برنامه Auto Shut Down پر رنگتر و واضحه !!!!!!

برای مواقعی هم که از سرویس بدون محدودیت حجمی استفاده میکنم میخوام در طول روز یا شب متناوبا ما بین PC و تبلت switch کنم
    یعنی تبلت با شارژ کاملبازم با این برنامه روشن بشهو تا جایی که شارژ داره (یعنی تا جونش در بیاد!!!!!!!) و باتری خالی کنه دانلود کنه
    بعدش PC که روش برنامه مشابه Auto Power-on Shut-down وصله روشن بشه و دانلود کنه تا موقعی که تبلت شارژش کامل بشه و بتونم دوباره دستی روشنش کنم و دانلودهای دیگه رو باهاش ادامه بدم. پی سی استراحت کنه تا موقعی که بازم شارژ تبلت تموم بشه.
    که تو این نوع سرویس اینترنتی و( با این روش مخصوص مورد نیاز خودم) هم بر عکس نقش برنامه اتوماتیک ورژن ویندوز مشخصه.

کلا هم چون حجم دانلودم زیاده و اساسا استفاده م از اینترنت به جرات میشه گفت 80 % ش دانلوده پس احتیاج به اتوماسیون دارم تا به کارهای دیگه م برسم و هزینه برق هم متعادل بشه و پی سی هم استهلاک کمتر داشته باشه. !!

توضیح از این مختصرتر !! >>> دلیل از این قانع کننده تر >>> خدا وکیلی سراغ داشتین تا حالا ؟؟؟ ;)) !!!!!!!!!
    امتیازها
    151,941
    سطح
    100
    2,633
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    دوست عزیز ممنون که پاسخ دادید .
    اول از همه اینکه من موندم این سیستم اتوماسیون رو چطور اختراع کردید ! دوم اینکه دوست عزیز شما سعی کن به هر نحوی هست گارانتی تبلتت ااااصلا باطل نشه چون با این وضعیت دانلود و کارکرد چند ماهه دیگه باید بفرستید گارانتی برای تعویض IC وای فای و IC شارژ و باتری محترم و ...
    مسئله دوم اینکه پس شما پاور بانک رو برای تبلت میخوای که روشن بمونه ؟ نمیشه عزیزم !
    مورد سوم ! توی تبلت و گوشی و هر وسیله ای وای فای بیشترین امپر رو میکشه ! پس همچین فکر نکنید هزینتون کم میشه با احتساب خرابی تبلتتون و قبولش از سوی گارانتی و برقی که خود تبلت برای وای فای میکشه و برق مودم وای فایتون کلااا کمی کمتر از یک pc ضعیف اداری هست ! تمام مودم های وای فای با کابل هم وصل میشن ! درست ؟ پس شما میتونستی با خرید یک کامپیوتر 150 هزارتومنی دست دوم قدیمی ناقابل ! با مصرف برق دوتا لامپ کم مصرف شب و روز بدون خاموشی دانلود کنی (خود بنده سیستم سرور نصب کردم با 200 هزارتومن الا 3 ماهه تو شرکت روشنه /با سرویس ماهیانه/) پس شما با خرید همچین سیستمی و نصب همون برنامه های اوتوماتیک و خاموش کردن مانیتور میتونید این کار رو بهتر انجام بدید !
    اگر نه دوست دارید به روش خودتون عمل کنید پس باید تبلت رو روت کنی گارانتیشم باطل و برنامه رو نصب کنی و با وضعیت بالا پول برای تعمیرش هم جمع کنی یا اینکه اون برنامه رو پولی نصب کنی و بعد از خدایی نکرده بروز مشکل با گارانتی محترم دست به گریبان بشی ... که شانس بیاری با این وضعیت بهت نگن بیش از توان قانونی از تبلت کار کشیدی و باطله ! (دیدم که میگم )
    از ما گفتن بود نصب دو سیستم (یکی کم صرف ) براتون به صرفه تر هست تا این کار شما . درضمن خیلی ها ممکنه این کار رو بکنن ولی با حجم دانلود شما اصلا این کار منطقی نیست و توصیه نمیشه !
    امتیازها
    20,773
    سطح
    90
    145
    کاربر اخراجی
    اول از همه اینکه من موندم این سیستم اتوماسیون رو چطور اختراع کردید !
    "" ( به قول شاعر: آنچه شیران ر ا کند روبه مزاج احتیاج است احتیاج است احتیاج
    نتجیتا و به شکل طبیعی افکاراتم قلیان نمود و از ایکیو سان هم کمک نگرفتم- خودم با معلومات در حد کار راه انداز که دارم تصمیم گرفتم که به این روش عمل کنم -من بعد هم سعی میکنم بادی گارد بگیرم که یه وقت به عنوان نخبه برنامه ریزی یا تخمه برنامه ریزی یا حالا هرچی... ندزدنم !!!:> ))

مسئله دوم اینکه پس شما پاور بانک رو برای تبلت میخوای که روشن بمونه ؟ نمیشه عزیزم !

(( عزیزم! اینم که تو قسمت مربوط که سوال پرسیده بودم-خودم به این نتیجه رسیدم که به دردم نمی خوره و تو همون تاپیک در واقع خودم به خودم جواب دادم !!! ))

تمام مودم های وای فای با کابل هم وصل میشن !
    اینو اطلاع نداشتم ولی >>(( چطوری ؟ مودم وای فی بنده که پشتش 4 پورت LAN1 - LAN2- LAN3- (LAN4/WAN
    داره-که یکیش مشخصه به PC وصله - وای فای هم که با آنتن توزیع میشه-
    چطوری وای فای کابلی بگیرم ؟؟؟ ))

پس شما میتونستی با خرید یک کامپیوتر 150 هزارتومنی دست دوم قدیمی ناقابل ! با مصرف برق دوتا لامپ کم مصرف شب و روز بدون خاموشی دانلود کنی !
    (( 150 تومن =منظورتون سیستم های قدیمیه یا فوق قدیمی؟؟
    چون من خودم 3 سال پیش سیستم قدیمی Pentium 4 3.06 Ghz با برد GIGABYTE P965
    و رم DDR2 533 داشتم که موقع جمع کردن سیستم فعلی مفت فروختم
    اگه منظورتون همچین سیستم هایی هست که والا فکر نمی کنم اگه اینو نگه داشته بودم مصرفش پایین بود))

در هر صورت هزینه تبلت کردیم رفت پی کارش و آب رفته به جوی باز نگردد !

تبلت رو هم روت نمی کنم و دستی روشن خاموش میکنم ولی پی سی اتوماتیک میمونه
    و یه مقدار که دانلودهام سبک تر شد به تبلت استراحت بیشتری میدم و ماه بعدش که مطمئنا بازم حجم کار کمتر میشه
    سرویس اینترنت محدود میگیرم و فقط شب ها تبلت رو 6 ساعت استفاده میکنم باقیش لالا
    و بعدش پی سی کار میکنه و خلاصه به همین منوال ... زندگی ادامه پیدا میکنه !!! هر چند که یه جزئی د-اتوماسیون میشه!

موقعی هم که بودجه تامین بشه ممکنه که سیستم دست دوم توصیه شما رو بگیرم
    که اتفاقا قبل از خرید تبلت بهش فکر کرده بودم ولی بند دوم رو نخونده بودم که وای فای کابلی هم میشه !! ))
    امتیازها
    22,981
    سطح
    93
    2,105
    کاربر انجمن
    بزار منم یه چیزی بگم نگین لاله!
    1-وقتی روت کنی به تمامیه فایل های سیستمی دسترسی خواهی داشت و هر کاری که دوست داری روی تبلتت میتونی پیاده کنی
    2-با آنروت کردن نمیتونی سر شرکت رو کلاه بزاری! همینجوریش دنباله بهونه میگردن که ردت کنن چه برسه که روت کنی و بهونه دستشون بدی!
    3-برای کاهش مضرف باتری برنامه های اضافی رو فریز کن تا پردازش کمتری و فضای رم کمتری و درنتیجه مصرف کمتری داشته باش
    4-برای آپدیت ورژن اندرویدت یا باید منتظر آپ رسمی باشی یا با روت کردن و کاستوم رام ها به ورژن بالا آپ کنی!
    5-برو به انجمن زیر! همچی یاد میگیری
    http://forum.and-roid.ir/
    6- برنامه ای که نیاز به روت داشته باشه. فرقی نمیکنه نسخه پولی باشه رایگان باشه و یا.... باید دستگاه روت باشه!
    7-بیچاره تبلت!
    یه مادربرد 775 بگیر 70 تومن یه cpu دو هسته 20-30 تومن یه گیگ رم 40 تومن یه پاور 20 تومن یه مانیتور قدیمی 15 تومن
    شب تا صبح.. صبح تا شب هم روشنش بزار! مثل چی هم دانلود کن!
    اون تبلت هم حیفه! اینجوری باهاش تا نکن
    موفق باشی

صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 24

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)