ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 1070

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    امتیازها
    6,785
    سطح
    54
    24
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN نمایش پست ها
    چیپ Z370 چیپ داغی نیست اما 580 گرافیک داغیه. شما در نهات 2 تا فن جلوی کیس و یک فن در پشت کیس براتون کافیه.
    درود
    گرافیک بشدت گرم میکنه داخل کیس رو و چیپ مادربرد متاسفانه زیر گرافیک هست دقیقا تمام حرارتی که از گرافیک دفع میشه رو جذب میکنه. اون cpu 4770 هم بعد از اور حسابی حرارت تولید میکرد.
    فن رسید نصب کردم.
    خوبیه فن‌های pwm اینه که کنترل کاملش دستت هست.
    فن رو گذاشتم جلو جاگزین فنی کردم که خودم جاشو درست کرده بودم و روبروی کولر cpu هست.
    الان شرح فن‌ها به این صورت هست:
    1.فن جدید که روبروی کولر CPU هوارو میده داخل و تا دمای 45 CPU به درجه نرسه خاموش هست از اونجا به بعد رو دور 50% میاد تو مدار و تا 70 درجه دور فن میشه 100%.
    2.فن پشت گیس تا CPU به دمای 35 درجه نرسه غیر فعال هست(فن پاور هوای داخل کیس رو تخلیه میکنه) بعد از اون از 30% وارد مدار میشه و وقتی دمای CPU به 70 درجه برسه دور فن میشه 100%.
    جوری تنظیم کردم که در اکثر مواقع و حالت بیکاری سیستم این دوتا خاموش باشن مخصوصا فن جلو و زمانی که تو لود هست سیستم حداکثر کارایی داشته باشن.
    3. فن روبروی سینی هارد دائم روشن هست کنترل دور ندارد و کمک میکنه دمای هاردها و SSD پایین بمونه حداقل 3 4 درجه دمای هاردهارو خنک تر نگه میداره و تا 2 درجه رو دمای چپ مادربرد تاثیر میذاره و خنکش میکنه.
    4.فن روی در روبروی گرافیک دائم روشن هستند و کنترل دور ندارد. فن روبروی گرافیک شدیدا کمک میکنه که گرافیک تو حالت بیکاری خنک بمونه چون تا 50 درجه کلا فنهای گرافیک خاموشه. وقتی فن رو در خاموش میکنم گرافیک در حالت بیکاری بین 39 تا 47 درجه دماش میره بالا در صورتی که وقتی فن رو درب کیس روشنه دماش در حالت بیکاری 30 تا 33 درجه هست!

یه مشکلی که با این کیس دارم بشدت کوچیک هست تمام قطعات کیپ هم هستن و باعث میشه هم دمای کیس زود بره بالا هم روی هم تاثیر بذارن.فعلا مجبورم باهاش سر کنم تا ارتقا قطعات کامل بشه و بعد اون اگه عمری بود عوضش میکنم.

این هم دوتا عکس از دمای قطعات همون طور که تو عکس مشاهده میکنید دمای در دمای 30 درجه CPU هر دوتا فن 1 و 2 خاموش هستن:

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: CPU TEMP.jpg
مشاهده: 7
حجم: 158.0 کیلو بایت

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: VGA TEMP.jpg
مشاهده: 8
حجم: 134.8 کیلو بایت

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 1070

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع