ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 13 از 107 نخست ... 311121314152363 ... آخرین
نمایش نتایج: از 121 به 130 از 1070
    امتیازها
    583
    سطح
    11
    6
    کاربر جدید
    Case Elite 311 و تا 300 هزار تومان دوست من
    امتیازها
    26,587
    سطح
    97
    14,293
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط ghafar نمایش پست ها
    Case Elite 311 و تا 300 هزار تومان دوست من
    این کیس به شدت محدود ات میکنه برای نصب کولرهای قدرتمند
    در این کیس به زور TRUE SPIRIT 120 جا میشه به قیمت 120

امتیازها
    7,740
    سطح
    58
    25
    کاربر انجمن

Question

با سلام مجدد و عذرخواهي به خاطر پستي كه تو دماهاي پردازنده زدم و خيلي بيشتر از انتظار من فيدبك داشت.
    من با داغ بودن Core i3 4160 مشكل دارم البته با هيتسينك استوك و تو فول لود دماي حوالي 90 رو گرفتم و تو اسسينز كريد يونيتي هم مثل ماكزيمم عكس زير و حالت آنلود هم خود عكس مذكور.
    قصد هزينه زياد ندارم و ميخوام يه ديپكول گاماكس 200 يا يه مدل خوابيده بود كه فك كنم اسمش گاما 200 بود رو تهيه كنم و بيشتر از 40 تومن برا يه چيپ 360 تومني خرج نتراشم. پيشنهاد بهتري دارين دوستان؟
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست WP_20141205_001.jpg   WP_20141205_002.jpg   Capture.JPG  
    امتیازها
    26,587
    سطح
    97
    14,293
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط ST92 نمایش پست ها
    با سلام مجدد و عذرخواهي به خاطر پستي كه تو دماهاي پردازنده زدم و خيلي بيشتر از انتظار من فيدبك داشت.
    من با داغ بودن Core i3 4160 مشكل دارم البته با هيتسينك استوك و تو فول لود دماي حوالي 90 رو گرفتم و تو اسسينز كريد يونيتي هم مثل ماكزيمم عكس زير و حالت آنلود هم خود عكس مذكور.
    قصد هزينه زياد ندارم و ميخوام يه ديپكول گاماكس 200 يا يه مدل خوابيده بود كه فك كنم اسمش گاما 200 بود رو تهيه كنم و بيشتر از 40 تومن برا يه چيپ 360 تومني خرج نتراشم. پيشنهاد بهتري دارين دوستان؟
    با خرید این قبیل کولرها تغییر قابل ملاحظه ایجاد نخواهد شد

امتیازها
    7,740
    سطح
    58
    25
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط magiteq نمایش پست ها
    با خرید این قبیل کولرها تغییر قابل ملاحظه ایجاد نخواهد شد
    خوب ارزونترين پيشنهاد كاراتون چه هيتسينكيه؟ هيتسينك فابريكش اصلا دماي پردازنده رو نميگيره، حتي گرم هم نميشه، يه هسته مسي داشت خيلي بهتر بود. كل بودجمو خرج كامپيوتر كردم، حد اقل به جاي 66 درجه تو دمايي كار كنه كه به پردازنده آسيب نرسه فعلا. اولين سيستم اينتلي هست كه بستم و اي ام دي هاي قبلي رو كه داشتم، تو فول لود با هيتسينك فابريكشون به زور به 60 درجه شايد ميرسيدن،تقريبا بالاي 59 يادم نمياد.
    يه سرچ كنين مشكل كاربراي خارجي رو با 4160 ميبينين، حتي تو آنلود به 80 درجه هم مال بعضيا نوشته بودن كه رسيده بود! حالا آنلود من حوالي 30 ميچرخه، فك كنم چون گردش هواي كيسم بد نيست
    امتیازها
    26,587
    سطح
    97
    14,293
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    خوب ارزونترين پيشنهاد كاراتون چه هيتسينكيه؟ هيتسينك فابريكش اصلا دماي پردازنده رو نميگيره، حتي گرم هم نميشه، يه هسته مسي داشت خيلي بهتر بود. كل بودجمو خرج كامپيوتر كردم، حد اقل به جاي 66 درجه تو دمايي كار كنه كه به پردازنده آسيب نرسه فعلا. اولين سيستم اينتلي هست كه بستم و اي ام دي هاي قبلي رو كه داشتم، تو فول لود با هيتسينك فابريكشون به زور به 60 درجه شايد ميرسيدن،تقريبا بالاي 59 يادم نمياد.
    يه سرچ كنين مشكل كاربراي خارجي رو با 4160 ميبينين، حتي تو آنلود به 80 درجه هم مال بعضيا نوشته بودن كه رسيده بود! حالا آنلود من حوالي 30 ميچرخه، فك كنم چون گردش هواي كيسم بد نيست
    دوست من تمام این مدل های مشکل حرارتی دارن که ناشی از عدم استفاده از یک چسب حرارتی با کیفیت و لحیم هست و مدار ولتاژ مجتمع در بسته پردازنده
    مدل کیس چی هست؟
    من true spirit 120 به قیمت 120 رو پیشنهاد میدم , حداقل

امتیازها
    7,740
    سطح
    58
    25
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط magiteq نمایش پست ها
    دوست من تمام این مدل های مشکل حرارتی دارن که ناشی از عدم استفاده از یک چسب حرارتی با کیفیت و لحیم هست و مدار ولتاژ مجتمع در بسته پردازنده
    مدل کیس چی هست؟
    من true spirit 120 به قیمت 120 رو پیشنهاد میدم , حداقل
    كيسم گرين اورامان هست با يه ورودي هواي جلوي 12 سانت يه خروجي پشت كيس و البته پاورم ازون دو فناي گرين كه اونم هواي كيسو ميكشه بيرون و از كف هوا رو نميده بيرون
    با اين توضيحاتي كه دادين، بايد كله ي سي پي يو رو اونقدر سرد كنم كه داخلشم خنك شه!
    خوب اگه تو گيم همين حوالي 65 درجه كار كنه، بعد يه مدت مشكل پيدا ميكنه يا نه؟ اينطوري بشه مجبور ميشم يه سال بعد يه كور آي 5 يا 7 جاي اين بندازم كه راحت دماشو دفع كنه
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    كيسم گرين اورامان هست با يه ورودي هواي جلوي 12 سانت يه خروجي پشت كيس و البته پاورم ازون دو فناي گرين كه اونم هواي كيسو ميكشه بيرون و از كف هوا رو نميده بيرون
    با اين توضيحاتي كه دادين، بايد كله ي سي پي يو رو اونقدر سرد كنم كه داخلشم خنك شه!
    خوب اگه تو گيم همين حوالي 65 درجه كار كنه، بعد يه مدت مشكل پيدا ميكنه يا نه؟ اينطوري بشه مجبور ميشم يه سال بعد يه كور آي 5 يا 7 جاي اين بندازم كه راحت دماشو دفع كنه
    در مورد کولر پردازنده مدیر محترم سخت افزار توضیح دادند و مدل رو پیشنهاد دادند
    من هنوز موندم شما با چه هدفی با استوک اون رو بردید زیر تست استرس ؟!!
    65 با استوک توی گیم به نسبت استوک بودن زیاد نیست اما چرا کولر مناسب نگیرید که دمای بهتری داشته باشید؟
    مخصوصاً اگر قصد ارتقاء پردازنده دارید که کولر از واجبات هست .
    همون طور که عطاء جان توضیح دادند کیستون محدودیت ایجاد می کنه برای ایر کولرهای خوب که ارتفاع زیادی دارند
    طبق گفته سایت گرین ماچو رو با فن 12 سانتی (!! ) ساپورت می کنه ! در حالی که به صورت پیش فرض روی پک ماچو فن 14 سانتی وجود داره !
    ویرایش توسط Reza Eshraghi : 2014/12/06 در ساعت 00:54

امتیازها
    85,958
    سطح
    100
    10,650
    مشاور انجمن
    دوست عزیز، من تا حالا هرچی کولر استوک اینتل دیدم همه اشون طراحی هیت سینک متفاوتی با هیت سینک کولر شما داره.
    کلا هیت سینک های استوک اینتل هر پره اش در انتها دو شاخه میشه و مقداری انحنا داره:

اما در تصاویری که گذاشتین کولر شما اینطور نیست.
    از طرفی تمام فن و هیت سینک های چینی موجود در بازار که تک فروخته میشن به شکل کولر فعلی شما هستن یعنی پره های کمتری دارن و دوشاخه نمیشن. منم یک هیت سینک و فن استوک مثل هیت سینک شما یه بار گذاشتم روی یک سیستم اصلا موقع نصب ویندوز سیستم به خاطر دمای زیاد خاموش میشد!

برای اینکه از این مشکل کلا خلاص بشین، مشاوره هایی که بچه ها در مورد خرید ایرکولر دادن رو انجام بدین. ضمن اینکه پیشنهاد میکنم Deep Cool نخرید چون محصولاتش نسبت به قیمت و قیافه ای که دارن کارایی ندارن.
    @};-
    امتیازها
    7,740
    سطح
    58
    25
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Eshraghi نمایش پست ها
    در مورد کولر پردازنده مدیر محترم سخت افزار توضیح دادند و مدل رو پیشنهاد دادند
    من هنوز موندم شما با چه هدفی با استوک اون رو بردید زیر تست استرس ؟!!
    65 با استوک توی گیم به نسبت استوک بودن زیاد نیست اما چرا کولر مناسب نگیرید که دمای بهتری داشته باشید؟
    مخصوصاً اگر قصد ارتقاء پردازنده دارید که کولر از واجبات هست .
    همون طور که عطاء جان توضیح دادند کیستون محدودیت ایجاد می کنه برای ایر کولرهای خوب که ارتفاع زیادی دارند
    طبق گرین ماچو رو با فن 12 سانتی !! ساپورت می کنه ! در حالی که به صورت پیش فرض روی پک ماچو فن 14 سانتی وجود داره
    والا من ميدونستم قراره انقد تو خرج بيوفتم، نسل برودول رو بيخيال ميشدم و يه اچ 81 گيگا ميخريدم! با يه سي پي يوي كور آي 5 كه جمعا همونقدر قيمتشون ميشد و با هيتسينك استوك هم كار ميكردن. اولين باره برا خودم اينتل جمع كردم كه اينطوري شد! اي ام دي رو تا اوورش نكني، با هيتسينك اورجينالش گرمم نميشه.
    يه ديپ كول دست دوستم هست، امتحانش ميكنم، اصلا جواب نداد، چند وقت ديگه يه هيتسينك درست حسابي ميخرم مجبورا. اين هيتسينكا خودشون اندازه يه سي پي يو در پيتي قيمتشونه! حيف نيست برا كور آي 3 120 تومن بدي به هيتسينك؟!
صفحه 13 از 107 نخست ... 311121314152363 ... آخرین
نمایش نتایج: از 121 به 130 از 1070

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع