ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 12 از 12
    امتیازها
    8,571
    سطح
    62
    700
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط CAESAR نمایش پست ها
    امروز جوهر لیتری Inktech دستم رسید ریختم روی جوهرهای اصلی که توش بود هیچ مشکلی هم پیش نیومد! صفحه درخواست کد رو هم رد کردم براحتی و جوهر مشکی که خالی بود پر شد. کیفیت چاپشم روی گلاسه معمولی فوق العادست ! فقط چطور باید تمام نشانگرهای رنگ توی سیستم رو مثل مشکیه پر کنم؟ با برنامه ای که اول این تاپیک معرفی کرده بودی یه ریستی ام زدم !
    اینک تک بعد جوهر اپسون بهترین رنگ تو بازار هست به شرطی که تقلبی نباشه!
    بنده یه رنگ زردش رو که میگفتن اصلی ولی تقلبی بود ریختم تو دستگاهم تقریبا 300 تا کار فتوگلاسم که 600 هزار تومن بود برگشت خورد!
    تغییر رنگ فاجعه ای توش بود!راستش با برنامه خیلی وقته کار نکردم فقط یکبار ریست کردم!دیگه باقی رو با خالی گذاشتن کد رد کردم!
    بدون کد رد کردید دیگه؟اگر بدون کد رد ننشد بگید عکساشو بزارم امروز برام درخواست کدش اومد عکس گرفتم از مراحلش!

LIKE====>KING OF THE ROADS<===LIKE

امتیازها
    1,293
    سطح
    19
    7
    کاربر جدید
    دم شما گرم، بله بدون وارد کردن کد رد کردم رفت فقط یک پیغام میده که سعی کنید از جوهرهای اصلی استفاده کنید جوهرهای بدون کد معتبر نیستند و ...
    خوشبختانه این اینک تک گویا اصلیه چون کیفیت رنگهای چاپ شدش جدا محشره. یک برنامه دیگه پیدا کردم که کار ریست کانتر و همینطور پر کردن جوهر دستگاه رو انجام میده و طرز کارش خیلی از اونی که شما اول این تاپیک قرار داده بودی راحت تره. با یک کلیک دستگاه رو ریست میکنه و با یک کلیک تمام نشانگرهای جوهر رو پر میکنه.
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 12 از 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع