ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 18 از 18
    Milky Way Galaxy, Solar System, Planet Earth, Islamic Republic of IRAN
    امتیازها
    20,652
    سطح
    90
    1,387
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط saman1992 نمایش پست ها
    کلا اگه شما یک gpu داشته باشی بهتر از اون استفاده میشه و توی اکثر بازی ها بعد از ارائه ی اپدیت کارت دوم شناسایی میشه و تا زمان اپدیت که گاهی اوقات ممکنه طول بکشه 2 ملیون شما بلا استفاده است ..........

بعد پاور شما واسه ی sli دو کارت بسیار قوی مثل 780 مناسب نیست چون بر طبق گزارش سایت جی فورت حداقل پاور پیشنهاد شده واسه ی این کارت 600 وات است ..........

شما الان یکی از قوی ترین کارت های تولیدی رو داری ........... و تا 2 سال اینده با بازی ها مشکلی نخواهی داشت .........

پیشنهاد من اینه که 2 سال استفاده ش کنی و بعد به سمت سری 800 مهاجرت کنی ..............

کلا سالید تو سرعت سیستم خیلی نقش داره و اگه بازی های شما هم روی اون نصب بشه توی لودینگ بازی ها خیلی موٍثر هست ........ کامپیوتر بدون سالید یعنی شوخی ...........
    یک دنیا ممنون. خیلی کمک کردید. از فکر SLI بیرون اومدم و همین 1 گرافیک رو میزارم حالا تا هر وقتی که دیگه کشش داشت و من به قوی ترش احتیاج نداشتم.

1: حالا اگه مثلا 2-3 سال دیگه بخوام اینو رد کنم یکی قوی تر بیارم از لحاظ CPU و Main Board خیالم میتونه راحت باشه ؟ یعنی اون 2 تا تا کی میتونن ساپورت بدن ؟
    2: واسه سالید میتونم به دونه بگیرم و به 2 درایو تقسیمش کنم واسه ویندوز و گیم ؟ خوبه اینطوری؟

مجددا ممنون...

نقل قول نوشته اصلی توسط sma نمایش پست ها
    کولر رو برای حالت عادی نگفتم گفتم شاید 2سال دیگه با یه اور از عوض کردن پردازنده بی نیاز بشی .8گیگ رم هم واسه کارخاصی نیست برا اینده نگری که کم نیاره .کارت 780هم برای رزولیشن بیشتر از 1920x1080هم جوابگو .در همین رزولیشن هم اکثربازی ها روبابیش از 50 فریم میتونید بازی کنید.
    خیلی زحمت کشیدی داداش. آقا کولر من اگه اشتباه نکنم Deep Cool Ice Matrix 400 هستش. الان جلدش دمه دست نیست. خوبه واسه این سی پی بو ؟ چون در حالت عادی خارج از بازی خیلی بالا بره 34 درجه میره. داخل سنگین ترین بازی ها هم خودشو بکشه 55 درجه. من تو سایت اینتل خوندم زده بود اگه از 75 بره بالا تر خطرناکه. به نظرتون مشکل خاصی نداره ؟
    راستی در مورد مانیتور هم مانعی نمیبینید ؟ مثلا اینکه گرافیک خوب نکشه یا ...؟

++++++++++++++++++++++

راستی یه سوال کلی دیگه...از اونجایی که این قطعات جدید ماشالا خیلی بزرگ هستن از جمله همین کولر, یه زمانی باعث فشار اومدن به مادر برد و احیانا تاب برداشتنش نمیشن ؟!!!!

سپاس.
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    یک دنیا ممنون. خیلی کمک کردید. از فکر SLI بیرون اومدم و همین 1 گرافیک رو میزارم حالا تا هر وقتی که دیگه کشش داشت و من به قوی ترش احتیاج نداشتم.

1: حالا اگه مثلا 2-3 سال دیگه بخوام اینو رد کنم یکی قوی تر بیارم از لحاظ CPU و Main Board خیالم میتونه راحت باشه ؟ یعنی اون 2 تا تا کی میتونن ساپورت بدن ؟
    2: واسه سالید میتونم به دونه بگیرم و به 2 درایو تقسیمش کنم واسه ویندوز و گیم ؟ خوبه اینطوری؟

مجددا ممنون...
    1) شاید 2 یا 3 سال دیگه نتونی اخرین کارت گرافیک تولید شده رو ازش 100 درصد راندمان بگیری ولی به احتمال خیلی زیاد با کارت های میان رده اش مشکلی نخواهی داشت که کارت میان رده اش هم خوبه مثلا همین سری 800 ......

2) تقسیم بندی سالید اصلا کار درستی نیست ولی شما میتونی همه رو یک پارتیشن کنی و بازی ها و ویندوز رو تو همون نصب کنی .........

*) یه اموزش کامل واسه ی سالید استاد ارمین تهیه کردن که میتونه واستون خیلی مفید باشه ........... دوستان اگه لینکش رو پیدا نکردم بیزحمت قراز بدین ......
    RAM: Team Group 8GB 3000Mhz CL16 DDR4
    CPU: AMD Ryzen 2200 G
    MAIN: ASUS B350-E Sock AM4
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    خیلی زحمت کشیدی داداش. آقا کولر من اگه اشتباه نکنم Deep Cool Ice Matrix 400 هستش. الان جلدش دمه دست نیست. خوبه واسه این سی پی بو ؟ چون در حالت عادی خارج از بازی خیلی بالا بره 34 درجه میره. داخل سنگین ترین بازی ها هم خودشو بکشه 55 درجه. من تو سایت اینتل خوندم زده بود اگه از 75 بره بالا تر خطرناکه. به نظرتون مشکل خاصی نداره ؟
    راستی در مورد مانیتور هم مانعی نمیبینید ؟ مثلا اینکه گرافیک خوب نکشه یا ...؟

++++++++++++++++++++++

راستی یه سوال کلی دیگه...از اونجایی که این قطعات جدید ماشالا خیلی بزرگ هستن از جمله همین کولر, یه زمانی باعث فشار اومدن به مادر برد و احیانا تاب برداشتنش نمیشن ؟!!!!

سپاس.
    عزیز شما دما ها رو با کدوم برنامه میبینی ؟!

در مورد مانیتور منعی نداری .......... دادش شما یکی از قویترین کارت های دنیا رو داری ها ! چرا نگرانی ؟!

اگه کولر درست وصل شده باشه مشکلی نیست ............ باید به زیر مادربرد پلیت ش نصب شده باشه .........
    امتیازها
    20,652
    سطح
    90
    1,387
    کاربر انجمن
    عزیز شما دما ها رو با کدوم برنامه میبینی ؟!

در مورد مانیتور منعی نداری .......... دادش شما یکی از قویترین کارت های دنیا رو داری ها ! چرا نگرانی ؟!

اگه کولر درست وصل شده باشه مشکلی نیست ............ باید به زیر مادربرد پلیت ش نصب شده باشه .........
    دما رو با خود نمایشگر مادربرد که جلوی کیسه. مال خود ایسوسه.
    نه نگران نیستم گفتم نکنه زیادی فشار بیاد بهش :))
    در سمت راست کیس رو هم باز کردم اونل پلیت آره نصبه پشتش و کولر با پیچ بسته شده روش.

یه چیزی یادم افتاد. من شهرستان هستم این کیس رو دادم به یکی از دوستان صمیمیم توی تهران که خودش تو کار قطعات و ... هستش و اینو داد به یکی که رفیقاش که اند گیم و ... از این چیزا میبنده. من که الان رفتم جلد کولر رو نگاه کردم یادم افتاد روش نوشته بود واسه Intel 1155,1156 و چند تا دیگه ولی اسمی از این مدل مال من که جزو 1150 محسوب میشه نزده بود. به دوستم گفتم گفت مشکلی نداره اگه اشتباه باشه اصلا نصب نمیشه روش. حالا واقعا مشکلی نداره به نظر شما ؟ یعنی اگه مخصوص این مدل نباشه نباید اصلا از لحاظ فیزیکی قابل نصب باشه ؟
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    نقل قول نوشته اصلی توسط knight.iran نمایش پست ها
    دما رو با خود نمایشگر مادربرد که جلوی کیسه. مال خود ایسوسه.
    نه نگران نیستم گفتم نکنه زیادی فشار بیاد بهش :))
    در سمت راست کیس رو هم باز کردم اونل پلیت آره نصبه پشتش و کولر با پیچ بسته شده روش.

یه چیزی یادم افتاد. من شهرستان هستم این کیس رو دادم به یکی از دوستان صمیمیم توی تهران که خودش تو کار قطعات و ... هستش و اینو داد به یکی که رفیقاش که اند گیم و ... از این چیزا میبنده. من که الان رفتم جلد کولر رو نگاه کردم یادم افتاد روش نوشته بود واسه Intel 1155,1156 و چند تا دیگه ولی اسمی از این مدل مال من که جزو 1150 محسوب میشه نزده بود. به دوستم گفتم گفت مشکلی نداره اگه اشتباه باشه اصلا نصب نمیشه روش. حالا واقعا مشکلی نداره به نظر شما ؟ یعنی اگه مخصوص این مدل نباشه نباید اصلا از لحاظ فیزیکی قابل نصب باشه ؟
    1155 با 1150 فرقی نداره عزیز دل از لحاظ ساپورت کولر ...

دما ها رو با برنامه ی CPUID HWMonitor Pro.1.19 ببین عکس بگیر ....... برای محکم کاری ..........
    امتیازها
    20,652
    سطح
    90
    1,387
    کاربر انجمن
    1155 با 1150 فرقی نداره عزیز دل از لحاظ ساپورت کولر ...

دما ها رو با برنامه ی CPUID HWMonitor Pro.1.19 ببین عکس بگیر ....... برای محکم کاری ..........
    خیالم راحت شد. پس کولر اوکیه. برنامه رو هم الان عکس میگیرم میزارم ببینم رو اون چطوریه.
    تو سایت کولر هم نگاه کردم اونجا زده بود 1150 رو. رو جلدش فقط نزده. اگه فرق داشته باشد قاعدتا نباید اصلا نصب بشه درسته ؟

اینم عکس:

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 48046851074843023819.jpg
مشاهده: 25
حجم: 149.0 کیلو بایت

رو خود نمایشگر مادربرد 32 نشون میده.چطوره به نظرتون ؟ این در حالت عادیه.
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    نقل قول نوشته اصلی توسط knight.iran نمایش پست ها
    خیالم راحت شد. پس کولر اوکیه. برنامه رو هم الان عکس میگیرم میزارم ببینم رو اون چطوریه.
    تو سایت کولر هم نگاه کردم اونجا زده بود 1150 رو. رو جلدش فقط نزده. اگه فرق داشته باشد قاعدتا نباید اصلا نصب بشه درسته ؟

اینم عکس:

رو خود نمایشگر مادربرد 32 نشون میده.چطوره به نظرتون ؟ این در حالت عادیه.

خوبه عزیز دل ..........
    امتیازها
    20,652
    سطح
    90
    1,387
    کاربر انجمن
    یک دنیا ممنون از همه ی دوستان عزیز که اجازه دادن از تجربیاتشون استفاده کنم, به خصوص سامان عزیز. خیلی آقایی :x
    راستی آقا سامان اون آموزش سالید که میگفتین اینه ؟

http://forums.sakhtafzarmag.com/thre...%B2-7-%D9%88-8

اگه اینه که من برم برا خرید سالید...ممنون
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 18 از 18

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)