ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 35
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط Argada نمایش پست ها
    asreshetab.com سایت شرکتشه و اونقدر هم درپیت نیست ولی خوب همونطور که شما گفتید نمیشه بهش اطمینان کرد و مسلما اواژنگ بهتره...واقعا یه گارانتی انقدر تو قیمت تاثیر داره!؟... فکر کنم بهترین کار در کل صبر کردن هست تا این کارت به صورت عمده وارد بشه ...
    اگه من پول داشتم دو روز بعد از عرضه شدن نسخه ی ایسوس ش میخریدم ....... گارانتی خیلی مهم برادر ! به سایت نیست که ! خود سازگار و اواژنگ کلی اذیت میکنن زمان خدمات چه برسه این شرکتها ی ......
    RAM: Team Group 8GB 3000Mhz CL16 DDR4
    CPU: AMD Ryzen 2200 G
    MAIN: ASUS B350-E Sock AM4
    امتیازها
    2,841
    سطح
    32
    23
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط saman1992 نمایش پست ها
    اگه من پول داشتم دو روز بعد از عرضه شدن نسخه ی ایسوس ش میخریدم ....... گارانتی خیلی مهم برادر ! به سایت نیست که ! خود سازگار و اواژنگ کلی اذیت میکنن زمان خدمات چه برسه این شرکتها ی ......
    متاسفانه فعلا بیشتر از 1500 نمی تونم بدم...برا همین تو نخ اون Inno3d بودم... اگه بیشتر داشتم حتما نسخه با گارانتی اواژنگ رو می خریدم... پدر بی پولی بسوزه :D
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    نقل قول نوشته اصلی توسط Argada نمایش پست ها
    متاسفانه فعلا بیشتر از 1500 نمی تونم بدم...برا همین تو نخ اون Inno3d بودم... اگه بیشتر داشتم حتما نسخه با گارانتی اواژنگ رو می خریدم... پدر بی پولی بسوزه :D
    بخر بره ......
    امتیازها
    214,561
    سطح
    100
    7,336
    مدير بازنشسته
    سلام،

دوستان ببخشید شاید چندان به موضوع اصلی ربط نداشته باشه ولی مثلا شرکت های آواژنگ و سازگار چه تخم دو زرده ای می کنن که هیچ شرکت دیگه ای نمی تونه!؟ در مورد بعضی محصولات اون قدر قیمت هاشون غیر منطقی و بی حسابه که تقریبا پول قطعه جایگزینی رو که شاید روزی قرار باشه به من و شمای کاربر بدن (اگر هزار جور دبه در نیارن و از زیر بار مسوولیتش شونه خالی کنن!) از قبل ازمون گرفتن.

در ضمن این رو هم باید در نظر داشت که تمام قطعاتی که می فروشن رو که جایگزین نمی کنن. شاید 5 تا 10 درصد از موارد فروششون مرجوعی بشه و جایگزین ارائه کنن. یعنی در واقع در سایه ارائه این گارانتی های کذایی خیلی بیشتر از تضمین کالا و دادن اطمینان خاطر روانی به کاربر، خودشون از این به اصطلاح گارانتی هاشون سود به جیب می زنن. طبق تجربه شخصی که داشتم همین شرکت آواژنگ که اسمش اینجا برده شده دو بار از جایگزین کردن یا تقبل هزینه مادربرد هایی که آکبند از توی جعبه بیرون اومدن و پین های سوکت پردازنده شون کج بود سر باز زده و امتناع کرده.

بنابراین من شخصا به هیچ وجه توجیهی برای پرداخت مثلا 300 هزار تومن بیشتر برای یک قطعه که قیمت جهانیش مشخصه، صرفا با تصور اینکه گارانتی ِ شرکت ِ فلان یا بهمانه و قابل اطمینان تره نمی بینم.

البته این رو هم بگم که در عین حال با حرف سامان جان هم موافقم که به نوعی باز هم «کاچی به از هیچی» یعنی همین گارانتی های نیم بند و نصفه نیمه هم باز از هیچی بهتره و حداقل برای کاربر قوت قلبی در زمان خرید هست.

خیلی از شرکت های کوچک تر و مسلما کم سرمایه تر شاید ساختار و خط مشی سازمانی بهتر و منصفانه تر و صادقانه تری نسبت به شرکتای بزرگ تر داشته باشن و اگر فرصت پیدا کنن که توی بازار کج و معوج ما دوام بیارن شاید واقعا بتونن خدمات خیلی بهتری ارائه کنن. ولی متاسفانه قربانی همین دیر اعتماد کردن ما ملت میشن (که البته در خیلی ار موارد بی راه هم نیست و واقعا اعتماد کردن به شرکت های جدید و کوچک تر در اینجا سخته چون نظارت درستی روی کسب و کار وجود نداره و مرجع درستی هم برای پیگیری مشکلات وجود نداره که مصرف کننده بتونه با مراجعه به اونها بدون دردسر و تلف کردن کلی وقت به نتیجه برسه!).

این جور شرکت ها اگر بتونن یه مدتی با پشتیبانی کاربر ها و مصرف کنندگان دوام بیارن شاید حتی بتونن به رقبای خوبی برای شرکت های بزرگ تر هم تبدیل بشن. کما اینکه همه جای دنیا که بازار نسبتا سالم و درستی دارن رقابت حرف اول رو می زنه و هیچ شرکتی نمی تونه حداقل در عرصه ی فروش و عرضه قطعات یکه تاز باشه و انحصاری دست به فروش محصولی بزنه و رقبا رو هم با قدرت مالی بیشتر و درست کردن شایعه و تخریب تبلیغاتی و و و از میدون به در کنه.

در ضمن وقتی شرایط این طور باشه مصرف کننده و کاربران هم دستشون بازه و انتخاب های بیشتری دارند که مسلما برای تصمیم گیری در مورد انتخاب قطعات و اجزا سیستم - متناسب با بودجه - بهتره. نیت و منظورم هم از نوشتن این مطلب دفاع از شرکت خاص یا تخریب وجهه ی شرکت دیگه ای نبود خیلی کلی عرض کردم و بر اساس تجربیات شخصی.

ببخشید طولانی شد :)
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    نقل قول نوشته اصلی توسط AliYar نمایش پست ها
    سلام،

دوستان ببخشید شاید چندان به موضوع اصلی ربط نداشته باشه ولی مثلا شرکت های آواژنگ و سازگار چه تخم دو زرده ای می کنن که هیچ شرکت دیگه ای نمی تونه!؟ در مورد بعضی محصولات اون قدر قیمت هاشون غیر منطقی و بی حسابه که تقریبا پول قطعه جایگزینی رو که شاید روزی قرار باشه به من و شمای کاربر بدن (اگر هزار جور دبه در نیارن و از زیر بار مسوولیتش شونه خالی کنن!) از قبل ازمون گرفتن.

در ضمن این رو هم باید در نظر داشت که تمام قطعاتی که می فروشن رو که جایگزین نمی کنن. شاید 5 تا 10 درصد از موارد فروششون مرجوعی بشه و جایگزین ارائه کنن. یعنی در واقع در سایه ارائه این گارانتی های کذایی خیلی بیشتر از تضمین کالا و دادن اطمینان خاطر روانی به کاربر، خودشون از این به اصطلاح گارانتی هاشون سود به جیب می زنن. طبق تجربه شخصی که داشتم همین شرکت آواژنگ که اسمش اینجا برده شده دو بار از جایگزین کردن یا تقبل هزینه مادربرد هایی که آکبند از توی جعبه بیرون اومدن و پین های سوکت پردازنده شون کج بود سر باز زده و امتناع کرده.

بنابراین من شخصا به هیچ وجه توجیهی برای پرداخت مثلا 300 هزار تومن بیشتر برای یک قطعه که قیمت جهانیش مشخصه، صرفا با تصور اینکه گارانتی ِ شرکت ِ فلان یا بهمانه و قابل اطمینان تره نمی بینم.

البته این رو هم بگم که در عین حال با حرف سامان جان هم موافقم که به نوعی باز هم «کاچی به از هیچی» یعنی همین گارانتی های نیم بند و نصفه نیمه هم باز از هیچی بهتره و حداقل برای کاربر قوت قلبی در زمان خرید هست.

خیلی از شرکت های کوچک تر و مسلما کم سرمایه تر شاید ساختار و خط مشی سازمانی بهتر و منصفانه تر و صادقانه تری نسبت به شرکتای بزرگ تر داشته باشن و اگر فرصت پیدا کنن که توی بازار کج و معوج ما دوام بیارن شاید واقعا بتونن خدمات خیلی بهتری ارائه کنن. ولی متاسفانه قربانی همین دیر اعتماد کردن ما ملت میشن (که البته در خیلی ار موارد بی راه هم نیست و واقعا اعتماد کردن به شرکت های جدید و کوچک تر در اینجا سخته چون نظارت درستی روی کسب و کار وجود نداره و مرجع درستی هم برای پیگیری مشکلات وجود نداره که مصرف کننده بتونه با مراجعه به اونها بدون دردسر و تلف کردن کلی وقت به نتیجه برسه!).

این جور شرکت ها اگر بتونن یه مدتی با پشتیبانی کاربر ها و مصرف کنندگان دوام بیارن شاید حتی بتونن به رقبای خوبی برای شرکت های بزرگ تر هم تبدیل بشن. کما اینکه همه جای دنیا که بازار نسبتا سالم و درستی دارن رقابت حرف اول رو می زنه و هیچ شرکتی نمی تونه حداقل در عرصه ی فروش و عرضه قطعات یکه تاز باشه و انحصاری دست به فروش محصولی بزنه و رقبا رو هم با قدرت مالی بیشتر و درست کردن شایعه و تخریب تبلیغاتی و و و از میدون به در کنه.

در ضمن وقتی شرایط این طور باشه مصرف کننده و کاربران هم دستشون بازه و انتخاب های بیشتری دارند که مسلما برای تصمیم گیری در مورد انتخاب قطعات و اجزا سیستم - متناسب با بودجه - بهتره. نیت و منظورم هم از نوشتن این مطلب دفاع از شرکت خاص یا تخریب وجهه ی شرکت دیگه ای نبود خیلی کلی عرض کردم و بر اساس تجربیات شخصی.

ببخشید طولانی شد :)
    تا حالا شده مادر برد نو بخری بالا نیاد ؟!
    امتیازها
    214,561
    سطح
    100
    7,336
    مدير بازنشسته
    تا حالا شده مادر برد نو بخری بالا نیاد ؟!
    برای خودم شخصا خوشبختانه انفاق نیافتاده تا حالا، ولی عرض کردم تجربه شخصی دارم داستان از این قرار بود که برای شرکت یکی از دوستان از بنده مشاوره خواستن من هم طبق نسل تکنولوژی روز اون مقطع و موجودی های روز بازار و متناسب با کاربرد سیستم ها و بودجه شون موارد ممکن رو بهشون معرفی کردم.

خودشون هم قیمت گرفتن و بعد از طی مراحل معمول اداری و تصمیم گیری و اینا خرید انجام شد که مبلغش هم نسبتا قابل توجه بود. موقع اسمبل کردن سیستم ها که بنده هم حضور داشتم دوتا مادربرد گیگابایت پین های پردازنده ش out-of-the-box کج بود که شرکت محترم گارانتی کننده زیر بار نرفت که در زمان اسمبل شدن اتفاق نیافتاده و از اول کج بوده. حالا در چه مرحله ای از حمل و نقل و در کجای مسیر چه بلایی سر مادربرد های زبون بسته آورده بودن خدا عالمه :)

در ضمن سامان جان فکر کنم توی این تاپیک صحبت نکنیم بهتر باشه که مطلب از مسیر اصلی منحرف نشه. حتی اگر احسان جان یا دوستان ترجیح میدن میشه پست شماره 24 رو هم منتقل کرد جایی که مناسب تره :)
    امتیازها
    2,713
    سطح
    31
    132
    مدیر شرکت عصر شتاب جهان
    برو ببین عصر شتاب جهان اول کجاست ؟! احتمال زیاد یه مغازه 2*2 باشه !

کیفیت بهتری دارن + برند هستند + گارانتی بهتری دارن = به نظر 300 تومن بیشتر میارزه .......
    دوست عزیز شما تا بحال به شرکت عصر شتاب مراجعه کرده اید و دیدید که یک مغازه 2*2 است ؟

چرا راجع چیزهایی که نمی دانید اظهار نظر کنید ؟ کدام محصول با گارانتی عصر شتاب را خریداری کرده و به واحد گارانتی آن مراجعه کرده اید که اظهار می کنید " گارانتی درست و درمون ندارد " ؟؟؟؟

تنها مرجع رسمی کارت گرافیک های Fire Pro AMD کجاست ؟ که قیمت هایش از تمام آدم های بی نام نشانی که واردات تکی انجام می دهند مناسب تر است. زمانی که R9 295X2 با همین گارانتی های معتبری که شما فرمودید با قیمت های سرسام آور و بالای 6 میلیون تومان به فروش می رسید ( و می رسد ) کدام شرکت همین کارت را با برندهای معتبری چون XFX,HIS,Power color و ام اس آی با قیمت 4/500 به فروش می رساند ؟ مرجع رسمی عرضه کارت گرافیک های Inno 3D,His,EVGA کجاست؟؟؟ کدام شرکت تمامی سبد محصولات کارت گرافیک های PNY از tesla k20 و tesla k40 تا titan z و حتی محصولات رده پایین تر آن مثل 780 و 770 و 760 را در ایران عرضه می کند ؟ کدام شرکت titan z را با قیمت زیر 10 میلیون تومان آن هم از برند معتبر PNY اصلی ترین شریک انودیا در عرضه کارت گرافیک های وورک استیشن آماده فروش دارد؟؟ در حوزه گیمینگ کدام شرکت لپ های گیمینگ برندهای معتبر این عرصه مثل Digital Storm و Origin و MAINGEAR را در ایران عرضه می کند؟ کیس های رده بالای ترمال تک ، سیلور استون یا کرشیر چطور ؟ کارت های ویرایش محدود مثل ROG ARESIII یا PowerColor Devil 13 را کدام شرکت موجود دارد؟ کولرهای ترمال تک و مادربوردهای رده بالای ایسوس و ایزراک در حوزه وورک استیشن Asus X99-E WS یا X79 E-ws یا ASRock X99 Extreme 11 وارد و گارانتی می کند؟ محصولاتی که همین شرکت های ذکر شده به علت سیاست های خود از واردات آن خودداری می کند و صد ها مثال دیگر

دوست عزیز در زندگیت تلاش کن قبل از اظهار نظر راجع به چیزهایی که از آن اطلاع نداری قدری تامل کنی !
    ویرایش توسط DCalling : 2015/10/27 در ساعت 13:38
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    نقل قول نوشته اصلی توسط DCalling نمایش پست ها
    دوست عزیز شما تا بحال به شرکت عصر شتاب مراجعه کرده اید و دیدید که یک مغازه 2*2 است ؟

چرا عادت دارید راجع چیزهایی که نمی دانید اظهار نظر کنید ؟ کدام محصول با گارانتی عصر شتاب را خریداری کرده و به واحد گارانتی آن مراجعه کرده اید که اظهار می کنید " گارانتی درست و درمون ندارد " ؟؟؟؟

تنها مرجع رسمی کارت گرافیک های Fire Pro AMD کجاست ؟ که قیمت هایش از تمام آدم های بی نام نشانی که واردات تکی انجام می دهند مناسب تر است. زمانی که R9 295X2 با همین گارانتی های معتبری که شما فرمودید با قیمت های سرسام آور و بالای 6 میلیون تومان به فروش می رسید ( و می رسد ) کدام شرکت همین کارت را با برندهای معتبری چون XFX,HIS,Power color و ام اس آی با قیمت 4/500 به فروش می رساند ؟ مرجع رسمی عرضه کارت گرافیک های Inno 3D,His,EVGA کجاست؟؟؟ کدام شرکت تمامی سبد محصولات کارت گرافیک های PNY از tesla k20 و tesla k40 تا titan z و حتی محصولات رده پایین تر آن مثل 780 و 770 و 760 را در ایران عرضه می کند ؟ کدام شرکت titan z را با قیمت زیر 10 میلیون تومان آن هم از برند معتبر PNY اصلی ترین شریک انودیا در عرضه کارت گرافیک های وورک استیشن آماده فروش دارد؟؟ در حوزه گیمینگ کدام شرکت لپ های گیمینگ برندهای معتبر این عرصه مثل Digital Storm و Origin و MAINGEAR را در ایران عرضه می کند؟ کیس های رده بالای ترمال تک ، سیلور استون یا کرشیر چطور ؟ کارت های ویرایش محدود مثل ROG ARESIII یا PowerColor Devil 13 را کدام شرکت موجود دارد؟ کولرهای ترمال تک و مادربوردهای رده بالای ایسوس و ایزراک در حوزه وورک استیشن Asus X99-E WS یا X79 E-ws یا ASRock X99 Extreme 11 وارد و گارانتی می کند؟ محصولاتی که همین شرکت های ذکر شده به علت سیاست های خود از واردات آن خودداری می کند و صد ها مثال دیگر

دوست عزیز در زندگیت تلاش کن قبل از اظهار نظر راجع به چیزهایی که از آن اطلاع نداری قدری تامل کنی !

به نظر من گارانتی هایی رسمی و اصلی که سالها هست گارانتی میکنن اذیت میکنن چه برسه یه شرکت غیر نام اشنا ...

من با این گارانتی کار نکردم امیدوارم بر طبق گفته های شما پاسخ گو باشن ...
    امتیازها
    10,003
    سطح
    66
    294
    کاربر انجمن
    درود جمله اول توضیحه فقط نگید چه ربطی به کارت گرافیک داشت حتما باید توضیح میدادم تا متوجه بشن دوستان :-*
    دوستان کسایی که cs آنلاین بازی میکنن ( از 1.6 گرفته تا جدیدترین نسخه اش یعنی global offensive ) احتمالا میدونن که دو نکته رو باید مدنظر داشته باشن برای اینکه بتونن بهتر بازی کنن یکی داشتن پینگ پایین هستش و دومین مسئله داشتن fps بالا هستش
    خب حالا از کجا میشه فهمید که این کارت گرافیک سری 970 گیگابایت توی بازی counter strike global offensive چه fps ایی رو به ما تحویل میده ( یعنی عدد اون fps ) مثلا با داشتن کارت گرافیک amd 6400 m توی بازی کانتر fps شما 25 خواهد بود که خیلی افتضاحه ! راهی هست بشه فهمید fps کارت گرافیک ها توی بازی چند هستن ؟ بدون اینکه بخوای کارت گرافیک رو بخری یعنی قبل از خرید بتونی متوجه بشی
    امیدوارم متوجه منظور من شده باشید آخه بیان کردنش برای من سخته D: اگه کسی متوجه نشد ایرادی نداره بیخیال میشم چون حق میدم بهتون |:
    Mb :Asus Z170-A
    Cpu : intel skylake 6700
    Ram : Gskill Trident z 3200mhz
    Cooler : Deep Cool Captain 120 white
    SSD : Samsung evo 850 120gig
    HDD : WD Caviar Blue 1tb
    ODD : Asus 24x
    Case : Deep Cool Dukase Ver2 White
    Power : Cooler Master B600wat 80plus
    Monitor : Asus vs 23
    Mouse : Razer Taipan
    امتیازها
    31,452
    سطح
    100
    11,576
    مشاور انجمن
    970 واقعا عالیه ... به جای 980 هم با یکم بودجه ی بیشتر
    2way sli 970 دیگه لهیده میکنه ...با تقریبا نصف قیمت 295x2 و پرفورمنس بالاتر ...
    چقدر بهینه شده نسبت به قبل فناوری sli ... نه مشکل دمای بالا ... نه مصرف زیاد ... نه پایین بودن بازدهی نسبت به کارت های استفاده شده ...

اینم دو تا تست خیلی کلی :

«راه در جهان یکی است و آن راه راستی است»

صفحه 3 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 35

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)