ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 13 نخست 123412 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 125
    امتیازها
    44,827
    سطح
    100
    3,863
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryaiee نمایش پست ها
    دوستان سیستم مورد نیاز بتلفیلد جدید چیست؟
    این بازی فعلاً نسخه بتا میباشد.سیستم مورد نیاز تقریباً همون سیستم مورد نیاز بازی بتلفیلد 3 هستش.
    امتیازها
    27,815
    سطح
    98
    2,448
    کاربر انجمن

بررسی سیستم مورد نیاز بازی The Sims 4

همانطور که اطلاع دارید شرکت EA دیروز سیستم پیشنهادی مورد نیاز برای اجرای بازی The Sims 4 را اعلام کرد و ما در این خبر به آن پرداختیم .
    حال ما در این پست قصد داریم به بررسی سیستم مورد نیاز این بازی که قطعا طرفداران زیادی را دارد خواهیم پرداخت . ابتدا سیستم پیشنهادی این بازی را در زیر مشاهده می کنیم :

CPU: Core i5-680 3.6GHz/ Athlon X4 750K
    RAM: 4GB System Memory
    GPU RAM: 1024 MB Graphics Memory
    GPU: GeForce GTX 650/ Radeon HD 7750
    HDD: 9GB Free Hard Drive Space and at least 1GB additional space for custom content
    DX: DirectX 9.0c
    Audio: DirectX 9.0c Compatible Sound Card

با اینکه پردازنده i5 680 همچنان یک پردازنده i5 و نسبتا قدرتمند است اما اینکه 4 سال از عرضه آن می گذرد نشان میدهد که اکثر پردازنده های چهار هسته ای و حتی i3 ها قادر به اجرای این بازی در تنظیمات بالا هستند .
    همچنین گرافیک GTX 650 پرشی بزرگ از 6600GT می باشد اما در هر صورت این کارت گرافیک ، کارتی تقریبا میان رده محسوب می شود و قدرت چندان بالایی ندارد ، در حالی که امروزه در اکثرا حداقل سیستم های پیشنهادی بازی ها GTX 460 را میبینیم .

این بازی برخلاف بازی های مدرن و جدید با ویندوز 32 بیتی نیز اجرا خواهد شد ، هر چند که توقع غیر این را نیز از این بازی نداریم . اما حافظه ی رم مورد نیاز همانند اکثر بازی های معروف و جدید 4 گیگابایت خواهد بود ، هر چند که در بعضی از عناوین جدید 4 گیگ رم حداقل رم مورد نیاز می باشد . توصیه ما به عزیزانی که قصد خرید رم جدید برای سیستم خود برای بازی را دارند این است که حداقل 8 گیگ حافظه ی دوکاناله گزینه مناسبی می باشد و با این مقدار رم تا چند سال میتوانید از خرید رم بی نیاز باشید . هر چند که هیچ چیز قابل پیش بینی نیست . پیشنهاد ما برای حافظه ی رم دوکاناله برای کسانی که با کمترین خرج کارایی زیادی را میخواهند RipjawsX 1600 8G CL7 Dual با قیمت 320 هزار تومان می باشد که در فروشگاه فروم نیز موجود می باشد البته دقت کنید که سیستم شما باید قابلیت پشتیبانی از حافظه ی DDR3 را داشته باشد !
    خبر خوب برای طرفداران این سری بازی ها این است که اگر یک سیستم ضعیف هم داشته باشند می توانند این بازی را اجرا کنند ، چون حداقل سیستم مورد نیاز این بازی فوق العاده پایین است !

لازم به ذکر است که این بازی در تاریخ 5 سپتامبر 2014 ( 14 شهریور 1393 ) منتشر خواهد شد .
    ویرایش توسط Reza Majidi : 2014/08/28 در ساعت 20:22
    امتیازها
    105,581
    سطح
    100
    6,407
    مشاور انجمن گیم
    دوستان جدیدترین بازی که قراره واسه PC کبیر ( ! ) منتشر بشه Dead R***ng 3 هست که فردا منتشر میشه. اگر میخواید بدونید که سیستمتون میتونه توی چه تنظیماتی یا میخواید بدونید که اصلا میتونید بازیش کنید یا نه بپرسید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

Intel Core i3-3220 / AMD Phenom II X4 945 CPU
    NVIDIA GeForce GTX 570 / AMD Radeon 7870 GPU
    6GB RAM
    Windows 7 64Bit OS
    30GB F.S
    Dead R***ng 3 Minimum System Requirements #

سیستم پیشنهاد شده :

Intel Core i5-4570 / AMD FX-4100 CPU
    NVIDIA GeForce GTX 670 / AMD Radeon 7970 GPU
    8GB RAM
    Windows 7 64Bit OS
    30GB F.S
    Dead R***ng 3 Recommend System Requirements #

پی نوشت : البته Metro Redux هم جدیدترین بازی هست منتهی آخر سر ما نفهمیدیم سیستم مورد نیازش چیه !
    ویرایش توسط MoJtAbA : 2014/09/04 در ساعت 20:06
    امتیازها
    17,097
    سطح
    83
    2,719
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Majidi نمایش پست ها

این بازی برخلاف بازی های مدرن و جدید با ویندوز 32 بیتی نیز اجرا خواهد شد ، هر چند که توقع غیر این را نیز از این بازی نداریم . اما حافظه ی رم مورد نیاز همانند اکثر بازی های معروف و جدید 4 گیگابایت خواهد بود ، هر چند که در بعضی از عناوین جدید 4 گیگ رم حداقل رم مورد نیاز می باشد . توصیه ما به عزیزانی که قصد خرید رم جدید برای سیستم خود برای بازی را دارند این است که حداقل 8 گیگ حافظه ی دوکاناله گزینه مناسبی می باشد و با این مقدار رم تا چند سال میتوانید از خرید رم بی نیاز باشید . هر چند که هیچ چیز قابل پیش بینی نیست . پیشنهاد ما برای حافظه ی رم دوکاناله برای کسانی که با کمترین خرج کارایی زیادی را میخواهند RipjawsX 1600 8G CL7 Dual با قیمت 320 هزار تومان می باشد که در فروشگاه فروم نیز موجود می باشد البته دقت کنید که سیستم شما باید قابلیت پشتیبانی از حافظه ی DDR3 را داشته باشد !
    خبر خوب برای طرفداران این سری بازی ها این است که اگر یک سیستم ضعیف هم داشته باشند می توانند این بازی را اجرا کنند ، چون حداقل سیستم مورد نیاز این بازی فوق العاده پایین است !

لازم به ذکر است که این بازی در تاریخ 5 سپتامبر 2014 ( 14 شهریور 1393 ) منتشر خواهد شد .
    راحت باش.
    رمی ههههههههههه رمممممم :D
    امتیازها
    27,815
    سطح
    98
    2,448
    کاربر انجمن

بررسی سیستم مورد نیاز بازی Ryse : Son Of Rome

فایل پیوست 30182

همانطور که اطلاع رسانی شد ، بازی گرافیکی انحصاری Xbox One به زودی وارد عرضه بازی های PC خواهد شد و Crytek سازنده این بازی قول داده است که نسخه PC بهتر از تمامی نسخه های قبلی خواهد بود .
    اما برای اینکه شمشیرتان را برداشته و به میدان جنگ بروید زیاد عجول نباشید ، چون این بازی سیستم نسبتا بالایی را نیاز خواهد داشت و در سیستم های قدیمی مشکلاتی را در اجرا خواهد داشت . قبل از اینکه این بازی را به عنوان یکی از گزینه های بازی در آینده انتخاب کنید در ادامه با ما همراه باشید تا به بررسی سیستم مورد نیاز این بازی بپردازیم . تا شاید بعد از این بررسی به فکر ارتقای سیستم خود باشید !

ابتدا نگاهی به حداقل سیستم مورد نیاز این بازی می اندازیم :

CPU: Intel Pentium Dual-Core E6300 2.8 GHz or Athlon II X2 260 3.2 GHz
    RAM: 4GB System Memory
    GPU RAM: 1024MB Graphics Memory
    GPU: Nvidia GeForce GT 430 or AMD Radeon HD 4650
    DX: DirectX 11
    HDD: 26 GB Free Hard Drive Space
    Audio: DirectX Compatible Sound Card

همانطور که مشاهده می کنید حداقل سیستم مورد نیاز سیستم متوسط جدید با یک پردازنده ی دو هسته ای 2.8 گیگاهرتزی و یک کارت گرافیک با حجم رم 1 گیگابایت که از دایرکت ایکس 11 پشتیبانی می کند می باشد . همچنین 4 گیگابایت حافظه رم مورد نیاز 4 گیگابایت را نیز فراموش نکنید . همان طور که میبینید در اکثریت قریب به اتفاق بازی های جدید حداقل حافظه ی رم مورد نیاز 4 گیگ می باشد ، پس باید قید بازی با 2 گیگ رم را زد و به فکر ارتقای حافظه ی رم خود باشید . البته اگر قصد خرید دارید فراموش نکنید حافظه ی دوکاناله پرفورمنس بیشتری را در اختیار شما قرار خواهد داد . (در پست های قبلی به حافظه ی رم پیشنهادی برای خرید اشاره شد ) . ضمن اینکه 26 گیگابایت فضای آزاد هارد مورد نیاز این بازی می باشد که نسبتا مقدار بالایی می باشد .
    سپس نگاهی به سیستم پیشنهادی مورد نیاز این بازی می پردازیم :

CPU: Intel Quad Core i5-2500S 2.7 GHz or AMD FX-8120 Eight-Core 3.1 GHz
    RAM: 8 GB System Memory
    GPU RAM: 4 GB Graphics Memory
    GPU: Nvidia GeForce GTX 690 or AMD Radeon HD 7990

مطمئنا نباید با داشتن حداقل سیستم مورد نیاز انتظار لذت از جزئیات زیاد و صحنه های زیبا و گرافیکی بازی را داشته باشیم و با داشتن سیستم پیشنهادی است که به این مهم می رسیم .
    اگر پردازنده های مورد نیاز قدرتمند چهار هسته ای اینتل و هشت هسته ای ای ام دی و 8 گیگ حافظه ی رم مورد نیاز که نسبتا بالا می باشد را کنار بگذاریم ، 4 گیگابایت حافظه کارت گرافیکی مورد نیاز کمی عجیب می باشد که شاید شما را به فکر ارتقا ی کارت گرافیک بیندازد ، هرچند که بهتر بود که مدل کارت گرافیک مورد نیاز نیز ذکر می شد تا بهتر این مورد بررسی شود ، ضمنا Cross Fire و یا SLI دو گرافیک متوسط نیز میتواند شما را به 4 گیگابایت حافظه ی مورد نیاز برساند ، هر چند که فعلا خبری از تنظیمات استفاده از گرافیک چند گانه برای این بازی به دست ما نرسیده است ، تازه اگر مشکلات زیادی که کاربران با SLI و CrossFire دارند را کنار بگذاریم ! بسیاری از بازی های امروزه 8 گیگ حافظه ی رم مورد نیاز را می خواهند ، هر چند که i5 اینتل و fx هشت هسته ای AMD هنوز از سی پی یو های قدرتمند حساب می شوند .

قابل ذکر است این بازی در تاریخ 10 اکتبر یعنی هجدهم مهر ماه سال جاری منتشر خواهد شد .

** در صورتی که خواستار دریافت مشاوره برای خرید سیستم گیمینگ هستید صرفا" به این دو بخش مراجعه کنید:

خرید، ارتقا و تعویض قطعات کامپیوتر - راهنمایی برای خرید سیستم کامل
    ویرایش توسط Reza Majidi : 2014/09/05 در ساعت 21:39
    امتیازها
    10,160
    سطح
    67
    101
    کاربر انجمن
    سلام من میتونم بازی pes 2009 رو با گرافیک onboard بازی کنم فعلا بودجه ندارم گرافیک بخرم
    پردازنده i5 4690
    مادربرد gigabayte h97 d3h
    رم 8 گیگ
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط migmig_khoros@yahoo.com نمایش پست ها
    سلام من میتونم بازی pes 2009 رو با گرافیک onboard بازی کنم فعلا بودجه ندارم گرافیک بخرم
    پردازنده i5 4690
    رم 8 گیگ

بله میتونید .....
    RAM: Team Group 8GB 3000Mhz CL16 DDR4
    CPU: AMD Ryzen 2200 G
    MAIN: ASUS B350-E Sock AM4
    امتیازها
    105,581
    سطح
    100
    6,407
    مشاور انجمن گیم
    پردازنده i5 4690
    رم 8 گیگ
    سلام

با Intel Graphics HD 4600 علاوه بر اینکه میتونید PES 2009 رو بازی کنید ، PES 2015 هم میتونید بازی کنید ! خیالتون راحت باشه.
    امتیازها
    46,302
    سطح
    100
    1,967
    کاربر انجمن
    پردازنده i5 4690
    رم 8 گیگ
    دوست عزیز من الان pes 2015 رو دارم با کیفیت متوسط روی مانیتور اچ دی با گرافیک پردازنده بازی میکنم8-> ... خیلی هم باهاش حال میکنم ...
    پردازنده 4570
    رم 8 باس 2400
    z87k

امتیازها
    10,160
    سطح
    67
    101
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط FAZEL77 نمایش پست ها
    دوست عزیز من الان pes 2015 رو دارم با کیفیت متوسط روی مانیتور اچ دی با گرافیک پردازنده بازی میکنم8-> ... خیلی هم باهاش حال میکنم ...
    پردازنده 4570
    رم 8 باس 2400
    z87k
    دوست گرامی شما پردازندت کولر داره
صفحه 2 از 13 نخست 123412 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 125

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع