ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 14
    امتیازها
    49,283
    سطح
    100
    5,294
    کاربر انجمن

Question از ایده های شما کمک میخوام متشکرم :)

سلام دوستان گل

احتمال زیاد در شهرستان که هستم یه فروشگاه بزرگ کامپیوتر بزنم

اما تو شهر ما یه فروشگاه دیگه ام هست که اسمش/// و چون فروشگاه دیگه ای نیست ..

یکه تازی میکنه برا خودش مثل سیمبین دوران قدیم :D

حالا من میخوام نقش اندروید رو بازی کنم ..

یدفه بیام و بزنم همه معادلاتشو خراب کنم :D

1 اینکه اسم فروشگاه چی باشه ؟
    2 چه راه کارهایی دارین برای پیشرفت و چگونه فروشگاه اوشون رو پشت سر بذارم :D
    3 . متشکرم ..
    ویرایش توسط Oneshot Milad : 2014/09/08 در ساعت 12:15
    امتیازها
    19,024
    سطح
    87
    1,973
    کاربر انجمن
    میلاد جان کلی گفتی
    ببین یکم بازش کن تا من کمکت کنم
    1.مساحت فروشگات میخواهی چقدر باشه؟
    2.چه چیزایی میفروشی؟ سخت افزار به روز ، نرم افزار های کمیاب ، بازی های جدید و...
    3. اخلاقت چطوره ؟ دانش کامپیوترت چقدره ؟ سوادشو داری؟
    4.اون فروشگاه دیزاینش چطوریاست؟ چندتا فروشنده داره؟ خانم آقا
    اینا رو بگو تا بعد8->

امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    میلاد جان .
    اول هرکاری سرمایه هست
    بعد دانش
    و وقتی خواستی وارد رقابت بشی اول باید یه خرده جا بیفتی و سورس خوب داشته باشی
    رقابت= سورس خوب ، سورس خوب و هزاران هزار بار سورس خوب . بی نهایت تأثیر گزاره . یعنی اون فروشنده ای که توی قزوین داره یکه تازی می کنه ( البته بهتر بود اسم فروشگاه رو نمی آوردی نه فقط از بابت تبلیغات بلکه از بابت تبعات احتمالی دیگه ) ، شما سورست بهتر از اون باشه مطمئن باش همین اول راه میتونی کلی ترقی کنی .
    اگه بازار قزوین کشش قطعات حرفه ای نداره و ملت مثلاً دنبال گرافیک GT610 هستند و این رو بهترین کارت جهان (!! )میدونند کارت خیلی سخت تر میشه و روی قطعات حرفه ای نمیتونی مانور بدی مگه اینکه بتونی اینقدر شناخته بشی که فروشت محدود به قزوین نباشه و برون استانی در کل کشور بتونی فعالیت کنی که این هم نیاز به گذشت زمان و کسب اعتبار داره
    مورد بعد اینه سرمایه مناسب باشه و اعتبار هم پیدا کنی بتونی مستقیماً از نماینده های رسمی جنس بگیری تا ارزونتر به دست مشتری برسونی و واسطه ها تا شما به حداقل ممکن برسند
    ویرایش توسط Reza Eshraghi : 2014/09/08 در ساعت 11:47

امتیازها
    49,283
    سطح
    100
    5,294
    کاربر انجمن
    برای مساحت مغازه که درحال گفت و گو هستیم با پدر گرامی .. چون پشت مغازه یه فضای باز و بزرگی هست که اگه بشه اونجاروهم قاطیش میکنیم ..

برای دیزاین داخلی قصدم اینه که بسپارم به دست طراح برایم طراحی کنه ..

درمورد قطعات که قطعات سخت افزار بگیر تااااااااااااااا مانیتور و ...

که قطعا کار منه تنها نیست احتمالا 2 نفر دیگه از دوستانمم هستن و کلا هدفم اینه که کم کم پیشرفت کنیم در سطح استان .. مخصوصا برای کارخانه جات که اینجا کارخانه زیاد هست ..

سرمایه هم تا حدود نه عاالی .. ولی به اندازه خوب هست .. چون مغازه که برا خودمونه و کمی بودجه برای طراحی و تبلیغات و .. لازم هست و بقیش برای قطعات

من نظرم روی تبلیغات هست .. تبلیغات زیاد .. بنظرم الان تجارت روی تبلیغات میچرخه ..
    امتیازها
    49,283
    سطح
    100
    5,294
    کاربر انجمن
    نمیخوام برم سمت فتوکپی و سی دی های بازی و ... تمرکزم بیشتر روی قطعات و مانیتور و ... هست ..
    امتیازها
    14,682
    سطح
    78
    3,097
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    من نظراقارضا رو میپسندم .
    یاباید حرفه ای گرایی واستفاده از جنس خوب جا بندازید یا انقدرمعروف شید که بشه مثل لیون کامپیوتر چون جنس اشغال ارزون هم دارن .
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    میلاد جان سورس خوب داشته باشی بتونی قیمت کف بدی و به روند ادامه بدی از این بزرگتر تبلیغ نیست . چون بعضی ها اول کار از این کارها می کنند ولی بعدش دیگه که یه خرده جا افتادن سر مشتری رو با پنبه می برن ! :D البته بلانسبت شما@};- یعنی ادامه دار باشه روند فروش با قیمت کف و هرچه هم اعتبارت بیشتر بشه و بیشتر جا بیفتی و انشاء الله نمایندگی بگیری بهتر میتونی قیمت بدی و این طرز تفکر رو از بقیه جدا کنی در مورد خودت و بهشون ثابت کنی که شما هم از اون دسته افرادی نیستی که اول کار قیمت خوب میدن بعد پوست مشتری رو می کنند !
    چون مشتری میاد میگه مثلاً مانیتور 25UM65 ال جی چنده ؟ شما میگی مثلاً 990 ! چرا؟ مثلاً چون نماینده مادیران هستی . مشتری میخره میره به دوستان و آشنایانش میگه آقا ! این فروشگاه آقای صفیعی چقدر قیمتش نسبت به فلانی بهتره . مانیتور فلان رو به من 990 دادند در حالی که بازار رو زیر و رو کردم زیر 1030 بهم ندادند ! خب اون آشناش تو ذهنش میمونه میگه خب امتحان می کنیم ! قطعه لازمش میشه اون آشنا چند وقت دیگه میاد سراغ شما میگه ببخشید مادربرد Z97-A چنده ؟ شما میگی با گارانتی ویستا مثلاً 695 ! اون طرف هم میخره و به اون معرفش میگه آقا دمت گرم ! عجب فروشگاه خوبی بود ! زیز 710 کسی بهم نمی داد آقای صفیعی بهم داد 695 با گارانتی اصلی ! :D
    خب این روند ادامه پیدا کنه خود مشتری میشه تبلیغات کننده شما بدون هزینه های زیاد تبلیغات سنتی و کاغذ بازی . فوقش یک پنل پیامک میخری تبلیغات پیامکی می کنی .
    ویرایش توسط Reza Eshraghi : 2014/09/08 در ساعت 12:45

امتیازها
    17,097
    سطح
    83
    2,719
    کاربر انجمن
    من فقط یه چیز میتونم بگم.
    سعی بیشتر با قیمت رقابت کنی و خوش برخوردی باشی...خوش برخورد باشی طرف دفعه اول میاد چیزی نخره دفعه دوم خجالت میکشه میخره :D و بعدش هم اصلا مغازه دیگه ایی نمیره و یه راست میاد سراغت.
    با سود کم شروع کن (خیلی کم :D ) و بعد یکسال به نظرم قیمت رو به حالت عادی (کف بازار) برسون.
    سعی کن چیز های ارزون گیر بیاری مثلا فلش و براش تبلیغات کنی که مثلا فلش 8 گیگ سیلیکون پاور با گارانتی مادام العمر 15 تومن...اینجوری مشتری ها مغازه ات رو پیدا میکنن و زودتر جا میوفتی.
    ضمن اینکه بخاطر کمی سود بیشتر مارک متفرقه کار نکن...مثلا پاور های متفرقه,فلش مموری متفرقه,کیس متفرقه و ....
    در شروع کار زیاد هم مالی فکر نکن.برای کارهای خدماتی به طرف پیشنهاد بده هر چی دوست داری بده :D
    همیشه هم یه چند تا آهنگ مرموز و با صدای خیلی کم (جوری که سخت بشه فهمید چی میخونه) بزار پلی بشه...اینجوری طرف آدرنالینش میره بالا و از مغازه ات خوشش میاد.همیشه هم خنک نگه دار! (مغازه رو میگم :D )
    اینا خورده ریز ها خیلی تاثیر داره.دوستان کلیات رو گفتن...منم تجربه هام رو گفتم.
    امتیازها
    11,268
    سطح
    70
    1,242
    کاربر انجمن
    به به اقا مبارک باشه بسلامتی. . . . .=D>
    اقا رضا درست میگه.
    اگه پشتیبانت یک سورس خوب باشه چه از نظر قیمت و چه از نظر کیفیت و گارانتی قطعات سریعتر بهتون اعتماد پیدا میکنن.
    اگه کار تعمیرات هم انجام بدید خیلی خوب میشه
    کارایی مثل لحیم سردی یا تعویض چیپست و خازن و . . . . .دوتا لپ تاپ مورد دار اینجوری درست کنید شهرتتون بیشتر میشه
    CPU Intel I7 2600K up 4.00GHz
    بزودیCPU Cooler
    M.B GIGA P67A-UD7-B3
    RAM Corsair 2*8Gb XMS3 1866
    VGA MSI GTX670 PE OC
    VGA Cooler Accelero Xtreme PLUS II
    SSD Intel 520 Series 120GB
    HDD WD 1TB Blue+WD 1 TB Blue +WD 1TB Passport
    PSU Green 600W HP
    بزودیCASE
    Monitor LG W2262TQ full HD

امتیازها
    49,283
    سطح
    100
    5,294
    کاربر انجمن
    متشکرم از دوستان .. برای اسم چه پیشنهادی دارین ؟
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 14

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع