ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    امتیازها
    113,930
    سطح
    100
    12,120
    کاربر فعال

Unhappy محتاج به بازی Lord of The Rings....The Battle For middle Earth

سلام.دوستان من چندین سال پیش با سیستم داغونم بازی LOTR.The battle for middle earth رو بازی میکردم و عاشقش بودم و زندگیم شده بود.بیش از 12,13 بار تمومش کردم.(البته تو گروه + که برو بچه های روحان و گاندر بودیم).الانم واقعا مخمو گرفته و بازی نکنم نمیشه.اینی که من میگم محصول 2004 کمپانی EA و 3 CD هست.(یا 1 DVD).با شماره دو این بازی که 2 تا DVD اشتباه نگیرین.لینک ویکیپدیا.من 2-3 روزه آستارا رو زیرو رو کردم.از پسر عموهام(قبلا داشتن) پرسیدم انداخته بودن دور.از دوستان و اینترنت هم که نتونستم پیدا کنم.اگه کسی داره یا میتونه تهیه کنه من ممنونش میشم.اگه داشت یا تهیه کرد به من پیام.خص... بده شماره حساب بده واریز کنم و آدرسم رو بدم پست کنه.

ممنون

امتیازها
    27,370
    سطح
    98
    4,864
    مدير بازنشسته
    سلام این خودشه؟:
    http://www.p30day.com/the-lord-of-th...arth-1992.html

می خوای دانلودش کنی؟

امید آخر...
    مطمئن بودم که من را تا محرم می بری

آبروی رفته ام را با نگاهی می خری

کاروان یاس و لاله خیمه زد در کربلا

خیمه سبز تو کو پس ای امید آخری؟

امتیازها
    113,930
    سطح
    100
    12,120
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط +Aren نمایش پست ها
    سلام این خودشه؟:
    http://www.p30day.com/the-lord-of-th...arth-1992.html

می خوای دانلودش کنی؟
    عزیز لینکش خراب.قبلا رفته بودم این سایت.گفتم که.اینترنت رو پوکوندم.نه دانلودش هست نه خریدش.یه خرید پیدا کردم اما عکس محصول بازی The Rise of Wich King رو نشون میده اما اسم بازی رو زدن Battle for middle earth.برا همین نخریدم.خدااااااااااااااا.ا ون از آنلاین بازی کردن MW1 که اسیرم کرد.اینم از این.اونقدر بدم میاد وقتم هدر بره.
    امتیازها
    8,751
    سطح
    63
    1,402
    کاربر انجمن
    دوست من به روز باش بازیهای جدید که خیلی با حال ترند توصیه میکنم احیانا این نسخه رو گیر نیاوردی نسخه های جدیدترش رو بازی کنی که خیلی سرترند با تشکر موفق باشید
    امتیازها
    113,930
    سطح
    100
    12,120
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط doom2009 نمایش پست ها
    دوست من به روز باش بازیهای جدید که خیلی با حال ترند توصیه میکنم احیانا این نسخه رو گیر نیاوردی نسخه های جدیدترش رو بازی کنی که خیلی سرترند با تشکر موفق باشید
    والا من 5 تا ارباب حلقه ها بازی کردم.یعنی همه رو به جز War in The North.هیچ کدوم بهم حال battle for middle earth رو نداد.فوق العادست.
    امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,210
    کاربر فعال
    اگه اشتباه نکنم یاسر جان اون نسخه ای را میخواد که بازی به صورت اول شخص بود !

اگه منظورتون اونه واقعا باید به سلیقه شما تبریک گفت !

اونی که شما میخوای یکی از این سه لینک است

http://www.skidrowgames.com/1502/j-l/lord-of-the-rings-the-battle-for-middle-earth-ii-the-rise-of-the-witch-king-full-iso

http://www.skidrowgames.com/1506/j-l/lord-of-the-rings-the-battle-for-middle-earth-ii-full-iso

http://www.skidrowgames.com/1504/j-l...earth-full-iso
    “If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough.”
    Albert Einstein
    امتیازها
    65
    سطح
    1
    1
    کاربر جدید
    سلام خسته نباشيد
    من تازه عضو شدم و ميخوام بازي دانلود كنم اما لينكي كه داديد ***** هست اگه ميشه يك لينك غير ***** براي دانلود معرفي كنيد. ممنون
    Lord of The Rings:The Battle For middle Earth

امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط renger 1375 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشيد
    من تازه عضو شدم و ميخوام بازي دانلود كنم اما لينكي كه داديد ***** هست اگه ميشه يك لينك غير ***** براي دانلود معرفي كنيد. ممنون
    Lord of The Rings:The Battle For middle Earth
    دوست عزیز هیچ کدام از لینک های تاپیک فی/ل*ت-ر نیست.
    امتیازها
    65
    سطح
    1
    1
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Castiel نمایش پست ها
    دوست عزیز هیچ کدام از لینک های تاپیک فی/ل*ت-ر نیست.
    سلام
    پس ممنون ميشم راهنمايي ام كنيد
    من داخل لينك ميرم اما براي دانلود چند تا لينك داره هر كدومو ميزنم *****ه (منظورم همين بود)
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

ame download download game download games downloadssakhtafzarmag foroms forum game download games mag magazine play sakhtafzar sakhtafzar magazine sakhtafzar magazine forum sakhtafzar magazine forums sakhtafzarmag forum sakhtafzarmag forums sakhtafzarmagazine sakhtafzarmagazine forum sakhtafzarmagazine forums فروم فروم ماهنامه سخت افزار فروم مجله سخت افزار فروم نشريه سخت افزار فروم تخصصي فروم تخصصي ماهنامه سخت افزار فروم تخصصي مجله سخت افزار فروم تخصصي نشريه سخت افزار فروم تخصصي سخت افزار فروم سايت فروم سايت سخت افزار فروم سخت افزار ماهنامه ماهنامه تخصصي ماهنامه تخصصي سخت افزار ماهنامه سخت افزار مجله مجله تخصصي مجله تخصصي سخت افزار مجله سخت افزار نشريه نشريه تخصصي نشريه تخصصي سخت افزار نشريه سخت افزار آخرين شماره بازي اخبار و بحث بازي اخبار پيرامون بازي اخبار بازي اخبار بازي هاي روز اخبار روز بازي ارباب حلقه ها بازي بازي pc بازي هاي روز بازي کم حجم بازي پر حجم بازي جديد بازي روز بحث بحث پيرامون بازي بحث اخبار بازي بحث بازي بحث بازي هاي روز بحث دنياي بازي بحث درمورد بازي تخصصي دانلود بازي درخواست درخواست بازی درخواست بازی pc سايت سايت ماهنامه سخت افزار سايت مجله سخت افزار سايت نشريه سخت افزار سايت تخصصي سايت تخصصي سخت افزار سايت سخت افزار سخت افزار

نمایش برچسب‌ها