ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    امتیازها
    14,682
    سطح
    78
    3,097
    کاربر حرفه ای کامپیوتر

طوفانی از جانب انرمکس

سلام دوستان واساتید گرمی
    امروز چرخی تو نت میزدم یه سر زدم به سایت انرمکس و کاتالوگش رو دیدم قطعاتی توش بود که اگه به بازارداخلی برسه به نظرم سخت افزار دوستان وبه خصوص هواداران انرمکس(از نوع پول داررو خوش حال میکنه)من قصد دارم عکس یکی از این قطعات رو بزارم البته توضیحی درمورد ابعاد جنس بدنه وضخامت بدنه نبود که جناب اشراقی اگه لطف کنن واطلاع ازاین مشخصات وزمان عرضع وقیمت داشته باشن ماروهم درجریان بزارن بیشترازاین مقدمه لازم نیست این شما واین کیس enermax thormax giantکه دارای 2تا usb3/4تاusb2 قابلیت پشتیبانی از 2فن 12 در کف یکی در پشت 3تا در سقف که میشه 2تا14 یا یه 20 سانتی نصب کرد(پشتیبانی از رادیاتور 360 میلیمتری)و2تا 18 درجلو وبقل که در تصویری که ازاین کیس زیبا گذاشتم مشخصه[
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست untitled.bmp   1.bmp  
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط sma نمایش پست ها
    سلام دوستان واساتید گرمی
    امروز چرخی تو نت میزدم یه سر زدم به سایت انرمکس و کاتالوگش رو دیدم قطعاتی توش بود که اگه به بازارداخلی برسه به نظرم سخت افزار دوستان وبه خصوص هواداران انرمکس(از نوع پول داررو خوش حال میکنه)من قصد دارم عکس یکی از این قطعات رو بزارم البته توضیحی درمورد ابعاد جنس بدنه وضخامت بدنه نبود که جناب اشراقی اگه لطف کنن واطلاع ازاین مشخصات وزمان عرضع وقیمت داشته باشن ماروهم درجریان بزارن بیشترازاین مقدمه لازم نیست این شما واین کیس enermax thormax giantکه دارای 2تا usb3/4تاusb2 قابلیت پشتیبانی از 2فن 12 در کف یکی در پشت 3تا در سقف که میشه 2تا14 یا یه 20 سانتی نصب کرد(پشتیبانی از رادیاتور 360 میلیمتری)و2تا 18 درجلو وبقل که در تصویری که ازاین کیس زیبا گذاشتم مشخصهuntitled.bmp
    محمد جان فکر نکنم چیزی مونده باشه که نگفته باشی در مورد قابلیت های این کیس ! :D
    به محض ورود به بازار کشور از طریق شرکت محترم عقیق رایانه اطلاعات لازم در خصوص قیمت و زمان عرضه اطلاع رسانی خواهد شد و به محض موجود شدن در شرکت در سبد فروشگاه قرار خواهد گرفت .
    در مجموع این کاتالوگ محصولات انرمکس فکر کنم مفید باشه برای همه دوستان عزیز :
    http://www.enermax.com/files/HomeCat.../HC_File/3.pdf
    تا این لحظه ورود کیس های خوش قیمت زیگماتک کولاکی به پا کرده در بازار کیس .
    از برند کولرمستر هم کیس های متنوعی به بازار اومده
    ویرایش توسط Reza Eshraghi : 2014/08/19 در ساعت 16:25

امتیازها
    14,682
    سطح
    78
    3,097
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    بله رضا جان حضور یه برند خوب وخوش قیمت مثل زیگماتک واقعا تو ایران لازم بود اونم در حالی که نماینده محترم دریا کامپیوتر قطعات رو بادلار 5000تومان با خریدار حساب میکنه .واقعا باید دست جناب شمیرانی رو بوسید .:-*
    امتیازها
    11,252
    سطح
    70
    161
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط sma نمایش پست ها
    بله رضا جان حضور یه برند خوب وخوش قیمت مثل زیگماتک واقعا تو ایران لازم بود اونم در حالی که نماینده محترم دریا کامپیوتر قطعات رو بادلار 5000تومان با خریدار حساب میکنه .واقعا باید دست جناب شمیرانی رو بوسید .:-*
    واقعا درست میفرمایند دوست گرامی
    امیدوارم بقیه محصولات زیگماتک هم وارد بشه از جمله خمیر های حرارتی و کولر هاش
    CPU: intel Core i3 3220
    RAM:2*4 Kingstone 1600 LOVO To 1866
    VGA: Intel HD2500
    MOBO: MSI Z77A-G43
    HDD: Trancesand 128G 720Ultimate
    CPU COOLER: DeepCool Theta 15 LAPED
    MONITOR: SAMSUNG PX23720 Plus
    CASE: GREEN Magnum2 TO black CLOER 4x 120mmFAN
    PSU:Green CWT 750OC 80 Plus GOLD
    امتیازها
    14,682
    سطح
    78
    3,097
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    اگه تو هر محصول فقط چندتابرندخوب وچندنماینده خوب داشته باشیم بازار از این وضع در میاد الان تا قبل از ورود کیس زیکماتک تقریبا فقط گرین بود چون معدود کیس های کولرمستر هم باقیمت فضایی فروش میرن ودرمورد انرمکس هم الان هم تو کاتالوگ هم رو سایت انرمکس کیس های زیادی موجوده ولی در بازار نیست برخلاف فن وپاورهاش که همیشه بود یاداش بخیر قبلا hafx 250000تومان بود کیس های خوب ترمالتیک بود ولی الان نه این محصولی که من معرفی کردم هم به احتمال قوی نمیاد چون هنوز روسایت هم نبود یه سری فن جدید هم قرار بده بیرون +کولرهای liomax ii ولی کی خدا داند چون این پاورهای بدون فنش خیلی وقته رو کاتالوگه ولی هنوز رو سایت وتو بازار نیست
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع