ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 30
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    پست ها تأیید شدند . با تشکر از شما که اطلاع دادید و پست های تکراری ایجاد نکردید . خیلی خوشحال میشم وقتی کاربران درست به قوانین عمل می کنند@};-
    اگر از قند شکن استفاده می کنید باید غیر فعالش کنید تا پست هاتون به حالت تأیید نره .

امتیازها
    4,370
    سطح
    42
    12
    کاربر جدید
    من اون نرم افزاری رو که شما گفتید رو جستجو کردم. تونستم نرم افزاری به این اسم دانلود کنم Intel Turbo Boost Technology Monitor 2.6

نمیدونم دقیقا خودشه یا نه. ولی اجرا کردم هیچ تاثیری نداشت. رزولوشن و گرافیک رو هم پایین آوردم. بهتر شد. ولی خب این طبیعیه. چون تو رزولوشن و گرافیک پایین فشار کمتری به قطعات میاد
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط bluehamed نمایش پست ها
    من اون نرم افزاری رو که شما گفتید رو جستجو کردم. تونستم نرم افزاری به این اسم دانلود کنم Intel Turbo Boost Technology Monitor 2.6

نمیدونم دقیقا خودشه یا نه. ولی اجرا کردم هیچ تاثیری نداشت. رزولوشن و گرافیک رو هم پایین آوردم. بهتر شد. ولی خب این طبیعیه. چون تو رزولوشن و گرافیک پایین فشار کمتری به قطعات میاد
    توی همه بازی ها این مشکل هستش؟
    یک شات از دمای تمام قطعات بگیرید بگذارید لطفا.
    از باتری که استفاده نمیکنید؟چون موقع بازی باید برق مستقیم باشد.
    برای دیدن دمای قطعات میتونید از نرم افزار speccy هم استفاده بفرمایید
    امتیازها
    4,370
    سطح
    42
    12
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryaiee نمایش پست ها
    توی همه بازی ها این مشکل هستش؟
    یک شات از دمای تمام قطعات بگیرید بگذارید لطفا.
    از باتری که استفاده نمیکنید؟چون موقع بازی باید برق مستقیم باشد.
    برای دیدن دمای قطعات میتونید از نرم افزار speccy هم استفاده بفرمایید
    فعلا فقط فوتبال روش نصب کردم. نرم افزار speccy رو هم دانلود میکنم میزارم. ولی دمای گرافیک حدود 60 درجه هستش.
    باتری هم داخلی هستش و نمیتونم در بیارم. ولی وقتی شارژ باتری کامل باشه مستقیم از برق شارژر استفاده میکنه
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    فعلا فقط فوتبال روش نصب کردم. نرم افزار speccy رو هم دانلود میکنم میزارم. ولی دمای گرافیک حدود 60 درجه هستش.
    باتری هم داخلی هستش و نمیتونم در بیارم. ولی وقتی شارژ باتری کامل باشه مستقیم از برق شارژر استفاده میکنه
    نه منظورم این بود از باتری تنها استفاده نشه.شما همونطور که عرض کردم عمل کنید اول
    امتیازها
    4,370
    سطح
    42
    12
    کاربر جدید
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: aaa.png
مشاهده: 26
حجم: 158.7 کیلو بایت
    اینم عکس از دمای قطعات. بازی 2014 رو امتحان کردم ولی مشکل خاصی نداشت. وقتی یه بازی انجام دادم اون وقت سرعتش کم شد
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    اینم عکس از دمای قطعات. بازی 2014 رو امتحان کردم ولی مشکل خاصی نداشت. وقتی یه بازی انجام دادم اون وقت سرعتش کم شد
    این عکس در چه زمانی گرفته شده؟یعنی سیستم بیکار بوده یا تازه روشن شده یا...؟دما تقریبا نرمال هستش!
    لپ تاپ رو چند وقته که دارید؟یک بازی دیگه هم تست کنید به جز فوتبال.
    هردو درایورهای گرافیک رو پاک کنید و مجدد آخرین نسخه هارو نصب کنید.مخصوصا انویدیا.ویندوزتون چی هستش؟
    امتیازها
    105,581
    سطح
    100
    6,407
    مشاور انجمن گیم
    1 : عزیز شما توی تنظیمات احیانا V-Sync رو فعال نکردید ؟ اگر فعال بود خاموشش کنید.

2 : نرم افزار FRaps رو دانلود کنید و موقع بازی کردن Minimize کنید ببینید توی بازی چند فریم میگیرید ؟ مثلا اگه 30 فریم بود آیا توی این 30 فریم میمونه یا یه دفعه ای میپره 20 ؟
    ویرایش توسط MoJtAbA : 2014/09/12 در ساعت 17:33
    امتیازها
    4,370
    سطح
    42
    12
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryaiee نمایش پست ها
    این عکس در چه زمانی گرفته شده؟یعنی سیستم بیکار بوده یا تازه روشن شده یا...؟دما تقریبا نرمال هستش!
    لپ تاپ رو چند وقته که دارید؟یک بازی دیگه هم تست کنید به جز فوتبال.
    هردو درایورهای گرافیک رو پاک کنید و مجدد آخرین نسخه هارو نصب کنید.مخصوصا انویدیا.ویندوزتون چی هستش؟
    این عکس رو حین بازی گرفتم. لپتاپ رو هم دو هفته ای میشه خریدم. Need for speed رو هم امتحان کردم. اونم مشکلی نداشت. ویندوز هم هشت هست.
    الان به این نتیجه رسیدم که مشکل از بازی بوده. البته وقتی دمای قطعات از یه حدی میره بالاتر سرعت بازی ها کند میشه. و این واسه همه بازی ها یکیه

نقل قول نوشته اصلی توسط *MoJtAbA* نمایش پست ها
    1 : عزیز شما توی تنظیمات احیانا V-Sync رو فعال نکردید ؟ اگر فعال بود خاموشش کنید.

2 : نرم افزار FRaps رو دانلود کنید و موقع بازی کردن Minimize کنید ببینید توی بازی چند فریم میگیرید ؟ مثلا اگه 30 فریم بود آیا توی این 30 فریم میمونه یا یه دفعه ای میپره 20 ؟

3 : توی تنظیمات بازی یه گزینه هست با نام No Limit On FPS اون رو غیر فعال کنید و بزاریدش روی Lock On 60 FPS یا بزارید روی فریم های پایین تر.
    V-Sync چی هست؟
    امتیازها
    105,581
    سطح
    100
    6,407
    مشاور انجمن گیم
    V-Sync چی هست؟
    عزیز خیلی خیلی خلاصه میگم . فرض میکنیم که مانیتور شما میتونه توی یک ثانیه 60 فریم رو نشون بده ، اگر این گزینه رو فعال کنید کارت گرافیک حتی اگر بتونه 80 فریم پردازش کنه به دلیل فعال بودن V-sync فقط 60 فریم رو به شما نشون میده اما اگر این گزینه

غیر فعال باشه کارت گرافیک هر چند فریم که بتونه پردازش میکنه. در بعضی موارد به خاطر به اندازه قوی نبودن کامپیوتر یا لپتاپ فعال بودن V-sync باعث لگ میشه. البته این رو هم بگم که روشن بودن و خاموش بودن این گزینه

خوبی ها و بدی های خودش رو داره که اینجا جاش نیست که بگم چون تاپیک از بحث خودش خارج میشه.

حتما اون دو تا کاری که گفتم رو انجام بدید و نتیجه رو اعلام کنید.
    ویرایش توسط MoJtAbA : 2014/09/12 در ساعت 17:33
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 30

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع