ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 77 از 107 نخست ... 2767757677787987 ... آخرین
نمایش نتایج: از 761 به 770 از 1070
    امتیازها
    34,451
    سطح
    100
    5,619
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط cpt.reza نمایش پست ها
    سلام اساتید محترم.
    درباره کولر های آبی میخوندم اتفاقی یک کولر تازه وارد شرکت کولر مستر نظرمو جلب کرد میخواستم نظرتونو دربارش بپرسم که خرید کولر ابی منطقی تره یا این کولر (که بادی هست ولی به صورت دوال فن هست)

Cooler Master Hyper D92
    این کولر ظاهرا قیمتی حدود 170 تومان داره.
    بنده پردازنده FX8350 دارم. سنگین ترین کاربریمم گیم هست البته در سطح پایین برنامه نویسی هم میکنم ولی فکر نکنم جلوی گیم مخصوصا گیم های سنگین مثل بتلفیلد که پردازنده رو به زانو در میاره عددی حساب بشه 4 خط برنامه نویسی :دی . کیس Green X5 دارم.

حالا بنظرون خرید این کولر منطقی تره یا خرید واتر کولینگ گرین (مدل 120). جفتشونم حدود قیمتشون 170 تومن هست. اگر بنظرتون کولر دیگه ای هم هست ممنون میشم معرفی کنید (نهایتا تا همین حدود قیمت )
    البته تنها تستی که از این کولر دیدم این لینکه. کولر شرکت گرین (مدل 120) هم یکی از سایت های همسایه بنچمارک گرفته که احتمالا تا الان دیدید! :دی

از همه هم معذرت میخوام الان چندین ماهه درباره این کولر ها سوال میکنم ، یکمی مشکل بودجه بود که انشالله تا عید حل میشه و از دست منم راحت میشید :دی
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pr0m3en نمایش پست ها
    درود.
    دوست عزیز کولر شرکت سیاره سبز نویز کمی داره و گارانتی خوبی هم داره اگه این ویژگی ها رو اون کولر هم داره خوب انتخاب خوبیه.
    اول برات گرما مهمه وقتی رو سیستم بندازی نویز برات خیلی مهم تر میشه.
    ولی به طور کلی من اون پردازنده رو دارم و با کولر tuniq tower 120 extreme استفاده میکنم و این کولر به خوبی و کاملا بدون صدا از پس گرمای پردازندم بر اومد و اگه گیر آوردی پیشنهاد میکنم چون عااالیه.
    دوستان لطفا موقع مشاوره گرفتن و مشاوره دادن به تاپیک هم یه دقتی بکنن !
    پست شما به تاپیک مناسب منتقل شد.
    امتیازها
    1,170
    سطح
    18
    8
    کاربر جدید
    دوستان ببخشید برای این پردازنده Intel Skylake Core i7-6700K CPU برای استفاده های طولانی مدت در روز چه سیستم خنک کننده ایی رو پیشنهاد میدین ( استفاده کار چاپ )
    امتیازها
    34,451
    سطح
    100
    5,619
    نقل قول نوشته اصلی توسط Tiik_Taak24 نمایش پست ها
    دوستان ببخشید برای این پردازنده Intel Skylake Core i7-6700K CPU برای استفاده های طولانی مدت در روز چه سیستم خنک کننده ایی رو پیشنهاد میدین ( استفاده کار چاپ )
    بودجه دوست عزیز؟ منظورتون از کار چاپ اینه که سیستم به پرینتر وصله و مدام پرینت انجام می گیره؟ یا اینکه با نرم افزار خاصی صرفا طراحی انجام میدید؟
    مدل کیس رو هم بفرمایید
    امتیازها
    1,170
    سطح
    18
    8
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط third person نمایش پست ها
    بودجه دوست عزیز؟ منظورتون از کار چاپ اینه که سیستم به پرینتر وصله و مدام پرینت انجام می گیره؟ یا اینکه با نرم افزار خاصی صرفا طراحی انجام میدید؟
    مدل کیس رو هم بفرمایید
    حدودا دویست سیصد فکر میکنم مناسب باشه براش کنار بزارم حالا اگر پیشنهاد میشه کمه تغییرش میدم
    دارم جمع میکنم کیس رو Crosair Obsidian 750D انتخاب کردم و مین رو بین این دو مدل دو دلم ( ASUS Z170 Deluxe یا ASUS Z170 Maximus VIII Hero ) که البته فکر میکنم به خاطر پورت های بیشتر ASUS Z170 Deluxe برام مناسب تر باشه
    سی پی یو هم i7-6700K انتخاب کردم
    گرافیک هم احتمال زیاد 970ti و شاید 980
    بله فعلا دو دستگاه کپی دو دستگاه پلات پرینت رومیزی وصله و کار زیاد انجام میشه کارها رو فتوشاپو اتوکد وکرلو نرم افزار های نقشه کشی ، که گاهی ویرایش هایی هم رو پروژه ها انجام میشه شیت بندی کار
    الان من یکی رو سیستم خنک کننده کیس انتخابی نداشتم و پاور که توضیحات کامل از کارو نوشتم که مناسب ترین انتخاب رو بهم پیشنهاد بدین
    خیلی تشکر
    امتیازها
    34,451
    سطح
    100
    5,619
    حدودا دویست سیصد فکر میکنم مناسب باشه براش کنار بزارم حالا اگر پیشنهاد میشه کمه تغییرش میدم
    دارم جمع میکنم کیس رو Crosair Obsidian 750D89 انتخاب کردم و مین رو بین این دو مدل دو دلم ( ASUS Z170 Deluxe یا ASUS Z170 Maximus VIII Hero ) که البته فکر میکنم به خاطر پورت های بیشتر ASUS Z170 Deluxe برام مناسب تر باشه
    سی پی یو هم i7-6700K انتخاب کردم
    گرافیک هم احتمال زیاد 970ti و شاید 980
    بله فعلا دو دستگاه کپی دو دستگاه پلات پرینت رومیزی وصله و کار زیاد انجام میشه کارها رو فتوشاپو اتوکد وکرلو نرم افزار های نقشه کشی ، که گاهی ویرایش هایی هم رو پروژه ها انجام میشه شیت بندی کار
    الان من یکی رو سیستم خنک کننده کیس انتخابی نداشتم و پاور که توضیحات کامل از کارو نوشتم که مناسب ترین انتخاب رو بهم پیشنهاد بدین
    خیلی تشکر
    Noctua NH-U12S به قیمت 265 تومن.
    واتر کولر Green GLACIER 240 GLC240-A هم راندمان مناسب در کنار قیمت مناسب ارائه میده. البته میزان نویز بیشتری نسبت به کولر هوایی که معرفی کردم داره.
    امتیازها
    1,170
    سطح
    18
    8
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط third person نمایش پست ها
    Noctua NH-U12S به قیمت 265 تومن.
    واتر کولر Green GLACIER 240 GLC240-A هم راندمان مناسب در کنار قیمت مناسب ارائه میده. البته میزان نویز بیشتری نسبت به کولر هوایی که معرفی کردم داره.
    راستش مد نظرم Green Glacier GLC360A Liquid Cooling System هم بود
    که پیشنهاد شما قیمت بهتری داشتن فقط من منظورتونو از نویز بیشتر متوجه نشدم
    (( اطلاعاتی راجب واتر کلر ندارم که راندمانشون نسبت به مدلای کلاسیک چقدر هست و یا ارزش هزینه دارن نظر شما در مورد این مدل چیه ))
    در مورد پاور هم ممنون میشم راهنماییم کنید چی و چند وات مناسب سخت افزاری که گفتم هست
    امتیازها
    1,187
    سطح
    18
    167
    کاربر انجمن
    (( اطلاعاتی راجب واتر کلر ندارم که راندمانشون نسبت به مدلای کلاسیک چقدر هست و یا ارزش هزینه دارن نظر شما در مورد این مدل چیه ))
    در مورد پاور هم ممنون میشم راهنماییم کنید چی و چند وات مناسب سخت افزاری که گفتم هست
    درود
    دوست عزیز واتر کولر ها توی بازه زمانی نویزشون بالا میاد و کلا نویزه بدی دارن نسبت به ایرکولر ها(سروصدا)
    اگه کیستون بی سروصداس که حتما یه ایرکولر بگیرید چون معمولا قبل خرید کولر دما مهمه ولی یه مدت بعد از خریدش تازه متوجه نویز صوتی میشید و به این نتیجه میرسید که ای کاش با نویز کمتر خریده بودم.
    اگه هم مصرفتون اورکلاک یا اکستریم اورکلاکینگه که دیگه بحثه نویز از این مبحث جداست(مخصوصا اکستریم باز اورکلاک رو میشه یکاری کرد)
    امتیازها
    34,451
    سطح
    100
    5,619
    در واتر کولرها صدای ایجاد شده توسط فنهای متصل روی رادیاتور و صدای پمپ ، مجموعا موجب ایجاد صدای بیشتری در مقایسه با ایرکولرها میشه. میزان راندمان کولرهای ابی هم متفاوته و بستگی داره که با چه مدلی مقایسه بشه. مثلا مدل Glacier GLC360A که مد نظرتونه راندمان بهتری نسبت به NH-U12S داره ، منتهی باید به صدای بیشتر این مدل هم توجه کنید. برای همین یکی از فاکتورهای انتخاب واترکولرها راندمان/نویز هست.
    برای خرید پاور باید در بخش مربوطه مشاوره بگیرید .
    بهتره که در بخش سیستم کامل با ذکر بودجه و کاربردهای خودتون، یک تاپیک ایجاد کنید تا تمام قطعات با در نظر گرفتن جوانب امر بهتون معرفی بشه.
    امتیازها
    967
    سطح
    16
    0
    کاربر جدید
    درود. دوستان یه کیس نهایت تا 190-200 تومن واسه سیستم زیر لطفا:
    4460 + gtx960
    گزینه ها اینا هستن احتمالا:
    kendomen
    aeroocool strike-x coupe
    aerocool gt&advance
    ,....
    ترجیحا کم صدا باشه
    امتیازها
    1,187
    سطح
    18
    167
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa1982 نمایش پست ها
    درود. دوستان یه کیس نهایت تا 190-200 تومن واسه سیستم زیر لطفا:
    4460 + gtx960
    گزینه ها اینا هستن احتمالا:
    kendomen
    aeroocool strike-x coupe
    aerocool gt&advance
    ,....
    ترجیحا کم صدا باشه
    درود
    بهتر یه مقداری بیشتر هزینه کنید گرین رو بردارید چون کیسه خیلی خوبیه نسبت به قیمتش.
    GREEN X3+ VIPER Case
    DeepCOOL Landking Case
صفحه 77 از 107 نخست ... 2767757677787987 ... آخرین
نمایش نتایج: از 761 به 770 از 1070

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع