ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 5 از 5 نخست ... 345
نمایش نتایج: از 41 به 46 از 46
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    M.B: GIGABYTE H97-D3H *با گارانتی آواژنگ*
    CPU: Core i7 4770 ! :-w ( عوارض محدودیت در مکان خرید ! البته پیشنهادی در این خصوص دارم ولی گمون نکنم بتونید عملیش کنید )
    RAM: Kingston HyperX Fury 4GB 1600MHZ دو ماژول جمعاً 8گیگابایت با پارت نامبر HX316C10FR/4 هیت سینک قرمز *با گارانتی سریر سرویس نمایندگی شیراز *
    SSD : Transcend Ultimate 720 128GB SATA 6Gbps *با گارانتی ماتریس نمایندگی شیراز * یا KKingston KC300 120GB SATA6Gbps با گارانتی آواژنگ >:D< این مدل کینگستون حدود 65 تومن گرون تره .
    H.D.D : 1TB WD Green WD10EZRX با گارانتی آواژنگ >:D<
    (V.G.A: Sapphire R9 280X DUAL-X 3GB DDR5 OC VERSION (UEFI *با گارانتی سایبر نمایندگی شیراز *
    Case: Green X7 * گارانتی سیاره سبز *
    P.S.U:Crosair RM 850 850 W 80+Gold دو سال گارانتی ( به احتمال زیاد گارانتی تخت جمشید نیست . اینو از خودشون بپرسید ) پاور 750 وات گرین هم موجوده ولی یه خرده از نظر توانش برای آینده نگری احتمالی سیسیتم لب مرز ممکنه باشه

------------------------
    قیمت کل با در نظر گرفتن SSD کینگستون : 4337000 تومان .
    اگر خواستید اعلام کنید تا پیشنهادم رو در خصوص پردازنده بهتون بدم

امتیازها
    109
    سطح
    2
    6
    کاربر جدید
    ممنونم از همه ی دوستانی که زحمت کشیدن و از گفتن اون چیزی که به نظرشون می تونه به انتخاب بهتر من کمک کنه دریغ نکردن .
    یه تشکر ویژه از آقا رضای عزیز که سنگ تموم گذاشتن.
    قطعات رو بجز کارت گرافیک و سیستم خنک کننده امروز خریدم .متاسفانه روزه بودم و باید قبل از اذان ظهر بر می گشتم شهرمون. چرا متاسفانه؟ چون وقت کم بود و من باید برای کیسx7 صبرمیکردم . ناچارا منم کیسx1 رو انتخاب کردم
    اولین بازی که نصب کنم بایوشاک هست و قول می دم ۱۰ تا دشمن اول رو به نیابت از شما بکشم.
    از شوخی گذشته می خوام باز هم تشکر کنم از همه دوستانی که منت گذاشتن و منو برای نتیجه بهتر راهنمایی کردن
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط sorena.h نمایش پست ها
    ممنونم از همه ی دوستانی که زحمت کشیدن و از گفتن اون چیزی که به نظرشون می تونه به انتخاب بهتر من کمک کنه دریغ نکردن .یه تشکر ویژه از آقا رضای عزیز که سنگ تموم گذاشتن.قطعات رو بجز کارت گرافیک و سیستم خنک کننده امروز خریدم .متاسفانه روزه بودم و باید قبل از اذان ظهر بر می گشتم شهرمون. چرا متاسفانه؟ چون وقت کم بود و من باید برای کیسx7 صبرمیکردم . ناچارا منم کیسx1 رو انتخاب کردماولین بازی که نصب کنم بایوشاک هست و قول می دم ۱۰ تا دشمن اول رو به نیابت از شما بکشم.از شوخی گذشته می خوام باز هم تشکر کنم از همه دوستانی که منت گذاشتن و منو برای نتیجه بهتر راهنمایی کردن
    مبارکه به شدت .............. کارکنه با قدرت ................. عکس هاش رو بذار تا ما لذت ش رو ببریم .............. مدیر محترم ختم تاپیک ............
    RAM: Team Group 8GB 3000Mhz CL16 DDR4
    CPU: AMD Ryzen 2200 G
    MAIN: ASUS B350-E Sock AM4
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط sorena.h نمایش پست ها
    ممنونم از همه ی دوستانی که زحمت کشیدن و از گفتن اون چیزی که به نظرشون می تونه به انتخاب بهتر من کمک کنه دریغ نکردن .
    یه تشکر ویژه از آقا رضای عزیز که سنگ تموم گذاشتن.
    قطعات رو بجز کارت گرافیک و سیستم خنک کننده امروز خریدم .متاسفانه روزه بودم و باید قبل از اذان ظهر بر می گشتم شهرمون. چرا متاسفانه؟ چون وقت کم بود و من باید برای کیسx7 صبرمیکردم . ناچارا منم کیسx1 رو انتخاب کردم
    اولین بازی که نصب کنم بایوشاک هست و قول می دم ۱۰ تا دشمن اول رو به نیابت از شما بکشم.
    از شوخی گذشته می خوام باز هم تشکر کنم از همه دوستانی که منت گذاشتن و منو برای نتیجه بهتر راهنمایی کردن
    مبارکه . گرافیک رو چی شد نخریدید ؟ موجود بود که تو فروشگاهش ؟! :-o
    عکس ها رو داخل تاپیک جدیدی با نام کاربری خودتون قرار بدید .
    http://forums.sakhtafzarmag.com/foru...B1%D8%A7%D9%86

امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط mvz نمایش پست ها
    انرمکس هم خوبه برای پاور 590000
    مهندس ! پست 42 رو محبت کنید مطالعه کنید .

امتیازها
    14,682
    سطح
    78
    3,097
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    شرمنده من صفحام بازه میرم تو بازی میام پست میزارم وقتی من پست گذاشتم این پست 42 رو ندیدم
صفحه 5 از 5 نخست ... 345
نمایش نتایج: از 41 به 46 از 46

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع