ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 5 از 5 نخست ... 345
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 50
    امتیازها
    120
    سطح
    2
    16
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Eshraghi نمایش پست ها
    تست پاور با OCCT چی شد ؟ گرفتید ؟
    ترجیحاً با گرافیک مجتمع تست بگیرید ( کارت گرافیک رو خارج کنید و بعد تست بگیرید )
    تست با OCCT انجام شد.
    ابتدا کارت گرافیک رو خارج کردم و مانیتور رو به کارت گرافیک On-Board وصل کردم.
    سپس OCCT رو باز کردم و در تنظیمات تب Power Supply، قسمت Resolution رو 1600x900 قرار دادم که البته مانیتور خودم هم همین Resolution را دارد و تیک FullScreen رو هم زدم.
    در قسمت Duration عدد 25 دقیقه رو وارد کردم و قصد داشتم همین قدر صبر کنم. اما اتفاق غیر منتظره ای که پیش اومد این بود که در لحظه ی 11 دقیقه 30 ثانیه مانیتور خاموش شد؛ یعنی سیستم کار می کرد ولی به مانیتور تصویر داده نمی شد. شاید پاور نمی تونست مانیتور رو تغذیه کنه. به هر حال احساس کردم بیشتر از این ممکنه به پاور صدمه ای زده شه و تست رو کنسل کردم.
    نتایج کامل رو Attach کردم.
    فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده
    • نوع فایل: rar 12-13.rar (709.6 کیلو بایت, 100 نمايش)
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط sina 2 نمایش پست ها
    تست با OCCT انجام شد.
    ابتدا کارت گرافیک رو خارج کردم و مانیتور رو به کارت گرافیک On-Board وصل کردم.
    سپس OCCT رو باز کردم و در تنظیمات تب Power Supply، قسمت Resolution رو 1600x900 قرار دادم که البته مانیتور خودم هم همین Resolution را دارد و تیک FullScreen رو هم زدم.
    در قسمت Duration عدد 25 دقیقه رو وارد کردم و قصد داشتم همین قدر صبر کنم. اما اتفاق غیر منتظره ای که پیش اومد این بود که در لحظه ی 11 دقیقه 30 ثانیه مانیتور خاموش شد؛ یعنی سیستم کار می کرد ولی به مانیتور تصویر داده نمی شد. شاید پاور نمی تونست مانیتور رو تغذیه کنه. به هر حال احساس کردم بیشتر از این ممکنه به پاور صدمه ای زده شه و تست رو کنسل کردم.
    نتایج کامل رو Attach کردم.
    تست رو با گرافیک هم تکرار کنید اون قضیه به خاطر این بوده که پردازنده مجتمع اینتل زیر اون تست قدرت کافی برای دوام آوردن تا پایان تست نداشته
    زمان تست رو بیشتر از 15 دقیقه وارد نکنید
    ویرایش توسط Reza Eshraghi : 2014/09/13 در ساعت 11:22

امتیازها
    120
    سطح
    2
    16
    کاربر جدید
    ممکنه مشکل از مادربورد باشه؟ اگر پاسخ مثبته چطور میشه فهمید؟

ادیت:
    تست رو با گرافیک هم تکرار کنید
    چشم به زودی
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    ممکنه مشکل از مادربورد باشه؟ اگر پاسخ مثبته چطور میشه فهمید؟

ادیت:

چشم به زودی
    در بحث مشکلات سخت افزاری و عیب یابی بدون بررسی هیچ چیزی رو نمیشه کاملاً تأیید یا رد کرد .
    مشکل مادربرد از طریق رد کردن مشکل بقیه قطعات و در پله آخر عمدتاً بهش رسیده میشه
    سیستم کنترل دما OCCT رو هم فعال کنید که دما اگر از یه حدی بالاتر رفت تست متوقف بشه .
    دمای پردازنده حین گیم رو چک کردید ؟
    گرافیک GeForce 9400 GT روی همین سیستم نصب بوده و مشکل نداشتید ؟
    ویرایش توسط Reza Eshraghi : 2014/09/13 در ساعت 11:36

امتیازها
    120
    سطح
    2
    16
    کاربر جدید
    سیستم کنترل دما OCCT رو هم فعال کنید که دما اگر از یه حدی بالاتر رفت تست متوقف بشه .
    در قسمت Monitoring Options برای موارد Core #3 ،Core #2 ،Core #1 ،Core #0 در ستون "Stop testing if value is above" عدد 85 نوشته شده. آیا بقیه ی موارد هم لازم است تیک بخورند؟ اگر پاسخ مثبت است چه دمایی برای توقف تست باید وارد شود؟
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: MO.png
مشاهده: 25
حجم: 54.8 کیلو بایت
    دمای پردازنده حین گیم رو چک کردید ؟
    خیر، ولی دمای گرافیک را چک کردم.
    گرافیک GeForce 9400 GT روی همین سیستم نصب بوده و مشکل نداشتید ؟
    خیر، روی سیستم قبلی ام نصب بوده.
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    خودم الآن تست گرفتم با OCCT . خودش این قابلیت فعال هست به طور خودکار و دما کنترل میشه . نگران اون قضیه نباشید .

امتیازها
    120
    سطح
    2
    16
    کاربر جدید
    دیروز مادربورد و کارت گرافیک (برند هر دو MSI است و گارانتی آن ها ماتریکس است) و همینطور پردازنده رو بردم گارانتی ماتریکس (البته پردازنده intel است و گارانتی آن برای ماتریکس نیست و نمی دونم گارانتی داره یا نه). الآن قطعات، اونجا هستند و تست می شوند. احتمالا گارانتی مشخص خواهد کرد که مشکل از چیه. قراره فردا به گارانتی زنگ بزنم و پی گیری کنم. شما را با خبر می کنم.
    با تشکر از شما دوستان عزیز
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    دیروز مادربورد و کارت گرافیک (برند هر دو MSI است و گارانتی آن ها ماتریکس است) و همینطور پردازنده رو بردم گارانتی ماتریکس (البته پردازنده intel است و گارانتی آن برای ماتریکس نیست و نمی دونم گارانتی داره یا نه). الآن قطعات، اونجا هستند و تست می شوند. احتمالا گارانتی مشخص خواهد کرد که مشکل از چیه. قراره فردا به گارانتی زنگ بزنم و پی گیری کنم. شما را با خبر می کنم.
    با تشکر از شما دوستان عزیز
    دوستان، اينجاست كه ميگم بهتره مادربرد و گرافيك از يك برند و گارانتى باشن! :-bd

اميدوارم مشكلتون حل بشه دوست خوبم.
    امتیازها
    120
    سطح
    2
    16
    کاربر جدید
    دیروز گارانتی زنگ زد و گفت که مشکل از کارت گرافیک بوده. اون ها گفتند که نتونستن تعمیرش کنن بنابراین قطعه رو تعویض می کنن. متأسفانه اون لحظه فراموش کردم که بپرسم مشکل کارت گرافیک چی بوده ولی اون طور که صحبت می کردن به نظر می اومد خودشون هم نمی دونن مشکل چیه :)

به هر حال قراره دو-سه روز دیگه برم و قطعه ی تعویض شده رو تحویل بگیرم. اون جا ازشون می پرسم از نظر فنی مشکل چی بوده و باهاتون در میون می ذارم.
    باز هم از همتون تشکر می کنم.
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    دیروز گارانتی زنگ زد و گفت که مشکل از کارت گرافیک بوده. اون ها گفتند که نتونستن تعمیرش کنن بنابراین قطعه رو تعویض می کنن. متأسفانه اون لحظه فراموش کردم که بپرسم مشکل کارت گرافیک چی بوده ولی اون طور که صحبت می کردن به نظر می اومد خودشون هم نمی دونن مشکل چیه :)

به هر حال قراره دو-سه روز دیگه برم و قطعه ی تعویض شده رو تحویل بگیرم. اون جا ازشون می پرسم از نظر فنی مشکل چی بوده و باهاتون در میون می ذارم.
    باز هم از همتون تشکر می کنم.
    دوست خوبم مهم اينه كه قطعه عوض شد و شما مشكلتون برطرف بشه.
صفحه 5 از 5 نخست ... 345
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 50

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع