ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 19 از 19
    امتیازها
    2,647
    سطح
    31
    31
    کاربر انجمن
    شانس من ديجيكالا تموم كرده دوستان من پنچ شنبه همين هفته ميخوام برم بخرم از كدوم پاسا‍ژ بگيرم ؟؟ از خود نمايندگي بگيرم ؟؟ يا نمايندگي هايي كه تو پاساژ ها هست؟؟؟ كدوم قابل اطمينان هست ؟؟ كجا امن تره و ارزون تر ميده ؟؟ منظورم از ارزون تر اينه كه گرون تر نده همون قيمت خودش بده نهايتا
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid123 نمایش پست ها
    شانس من ديجيكالا تموم كرده دوستان من پنچ شنبه همين هفته ميخوام برم بخرم از كدوم پاسا‍ژ بگيرم ؟؟ از خود نمايندگي بگيرم ؟؟ يا نمايندگي هايي كه تو پاساژ ها هست؟؟؟ كدوم قابل اطمينان هست ؟؟ كجا امن تره و ارزون تر ميده ؟؟ منظورم از ارزون تر اينه كه گرون تر نده همون قيمت خودش بده نهايتا
    حتما حتما از خود فروشگاه ماتریکس تهیه کنید که من 2 تا نمایندگی ش رو تو بازار دیدم .......... یکی پاساژ رضا و یکی پاساژ ایران ..........

ترجیحا از مورد دوم تهیه کنید .......
    RAM: Team Group 8GB 3000Mhz CL16 DDR4
    CPU: AMD Ryzen 2200 G
    MAIN: ASUS B350-E Sock AM4
    امتیازها
    2,647
    سطح
    31
    31
    کاربر انجمن
    سلام به همه

من فردا ميرم از پاساژ رضا msi ge60 apache بدون اس اس دي رو بخرم ولي يه چيزي بگم ؟؟؟ اين لنوو با قيافش منو داره قلقك ميده فقط به خاطر ظاهرش نه چيز ديگه اي ولي تنها چيزي كه دوباره برميگردم سر اين مدل اينه كه حس ميكنم حتي كولپد هم بزارم روش گيم بريزم به مدت 3 ساعت در روز 5 سال نتوني دووم بياره و اينكه كلا ام اس اي فك ميكنم تجربه بيشتر و قطعات بهتري استفاده كرده حالا اگه موافقيد حرف منو تاييد كنيد تا منم بدون هي شكي برم همون ام اس اي رو فردا بگيرم يعني چهار شنبه اگه هم كه نظر ديگه اي داريد لطفا در ميون بزاريد اون لنوو مدلش اينه Lenovo-Y5070-B

از زحمات شما دوستان گل واقعا قدر داني ميكنم و اميدوارم بتونم جبران كنم
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    سلام به همه

من فردا ميرم از پاساژ رضا msi ge60 apache بدون اس اس دي رو بخرم ولي يه چيزي بگم ؟؟؟ اين لنوو با قيافش منو داره قلقك ميده فقط به خاطر ظاهرش نه چيز ديگه اي ولي تنها چيزي كه دوباره برميگردم سر اين مدل اينه كه حس ميكنم حتي كولپد هم بزارم روش گيم بريزم به مدت 3 ساعت در روز 5 سال نتوني دووم بياره و اينكه كلا ام اس اي فك ميكنم تجربه بيشتر و قطعات بهتري استفاده كرده حالا اگه موافقيد حرف منو تاييد كنيد تا منم بدون هي شكي برم همون ام اس اي رو فردا بگيرم يعني چهار شنبه اگه هم كه نظر ديگه اي داريد لطفا در ميون بزاريد اون لنوو مدلش اينه Lenovo-Y5070-B

از زحمات شما دوستان گل واقعا قدر داني ميكنم و اميدوارم بتونم جبران كنم
    دوست من ببینید لنوو در قضیه لپ تاپ سر درازی دارد.بنده یک مدت در مورد همون مدلش که فرمودید تحقیق کردم.تقریبا مورد تائید هیچ وب سایت رسمی نبود یعنی به نسبت لپ تاپ های گیمینگ هم نوع خود حرف چندانی برای گفتن ندارد.
    نقاط ضعفش شامل مانیتور کم کیفیت،سیستم کولینگ ضعیف،چیدمان افتضاح مادربرد و طراحی نه چندان مناسب در چیدمان و بر خلاف استفاده از سخت افزار خوب اما مواد اولیه مناسبی درش به کار نرفته.
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Lenovo-Y50-70-2.jpg
مشاهده: 22
حجم: 94.8 کیلو بایت
    با خیال راحت تشریف ببرید همون msi رو خریداری کنید
    امتیازها
    2,647
    سطح
    31
    31
    کاربر انجمن
    سلام به همه دوستان گل

من بالاخره لبتاپ msi رو خریدم ge60 apache 3840 از خود نمایندیگش گرفتم گارانتیش هم تا سال دیگه همین موقع هستش واقعا عالی هست یعنی یه چیزی میگم یه چی میشنوید

و الان دارم باهاش تایپ میکنم به خاطر اینکه دوستانی که شک دارن به این محصول شکشون بر طرف بشه من یه نقد درست و حسابی *** تا 1 هفته اینده براتون میزارم فقط هر چیزی رو که میخواید بررسی کنید بگید که من تو نقدم بنویسم اگه هم عکس خواستید بگید تا بزارم

در این جا هم جا داره از انجمن سخت افزار و کاربران خوبش تشکر کنم به خاط اینکه این لبتاپ خوب رو به من معرفی کردند قدر دانی کنم
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    سلام به همه دوستان گل

من بالاخره لبتاپ msi رو خریدم ge60 apache 3840 از خود نمایندیگش گرفتم گارانتیش هم تا سال دیگه همین موقع هستش واقعا عالی هست یعنی یه چیزی میگم یه چی میشنوید

و الان دارم باهاش تایپ میکنم به خاطر اینکه دوستانی که شک دارن به این محصول شکشون بر طرف بشه من یه نقد درست و حسابی *** تا 1 هفته اینده براتون میزارم فقط هر چیزی رو که میخواید بررسی کنید بگید که من تو نقدم بنویسم اگه هم عکس خواستید بگید تا بزارم

در این جا هم جا داره از انجمن سخت افزار و کاربران خوبش تشکر کنم به خاط اینکه این لبتاپ خوب رو به من معرفی کردند قدر دانی کنم
    .

به به مبارکه .......... کار کنه با قدرت و با دقت ......

اقا عکس هاش رو هم تو قسمت خرید و فروش کاربران بذار هم تو قسمت عکس وسایل شما .......
    RAM: Team Group 8GB 3000Mhz CL16 DDR4
    CPU: AMD Ryzen 2200 G
    MAIN: ASUS B350-E Sock AM4
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    مبارک باشه بله احتمالا در آینده بنده برای بررسی هرچه بیشتر از شما دوست گرامی کمک خواهم گرفت.در صورت امکان اگر مایل هستید میتوانید عکس خرید خودتون در
    خرید و فروش های کاربران قرار بدهید.
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    حمید جان مبارکت باشه عزیز . انشاء الله نهایت استفاده رو ببری . عکسش رو در تاپیکی که امیرحسین جان فرمودند قرار بدید تا فیض ببریم و درآینده هم از مشاوره های فروم بهره مند بشید @};-
    نقد و بررسیش رو بنویسید که فوق العاده میشه و ممنونت میشیم @};-
    تاپیک عزیز خسته شده ها ! بفرستیدش لالا ! ;)

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 19 از 19

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)