ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 18
    Milky Way Galaxy, Solar System, Planet Earth, Islamic Republic of IRAN
    امتیازها
    20,652
    سطح
    90
    1,387
    کاربر انجمن

این سیستم چند سال بازدهی داره ؟ راهنمایی حیاتی...

سلام. ببخشید دوستان که یه پست جداگانه باز کردم. بنده این سیستم رو پارسال گرفتم و میخوام بدونم به نظرتون چند سال میتونه بی نقص و اند گیم کار کنه یا به قول خودمون کم نیاره...؟

CPU: Intel Core i7-4770K @ 3.50GHz
    M.B: MAXIMUS VI EXTREME
    RAM: 8GB , Kingston 2 x 4GB , 2400 Bus
    VGA: GeForce GTX 780
    Green X9 Predator

+++++++++++++++++

حالا اگه به نظرتون بیام یه گرافیک دیگه دقیقا مثل این SLI کنم چقدر عمر مفید و بازدهیش میره بالا ؟ ارزششو داره ؟
    پاورم هم Green GP750W-OC

پیشاپیش مرسیییی
    یا حق...
    امتیازها
    11,776
    سطح
    71
    1,947
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط knight.iran نمایش پست ها
    سلام. ببخشید دوستان که یه پست جداگانه باز کردم. بنده این سیستم رو پارسال گرفتم و میخوام بدونم به نظرتون چند سال میتونه بی نقص و اند گیم کار کنه یا به قول خودمون کم نیاره...؟

CPU: Intel Core i7-4770K @ 3.50GHz
    M.B: MAXIMUS VI EXTREME
    RAM: 8GB , Kingston 2 x 4GB , 2400 Bus
    VGA: GeForce GTX 780
    Green X9 Predator

+++++++++++++++++

حالا اگه به نظرتون بیام یه گرافیک دیگه دقیقا مثل این SLI کنم چقدر عمر مفید و بازدهیش میره بالا ؟ ارزششو داره ؟
    پاورم هم Green GP750W-OC

پیشاپیش مرسیییی
    یا حق...
    فکر کنم تا دو سال دیگه 100 درصد جواب بده.بسنگی داره در چه روزلوشنی بازی کنید وو با چه تنظیماتی.از آینده هم کسی خبر نداره چی بشه ولی بهتره بعدا کارت رو بفروشید یک کارت دیگه بگیرید.
    امتیازها
    14,682
    سطح
    78
    3,097
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    780 که سمه نمیخواد خودش بسه فقط یه 8 گیگ دیگه رم ویه SSDوکولر لازم دارید که بهتر کارکنه حیف این سیستم اینارو نداشته باشه وال کم که نمیاره حرف مصطفی جان هم تایی میشه تک کارت خیلی بهتره بودن کسایی با 2تا690 از یه تیتان کمترکارایی داشتن
    امتیازها
    24,171
    سطح
    94
    7,996
    کاربر اخراجی
    تا 2 سال مفید بازدهی داره. ssd هم لازم داره. با SLI هم فکر نکن 2 سال دیگه خدا بزرگه
    امتیازها
    20,652
    سطح
    90
    1,387
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط sma نمایش پست ها
    780 که سمه نمیخواد خودش بسه فقط یه 8 گیگ دیگه رم ویه SSDوکولر لازم دارید که بهتر کارکنه حیف این سیستم اینارو نداشته باشه وال کم که نمیاره حرف مصطفی جان هم تایی میشه تک کارت خیلی بهتره بودن کسایی با 2تا690 از یه تیتان کمترکارایی داشتن
    8 گیگ دیگه رم ؟!! واسه چه کاری آخه ؟ ssd هم که خودم عمدا نخریدم به نظرم الکی گرون بود. آخه احتیاجی به هارد پر سرعت ندارم. کولر دارم deep cool منتهی الان مدلشو دقیق یادم نیست ولی تو سنگین ترین بازی ها دمای CPU نهایتا تا 55 میره.

نقل قول نوشته اصلی توسط old gamer نمایش پست ها
    تا 2 سال مفید بازدهی داره. ssd هم لازم داره. با SLI هم فکر نکن 2 سال دیگه خدا بزرگه
    همش 2 سال خداییش , 7 میلیون آب خورد برام :((
    حالا چرا در مورد SLI فکر نکنم ؟ یعنی قدرتش بیشتر نمیشه ؟
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    به نظر حقیر بستگی به این دارد که کاربرد شما در چه زمینه ایی باشد.مثلا در زمینه گیم خوب همونطور که دوستان فرمودند 2 سال منطقی به نظر میرسد چون با توجه به رشد موتورهای بازی و رقابت کمپانی ها،آینده نگری چندان ممکن نیست.اما اگر مثلا کار شما رندر و مسائل مربوط به رندرینگ باشد با توجه به پیشرفت و میزان موتورهای رندرینگ فعلا واسطون کافیه.شاید بیش از چند سال چون شما بلاخره سرعت رندر واستون مهمه.اگر کاربردتون کارهای روزمره باشد باز هم سیستم مدت ها جوابگوی شماست.خود من اگر این سیستم رو جمع میکردم،البته به علاوه ssd شاید تا 3 سال مورد استفاده ام بود
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    8 گیگ دیگه رم ؟!! واسه چه کاری آخه ؟ ssd هم که خودم عمدا نخریدم به نظرم الکی گرون بود. آخه احتیاجی به هارد پر سرعت ندارم. کولر دارم deep cool منتهی الان مدلشو دقیق یادم نیست ولی تو سنگین ترین بازی ها دمای CPU نهایتا تا 55 میره.

همش 2 سال خداییش , 7 میلیون آب خورد برام :((
    حالا چرا در مورد SLI فکر نکنم ؟ یعنی قدرتش بیشتر نمیشه ؟
    ببین عزیز فعلا که کارت شما عالیه ............ اگه بعد دوسال دیدی تو بازی کم فریم میده رزولوشن رو بیار پایین ...........

ssd خیلی مهمه ........... به sli فکر نکن داستان داره + پاورت کمه واسه ی 2 تا 780 ..........
    RAM: Team Group 8GB 3000Mhz CL16 DDR4
    CPU: AMD Ryzen 2200 G
    MAIN: ASUS B350-E Sock AM4
    امتیازها
    20,652
    سطح
    90
    1,387
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط saman1992 نمایش پست ها
    ببین عزیز فعلا که کارت شما عالیه ............ اگه بعد دوسال دیدی تو بازی کم فریم میده رزولوشن رو بیار پایین ...........

ssd خیلی مهمه ........... به sli فکر نکن داستان داره + پاورت کمه واسه ی 2 تا 780 ..........
    1: آره کارت الان خوبه ولی اگه بخوام SLI کنم دیگه از این مدل گیر نمیاد 1 سال دیگه. چرا SLI داستان داره ؟ میشه یه کم توضیح بدید ؟
    لطفا این رو هم در نظر داشته باشید که من الان مانیتورم سامسونگ 20 هستش و بازی ها رو روی رزولیشن 1050 * 1680 بازی میکنم. ولی قصد دارم احتمالا مانیتور رو به ایسوس 24 اینچ تغیر بدم و رزولیشن 1080 * 1920 رو اجرا کنم. در این حالت چی ؟ بازم این گرافیک تکی کم نمیاره ؟ در رابطه با پشتیبانی بازی از SLI هم مشکلی نیست چون این قابلیت رو فول ساپورت داره.

2: ssd چطور مهمه ؟ از چه لحاظ آخه ؟
    ممنون
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    1: آره کارت الان خوبه ولی اگه بخوام SLI کنم دیگه از این مدل گیر نمیاد 1 سال دیگه. چرا SLI داستان داره ؟ میشه یه کم توضیح بدید ؟
    لطفا این رو هم در نظر داشته باشید که من الان مانیتورم سامسونگ 20 هستش و بازی ها رو روی رزولیشن 1050 * 1680 بازی میکنم. ولی قصد دارم احتمالا مانیتور رو به ایسوس 24 اینچ تغیر بدم و رزولیشن 1080 * 1920 رو اجرا کنم. در این حالت چی ؟ بازم این گرافیک تکی کم نمیاره ؟ در رابطه با پشتیبانی بازی از SLI هم مشکلی نیست چون این قابلیت رو فول ساپورت داره.

2: ssd چطور مهمه ؟ از چه لحاظ آخه ؟
    ممنون
    کلا اگه شما یک gpu داشته باشی بهتر از اون استفاده میشه و توی اکثر بازی ها بعد از ارائه ی اپدیت کارت دوم شناسایی میشه و تا زمان اپدیت که گاهی اوقات ممکنه طول بکشه 2 ملیون شما بلا استفاده است ..........

بعد پاور شما واسه ی sli دو کارت بسیار قوی مثل 780 مناسب نیست چون بر طبق گزارش سایت جی فورت حداقل پاور پیشنهاد شده واسه ی این کارت 600 وات است ..........

شما الان یکی از قوی ترین کارت های تولیدی رو داری ........... و تا 2 سال اینده با بازی ها مشکلی نخواهی داشت .........

پیشنهاد من اینه که 2 سال استفاده ش کنی و بعد به سمت سری 800 مهاجرت کنی ..............

کلا سالید تو سرعت سیستم خیلی نقش داره و اگه بازی های شما هم روی اون نصب بشه توی لودینگ بازی ها خیلی موٍثر هست ........ کامپیوتر بدون سالید یعنی شوخی ...........
    RAM: Team Group 8GB 3000Mhz CL16 DDR4
    CPU: AMD Ryzen 2200 G
    MAIN: ASUS B350-E Sock AM4
    امتیازها
    14,682
    سطح
    78
    3,097
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    کولر رو برای حالت عادی نگفتم گفتم شاید 2سال دیگه با یه اور از عوض کردن پردازنده بی نیاز بشی .8گیگ رم هم واسه کارخاصی نیست برا اینده نگری که کم نیاره .کارت 780هم برای رزولیشن بیشتر از 1920x1080هم جوابگو .در همین رزولیشن هم اکثربازی ها روبابیش از 50 فریم میتونید بازی کنید.
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 18

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)