ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن

عقاب فرود آمد ( سخنی با همه دوستان عزیز )

الهی به امید تو
    سلامی گرم خدمت همه سرمایه های گرانقدر و گرانبهای انجمن های سخت افزار . :x:x@};-@};-
    از زمانی که فعالیتم رو در یکی از حرفه ای ترین فروم های سخت افزاری کشور یعنی انجمن سخت افزار شروع کردم حتی تصورش هم برام غیر ممکن بود که به این جایگاه برسم . از هیچ و صفر و فقط با کمترین سطح دانش پایه شروع کردم و در محضر اساتید حرفه ای و خوب و متعهد و دوست داشتنی این انجمن شاگردی کردم و همزمان از همون ابتدا ادای دین کردم و زکات دانشم رو همینجا به اشتراک گذاشتم . به تدریج با لطف خدا و حمایت و لطف دوستان و اساتید و مدیران عزیز انجمن به درجه همکار انجمن منصوب شدم که هرگز تصورش رو هم نمی کردم ! با درجه همکار در خدمت دوستان بودم مدتی و باز هم با لطف و محبت دوستان عزیزم به داخل حوض رنگ سبز پرت شدم :D و سمت خطیر و سنگین مدیر بر دوشم نهاده شد !
    بعد از مدتی فعالیت در وب سایت سخت افزار و راهنمایی به کاربران داخل وب سایت رو شروع کردم و الآن شرایط حجم مراجعات به گونه ای است که باید زمان بسیار بیشتری بهش اختصاص داده بشه و با سمت مدیریت فروم ( با هر سمتی ) برام مسئولیت سنگینی داره که حتی چند ساعت در فروم نباشم و نظارت نکنم و می خواهم وقتیداخل وب سایت هستم تمرکز کافی داشته باشم و نگران امر نظارت نباشم . در فروم دوستان و اساتید بسیار حرفه ای تر از بنده حضور دارند که تا همین جا هم سمت بنده جسارت و بی ادبی به این عزیزان بوده و همیشه اقرار کردم که در جایگاه این عنوان نبوده و نیستم . نظارت من در فروم باید محدود به بخش سخت افزار می بود منتها به مقضای شرایط موجود و بر حسب نیاز ناچار بودم روی کل فروم نظارت داشته باشم . در این دوره گاهی اوقات دچار مشکلات جسمی شامل خستگی مفرط و چشم درد و کمر درد بسیارشدید می شدم که بی شک نشانه ای از عدم صلاحیت کامل بنده در مدیریت بود .
    در این مدت به هرحال با توجه به مسئولیت مدیریتم ناچار به اعمال سخت گیری ها و نظارت های شدید و بعضاً تذکر ها و ثبت اخطارهایی برای بعضی کاربران می شدم که بعضاً باعث تکدر و رنجش خاطر برخی دوستان عزیز شدم . تعدادی کاربر متخلف با انواع و اقسام تخلف ها با گزارش مستقیم خودم به مدیران مافوق ، از فروم اخراج شدند . تعدادی کاربران نام آشنا و با سابقه نیز با توجه به بعضاً بی دقتی در اجرای قونین بهشون تذکراتی داده شد که ممکن است اونها نیز با توجه به سابقه فعالیتشون در فروم از شیوه مدیریت بنده رنجیده شده باشند و بعضاً تکرار سخت گیری ها در خصوص برخی موارد و کاربران باعث شد از این شیوه مدیریتی بنده به ستوه آمده و به مدیران مافوق ابراز نارضایتی کنند اما به خدای احد و واحد هرگز در این دوره مدیریتم نسبت به کسی خصومت شخصی پیدا کردم که بخواهم براساس اون خصومت خدای ناکرده کسی را حذف کنم و نه براساس پیشینه قبلی و خصومت مدیریت و نظارت می کردم .امیدوارم اگر هر ناراحتی و رنجش خاطری از شیوه مدیریتی بنده برای هرکاربری به وجود آمده به خوبی و بزرگی حلال کرده و مطمئن باشند در مدیریت من هیچ هدفی به جز نظارت و نظم دهی مناسب به فروم وجود نداشته و هرگز از روی خصومت تصمیمی نگرفته ام .
    بنا به اجبار و براساس شرایط موجود که شرح داده شد ( در خصوص نیاز به فعالیت بیشتر بر روی وب سایت ) و هیچ دلیلی به جز موارد مذکور وجود ندارد ، باز هم عدم صلاحیت بنده باعث می شود تا از مدیریت انجمن اعلام بازنشستگی دائم نموده و از حضور دوستان مرخص شوم و بیشتر از این به دوستانی با شایستگی و توانایی و تجربه مدیریتی بیشتر جسارت نکنم .
    دور از انصاف است که از همه دوستان و سروران و اساتید عزیز و بزرگواری که حتی اگر فقط یک کلمه از آنها آموخته باشم ( به فرموده مولایمان حضرت علی (ع) که می فرماید هرکس یک کلمه به منیاد بدهد تا آخر عمر بنده او هستم ) نامی نبرده و تشکر و قدردانی نکنم . از همه دوستانی که در محضرشون شاگردی کردم و جایگاه فعلی خودم رو مدیون و مرهون لطف بی دریغ اونها هستم . از دوست و برادر بسیار عزیزم آرمین جان عزیز که سهم بزرگی از دانشم رو مدیون ایشون هستم:x :x@};-@};- و باید اقرار کنم بسیار بزرگوارانه و با صبر و حوصله زیاد من رو تحمل کردند و کلی اذیتشون کردم و مزاحمشون شدم و به بزرگی خودش بخشید و به دوستی با من ادامه داد همه عمر مدیون و ممنون برادر بسیار عزیزم هستم :x:x:x:x:-* و بعید میدونم بتونم لطفشون زو جبران کنم :((:(( و از همه زحماتی که در طول حضورش از زمانی که من نبودم و کاربر عادی بوده ، زمانی که همکار و مدیر بخش سخت افزار بود ، زمان مدیریت ارشد و همه زحمات و حمایت هایی که در زمان حاضر مسئولیت خطیر وسنگین مدیریت کل تا به اینجا کشیده و در آینده نیز ادامه خواهد داشت ، از مدیر عزیز و محترم مجموعه سخت افزار ، استاد و مرد همیشه بزرگوار و صبور و حامی همه کسانی که کوچکترین توانایی دارند و همیشه حضور و پیگیریشون مایه دلگرمی همه ماست جناب پناهی عزیز و بزرگوار ، مدیر کل سابق انجمن جناب استاد شالیکاریان عزیز با وجود اینکه الآن در فروم حضور ندارند اما همیشه لطف و حمایتشون در امور مدیریتی منو شرمنده می کرد و از دانششون هم همیشه بهره مند شدم و استفاده بردم و امیدوارم همیشه در همه مراحل زندگی موفق باشند ، از حضور بالاترین مقام یک شرکت عرضه کننده محصولات سخت افزاری حرفه ای در فروم مدیر عامل محترم شرکت عقیق رایانه تک جناب مهندس شمیرانی عزیز و بزرگوار و لطف و حمایت همیشگی و همه جانبه ای که به مجموعه سخت افزار داشتند و شخصاً در فروم با اطلاعات فنی و تخصصی و نظرات خوب و صائبشون در زمینه محصولات تحت پشتیبانی شرکت پاسخگوی سؤالات و ابهامات کاربران عزیز بودند که امیدوارم این رفتار حرفه ای و بزرگوارانه ایشان الگویی برای سایر شرکت ها باشد ، از دوست و برادر و استاد عزیزم آقا حسام جمشیدی که در زمان فعالیتشون درفروم از دانش و مهارتشون بهره بردم ، از استاد و یکی از نخبه های سخت افزاری کشور آقا علیرضا سجادی نیا که فرصت کافی فراهم نشد تا از دانششون بیشتر بهره مند بشیم و تا حدی که پست هاشون رو مطالعه می کنم همیشه سرشار از مطالب مفید و فوق العاده تخصصی هست و کلی نیاز به وقت و دانش پایه بیشتر برای درک مباحث و گفته هاشون هست ، از استاد عزیز سعید آقا مظفری دوست داشتنی که امیدوارم همیشه سلامت باشند و زودتر به شرایط مناسب جسمی برگردند تا هرچه سریعتر فروم مجدداً از دانششون بهره مند بشه و بیشتر از این محروم نباشیم از عدم حضورشون ، از دو دوست و دو استاد و دو برادر بسیار بسیار عزیز و دوست داشتنی خودم ناصر جان عزیز و همچنین شاهین جان عزیز که در حوزه فعالیت تخصصی خودشون از بهترین ها هستند و برای هردو آرزوی موفقیت و سلامتی دارم و از هردو بابت چیزهای بسیار با ارزشی که ازشون یاد گرفتم بسیار ممنون و سپاسگزارم و امیدوارم ناصر جان باوقت آزاد بیشتر بیشتر در جمع فروم باشه و همچنین برای شاهین جان که در حال حاضر در استراحت پس از دوران مدیریت به سر می برند و درشرف اعزام به خدمت مقدس سربازی هستند آرزوی موفقیت و سلامتی دارم و امیدوارم مجدداً پس از پایان دوره خدمت فروم از دانششون بهره مند بشه ، :x:x:x و ما سه نفر کلی خاطره وقایع شیرین از حضور کنار هم در فروم داریم و همیشه ناصر جان در زمینه اورکلاک به من لطف داشتند و با ترغیب و تشویق من سعی در پیشرفت من و تلاش بیشتر در کسب تجربه و نتایج بهتر داشتند و این امر متأسفانه به دلیل شرایط خاص بنده محقق نشد :( ، از دوستان و اساتید وبرادران عزیزم محسن جان عزیز ، میعاد جان عزیز ، امین جان عزیز و وحید آقا دوست داشتنی ،میلاد جان مدیر خوب و با دانش انجمن عکاسی که رونق ویژه ای به بخش عکاسی دادند ، بهنام جان عزیز که با معرفی مدیران و کاربران توانمند در بخشهایی که مدتی در فروم راکد بود خدمت بزرگی به فروم کرد و مسئولیت صفحه ف*ی*س بوک مجموعه رو بر عهده داشته و داره ، امیر محمود جان عزیز ، عطاء جان و علی آقا عزیز ، امیر حسین جان عزیز و از آقا مهرداد منوچهری عزیز که اطلاعات و دانش خوبشون الگوی من بودن و امیدوارم هرچه سریعتر فروم از وجود این استاد عزیز بهره مند بشه ، فرامرز موسوی عزیز دوست داشتنی که پس از مشاوره و خرید سیستمشون کنارمون موندن و از تجربیاتشون در زمینه نرم افزارهای رندرینگ و حوزه تخصصی کاریشون بهره بردیم و سایر دوستان و اساتید عزیز دارای عنوان آرشیتکت و 3D Max کار از جمله حسام جان عزیز ، آقا مهرداد عزیز و مهران خدایی دوست داشتنی ، از بانوان خوب و منظم و فعال فروم سیما خانوم ، از کاربران عزیز فعال در بخش تحریریه گیم ، دانیال جان عزیز مدیر بخش گیم ، مجتبی عزیز که واقعاً زحمات زیادی برای بخش کشید و لقب بمب اتم بخش گیم لقب شایسته ای براشون هست ، رضا محیدی دوست داشتنی که با فعالیت خوبش ما رو شرمنده خودش کرد ، سروش عزیز و دوست داشتنی و آقا نریمان عزیز ، از کاربران فعال بخش مشاوره ، سامان جان عزیز ، محمد آقا عزیز ، آقا محمدرضا پورسانی گل ، احسان بهاور عزیز ، نوید عزیز و دوست داشتنی از گزارشگران سخت افزار خوب و دست به قلم فروم آقا احسان علیزاده عزیز و سرکار خانم امینی و کلیه عزیزانی که به نحوی از دانش خوبشون استفاده کردم و فعالیت خوبشون در بخش های مختلف ما رو برای ادامه راه امیدوار کرده بی نهایت تشکر و سپاسگزاری کنم .
    قطعاً مدیران جایگزین بنده حقیر صلاحیت و شایستگی بیشتری برای تصدی عنوان داشته و قطعاً از دانش بسیار بالاتری نسبت به معلومات اندک حقیر خواهند داشت و از همه دوستان عزیز خواهشمندم همانگونه که در رعایت نظم و ترتیب انجمن در دوره مدیریت بنده اهتمام ورزیدند و تلاش کردند با مدیران جدید نیز همکاری کامل داشته باشند و دست در دست هم برای پیشرفتهای بزگتر و رسیدن به جایگاهی در شأن فروم سخت افزار تلاش نمایند .
    سخن بیشتر از این جایز نیست و سخن رو کوتاه می کنم و مجدداً می گویم همه شما عزیزان سرمایه های گرانبهای این فروم هستید و هیچ فرومی بدون کاربر معنا پیدا نمی کند .
    فروم سخت افزار و کاربران عزیز همیشه دوستتان دارم . :x:x:x@};-@};-@};-@};-

رَّبَّنَا إِنَّنَا سَمِعْنَا مُنَادِيًا يُنَادِي لِلإِيمَانِ أَنْ آمِنُواْ بِرَبِّكُمْ فَآمَنَّا رَبَّنَا فَاغْفِرْ لَنَا ذُنُوبَنَا وَكَفِّرْ عَنَّا سَيِّئَاتِنَا وَتَوَفَّنَا مَعَ الأبْرَارِ

رَبَّنَا وَآتِنَا مَا وَعَدتَّنَا عَلَى رُسُلِكَ وَلاَ تُخْزِنَا يَوْمَ الْقِيَامَةِ إِنَّكَ لاَ تُخْلِفُ الْمِيعَادَ

( سوره آل عمران آیات 193-194 )

رضا اشراقی

بامداد 6 مهر 1393

امتیازها
    109,644
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    رضا جان،

شما به هر جا رسیدی اول از همه تلاش و زحمت خودت بوده، و بعد اطرافیان و منابع. من هم کلی مطلب ازت یاد گرفتم. در سایت هم کاربران نیازمند راهنمایی های شما هستند، چه انجمن و چه در سایت، همیشه هر جا هستی دوستت داریم.

به خودت هم گفتم، همانطور که انصرافت از مدیریت انجمن داوطلبانه و به اختیار خودت بوده، هر زمان هم اراده کنی، مجدد به تیم مدیریت انجمن برخواهی گشت. @};-@};-@};-
    امتیازها
    13,495
    سطح
    75
    4,822
    مدیر کل
    دوستان گلم

این را بدانید که در نهایت بهترین نتیجه وقتی بدست می اید که همدلی باشد. همیشه در کنار هم. این عنوان نیست که به افراد ارزش می دهد بلکه رفتار افراد و منش آنها است.

موفق باشید
    .................................................. ...............................................
    // محمد رضا پناهی// سردبیر وب سایت و فروم سخت افزار و کالامگ

Editorinchief@sakhtafzarmag.com //

www.sakhtafzarmag.com //

.................................................. ...............................................

با نصب تولبار سخت افزار: بدون ورود به سایت و فروم سخت افزار، از اخبار آن با خبر شوید!
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع