ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 15
    امتیازها
    75,022
    سطح
    100
    6,106
    کاربر انجمن

الکامپي ضعيف‌تر از سال پيش!

تا قبل از اين که امروز براي ديدن هفدمين نمايشگاه الکامپ برويم، پيش خودمان فکر مي‌کرديم که حيف شد

امسال به علت بي‌برنامگي شرکت برگزارکننده در نمايشگاه شرکت نکرديم اما زماني که براي ديدن نمايشگاه

رفتيم به اين نتيجه رسيديم که عدم حضورمان باعث نشده است چيزي از دست برود! راستش نمي‌دانم چرا

ما دوست دارم همه چيز را خراب کنيم و دوباره بسازيم. اصلا دوست نداريم مشکل يک چيز را بر‌طرف کنيم و آن

را بهبود ببخشيم. حکايت الکامپ هم همين طور است. وقتي يک متولي مي‌رود و ديگر مي‌ايد همه چيز را زير

و رو مي‌کند. نمي‌خواهيم خداي نکرده اين طور برخورد کنيم که چون در نمايشگاه شرکت نکرديم بد بوده است

و اگر شرکت مي‌کرديم خوب. ولي ‌آدم مي‌ماند که در اين نمايشگاه بزرگ حتي دو تا شرکت پيدا نمي‌شود که

آخرين فناوري‌هاي سخت‌افزاري را به مردم علاقه‌مند نشان بدهد؟! ما که هر چه قدر گشتيم يک غرفه درست و

حسابي نديديم که در مورد سخت‌افزار‌هاي جديد کار خاصي کرده باشد. تنها چند شرکت به صورت پراکنده بودند

که تجهيزات جانبي مانند حافظه فلش، ماوس، صفحه کليد و کيس و منبع‌تغذيه ارائه مي‌کردند (البته خدا خير بدهد

شرکت HST را تعدادي مادربورد شرکت اينتل و تبلت را در نمايشگاه ارائه کرده بود!). از نکات قابل توجه در اين ميان

حضور شرکت‌هاي غير مرتب در نمايشگاه الکامپ بود. يکي از اين شرکت‌ها که بيش از ديگر موارد خود‌نمايي

مي‌کرد، غرفه شرکت نوين چرم بود که در سالن 35 قرار داشت (راستش ما خيلي دوست داشتيم يک گزارش

تصويري بزنيم اما همان ابتداي کار پشيمان شديم). کلا اگر طرفدار تجهيزات سخت‌افزاري و ديجيتالي هستيد

پيشنهاد مي‌کنيم اصلا وقت خود را صرف نکنيد و برويد بازار کامپيوتر. اما اگر دنبال تجهيزات جانبي و شبکه و

راهکارهاي IT هستيد بد نيست سري به نمايشگاه بزنيد.

نمايشگاه الکامپ اگر هيچ چيز نداشت حداقل باعث شد بتوانيم يک عکس دوستانه به بچه‌ها بگيريم.

توضيح: به ترتيب از راست به چپ

سروش فلاحتي : مدير فني سايت (جوان، سر شلوغ، بد قول ولي کار بلد)

سعيد مظفري: مدير بخش صوت و تصوير فروم (جوان دوست داشتني، سخت کوش، مهربان و جدي!)

محمد رضا پناهي ( چيزي نگيم بهتره خودتان بهتر مي‌دانيد!)

ياسين گلمرادي: مدير بخش سخت‌افزار فروم (ساده، مهربان، کوچک اندام! و دوست داشتني)

حسام شاليکاريان: مدير فروم سخت‌افزار (سخت کوش، باوفا، متعهد)

جاي ديگر دوستان واقعا خالي، اميدواريم يک روز همه با هم.

.................................................. ........................................

>>>>>>>>>>>>>>>>>

<<<<<<<<<<<<<<<<<<

.................................................. .......................................

امتیازها
    48,194
    سطح
    100
    3,252
    مدير بازنشسته
    آقا سعید خودت چرا تو عکس نیستی ؟؟؟

عکس بیشتر و بزرگتر نداری؟؟

دوستان اگه عکس بیشتری بزارین ممنون میشم

با تشکر
    ویرایش توسط *hit m@n* : 2011/12/09 در ساعت 19:22
    هر چه بیشتر عمر می کنم بیشتر اطمینان پیدا می کنم که تفاوت عمده انسانها ، تفاوت بین انسان ضعیف و قوی ، بین انسان بزرگ و کوچک میزان توانایی یا اراده استوار و خلل نا پذیر آنهاست . به این معنی که انسان قدرتمند هنگامی که هدفی را برای خود مشخص می کند دو راه بیشتر پیش رو ندارد : یا مرگ یا پیروزی
    امتیازها
    75,022
    سطح
    100
    6,106
    کاربر انجمن
    دوست عزیز متاسفانه بنده سعادت ملاقات دوستان رو نداشتم خیلی متاسف شدم انشاءالله یه بار دیگه همه دور هم جمع میشیم

اما می تونن آقای مظفری که ههم استانیم هستش رو ملاقات کنم دوست دارم این مهم هر چه زودتر اتفاق بیافته

اگه بشه یه بار ملاقات همگانی با هم بذاریم خیلی خوب می شه

این اکامپ هم که اوضاعش این بود......................
    .................................................. ........................................

>>>>>>>>>>>>>>>>>

<<<<<<<<<<<<<<<<<<

.................................................. .......................................

امتیازها
    15,191
    سطح
    79
    2,514
    مدير بازنشسته
    عکسمون زود تر از خودمون به خونه رسید !
    این نمایشگاه رو باید به جا الکامپ میذاشتن الکی کامپ !
    امتیازها
    13,495
    سطح
    75
    4,822
    مدیر کل
    جدي بد بود. متاسفم براي اين همه انرژي که الکي هدر مي‌رود.
    .................................................. ...............................................
    // محمد رضا پناهی// سردبیر وب سایت و فروم سخت افزار و کالامگ

Editorinchief@sakhtafzarmag.com //

www.sakhtafzarmag.com //

.................................................. ...............................................

با نصب تولبار سخت افزار: بدون ورود به سایت و فروم سخت افزار، از اخبار آن با خبر شوید!
    امتیازها
    15,191
    سطح
    79
    2,514
    مدير بازنشسته
    وای ایرانسل یه دستگاه گذاشته بود ! برای خرید های بای از طریق تلفن ! توضیح نمیدم ! برین ببینین چطور کار میکرد ! فقط صندلی ببرین ! توی عکس هم مشخصه !
    امتیازها
    27,370
    سطح
    98
    4,864
    مدير بازنشسته
    خدا را شاکریم که مشکلی انداخت و ما ره سپار الکی کامپ نشدیم تا توی ذوقمون بخوره!!!

امید آخر...
    مطمئن بودم که من را تا محرم می بری

آبروی رفته ام را با نگاهی می خری

کاروان یاس و لاله خیمه زد در کربلا

خیمه سبز تو کو پس ای امید آخری؟

امتیازها
    9,173
    سطح
    64
    4,302
    اوركلاكر ارشد
    نقل قول نوشته اصلی توسط ya30n نمایش پست ها
    وای ایرانسل یه دستگاه گذاشته بود ! برای خرید های بای از طریق تلفن ! توضیح نمیدم ! برین ببینین چطور کار میکرد ! فقط صندلی ببرین ! توی عکس هم مشخصه !
    خرید "های بای"؟ واقعا از این همه پیشرفت نمیدونم متاثر بشم متاسف بشم کلا" نمیدونم مُتِ َ چی بشم :دی
    امتیازها
    48,194
    سطح
    100
    3,252
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط ya30n نمایش پست ها
    های بای همون های بای خودمون رو میگین دیگه نه؟
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: index.jpeg
مشاهده: 12
حجم: 4.3 کیلو بایت
    هر چه بیشتر عمر می کنم بیشتر اطمینان پیدا می کنم که تفاوت عمده انسانها ، تفاوت بین انسان ضعیف و قوی ، بین انسان بزرگ و کوچک میزان توانایی یا اراده استوار و خلل نا پذیر آنهاست . به این معنی که انسان قدرتمند هنگامی که هدفی را برای خود مشخص می کند دو راه بیشتر پیش رو ندارد : یا مرگ یا پیروزی
    امتیازها
    15,191
    سطح
    79
    2,514
    مدير بازنشسته
    آره همون های بای خودتون
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 15

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع