ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 35 از 37 نخست ... 253334353637 آخرین
نمایش نتایج: از 341 به 350 از 368
    امتیازها
    39,437
    سطح
    100
    2,928
    کاربر فعال بخش عکاسی
    Mountains sea
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 2.jpg
مشاهده: 112
حجم: 117.0 کیلو بایت
    نمای کوههای اطراف از بالای دومین قله بلند ایران....علم کوه@};-

امتیازها
    39,437
    سطح
    100
    2,928
    کاربر فعال بخش عکاسی
    Sky

نام: 23455.jpg
مشاهده: 102
حجم: 181.6 کیلو بایت
    :-*

امتیازها
    39,437
    سطح
    100
    2,928
    کاربر فعال بخش عکاسی
    Stars

نام: 0.jpg
مشاهده: 94
حجم: 214.5 کیلو بایت
    پس از دو سال بالاخره تونستم از یه بنده خدایی سه پایه گیر بیارم و برم بیرون از شهر و از ستاره ها عکس بگیرم.از شانس من سرعت باد فوق العاده بالا بود طوری که ماشین رو تکون میداد برا همین سه پایه اصلا رو زمین و هوا نمی موند و سه پایه رو با دستم محکم گرفته بودم که باد نزنه زمین خلاصه که برای اولین تجربه عکاسیم از ستاره ها نتونستم بهتر از این عمل کنم .اون هاله های طولانی ایجاد شده 90 درصدش بخاطر تکان های شدید دوربین بود.
    بخاطر همین دیگه بیخیال عکاسی Star Trail شدم چون اونم حداقل 20 دیقه زمان نیازه که دوربین ثابت بمونه

امتیازها
    39,437
    سطح
    100
    2,928
    کاربر فعال بخش عکاسی
    شهر پلور....در راه دماوند.....ساعت 4:30 بامداد

نام: 2354656.jpg
مشاهده: 79
حجم: 220.1 کیلو بایت
    حیف که سه پایه نداشتم وگرنه عکسهای خیلی خیلی زیبایی میشد از اینجا ثبت کرد
    @};-

امتیازها
    17,540
    سطح
    84
    1,245
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط castlevania نمایش پست ها
    شهر پلار....در راه دماوند.....ساعت 4:30 بامداد

نام: 2354656.jpg
مشاهده: 79
حجم: 220.1 کیلو بایت
    @};-
    یاد 13 بدر شهر خودمون افتادم

اوه اوه یخ نکردی ساعت 4 شب ؟
    واسه یه حس ِ تازه جنگیدن
    جالب این عشق تازه فهمیدن
    دلگیر از این مردابم من
    اَ وقتی که توش قاصدک دیدم

امتیازها
    39,437
    سطح
    100
    2,928
    کاربر فعال بخش عکاسی
    نقل قول نوشته اصلی توسط invoker نمایش پست ها
    یاد 13 بدر شهر خودمون افتادم

اوه اوه یخ نکردی ساعت 4 شب ؟
    شهر فوق العاده جالبی بود.ما که شب رسیدیم بهش و شباش واقعا عالی بود....
    سردکه آره سرد بود ولی اون روزخودمونو برا دمای -18 درجه دماوند آماده کرده بودیم

امتیازها
    21,139
    سطح
    91
    2,637
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط castlevania نمایش پست ها
    شهر پلار....در راه دماوند.....ساعت 4:30 بامداد
    @};-
    عذر میخوام، برای افزایش اطلاعات خودم میپرسم؛ مگه سه پایه چه کاری انجام میده که با دوربین در دستانت نتونستی عکسی که دوست داشتی بگیری؟؟ لطفا در مورد لزوم وجود سه پایه برای عکسبرداری از ستاره ها که قبلا گفتی هم توضیح بده.
    امیرالمومنین امام علی (علیه السلام) :

هر کس به وقت یاری رهبرش در خواب باشد زیر لگد دشمن از خواب بیدار میشود.

غررالکلم ص422
    امتیازها
    39,437
    سطح
    100
    2,928
    کاربر فعال بخش عکاسی
    نقل قول نوشته اصلی توسط MOHAMMAD MOBASHERI نمایش پست ها
    عذر میخوام، برای افزایش اطلاعات خودم میپرسم؛ مگه سه پایه چه کاری انجام میده که با دوربین در دستانت نتونستی عکسی که دوست داشتی بگیری؟؟ لطفا در مورد لزوم وجود سه پایه برای عکسبرداری از ستاره ها که قبلا گفتی هم توضیح بده.
    شبا چون نور کمه در نتیجه باید شاتر بیشتر باز بمونه تا نور بیشتری وارد سنسور بشه.توی روز از سرعت شاتر مثل 1/160 استفاده میکنیم ولی برای شب مثلا برا عکس انداختن از نمای شهر از سرعت شاتر 5ثانیه استفاده میکنیم.شما فکر کن وقتی دوربین دستته و دکمه شاتر رو فشار میدی باید 5 ثانیه بدون کوچکترین حرکتی بمونی تا عکس ثبت بشه.اگه در حین این 5 ثانیه تکون بخوری عکست تار میشه شدیدا....البته به جز شاتر دو مولفه "ایزو" و "اپرچر یا دیافراگم" هم تاثیر گذارن که هرچقدر ایزو بالا باشه و دیافراگم بازتر ، نیاز به شاتر طولانی مدت هم کم میشه ولی با این وجود مدت زمان شاتر برای عکاسی از شب بالاست و اگه میخواین یه عکس واضح بگیرین 100درصد نیاز به سه پایه دارید.
    برای عکاسی از منظره ستاره ها هم لازمه سرعت شاتر در حدود 30ثانیه تنظیم بشه یعنی از وقتی شاتر رو فشار میدی 30 ثانیه طول میکشه تا عکس ثبت بشه که مشخصه اصلا امکان نداره بشه تو دست این همه بدون لرزش نگه داشت
    برا عکاسی از ستاره ها بصورت Star Trail (همونی که رد ستاره ها بصورت خطوط دایره ای شکل دیده میشن) هم لازمه شاتر برای 30 دقیقه باز بمونه که نیاز مبرم به سه پایه ثابت و هوای ثابت داره چون علاوه بر سه پایه شدت باد هم میتونه باعث تکانهای جزیی دوربین و در نتیجه عکس تار بشه
    امیدوارم تونسته باشم منظورمو رسونده باشم

امتیازها
    7,016
    سطح
    55
    850
    کاربر انجمن
    عرض سلام و ادب@};-

یوسف جان من چند مرتبه تاپیکت رو کامل دیدم و واقعا از دیدن این همه هنر و خلاقیت لذت بردم و واقعا بهت تبریک میگم.

واقعا نمیشد فقط با زدن دکمه ی تشکر احساسات و نظراتمو انتقال بدم بهمین دلیل این پست رو مینویسم بخاطر اینکه میدونم شما برادر عزیزم واقعا شایسته ی تقدیر و تبریک هستی.

هنر شما و دوستان عکاس هست که زیبایی این زمین و البته و صد البته آفرینش بی نقص پروردگار رو به من و امثال من نشون میده.پس بهمین دلیل از خداوندگار متعال برات آرزوی موفقیت و سلامتی و سربلندی دارم.به خانواده ی محترمت هم واقعا تبریک میگم که همچین هنرمند درجه یکی رو تحویل ما و جامعه دادن.

من هم با دیدن تاپیک شما و دیگر اساتید عزیز واقعا تحت تاثیر قرار گرفتم(البته من هم واقعا عاشق عکاسی بوده و هستم) و با یکم پولی که جمع کردم تونستم یه دوربین کوچولو بخرم تا من هم بتونم درحد و اندازه ی خودم یه حرکتی بکنم.ان شاالله کم کم که از شما یاد گرفتم و با دوربینم عکسای قابل قبولی گرفتم,عکسامو بصورت یه تاپیک برای نمایش حتما میذارم.

هیچی دیگه...برات آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم که بتونی از طریق هنرت هم به نحوی کسب روزی بکنی که واقعا به این مورد در موردت خوشبین هستم.ان شاالله با یکم پیگیری میتونی این کارو هم بکنی ...

بازم از این عکسای خوشگل و چشم نوازت برامون بذار تا بازم لذت ببریم..

شرمنده که سرتو درد آوردم..

بازم ممنون داداش..کارت درسته@};-
    امتیازها
    39,437
    سطح
    100
    2,928
    کاربر فعال بخش عکاسی
    نقل قول نوشته اصلی توسط ABS92 نمایش پست ها
    عرض سلام و ادب@};-

یوسف جان من چند مرتبه تاپیکت رو کامل دیدم و واقعا از دیدن این همه هنر و خلاقیت لذت بردم و واقعا بهت تبریک میگم.

واقعا نمیشد فقط با زدن دکمه ی تشکر احساسات و نظراتمو انتقال بدم بهمین دلیل این پست رو مینویسم بخاطر اینکه میدونم شما برادر عزیزم واقعا شایسته ی تقدیر و تبریک هستی.

هنر شما و دوستان عکاس هست که زیبایی این زمین و البته و صد البته آفرینش بی نقص پروردگار رو به من و امثال من نشون میده.پس بهمین دلیل از خداوندگار متعال برات آرزوی موفقیت و سلامتی و سربلندی دارم.به خانواده ی محترمت هم واقعا تبریک میگم که همچین هنرمند درجه یکی رو تحویل ما و جامعه دادن.

من هم با دیدن تاپیک شما و دیگر اساتید عزیز واقعا تحت تاثیر قرار گرفتم(البته من هم واقعا عاشق عکاسی بوده و هستم) و با یکم پولی که جمع کردم تونستم یه دوربین کوچولو بخرم تا من هم بتونم درحد و اندازه ی خودم یه حرکتی بکنم.ان شاالله کم کم که از شما یاد گرفتم و با دوربینم عکسای قابل قبولی گرفتم,عکسامو بصورت یه تاپیک برای نمایش حتما میذارم.

هیچی دیگه...برات آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم که بتونی از طریق هنرت هم به نحوی کسب روزی بکنی که واقعا به این مورد در موردت خوشبین هستم.ان شاالله با یکم پیگیری میتونی این کارو هم بکنی ...

بازم از این عکسای خوشگل و چشم نوازت برامون بذار تا بازم لذت ببریم..

شرمنده که سرتو درد آوردم..

بازم ممنون داداش..کارت درسته@};-
    سلام عباس جان. مرسی:x این نهایت بزرگواری شما دوستانه که بهم همیشه لطف داشتین.@};-شما هم با عکسای زیبایی که داری حتما باید یه تاپیک بزنی .من خودمم اولش که تاپیک زدم نه دوربین درست حسابی داشتم نه عکس درست حسابی....ولی علاقه که داشته باشی میتونی بهترین عکسها و لحظه ها رو ثبت کنی....بهتره با یه سری به سایت عکاسی هم بزنی.اونجا عکاسان حرفه ای زیادی فعالیت میکنن.میتونی با دیدن عکسشون ازشون الهام بگیری.دیدن عکس خودش خیلی کمک میکنه.البته عکسهای اونا رو ببینی دیگه عکسهای ما رو اصلا عکس حساب نمیکنی:D
    ارادتمند دوستان@};-

صفحه 35 از 37 نخست ... 253334353637 آخرین
نمایش نتایج: از 341 به 350 از 368

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)