ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 36
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    سلام دوست عزیز

اتصالات را یک بار بررسی کنید. در صورت امکان از کابل کوتاه تر استفاده کنید

امتیازها
    2
    سطح
    1
    1
    کاربر جدید
    با سلام
    دو تا سوال داشتم ممنون میشم اگه پاسخ بدید. مادربوردهای Dual bios را چیکار باید کرد .کدوم بایوس رو آپدیت کنم.M_Bios یا B_Bios .البته من فکر میکنم وقتی مادربرد اصلا روشن نمیشه باید هر دو را آپدیت کنم. چون در اصل بایوس بکاپ نیز کار خود را بدرستی انجام نمیدهد.
    دیگه اینکه بایوسهای SMD نیز با همین روش آپدیت میشن دیگه؟ البته با یه تبدیل پایه به سوکت آی سی !!! لطفا راهنمایی کنید .
    با تشکر
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط sami01 نمایش پست ها
    با سلام
    دو تا سوال داشتم ممنون میشم اگه پاسخ بدید. مادربوردهای Dual bios را چیکار باید کرد .کدوم بایوس رو آپدیت کنم.M_Bios یا B_Bios .البته من فکر میکنم وقتی مادربرد اصلا روشن نمیشه باید هر دو را آپدیت کنم. چون در اصل بایوس بکاپ نیز کار خود را بدرستی انجام نمیدهد.
    دیگه اینکه بایوسهای SMD نیز با همین روش آپدیت میشن دیگه؟ البته با یه تبدیل پایه به سوکت آی سی !!! لطفا راهنمایی کنید .
    با تشکر
    سلام دوست عزیز

M Bios مخفف Main BIOS یا بایوس اصلی هست و B BIOS مخفف Backup BIOS هست شما باید M BIOS رو آپدیت کنید. بله فلش میشن

امتیازها
    5
    سطح
    1
    2
    کاربر جدید
    با سلام
    من این پرگرمر رو ساختم برا فلش ای سی گیرنده دیجیتال فوما ازش استفاده کردم ولی با اینکه ای سی رو میشناسه میتونه بخونه و فایلی رو که خونده دوباره میتونه رو ای سی (که شمارش w25q32 هست) پرگرم کنه ولی فایل فلشی رو که دانلود کردم رو پیغام میده نمیتونه باز کنه فایل رو از دوجا دانلود کردم با هر دو همین مشکل وجود داره مشکل کجاست ؟
    باتشکر
    امتیازها
    5
    سطح
    1
    2
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط javad-10 نمایش پست ها
    با سلام
    من این پرگرمر رو ساختم برا فلش ای سی گیرنده دیجیتال فوما ازش استفاده کردم ولی با اینکه ای سی رو میشناسه میتونه بخونه و فایلی رو که خونده دوباره میتونه رو ای سی (که شمارش w25q32 هست) پرگرم کنه ولی فایل فلشی رو که دانلود کردم رو پیغام میده نمیتونه باز کنه فایل رو از دوجا دانلود کردم با هر دو همین مشکل وجود داره مشکل کجاست ؟
    باتشکر
    سلام
    مشکل حل شد موقع تعویض اسم فایل پسوند bin رو مینوشتم که چون پسوند ها تو حالت دیفالت ویندوز مخفی هستند میشد دو پسوند
    اینم یه دستور مفید دیگه
    spipgmw/d file.hd
    برای خواندن وسیو فایل داخل فایلی به اسم file.hd

امتیازها
    65
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    ضمن عرض سلام و خدا قوت میخواستم بدونم میشه همزمان کنار سوکت 8 پایه یک عدد سوکت 14 پایه قرار داد.
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط rahbar نمایش پست ها
    ضمن عرض سلام و خدا قوت میخواستم بدونم میشه همزمان کنار سوکت 8 پایه یک عدد سوکت 14 پایه قرار داد.
    سلام ممنون

خیر

امتیازها
    4
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    سلام آقای عرفان.
    ببخشید من دانشجوی رشته زیست شناسی هستم و اگر سوالاتم پیش پا افتاده است عذر میخوام.
    اولین سوالم این است که این پرگرمر با چه ولتاژی کار میکنه؟ با توجه به دیتا شیت مربوط به چیپی که میخوام بایوس رو روش فلش کنم، باید ولتاز حدود 1.8 ولت باشه.
    دومین سوالم هم این است که آیا هم کابل USB و هم کابل LPT به کامپیوتر متصل میشه؟ کابل LPT به کدوم قسمت از کیس متصل میشه (من تا حالا پرینتر نداشتم!)؟
    سومین سوالم هم این است که در دیتا شیت مربوط به چیپ مورد نظرم(MX25U6435F)، در قسمت pin configuration به جای #hld در پین شماره 7 (با توجه به عکسی که شما از شمای کلی مدار قرار دادین) RESET#/SIO3 نوشته شده است. آیا فرقی بین این 2 وجود دارد؟
    ببخشید اگر با سوالاتم اذیتتون کردم.
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط morteza1440 نمایش پست ها
    سلام آقای عرفان.
    ببخشید من دانشجوی رشته زیست شناسی هستم و اگر سوالاتم پیش پا افتاده است عذر میخوام.
    اولین سوالم این است که این پرگرمر با چه ولتاژی کار میکنه؟ با توجه به دیتا شیت مربوط به چیپی که میخوام بایوس رو روش فلش کنم، باید ولتاز حدود 1.8 ولت باشه.
    دومین سوالم هم این است که آیا هم کابل USB و هم کابل LPT به کامپیوتر متصل میشه؟ کابل LPT به کدوم قسمت از کیس متصل میشه (من تا حالا پرینتر نداشتم!)؟
    سومین سوالم هم این است که در دیتا شیت مربوط به چیپ مورد نظرم(MX25U6435F)، در قسمت pin configuration به جای #hld در پین شماره 7 (با توجه به عکسی که شما از شمای کلی مدار قرار دادین) RESET#/SIO3 نوشته شده است. آیا فرقی بین این 2 وجود دارد؟
    ببخشید اگر با سوالاتم اذیتتون کردم.
    سلام دوست عزیز
    1- این پروگرامر 5 ولت هست و برای فلش IC بایوس طراحی شده. برای کاهش ولتاژ به 1.8 ولت باید بین پایه VC آی سی و پروگرامر یک مقاومت 160 اهم بگذارید
    2- کابل USB فقط برای تغزیه مدار هست. کابل LPT هم به مادربوردهای قدیمی متصل میشه
    3- بله فرق داره

این IC رو شما باید با پروگرامر TNM2000 فلش کنید

امتیازها
    4
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    سپاس از پاسختون.
    این IC بایوس تبلت خودمه که با ریختن بایوس یه تبلت دیگه در fastboot mode, تبلتم رو hard break کردم, به طوریکه دیگه روشن نمیشه.
    spi programmer ها هم خیلی گرونن و برام صرف نمیکنه که بخرمشون. تعمیرات هم میبرم کسی قبول نمیکنه تعمیر کنه, تا اینکه آموزش ساخت پروگرمر شما رو دیدم و گفتم شاید رو IC تبلت من جواب بده که مثل اینکه جواب نمیده.
    آیا امکان ساخت spi پروگرمر ساده به منظور صرفه جویی در هزینه برای این مدل IC وجود داره؟
صفحه 2 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 36

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع