ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    امتیازها
    2,647
    سطح
    31
    31
    کاربر انجمن

مشاوره برای خرید لبتاپ گیم تا یک هفته اینده

سلام به همه دوستات گل

من اینجا تا حالا چندتا مشاوره گرفتن در مورد گوشی در مورد تبلت و لبتاپ

گوشی و تبلت رو خریدم ولی لبتاپ مونده sony xperia c , asus memo pad8 me181c

که خیلی هم راضیم البته گوشی رو برای کسی گرفتم نه برای خودم الان هم میخوام یه لطفی کنید و یه لبتاپ تا یک هفته اینده بخرم

بین اینا موندم

MSI GS70 Stealth - A

MSI GE60 2PC Apache

Lenovo-Y5070-B

به خاطر قیمت بالا و دمای بیش از حد و باتری ضعیف خودم فکر میکنم gs70 حذف میشه فقط میمونه اون دوتا البته اگه چیز بهتری هم شما سراغ دارین پیشنهاد بدید

اپاچی هیچ مشکلی نداره از نظر من ولی لنوو قوی تره و خوشگل تر دلیل تردید من برای خریدش به خاطر مارک نا اشناش هست و صفحه نمایش های بدی که میزنه خب ام اس ای تو گیم همیشه سر تره ولی لنوو قلقلکم میده حالا کدوم رو بگیرم به خاطر مارک گیمینگ ام اس ای برم اپاچی رو بگیرم یا به خاطر قوی تر بوددن سخت افزار برم لنوو رو بگیرم ؟

راستی صفحه نمایش لنوو چه طوریاست ؟؟؟ کلا تو سگ جون بودن کدوم بهتره ؟؟

خیلی ممنون از دوستان گل انجمن سخت افزار به خاطر خوندن این متن لطفا منو مثل همیشه راهنمایی کنید تا بتونم وسیله ی مناسبی بگیرم
    امتیازها
    44,827
    سطح
    100
    3,863
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid123 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستات گل

من اینجا تا حالا چندتا مشاوره گرفتن در مورد گوشی در مورد تبلت و لبتاپ

گوشی و تبلت رو خریدم ولی لبتاپ مونده sony xperia c , asus memo pad8 me181c

که خیلی هم راضیم البته گوشی رو برای کسی گرفتم نه برای خودم الان هم میخوام یه لطفی کنید و یه لبتاپ تا یک هفته اینده بخرم

بین اینا موندم

MSI GS70 Stealth - A

MSI GE60 2PC Apache

Lenovo-Y5070-B

به خاطر قیمت بالا و دمای بیش از حد و باتری ضعیف خودم فکر میکنم gs70 حذف میشه فقط میمونه اون دوتا البته اگه چیز بهتری هم شما سراغ دارین پیشنهاد بدید

اپاچی هیچ مشکلی نداره از نظر من ولی لنوو قوی تره و خوشگل تر دلیل تردید من برای خریدش به خاطر مارک نا اشناش هست و صفحه نمایش های بدی که میزنه خب ام اس ای تو گیم همیشه سر تره ولی لنوو قلقلکم میده حالا کدوم رو بگیرم به خاطر مارک گیمینگ ام اس ای برم اپاچی رو بگیرم یا به خاطر قوی تر بوددن سخت افزار برم لنوو رو بگیرم ؟

راستی صفحه نمایش لنوو چه طوریاست ؟؟؟ کلا تو سگ جون بودن کدوم بهتره ؟؟

خیلی ممنون از دوستان گل انجمن سخت افزار به خاطر خوندن این متن لطفا منو مثل همیشه راهنمایی کنید تا بتونم وسیله ی مناسبی بگیرم
    با سلام به شما عزیز گرامی.دقیقن بودجتون چقدره؟کاربرد شما چیه؟

در کل Lenovo-Y5070-B بهتره.
    امتیازها
    2,647
    سطح
    31
    31
    کاربر انجمن
    من بودجم دیگه نهایتش 5 میلیون هست و کاربردم کار های معمولی و دانشگاهی ولی میخوام سخت افزار قوی داشته باشم که حالا حالا ها بروز باشم گاهی وقت ها هم اگه خواستم گیم بازی کنم مشکلی نباشه و بتونم مثلا ولفاشتاین یا theif رو بازی کنم بیشتر یه دستگاه خر کار میخوام که به تعداد ساعت بالا کار کردن کم نیاره و عمر قطعاتش زیاد باشه خب در این حالت چه بهتر که بالا هم باشه

لنوو رو شک دارم چون فک کنم مثل ام اس ای حرفه ای نیست و کم میاره تو استرس عمرش کم بشه و زیاد دووم نمیاره رو ام اس ای هم شکی نیست ولی لنوو به خاطر سخت افزار قویش قلقلکم میده خخخ

اگه میشه منو راهنمای کنید ببینم کدوم رو بگیرم شما مبنا کار رو بزار رو کار سنگین یا همون گیم
    امتیازها
    44,827
    سطح
    100
    3,863
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid123 نمایش پست ها
    من بودجم دیگه نهایتش 5 میلیون هست و کاربردم کار های معمولی و دانشگاهی ولی میخوام سخت افزار قوی داشته باشم که حالا حالا ها بروز باشم گاهی وقت ها هم اگه خواستم گیم بازی کنم مشکلی نباشه و بتونم مثلا ولفاشتاین یا theif رو بازی کنم بیشتر یه دستگاه خر کار میخوام که به تعداد ساعت بالا کار کردن کم نیاره و عمر قطعاتش زیاد باشه خب در این حالت چه بهتر که بالا هم باشه

لنوو رو شک دارم چون فک کنم مثل ام اس ای حرفه ای نیست و کم میاره تو استرس عمرش کم بشه و زیاد دووم نمیاره رو ام اس ای هم شکی نیست ولی لنوو به خاطر سخت افزار قویش قلقلکم میده خخخ

اگه میشه منو راهنمای کنید ببینم کدوم رو بگیرم شما مبنا کار رو بزار رو کار سنگین یا همون گیم
    دوست عزیز اون مدل لنوو که فرمودید بهتره،از همه لحاظ نسبت به msi ge60 2pc apache سر تره.

Lenovo Y5070-B

MSI GE60 2PC Apache
    امتیازها
    2,647
    سطح
    31
    31
    کاربر انجمن
    میشه در مورد معایبش برام بگید ؟؟؟ از حرابی گرفته تا داغ کردن و....
    1-خرابی بیشتری نداره لنووو نسبت به ام اس ای ؟؟؟

2-دماش چطوریاست ؟؟؟ اخه نه نازکه میگم تو داع نمیکنه ؟؟ البته تو گیم من زیرش کول پد میزارم تو کار های متوسط وگردی اهنگ فیلم دماش چقدر هست ؟؟؟

3-از نظر گارنتی هم اگه یه خورده اطلاعات بدید ممنون میشم

4-در مورد عمر قطعات حس نمیکنید ام اس ای بهتره ؟ اخه من نمیدونم اینا همه قطعاتشون یه جور هست ؟؟ یعنی یه کمپانی زده ؟؟؟ یا خودشون میزنند ؟؟

با اینا اگه کامل پاسخ بدید من رفتم خریدم خیلی ممنون
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    دوست گرامی،
    اون مدل لنوو که فرمودید نقاط ضعف زیادی دارد.بنده به چند موردش اشاره میکنم.
    صفحه نمایش با کیفیت بسیار پائین و کاندلار ضعیف،قطعات بدنه و کیفیت مواد اولیه پائین،به نسبت سخت افزار موجود پرفورمنس خوبی نخواهید گرفت.ببینید یک سری موارد در لپ تاپ ها هستند که بر خلاف کانفیگ روی کاغذ باعث عملکرد ضعیف میشود!طراحی مادربرد یکی از این موارد است.بنده مدتی پیش مطالعاتی در مورد این مدل گیمینگ انجام دادم و متوجه شدم نه تنها مورد توجه وب سایت های معروف جهان نیست،بلکه توصیه هم نمیشود و ایرادات فراوانی به آن گرفته شده است.(در حال حاظر مشغول کار بر روی یک مسئله هستم اما بنده حقیر در اولین فرصت یک تاپیک در مورد لپ تاپ های لنوو میزنم و مسائل رو به طور کلی توضیح خواهم داد).توجه بفرمائید که هارد درایو این مدل دارای دور چرخش 5400rpm هستش که چندان مناسب یک لپ تاپ گیمینگ نیست!
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Lenovo-Y50-70-2.jpg
مشاهده: 16
حجم: 94.8 کیلو بایت
    به عکس بالا دقت کنید.به چیدمان مادربرد.سیم کشی ها.محل قرار گیری چیپست ها و ic های اصلی!محل قرار گیری فن ها و ورودی خروجی نامناسب این مدل از دیگر نقاط ضعف هستند.
    بین مدل های انتخابی خودتون،مدل msi ge60 2p apache بهترین گزنه است
    امتیازها
    2,647
    سطح
    31
    31
    کاربر انجمن
    یعنی اینجور که فرمودید ام اس ای با اونکه کانفیگ کمتری روی کاغذ داره ولی جنس و کلا ترکیب بهتری داره ولی لنوو از مواد و چیدمان بدی استفاده کرده در نهایت مشکل دمای بالا رو خواهد داشت و کمبود فریم در بازی مطمئنا من هم فکر میکنم سری گیمینگ ام اس ای از همه لبتاپ ها بهتره به خاطر عمرش و کیفیتش حس میکنم ام اس ای خیلی روی لبتاپای گیمینگ تجربه داره و لنوو نمیتونه زیاد برام دووم بیاره

در کل خیلی ممنون از دوستان عزیز که منو راهنمایی کردن تا وقتی که بخوام بخرم مدل انتخابی من
    msi ge60 2p apache خواهد بود که اس اس دی هم میخرم براش اگه تا اون موقع اپاچی پرو اومد که اونو میگیرم نیومد همینو میگیرم تا یک هفته دیگه بدرود خواهشمندم تا اون موقع تاپیک رو نبندید تا عکس هایی از لبتاپ رو براتون بزارم با تشکر از همه
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع