ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 31
    امتیازها
    38,792
    سطح
    100
    6,649
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    rom2 ادیشن جدیدش که شامل تمامی dlc ها و رفع مشکلات هست یه مشکل اساسی داره اونم اینه که همین اول بازی ماسگات ها آخرین نوع سرباز رو دارن و بهترین تیر اندازا ولی من که همیشه پارت رو انتخاب میکنم سواره نظامم کاملا بدون زره است !
    خبلاصه ماسگاتها خیلی اذیت کردن!

یه مقدار هم کماندارای تیر انداز من با سایر فکشن های ایرانی بالانس نیست و حتی روی آسون ترین درجه ها کماندارای سواره فکشن های دیگه جنگ و گریز رو بهتر انجام میده !

حتی ماسگات ها این شیوه پارتی رو بهتر از پارتی ها انجام میدن
    Milky Way Galaxy, Solar System, Planet Earth, Islamic Republic of IRAN
    امتیازها
    20,652
    سطح
    90
    1,387
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط VSH-REVOLVER نمایش پست ها
    rom2 ادیشن جدیدش که شامل تمامی dlc ها و رفع مشکلات هست یه مشکل اساسی داره اونم اینه که همین اول بازی ماسگات ها آخرین نوع سرباز رو دارن و بهترین تیر اندازا ولی من که همیشه پارت رو انتخاب میکنم سواره نظامم کاملا بدون زره است !
    خبلاصه ماسگاتها خیلی اذیت کردن!

یه مقدار هم کماندارای تیر انداز من با سایر فکشن های ایرانی بالانس نیست و حتی روی آسون ترین درجه ها کماندارای سواره فکشن های دیگه جنگ و گریز رو بهتر انجام میده !

حتی ماسگات ها این شیوه پارتی رو بهتر از پارتی ها انجام میدن
    سلام.
    اینی که میگید در همه ی نسخه ها بوده و هست.
    ولی آره قبول دارم بازی با پارت ها سخت هستش چون طبق واقعیت هم همینطوری بوده و موقع انتخاب بازی هم initial challenge رو میزنه hard.
    منم به بار با ماساژت ها درگیر شدم و شکست خوردم ولی جنگ رو داخل شهر کشوندم و با نیزه دار کلکشون رو کندم :D
    ولی شما میتونی با ماساژت ها درگیر نشی چون داه ها ( Dahae ) در شمال پارت متحد شماست. با کمی سیاست و پشتیبانی مالی کاملا از بابت شمال خیالت راحت میشه.
    باید تا جایی که میتونی از فکشن هایی که شیوه ی نبردشون مثل پارت هستش دوری کنی. در مورد تیر اندازان پارت و ماساژت هم باید بگم که طبق واقعیت عمل شده و این شیوه اختصاصی پارت ها نبوده و مربوط به تمامی اقوام چادر نشین حاشیه کاسپین بوده. خود دودمان اشکانی هم در سال 250 ق.م از طایفه ی آپارنی که جزو طوایف داه بودند جدا شده و دولت پارت رو به فرماندهی اشک تشکیل دادند. اما بعد ها این شیوه ی جنگ و گریز بیشتر توسط پارت ها استفاده میشه و در نبرد حران هستش که دیگه نام اشکانی و حملات پارتیزانی عالم گیر میشه.
    امتیازها
    20,652
    سطح
    90
    1,387
    کاربر انجمن
    و بالاخره پس از مدتها انتظار شرکت Creative Assembly پرده از ساسانیان در جدیدترین نسخه یعنی آتیلا توتال وار برداشت. این شما و این سلسله ی قدرتمند ساسانی:

ساسانیان, آخرین پادشاهی از سلسله پادشاهی های ایرانی پس از 1000 سال هستند.

پیروان و تابعین ساسانیان قبل از تصاحب کامل قدرت از اشکانیان قدرت خود را در فارس تحکیم بخشیدند.
    از همان موقع آنها با مدیریت مرکزی مرزهای خود را گسترش دادند.
    یک همچین امتیازی به ناچار توجه حریف و دشمن آنان را به سمت خود جلب میکرد, اگرچه ساسانیان حالا دیگر خود را در موقعیت خوب و مناسبی میدیدند !
    با تحمیل فشار, بدون تهدید مستقیم جاده ی ابریشم که توسط ساسانیان کنترل میشد,دولت روم شرقی سعی در تخریب زیر ساخت های آنان داشت حتی در زمان های صلح. اما ساسانیان با این چیز ها ضعیف نشده و سرعتشان کند نشد.
    از آنجایی که ادعای آنها برای تاج و تخت ریشه در دلاوری و قدرت نظامی آنها دارد, این ضروری است که متصرفات و فتوحات آنان ادامه داشته باشد, مبادا که بار دیگر کنترل کشور از دست ایرانیان خارج شود !

شروع بازی در حالی که ساتراپی های زیادی تحت کنترل آنها هستند, ساسانیان را از امتیاز سرباز گیری و مالیات فوق العاده ای برخوردار میکند و آماده ی گسترش مرزها هستند !
    مردمی تحصیل کرده, ساسانیان به خوبی متوجه ارتباط بین نظافت و سلامتی هستند و در صدد تدارک سیستم فاضلاب برای پایتخت های خود هستند.

+++++++++++++++++

پرچم:

متن و صفحه ی اصلی

ترجمه و تنظیم: Hoplite

+++++++++++++++

دوستان همونطور که در عکس میبینید واقعا زیبا و دقیق کار شده جزییات ارتش ساسانی و همچنین ساختمان ها. میتونید سایز اصلی عکس رو از + اینجا + ببینید تا کاملا جزییات براتون مشخص بشه.
    امتیازها
    20,652
    سطح
    90
    1,387
    کاربر انجمن
    5 فکشن قابل بازی بعدی در Total War : Attila

The Alans : آلان ها

پرچم :

لینک توضیحات در سایت سازنده

+++++++++++++++

The Saxons : ساکسون ها

پرچم :

+++++++++++++++

The Ostrogoths : استروگوت ها

پرچم :

+++++++++++++++

The Franks : فرانک ها

پرچم :

+++++++++++++++

و بالاخره :
    The Western Roman Empire : امپراتوری روم غربی

پرچم :

امتیازها
    20,652
    سطح
    90
    1,387
    کاربر انجمن
    3فکشن بعدی در قالب اولین DLC بازی که بصورت رایگان عرضه میشود,

Viking Forefathers Culture Pack : نیاکان وایکینگ ها

همونطور که میدونید وایکینگ ها قومی بسیار جنگجو و دلاور و متخاصم بودند که بین سال های 800 الی 1100 میلادی اکثر نواحی اروپا رو مورد تاخت و تاز قرار دادند. این دی ال سی ( این 3 فکشن ) مربوط به اقوامی میشه که در زمان حمله ی آتیلا ( 300-400 میلادی ) پایه و اساس شکل گیری وایکینگ ها و حملات اونها رو تشکیل دادند. خلاصه اینکه این 3 فکشن نیاکان وایکینگ ها در 400 سال قبل از خودشون هستند... که از همین سال ها کم کم شروع به تشکیل و تقسیم قدرت میکنند و در سال های ذکر شده حمله به اروپا رو آغاز کردند...

این 3 فکشن شیوه و فرهنگ زندگی کاملا متفاوتی از بقیه اقوام بربر اروپا دارند و این تفاوت ها در بازی به خوبی و بسیار عالی و چشمگیر رعایت شده اند.

+++++++++++++++

The Danes

پرچم :

+++++++++++++++

The Geats

پرچم :

+++++++++++++++

The Jutes

پرچم :

+++++++++++++++

همونطور که میبینید کلا جنگجویان و کشتی ها و زندگی متفاوتی نسبت به بقیه ی فرهنگ های اروپایی دارند. در عکس ها کشتی های وایکینگی اونها به وضوح مشخصه. این دی ال سی در نسخه ی اصلی بازی که در تاریخ 17 فوریه 2015 منتشر خواهد شد به صورت رایگان موجود هستش.
    امتیازها
    20,652
    سطح
    90
    1,387
    کاربر انجمن

DLCجدید برای عنوان Total War Rome II

Wrath Of Sparta Campaign Pack

+++++++++++++++

امروز از دی ال سی جدید بازی Total War : Rome II با نام Wrath Of Sparta Campaign Pack پرده برداری شد.

این افزونه جدید ما را به دوران 432 قبل از میلاد ، در دوران جنگ های پلوپونز در یونان خواهد برد ؛ سراسر نقشه کمپین تمرکز بسیار دقیقی بر یونان باستان دارد ، جزایر یونانی و ساحل به خوبی و با دقت بسیار طراحی شده ، کمپین مپ Wrath of Sparta یک ارائه بسیار دقیق و با جزئیات از جهان یونان در 432 قبل از میلاد است ؛ کمپین جدید این دی ال سی دارای 78 منطقه و 22 استان است و تمام سرزمین های یونان را پوشش میدهد ، کمپین همچنین دارای 12 عجایب جدید از جمله ویرانه های تروی، معبد زئوس و مقبره سلطنتی از Makedon میباشد و هر ترن مساوی با یک ماه در بازی است.

این دی ال سی دارای چهار فکشن قابل بازی به نام های : Ahtenai ، Korinthos ، Sparta و Boiotian میباشد و هر فکشن دارای ویژگی فکشنی ، یونیت ، چالش ها و مکان شروع جغرافیایی مختص به خود است ؛ و علاوه بر این دارای دولتمردان و ژنرال های معروفی از تاریخ نیز هست که در طول کمپین پدیدار میشود و برای مثال میشود به ژنرال اسپارتی Lysander و بزرگ مردی از آتن Sokrates ( سقراط ) اشاره کرد.

Ahtenai

اطلاعات بیشتر در مورد این فکشن

+++++

Korinthos

+++++

Sparta

+++++

Boiotian League

+++++

این دی ال سی همچنین دارای مسابقات ورزشی و فستیوال ها است که در طول تقویم سالانه برگزار میشود. در زیر میتوانید تصاویر تعدادی از این مسابقات و فستیوال ها را مشاهده کنید :

فستیوال آپولو

فستیوال سربازان جوان

مسابقات پاناتنایک

و این دی ال سی دارای ویژگی های دیگری نظیر : درخت تکنولوژی جدید ، کمپین جدید ، قهرمانان معروف یونانی و دارای 50 یونیت دریایی و زمینی جدید و ... است.

همچنین دولت هخامنشیان در این دی ال سی وجود داره ولی قابل بازی نیست و دقیقا مانند و به گواهی تاریخ فقط در نقش ناظر جنگ های یونانیان حضور دارد و سیاست تفرقه اندازی بین یونانیان رو دنبال میکنه و فقط در صورتی وارد جنگ میشه که یکی از یونانیان در حال غلبه ی کامل بر دیگر یونانیان باشد. بعد از جنگ های ماراتن و ترموپیل و ... ایرانیان دیگر وارد خاک یونان نشدند و تنها نقش آنها نظارت از دور و جلوگیری از وحدت یونانی ها و همچنین چیرگی کامل یکی بر دیگری بود. و در بازی نیز عینا این موضوع رعایت شده است.

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 20222669266014954284.jpg
مشاهده: 35
حجم: 262.4 کیلو بایت برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 26222402368606777430.jpg
مشاهده: 29
حجم: 179.1 کیلو بایت برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 59158246052930579519.jpg
مشاهده: 44
حجم: 166.7 کیلو بایت

نام: 66557959903166645277.jpg
مشاهده: 26
حجم: 175.4 کیلو بایت برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 74068703420842470830.jpg
مشاهده: 32
حجم: 170.5 کیلو بایت

نام: 80065724216747616237.jpg
مشاهده: 43
حجم: 843.8 کیلو بایت

در عکس آخر میتونید آخرین استان های ایرانی ( هخامنشی ) رو در سمت راست نقشه و در خاک ترکیه امروزی که به رنگ زرد هستش ببینید.

تاریخ انتشار این دی ال سی 16 دسامبر اعلام شده است.

+++++++++++++++

منبع: انجمن توتال وار به زبان فارسی
    امتیازها
    20,652
    سطح
    90
    1,387
    کاربر انجمن
    نقشه ی جدید ترین دی ال سی یعنی Wrath of Sparta رو نمایی شد:

+ عکس با کیفیت و وضوح بالا +

در جنوب شرقی نقشه میتونید حضور هخامنشیان رو ببینید.
    امتیازها
    10,003
    سطح
    66
    294
    کاربر انجمن
    سلام
    به نظرم بزرگترین مشکل یا ضعفه این بازی نداشتن گرافیک مناسبه ! من روی آخرین تنظیمات گرافیکی اجراش کردم چنگی به دل نمیزد ):
    امتیازها
    6,863
    سطح
    54
    836
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط in-fo نمایش پست ها
    سلام
    به نظرم بزرگترین مشکل یا ضعفه این بازی نداشتن گرافیک مناسبه ! من روی آخرین تنظیمات گرافیکی اجراش کردم چنگی به دل نمیزد ):
    اتفاقا بهترین گرافیک رو واسه یک بازی استراتژیک داره !!
    یکی از مشتری هام (سیستم SLI دو تا 760) که واسش سیستم بستم بودم گفت این بازی رو واسم نصب کن ؛ منم دریغ نکردم (;

گرافیکش واقعا دیدنی بود ... یعنی در لغت نمیگنجه بخوام تعریف کنم !
    امتیازها
    20,652
    سطح
    90
    1,387
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط in-fo نمایش پست ها
    سلام
    سلام. دقیقا برعکس هستش و بزرگترین مزیت این بازی گرافیک فوق العادش هست که هر سیستمی رو به چالش میکشه !
    شما میشه بفرمایید سیستمتون چی هست تا بگم مشکل از کجاست ؟
    چون نسخه ی Rome II این بازی بر خلاف نسخه های قبلی طوری ساخته شده که در صورت ضعیف بودن سخت افزار به جای اینکه لگ ایجاد کنه از جزییات بازی کم میکنه. واسه همینه که شما کیفیت پایینی مشاهده میکنید.
    من خودم در این بخش عکس گذاشتم از بازی خودم که تازه این درجه ی Ultra هستش و درجه ی Extreme نزاشتم. میتونید خودتون قضاوت کنید...

http://forums.sakhtafzarmag.com/thre...-%D9%87%D8%A7-!

بنده که به شخصه با این بازی و به خصوص گرافیکش زندگی میکنم @-)
    مثل فیلمه...
صفحه 2 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 31

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)