ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 3 نخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 24 از 24
    امتیازها
    7,146
    سطح
    55
    901
    کاربر انجمن
    سلام میلاد جان مشکلم حل شد ! .

گوشی asus zenfone 2 ze550ml خریدم به طور پیشفرض اینکار رو انجام میده ! ( یک فناوری نرم افزاری داره به اسم pixel master )

یعنی با یک لمس ساده بک گراند رو فلو میکنه بعد تازه میزان فلو کردنشم قابل انتخابه ! و روی اجسام نزدیک فوکوس میکنه و نور دریافتی رو روی اون جسم تنظیم میکنه !

برعکسشم انجام میده یعنی فوکوس کردن رو بگ گراند و روشن و براق نشان دادنش و نیمه تار یا تار کردن اجسام نزدیک .

یا حتی میشه تصویر کاملا یکنواخت از اجسام دور و نزدیک البته با بازه اختلاف مکانی مشخص گرفت به طوری که فوکوس و ترکیب رنگی یکسان باشه .

تنظیماتشم بسیار سادست . من که چیز زیادی از تنظیمات عکاسی بلد نیستم هیچ مشکلی در نتظیم کردنش ندارم .

هیچی دیگه کلا دوربین سونی داره خاک میخوره دارم با گوشی عکسای حرفه ای میگیرم !!!! :D:D:D
    آیدی تلگرام :

kh_safa@
    امتیازها
    49,283
    سطح
    100
    5,294
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Viper95 نمایش پست ها
    سلام میلاد جان مشکلم حل شد ! .

گوشی asus zenfone 2 ze550ml خریدم به طور پیشفرض اینکار رو انجام میده ! ( یک فناوری نرم افزاری داره به اسم pixel master )

یعنی با یک لمس ساده بک گراند رو فلو میکنه بعد تازه میزان فلو کردنشم قابل انتخابه ! و روی اجسام نزدیک فوکوس میکنه و نور دریافتی رو روی اون جسم تنظیم میکنه !

برعکسشم انجام میده یعنی فوکوس کردن رو بگ گراند و روشن و براق نشان دادنش و نیمه تار یا تار کردن اجسام نزدیک .

یا حتی میشه تصویر کاملا یکنواخت از اجسام دور و نزدیک البته با بازه اختلاف مکانی مشخص گرفت به طوری که فوکوس و ترکیب رنگی یکسان باشه .

تنظیماتشم بسیار سادست . من که چیز زیادی از تنظیمات عکاسی بلد نیستم هیچ مشکلی در نتظیم کردنش ندارم .

هیچی دیگه کلا دوربین سونی داره خاک میخوره دارم با گوشی عکسای حرفه ای میگیرم !!!! :D:D:D
    خب مبارکه شیرینیش یادت نره :D
    اما همونطور ک خودت گفتی این کار نرم افزاریه و کاری که دوربین های Dslr و کامپکت پیشرفته انجام میده سخت افزاری و مکانیکیه
    امتیازها
    7,016
    سطح
    55
    850
    کاربر انجمن
    سلام به همه ...

یه سوالی دارم و این هست که Dynamic Range توی تنظیمات دوربین دیجیتال چیه؟
    چیکار میکنه دقیقا و به چه دردی میخوره؟

مثلا توی دوربین من (Fujifilm X10) برای این گزینه چند حالت داره..حالت اتوماتیک و حالت 100درصد , 200درصد و 400 درصد.

حالا مثلا روی 100 باشه چی میشه و روی 400 باشه چطور؟اتوماتیک چی؟
    امتیازها
    49,283
    سطح
    100
    5,294
    کاربر انجمن
    DYNAMIC RANGE یا high dinamic rane (HDR

هرچقدر مقدار کمتر باشه کنتراست پایین تری عکسهاتون داره و تاریکی زیادی در عکسهاتون نمیبینین و این کار باعث میشه جزئیات کمی در عکس ببینید
    و هرچقدر بالاتر باشه کنتراست دینامیکی عکس بالاتر میره و شما یک عکس اچ دی آر در خروجی دوربین میبینین

بیشتر این حالت برای عکاسی از طبیعت استفاده میشه
صفحه 3 از 3 نخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 24 از 24

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع