ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 19 از 19
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط saman1992 نمایش پست ها
    نوید جان به جرات میگم این طوری که شما قکر میکنی نیست !
    سامسونگ الان برای اکثر اسمارت فون ها چیپ ست میسازه و این در گیری هایی که در فضای مجازی بین شرکت ها وجود داره الکیه !

همین قضیه در تلوزیون ها موجوده ............

به سختی و با نفوذ یکی از اساتید دانشگاه به شرکت سامسونگ رفتیم برای درس سیستم های تلوزیون !

مشاهده کردیم خیلی شیک دارن از پنل های 3d الجی استفاده میکنن و این قضیه تو تمام دنیا رخ میده و بالعکس ش هم هست تو کارخونه ی ال جی از پنل های پلاسمای سامسونگ استفاده میکنن !

تو قضیه ی تکنولوژی هیچ کارخونه ای نمیاد چرخ رو خودش بسازه !

و نکته ی اخر سامسونگ از برترین سازندگان مدار مجتمع تو جهانه ........
    دوستان محترم بنده
    لطفا بدون آگاهی و نداشتن اطلاعات کافی مسئله ای رو در تاپیک عمومی مطرح نکنید
    آقا سامان کی همچین حرفی زده؟؟؟؟مدرک مستند برادر؟؟سامسونگ بزرگترین تولید کننده پنل در جهان است!احتیاجی به تهیه پنل از برند دیگری ندارد!برادر من ما که تکنسین رسمی شرکت هستیم به زور هم توی اتاق fi راهمون ندادند م با کارت مخصوص دوباره برگشتیم وارد شدیم،بعد اجازه میدهند شما برای گردش دانشگاهی برید توی خط تولید؟؟؟
    4 سال سابقه کار به همراه یک سال سابقه آموزش جمعا میشه 5 سال است که در خدمت سام سرویس هستم حتی یک بار ندیدم از پنل برند دیگری استفاده بشود!نه تنها پنل بلکه حتی لامپ تصویر!!نهایتا لامپ تصویرهایی بوده است که با مشارکت سامسونگ ساخته شده!!
    لطفا در مواردی که اطلاع کافی ندارید بدون سند باعث بهم ریختگی اذهان عمومی نشوید دوستان من.
    دوستان عزیز من هیچ اطلاعی از اندروید ندارم و اصلا نمی دونم گوشی چیه! اما از سخت افزار و آی سی های گوشی این رو می دونم که سامسونگ چیپ های بسیار بی کیفیتی در سخت افزار گوشی هاش به کار می برد.در بحث کیفیت چیپ سونی اصلا رو دست ندارد. سامسونگ تنها مزیتش صفحه نمایش خارق العادست که تو بحث کیفیت صفحه با LG تقریبا هم تراز است. سونی نمایشش کمی پایین تر از سامسونگ قرار می گیرد ولی سرعت پردازش سونی به علت استفاده از چیپ های با کیفیت عالی است.
    نوید جان همونطور که خودت فرمودید اطلاعات باید بالا باشه برای نظر دادن.قصد بنده طرفداری از هیچ برندی نیست!محض اطلاع عرض کنم گوشی خودم huawei هستش و بودجه بالاتر و سامسونگ هم داشتم!پس بحث من تعصبی نیست!
    سامسونگ برای اپل هم چیپست تولید میکنه.به هر بنده خدایی بگید سونی دره از هنگ کردن های مداومش نالان است!لطفا با سند و مدرک معتبر صحبت کنید دوستان گلم
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط padi نمایش پست ها
    سلام
    من الآن گلکسی اس 5 دارم .
    میخواستم بدونم که اگه نوت 4 بیاد چه قد باید افزایش بودجه بدم تا بتونم اس5 رو با نوت 4 عوض کنم .(البته گوشیم تا حدودا خرداد 94 گارانتی داره)ا
    و اینکه اس 5 بهتره یا نوت4؟
    چون اس5 هم ضدآبه و هم پرچمداره
    در کل چیکار کنم؟؟؟؟
    کی میاد؟
    برای اظهار نظر قطعی باید اول منتظر بمونید تا این گوشی بررسی بشه. چیزی که مشخصه اینه که S5 هم همین الان قدرت مناسبی داره و شما نیاز مبرمی به تعویض ندارید چون فعلا به سخت افزار قدتمند تر نیازی نیست. میتونید منتظر نسل بعدی چیپست ها بمونید تا تغییر محسوس تری رو احساس کنید.
    در مورد زمان عرضه هم از ماه دیگه از کشور امریکا و با اپراتور های اصلی اونجا شروع میشه و بعد از اون به سایر کشور ها راه پیدا میکنه.
    ---------------------------------------------------------------------
    دوستان عزیز لطفا بحث تاپیک ها رو به حاشیه نبرید مخصوصا زمانی که هنوز به پرسش های استارتر پاسخ درستی داده نشده.
    در مورد گوشی های آینده هم نمیشه بحث کرد مثلا Z3 Ultra اگر با سیاست های قبلی طراحی بشه دوربین قابل توجهی نخواهد داشت. ما هم پیشگو نیستیم.
    ممنون از همکاری همه دوستان.
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryaiee نمایش پست ها
    دوستان محترم بنده
    لطفا بدون آگاهی و نداشتن اطلاعات کافی مسئله ای رو در تاپیک عمومی مطرح نکنید
    آقا سامان کی همچین حرفی زده؟؟؟؟مدرک مستند برادر؟؟سامسونگ بزرگترین تولید کننده پنل در جهان است!احتیاجی به تهیه پنل از برند دیگری ندارد!برادر من ما که تکنسین رسمی شرکت هستیم به زور هم توی اتاق fi راهمون ندادند م با کارت مخصوص دوباره برگشتیم وارد شدیم،بعد اجازه میدهند شما برای گردش دانشگاهی برید توی خط تولید؟؟؟
    4 سال سابقه کار به همراه یک سال سابقه آموزش جمعا میشه 5 سال است که در خدمت سام سرویس هستم حتی یک بار ندیدم از پنل برند دیگری استفاده بشود!نه تنها پنل بلکه حتی لامپ تصویر!!نهایتا لامپ تصویرهایی بوده است که با مشارکت سامسونگ ساخته شده!!
    لطفا در مواردی که اطلاع کافی ندارید بدون سند باعث بهم ریختگی اذهان عمومی نشوید دوستان من.

نوید جان همونطور که خودت فرمودید اطلاعات باید بالا باشه برای نظر دادن.قصد بنده طرفداری از هیچ برندی نیست!محض اطلاع عرض کنم گوشی خودم huawei هستش و بودجه بالاتر و سامسونگ هم داشتم!پس بحث من تعصبی نیست!
    سامسونگ برای اپل هم چیپست تولید میکنه.به هر بنده خدایی بگید سونی دره از هنگ کردن های مداومش نالان است!لطفا با سند و مدرک معتبر صحبت کنید دوستان گلم
    واقعا به نظرت دلیلی داره دروغ بگم ؟! !
    RAM: Team Group 8GB 3000Mhz CL16 DDR4
    CPU: AMD Ryzen 2200 G
    MAIN: ASUS B350-E Sock AM4
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط NAVID OC نمایش پست ها
    عزیز دل من ! من خودم گوشی سونی Z را تست کردم. سونی همه چی داره جز هنگ! بر عکس سامسونگ اصلا به هنگش شهرت دارد! یکی از بد ترین قسمت گوشی های سامسونگ که هیچ کس نمی تواند روش حرف بزند طراحی بدنه بی خود و تکراری است. بدنه های سامسونگ از هیچ مقاومتی برخوردار نیست. این گوشی من است: samsung GW . هنوز یک سال نیست دارمش ولی عملا تعطیل است. باید تمامی انیمیشن هاشو خاموش کنید و والپیپر را از روی صفحش بردارید تا هنگ نکند! شما بگید هدف سامسونگ از ساختن چنین گوشی چی است؟!!! الان این گوشی به ظاهر اندروید چه تفاوتی با 1100 دارد؟ من هیچ وقت از شرکتی که همچین گوشی را به عنوان اسمارت فون وارد بازار می کند جنس نمی خرم.

شما هم بدبین شدی دیگه برادر .... گوشی شما ایراد داره .......
    RAM: Team Group 8GB 3000Mhz CL16 DDR4
    CPU: AMD Ryzen 2200 G
    MAIN: ASUS B350-E Sock AM4
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    ممنون از بی توجهی دوستان!

سلام
    من الآن گلکسی اس 5 دارم .
    میخواستم بدونم که اگه نوت 4 بیاد چه قد باید افزایش بودجه بدم تا بتونم اس5 رو با نوت 4 عوض کنم .(البته گوشیم تا حدودا خرداد 94 گارانتی داره)ا
    و اینکه اس 5 بهتره یا نوت4؟
    چون اس5 هم ضدآبه و هم پرچمداره
    در کل چیکار کنم؟؟؟؟
    کی میاد؟
    عزیز دل من ! من خودم گوشی سونی Z را تست کردم. سونی همه چی داره جز هنگ! بر عکس سامسونگ اصلا به هنگش شهرت دارد! یکی از بد ترین قسمت گوشی های سامسونگ که هیچ کس نمی تواند روش حرف بزند طراحی بدنه بی خود و تکراری است. بدنه های سامسونگ از هیچ مقاومتی برخوردار نیست. این گوشی من است: samsung GW . هنوز یک سال نیست دارمش ولی عملا تعطیل است. باید تمامی انیمیشن هاشو خاموش کنید و والپیپر را از روی صفحش بردارید تا هنگ نکند! شما بگید هدف سامسونگ از ساختن چنین گوشی چی است؟!!! الان این گوشی به ظاهر اندروید چه تفاوتی با 1100 دارد؟ من هیچ وقت از شرکتی که همچین گوشی را به عنوان اسمارت فون وارد بازار می کند جنس نمی خرم.

برعکس گوشی های آندرویدی ساده سونی هیچ وقت هنگ نمی کنند! خودم تست کردم ....اصلا خودم داشتم ... حتی ساده ترین و ضعیف ترین هاش هم با نصب کلی نرم افزار و انیمیشن متحرک هیچ مشکلی در قدرت پردازش ندارند.
    به نظر شما اگر این مشکلات توی همه گوشی های سامسونگ وجود داشت چطور فروش اول گوشی های اندرویدی رو داره؟!
    دوم اینکه به نظر شما چرا استارتر عزیز قصد دارن S5 رو با نوت عوض کنند؟! یعنی الان گوشی بی کیفیتی با لگ و هنگ دارند و حالا میخوان با مدل جدیدی که دوباره این مشکلات رو داره عوض کنند؟! چرا ایشون سراغ یه برند دیگه نمیرن؟

همه برند ها گوشی های بد وخوبی دارن و با برند نمیشه مقایسه انجام داد. لطفا بحث ها رو تموم کنید.
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    سوال اول: به خاطر کلک سامسونگ در بالا بودن قطعات سخت افزاری صرفا روی کاغذ.
    چرا کارت گرافیک 5450 با حافظه 4 گیگ پر فروش ترین کارت در کشور است؟ لابد اینم خیلی خوب است؟

سوال دوم: اس فایو مگه تازه نیومده؟ خوب یه چند سال بگزره له له می شه! چرا ایشون سراغ یک برند دیگه نمی روند؟ خوب ایشون هم مثل بقیه عوام فکر می کنند می شود به اطلاعات که روی کاغذ است اطمینان کرد.

سوال سوم: چرا خوبشم می شود! چون سامسونگ فقط یک گوشی تولید می کند به نام Galaxy S1 و یه کوچولو توش تغییر می ده اسمش را می زارد S5 پس در اینجا می شود برند هارو با هم مقایسه کرد.

-------- تا 15 دقیقه دیگه پست من پاک می شود-------
    اولین نکته اینه که بازار کامپیوتر با موبایل خیلی فرق میکنه. توی بازار کامپیوتر دست فروشنده ها برای تقلب خیلی باز تره. فاکتور جا به جا کردن توی کامپیوتر به خاطر باز بودن سیستم خیلی راحته.

هر گوشی اندرویدی چند سال ازش بگذره از نظر کاربری ضعیف میشه. همین الان S2 به تعداد زیاد دست مردم هست و مشکلی هم نداره. موارد زمین خوردگی هم داشته ولی هنوز داره به کار ادامه میده. تا اندروید 4.1 هم آپدیت شد که جای تحسین داره. این همون جایی هست که میگم هر برندی گوشی خوب داره.
    از اون طرف S3 رو داریم که از همون اول بدنه به شدت ضعیفی داشت و بازخوردش هم دیده شد. همین موارد توی برند های دیگه هم وجود داره.

زمان S1 گوشی های HTC و Sony و LG هم تا حدودی همون سخت افزار رو داشتند. الان هم همزمان با S5 بازار پر از گوشی هایی با سخت افزار مشابه هست. اگر فرق اون ناچیزه فرق برند های دیگه هم ناچیزه. البته اینکه شما این موارد رو مشابه میبینید جای تعجب داره. شما که کاربر با تجربه سخت افزار در کامپیوتر هستید میدونید برای چیپ موبایلی که حداکثر 720 فیلمبرداری میکنه با پردازنده ای که 4K فیلم میگیره (هر چند محدود) فرق خیلی زیادی وجود داره. میتونید تفاوت بازی ها رو هم مقایسه کنید. با توجه به سوابق قبلی شما من انتظارم از شما بیشتره.

بحث رو باید تموم کرد چون این تاپیک جای این موضوع نیست. کاربر درباره نوت 4 سوالاتی پرسیدند و ما هم تا حد توان جواب میدیم. اگر ایشون دوست داشتند درباره کیفیت هم سوال میکردند. ما نمیتونیم برای چیزی که واقعیتش اثبات نشده برای ایشون بحث کنیم. اگر خواستید به آقا آرمین بفرمایید تا یک تاپیک برای بحث و گفتگوی آزاد درباره موبایل ایجاد بشه و هر کس دوست داشته باشه نظر بده. تصمیم گیری با ایشونه که چنین تاپیکی میتونه مفید باشه یا خیر.
    امتیازها
    515
    سطح
    10
    3
    کاربر جدید
    مرسی از دوستان عزیز
    الآن در مورد خرید نوت4 دجار تردید شدم
    چون بعضیا گفتن واستا تا S6 بیاد اونو بگیر
    نمیدونم چیکار کنم...!!!
    امتیازها
    11,776
    سطح
    71
    1,947
    کاربر انجمن
    ببخشید شما گوشی برای چی میخوای(سوال بسیار کلی جهت رفع ابهام)

چه چیز در s5 شما را راضی نکرده؟
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    مرسی از دوستان عزیز
    الآن در مورد خرید نوت4 دجار تردید شدم
    چون بعضیا گفتن واستا تا S6 بیاد اونو بگیر
    نمیدونم چیکار کنم...!!!
    خب این تردید بی دلیل نیست. شاید اصلا دلیلی وجود نداشته باشه که شما به تعویض گوشی احتیاج داشته باشید. الان کدوم قسمت گوشی شما ضعف داره؟
    اس 5 حتی برتری هایی هم نسبت به نوت 4 داره مثل ضد آب بودن. اون هایی که میگن صبر کن S6 بیاد هم بخاطر همین میگن که گوشی شما نیاز به ارتقاء نداره.
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 19 از 19

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)