ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    امتیازها
    19,024
    سطح
    87
    1,973
    کاربر انجمن

مستر کاپ ( ورزش 3 )

با سلام
    دوستان میدونم که بیشترمون بازی فوتبال واقعی رو تجربه کردیم بعضی هامون توش موفق بودیم تکنیک و تاکتیک رو با هم مخلوط میکردیم و برا خودمون سوباسایی بودیم :D البته شخصیت من واکی بایشی بود ( دروازه بانه )=))
    شاید شما هم مثل من حال و حوصله ندارید و وزنتو رفته بالا ( من 104 KG ) ولی اگه حال بازی های آنلاین رو دارید بیایید با هم مربیگری آنلاین رو تجربه کنیم

سایت ورزش 3 که اخبار روز ورزش ایران و جهان رو میذاره یک بازی مربیگری آنلاین به نام Mster Cup داره که توی اون میتونید تیم مورد علاقتون رو مربیگری کنید.
    میتونید ساختمان باشگاه بسازید ، زمین اختصاصی بخرید ، مربی استخدام کنید ، آنالیزور برای تیمتون بگیرید ، بازیکنانتون وقتی رسیدن به سطح بالا باهاشون قرارداد ببندید و روزانه تمرینشون بدید و...
    میتونید از لیگ دسنه 3 کشور شروع کنید و با هر بردی که بدست میارید علاوه بر اینکه سطح و رتبه تون بالا میره میتونید میبینید چند وقت بعد رفتید لیگ برتر و دارید با کله گنده های کشور رقابت میکنید، با پولی که بدست میارید برای تیمتون منابع بخرید و با اون پول قدرت بازیکنانتون رو بیشتر کنید . هر بازی ای که میبرید به تعداد تماشاگراتون اضافه میشه اولش شاید صد تا تماشاگر داشته باشد ولی وقتی سطحتون رفت بالا میبینید تیمتون صدهزار تماشاگر داره :-bdاز این تماشاگرا کسب درآمد میکنید و تیمتون رو زودتر بالا میبرید

رده بندی کشوری هم داره که هر استان توی کشور چندمه ( تیم استان من (( سیستان و بلوچستان )) توی کشور بعد از همدان دومه ):-bd\:D/

بالاخره خیلی باحاله پیشنهاد میکنم امتحان کنید

از طریق این لینک میتونید ثبت نام کنید.
    موفق باشید

امتیازها
    46,302
    سطح
    100
    1,967
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Nima.Salarian نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان میدونم که بیشترمون بازی فوتبال واقعی رو تجربه کردیم بعضی هامون توش موفق بودیم تکنیک و تاکتیک رو با هم مخلوط میکردیم و برا خودمون سوباسایی بودیم :D البته شخصیت من واکی بایشی بود ( دروازه بانه )=))
    شاید شما هم مثل من حال و حوصله ندارید و وزنتو رفته بالا ( من 104 KG ) ولی اگه حال بازی های آنلاین رو دارید بیایید با هم مربیگری آنلاین رو تجربه کنیم

سایت ورزش 3 که اخبار روز ورزش ایران و جهان رو میذاره یک بازی مربیگری آنلاین به نام Mster Cup داره که توی اون میتونید تیم مورد علاقتون رو مربیگری کنید.
    میتونید ساختمان باشگاه بسازید ، زمین اختصاصی بخرید ، مربی استخدام کنید ، آنالیزور برای تیمتون بگیرید ، بازیکنانتون وقتی رسیدن به سطح بالا باهاشون قرارداد ببندید و روزانه تمرینشون بدید و...
    میتونید از لیگ دسنه 3 کشور شروع کنید و با هر بردی که بدست میارید علاوه بر اینکه سطح و رتبه تون بالا میره میتونید میبینید چند وقت بعد رفتید لیگ برتر و دارید با کله گنده های کشور رقابت میکنید، با پولی که بدست میارید برای تیمتون منابع بخرید و با اون پول قدرت بازیکنانتون رو بیشتر کنید . هر بازی ای که میبرید به تعداد تماشاگراتون اضافه میشه اولش شاید صد تا تماشاگر داشته باشد ولی وقتی سطحتون رفت بالا میبینید تیمتون صدهزار تماشاگر داره :-bdاز این تماشاگرا کسب درآمد میکنید و تیمتون رو زودتر بالا میبرید

رده بندی کشوری هم داره که هر استان توی کشور چندمه ( تیم استان من (( سیستان و بلوچستان )) توی کشور بعد از همدان دومه ):-bd\:D/

بالاخره خیلی باحاله پیشنهاد میکنم امتحان کنید

از طریق این لینک میتونید ثبت نام کنید.
    موفق باشید
    بنده چند ماه پول و وقتمو روش گذاشتم ... مذخرف ترین بازیه شبیه ساز مربی گری فوتباله که تا حالا تجربه داشتم ... کلی باگ داره

هر کی بیشتر خرج کنه تیم قوی تری داره و هیچ یک از تاک تیک های فوتبالی و کلا دانش فوتبالی کمکی به پیشرفت در این بازی نمیکنه

شاید خیلی ها خوششون بیاد از این بازی ولی وقتی میبینم دانش فوتبالی تاثیری در این بازی نداره و بیشتر پول حرف اول رو میزنه دیگه بیخیالش شدم ...

تاکتیک موفق برای ای بازی
    خرج کردن و قوی کردن بازی کن ها و چیدن مهره ها رو نباید مثل فوتبال واقعی چید .... فقط باید به هم چسبیده باشن بازیکن ها از خط دفاع گرفته تا خط حمله دیگه همه چیز حله >:)

امتیازها
    14,682
    سطح
    78
    3,097
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    مگه فوتبال منیجر فیفا یا موجود تو pesازادم گرفتن که بره تیم دسته چاقو سازی زنجان دسته 3 رو مربیگری کنه(توهین به کسی نباشه اصلیتم زنجانی):D
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع