ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12
    امتیازها
    8,571
    سطح
    62
    700
    کاربر انجمن

چند سوال در مورد اپسون L800

سلام یه پرینتر اپسون خریدم چند تا سوال داشتم
    1-برای شارژش میتونم از جوهر های لیتری استفاده کنم؟پرسیدم بهم گفتن نمیشه چون با هر بار تموم شدن جوهرش باید کد های روی جوهر رو وارد کرد!
    2-سطح جوهراش بالاس ولی تو خود نرم افزارش همش رو نصفه و کمتر نشون میده! با اینکه باقی مونده جوهر های فابریک خودش رو ریختم روش ولی سطحش بالا نیومده!
    3-برای متن یا عکسی که رنگی هت میخوام باهاش سیاه و سفید بگیرم از کدم منو میتونم ازش استفاده کنم!
    4-از چه نوع جوهری استفاده کنم که هم کیفیت خوبی تو چاپ بده هم اینکه به دستگاه آسب نزنه!

LIKE====>KING OF THE ROADS<===LIKE

امتیازها
    24,171
    سطح
    94
    7,996
    کاربر اخراجی
    سلام
    سوال اول : برای خود منم سواله چون منم هنوز تمومش نکردم اما نگران شارژش هستم چون نمیدونم اینو چطور میشه ریست کرد
    سوال دوم : همون جواب اول
    سوم : الان برنامش رو سیستم نصب نیست ولی بگرد تو منو هاش بلک اند وایت رو گیر میاری هست من دیدم
    چهارم : جوهر خود اپسون . اگه گیر بیارم بهت خبر میدم. تو بازارش آشنا دارم
    امتیازها
    8,571
    سطح
    62
    700
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط old gamer نمایش پست ها
    سلام
    سوال اول : برای خود منم سواله چون منم هنوز تمومش نکردم اما نگران شارژش هستم چون نمیدونم اینو چطور میشه ریست کرد
    سوال دوم : همون جواب اول
    سوم : الان برنامش رو سیستم نصب نیست ولی بگرد تو منو هاش بلک اند وایت رو گیر میاری هست من دیدم
    چهارم : جوهر خود اپسون . اگه گیر بیارم بهت خبر میدم. تو بازارش آشنا دارم
    واسه من امروز فردا تموم میشه!
    البته جوهراش همش در حد نصفه هست ولی تو نمایشگر آبی کمرنگ رو به پایانه!
    جوهرش فابریکش رو رفیقم تو ایران 24میده هر کدوم فکر کنم 100cc باشه و meva هم 8000 تومنه!

بعد کلی جست و جو
    آقا جوینده یابنده است!
    پیدا کردم برنامه ریستش رو و پرینتر خودم رو ریست کردم عالی شد کار کرد!
    این از برنامه و آموزش ریست کردن پرینتر اپسون L800!

http://s5.picofile.com/file/8135238084/epson.rar.html

امتیازها
    1,293
    سطح
    19
    7
    کاربر جدید
    سلام دوست عزیز، منم L800 گرفتم و اولین باره که جوهرش تموم میشه (البته فقط جوهر مشکیش تموم شده) و دیگه پرینت نمیگیره. از نمایندگی که گرفتم گفت فقط باید از جوهرهای اصلی خود دستگاه که 70 میل هستند استفاده کنی وگرنه مشکل پیش میاد و چندین روزه که منتظریم چون گویا توی بازار کمیاب شدند. از اونجایی که من اولین باره پرینتر جوهر افشان خریدم و کلا اطلاعاتم در موردش خیلی محدوده خواستم ببینم شما از چه جوهری استفاده میکنید که بتونم لیتری بخرم که مقرون بصرفه باشه برام؟ و الان که میخوام از جوهر غیر اصل خود دستگاه استفاده کنم باید حتما کد رو ریست کنم؟ با همین برنامه که فرمودید؟
    ممنونم
    امتیازها
    8,571
    سطح
    62
    700
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط CAESAR نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، منم L800 گرفتم و اولین باره که جوهرش تموم میشه (البته فقط جوهر مشکیش تموم شده) و دیگه پرینت نمیگیره. از نمایندگی که گرفتم گفت فقط باید از جوهرهای اصلی خود دستگاه که 70 میل هستند استفاده کنی وگرنه مشکل پیش میاد و چندین روزه که منتظریم چون گویا توی بازار کمیاب شدند. از اونجایی که من اولین باره پرینتر جوهر افشان خریدم و کلا اطلاعاتم در موردش خیلی محدوده خواستم ببینم شما از چه جوهری استفاده میکنید که بتونم لیتری بخرم که مقرون بصرفه باشه برام؟ و الان که میخوام از جوهر غیر اصل خود دستگاه استفاده کنم باید حتما کد رو ریست کنم؟ با همین برنامه که فرمودید؟
    ممنونم
    سلام رفیق تو خصوصی جواب دادم اینجا هم میزارم دوستانی که این دستگاه رو دارن یا میخوان بخرن استفاده کنن
    تقریبا یک سال این دستگاه رو دارم!به خاطر گرون بودن جوهر اپسون اصلی(300 هزار تومن)نخریدم ولی انگاری سالی یکبار باید ریخت توش که هدش نگیره به خاطر جوهر های متفرقه!جوهر میوا رو توصیه میکنم که خود مادیران معرفی کرده که اونم جدیدا کمیاب شده،که از دونه ای 8500 به 13000 رسیده!یه مدل جوهر دیگه هست به نام wwm که اونم خیلی خوبه!
    این پرینتر واقعا کشش کارای سنگین رو داره شده روزی 400 تا عکس رو پرینت گرفتم رو حالت photo گرفتم!
    اگر کار زیاد دارید شلنگ فاضلابش رو حتما از پشتش بکشید بیرون و با یه شلنگ بلند به یه مخزن نصب کنید!اگر خواستید کمکتون کنم!
    در مورد کدهاش هم(کلی پرس و جو کردم تا اینو فهمیدم اکثرا هم نمیگن که بری پیش خودشون و یه پولی بگیرن ازت)موقعی که به قسمت وارد کردن کد رسیدید جای کد رو خالی بزارید و next رو بزنید یه پیغامی میاد ok بزنید اون رنگ ریست میشه!
    اگر بازم سوال داشتید در خدمتتونم تا جایی که بلد باشیم

امتیازها
    1,293
    سطح
    19
    7
    کاربر جدید
    سلام مشتی جدا دمت گرم، بعد از دو هفته بلا تکلیفی و پرسو جو کردن از عالم و آدم و کلی جواب سر بالا شنیدن اولین نفری هستی که درست حسابی و از روی تجربه کمکم کردی.
    من کارم زیاد نیست شاید بطور متوسط روزی 20 عدد بیشتر پرینت نگیرم. در مورد جوهر توی شهرمون از همون نمایندگی که پرینتر رو ازش گرفتم روز اول بهم گفت از همین جوهرهای لیتری میتونی بریزی اما حالا که تموم شده جوهرش میگه اگه بجز اصلی اپسون که 70 سی سی هست هرچیز دیگه ای بریزی دستگاه خراب میشه، گفت چندتا از مشتریای دیگه اینکارو کردن دستگاه خراب شده! از یک طرفم عده ای میگن هرچی دستت اومد بریز توش البته باید کدهاش رو بیای از ما بخری که مشکلی پیش نیاد! دو هفتست که کل نمایندگی ها رو میگردم کلا این جوهرهای اصلی موجو نیستند یا اگر هستند 250 تا 300 هزار تومن قیمت میدن! توی نت سرچ که کردم کلی سریال اصلی جوهر پیدا میشه حالا هم که شما میگی اصلا سریال و کد لازم نیست و اوکی بزنی خودش رد میشه. حالا جدا یعنی هیچ کد و سریالی لازم نداره؟ فقط جوهر و میریزی داخل تانکر و پیغامی که اومد اوکی کنی؟
    مشکل دیگه سر کیفیت جوهر هاست و سازگاریشون با این پرینتر. اینجا من بیشتر اینک تک دیدم دارن همه، پیشنهاد شما میواست؟ از گاما استفاده کردید؟ تو یه سری از سایتها کلی به به و چه چه کردن واسش که معمولا این افراد از خودشون هستند. ضمنا من فقط رنگ مشکیم تموم شده و باقی رنگهام نصفه هستند، مشکلی پیش نمیاد در ادغام رنگها؟
    امتیازها
    24,171
    سطح
    94
    7,996
    کاربر اخراجی
    منم این پرینترو دارم. اگه زیاد روی رنگ ها دقت خیلی خاصی نداری نه هیچ مشکلی پیش نمیاد هرچی دستت اومد بریز اماااااا .... !!!!
    تو رنگ مشکی یه چیزی خیلی مهمه. یه سری مشکی داریم که اگه بریزیش رو کاغذ و پخشش کنی تا کم رنگ بشه به طوسی میزنه ینی خاکستری هست که مشکی شده
    یه سری مشکی هم هست که کمرنگش کنی قهوه ای میشه. ینی قهوه ای خیلی تیره شده تبدیل به مشکی شده. این دوتا مشکی جفتش تو این پرینترای 5 رنگ به بالاتر هست. اونی که زمینش طوسیه برای چاپ سیاه و سفیده و اونی که به قهوه ای میزنه مشکی توی عکسای رنگیه. این دوتا با هم قاطی نشن . همین
    جوهر فابریکشو دیجی کالا داشت منم خودم هنوز جوهر پرینتر کنون قبلیم هست اونو میریزم توش
    امتیازها
    1,293
    سطح
    19
    7
    کاربر جدید
    نه والا خیلی حساس نیستم روی کیفیت و رنگها، من سر و تهش روزی 30-20 تا کاور فیلم با این دستگاه بزنم و تمام !
    ولی خوب رنگ مشکی خیلی توی عکسها توی چشمه، من از روزی که این پرینتر و خریدم روی کاغذ معمولی A4 چاپ کردم که کیفیت جالبی از اولشم نداشته و فکر میکنم استفاده از این کاغذا کلی جوهر اصراف میکنه، یعنی گلاسه باید کمتر جوهر به خودش بکشه.
    توی شهر ما کلا هرچی جوهر دیدم Inktek بوده یا Pixel که میدونم هردوش هم تقلبیه !
    امتیازها
    8,571
    سطح
    62
    700
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط CAESAR نمایش پست ها
    سلام مشتی جدا دمت گرم، بعد از دو هفته بلا تکلیفی و پرسو جو کردن از عالم و آدم و کلی جواب سر بالا شنیدن اولین نفری هستی که درست حسابی و از روی تجربه کمکم کردی.
    من کارم زیاد نیست شاید بطور متوسط روزی 20 عدد بیشتر پرینت نگیرم. در مورد جوهر توی شهرمون از همون نمایندگی که پرینتر رو ازش گرفتم روز اول بهم گفت از همین جوهرهای لیتری میتونی بریزی اما حالا که تموم شده جوهرش میگه اگه بجز اصلی اپسون که 70 سی سی هست هرچیز دیگه ای بریزی دستگاه خراب میشه، گفت چندتا از مشتریای دیگه اینکارو کردن دستگاه خراب شده! از یک طرفم عده ای میگن هرچی دستت اومد بریز توش البته باید کدهاش رو بیای از ما بخری که مشکلی پیش نیاد! دو هفتست که کل نمایندگی ها رو میگردم کلا این جوهرهای اصلی موجو نیستند یا اگر هستند 250 تا 300 هزار تومن قیمت میدن! توی نت سرچ که کردم کلی سریال اصلی جوهر پیدا میشه حالا هم که شما میگی اصلا سریال و کد لازم نیست و اوکی بزنی خودش رد میشه. حالا جدا یعنی هیچ کد و سریالی لازم نداره؟ فقط جوهر و میریزی داخل تانکر و پیغامی که اومد اوکی کنی؟
    مشکل دیگه سر کیفیت جوهر هاست و سازگاریشون با این پرینتر. اینجا من بیشتر اینک تک دیدم دارن همه، پیشنهاد شما میواست؟ از گاما استفاده کردید؟ تو یه سری از سایتها کلی به به و چه چه کردن واسش که معمولا این افراد از خودشون هستند. ضمنا من فقط رنگ مشکیم تموم شده و باقی رنگهام نصفه هستند، مشکلی پیش نمیاد در ادغام رنگها؟
    جوهر های اصلی اصلا صرف نداره منم تو این یک سال تا حالا نخریدم!ولی قصد دارم آخر سال یه ست بریزم توش!
    معمولا جوهر های لیتری کیفیت خوبی ندارن زیاد توصیه نمیشه!به حرف فروشنده ها هم توجهی نکن از نظر اونا هر جوهری که خودشون دارن خوبه!
    من الان یکسال میوا میریزم جدیدا wwm میریزم یه شرکت تو تهران وارد میکنه اوکراینی هست از میوا واقعا بهتره تو چاپ واقعا محسوسه!
    در مورد سریال هم دستگاه خودم امروز فردا درخواست کدش میاد دقیقا میبینم چی به چیه توضیح میدم خدمتتون!اصلا پول برای کد ندید!
    اگر میخوایید تغییر جوهر بدید بزارید جوهرتون تقریبا ته بکشه بعد جوهر جدید رو بریزید!ادغام خود رنگ ها فکر نکنم مشکلی ایجاد کنه!
    من عمدتا کارای فتوگلاسه میزنم که کیفیت واقعی چاپ تو همین کاغذ فتوگلاسه خودشو نشون میده معمولا رو کاغذ معمولی بی روح میشه!
    البته اگه نوع کاغذ رو پیپر پلن بزارید یه خورده بهتر میشه!

امتیازها
    1,293
    سطح
    19
    7
    کاربر جدید
    امروز جوهر لیتری Inktech دستم رسید ریختم روی جوهرهای اصلی که توش بود هیچ مشکلی هم پیش نیومد! صفحه درخواست کد رو هم رد کردم براحتی و جوهر مشکی که خالی بود پر شد. کیفیت چاپشم روی گلاسه معمولی فوق العادست ! فقط چطور باید تمام نشانگرهای رنگ توی سیستم رو مثل مشکیه پر کنم؟ با برنامه ای که اول این تاپیک معرفی کرده بودی یه ریستی ام زدم !
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع