ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    امتیازها
    612
    سطح
    12
    2
    کاربر جدید

راهنمايي براي خريد لپ تاپ اپل

با عرض سلام و احترام
    بین لپ تاپ های اپل کدوم بهتر و قوی تر هستن؟؟؟
    مک بویر ایر که سبک هستش قوی هم هستن؟؟؟؟
    آیا نیازی به کول پد ندارن مخصوصا برای مصارف طولانی ؟؟؟ چون میگن آلمینیومی هستن و خنک نیازی نیست چون حوصله کول پد ندارم.
    کیبوردش میگن فرق داره باعث تداخل در تایپ نمیشه؟؟؟/ اینطوری باید بریم یه کیبورد و موس وایرلس هم بخریم؟؟؟؟؟
    ایسوس زن بوک بخرم یا مگ بویر ایر؟؟؟؟ اگر ایسوس در حد مک بوک ایر هست این همه پول ندم ولی یه لپ تاپ خوب و قوی و عمری و سبک میخوام.
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    دوست من اولا که مواردی که در مورد خنک بودن اپل شنیدید چندان واقعی نیستند.این لپ تاپ هم مثل بقیه گرم میشه!(البته بگیم مک بوک تا روح استیو نلرزیده o:-) )
    os مک خیلی روون و جالبه و به نظرم چیز خاصی از ویندوز کم نداره که هیچ در مواردی بهترم هست.اما قیمت سنگین چندان توضیح پذیر نیست!به نظرم شما مدل های انتخابی خودتون رو با مدل دقیق و کامل درج کنید تا راهنمایی کنیم خدمتتون
    امتیازها
    31,452
    سطح
    100
    11,576
    مشاور انجمن
    دوست عزیز...

شما اول باید سیستم عامل انتهابی خودتون رو انتخاب کنید...

این رو با توجه به کاربردتون و با توجه به نرم افزارهایی که بیشتر استفاده میکنید مشخص کنید.
    مثلا مک بوک واسه کاربرد آفیس با کمی هم گیم اصلا پیشنهاد نمیشه...چون واسه مکینتاش بازی ارائه نمیشه(بازی های روز و مهم).
    ولی اگه مثلا کار شما آهنگ سازی و تدوین فیلم و عکس هست اون موقع هیچ چیز بهتر از یک مک بوک نمیتونه کارتو راه بیندازه.

حالا شما کاربرد و سقف بودجتون رو بفرمائید تا گزینه ی مناسب پیشنهاد بشه.:)

«راه در جهان یکی است و آن راه راستی است»

امتیازها
    612
    سطح
    12
    2
    کاربر جدید
    من برام مک بودنش مهم نیست روش ویندوز نصب میکنم برای همین گفتم سریع هست با 2 تا سیستم عامل به خوبی کار میکنه.
    پولش هم درسته گرونه ولی ترجیح میدم جنس خوب و گرون بگیرم تا بعدا اذیت بشم و بخوام عوض کنم.
    مهمترین آیتم برام با کیفیت و عمری بودن سیستم هستش و سبک بودن با کارایی بالا و سیستم قوی.

امتیازها
    31,452
    سطح
    100
    11,576
    مشاور انجمن
    جواب سوالات من رو ندادید دوست عزیز...

کاربرد و بودجه؟

شما که میخوای زیاد هزینه کنی توی لپ تاپ های ویندوزی هم گزینه هایی هستش که کیفیت ساخت به خوبی مک بوک های اپل رو دارند و کانفیگ های خیلی بهتری هم دارند.
    صرفا به خاطر کیفیت ساخت این کارو نکنید که مک بخرید و روش ویندوز بریزید...کار جالبی نیست.:)
    ویرایش توسط Shahin007 : 2014/07/21 در ساعت 19:18

امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    با نظر شاهین جان کاملا موافقم.ضمن اینکه دوست من در همین مک ها هم از قطعات مابقی لپ تاپ ها استفاده میشه!مثل cpu و کارت گرافیک و...یعنی قطعات مهم!
    شما بودجه+هدف خودتون رو بفرمایید قطعا میشه بهتر راهنمایی کرد
    امتیازها
    612
    سطح
    12
    2
    کاربر جدید
    ممنونم از راهنمایی هاتون
    من بیشتر کارم فعالیت روزانه و اینترنت هستش و کارهای دیگه ولی برای مدت طولانی هم مجبورم روشن باشه مثلا برای دانلود میخوام مشکلی نداشته باشم. چون سیستم دسکتاپ ندارم. در کل میخوام قوی باشه. رم بالایی داشته باشه. پولشم خوب الان کمتر از 2 میلیون که لپ تاپ خوب نداریم. اچ پی مدل 450 خیلی خوبه آلمینیومی هم هست و خوشگله ولی بیشتر اولترا بوک خوب و قوی میخواستم که سبک هم باشه که zen book asus هستش که درایو نوری هم نداره که پرتابلش رو خودش داره. در کل سبک + سیستم قوی+ زیبایی. بودجه تا همون 3 میلیون خوبه.
    یه سوال کلی: لپ تاپ های اپل کیبوردش با ویندوزی ها فرق دارن؟؟ نیاز به کیبورد داره با همون کیبورد خودش میشه با ویندوز کار کرد.
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    دوست من
    برای کارهای سبک مثل فرمایشات شما الترا بوک ها مناسب هستند.اما الترا بوک ها ضعیف تر از لپ تاپ ها هستند اما با قیمت بیشتر از لپ تاپ!!به عنوان مثال مدل ZEN BOOK که معرفی کردید رو بگم خدمتتون اگر با همان کانفیگ سابق اش رو منظورتون باشه،دارای 4G رم ، کارت گرافیک ضعیف مجتمع اینتل 3000 و میشود تنها نقطعه قوتش را حافظه SSD دانست!الترا بوک ها معمولا دارای حرارت کمتر نیز هستند.حالا یک نتیجه گیری کلی بخوایم داشته باشیم تا اینجا اینه که:معایب الترا شامل قیمت بالا قدرت پایین و عدم طراحی برای روشن ماندن خیلی زیاد است.و مزایا،مصرف کم،زیبایی و سبک بودن است.
    مک بوک قطعا به عنوان اولین الویت بنده نخواهد بود اما اگر واقعا مایل هستید،انتخاب با شماست.در مورد حیطه کاری مک که شاهین جان فرمودند.اما در این رنج قیمت بنده این هارو پیشنهاد میدهم دیگه انتخاب با خودتونه.
    1- ACER V5-573G-74504G
    2- ASUS K46CBC
    اگر خواستید لپ تاپ بگیرید بفرمایید مدل بدم خدمتتون
    امتیازها
    31,452
    سطح
    100
    11,576
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط MrMostafA نمایش پست ها
    ممنونم از راهنمایی هاتون
    من بیشتر کارم فعالیت روزانه و اینترنت هستش و کارهای دیگه ولی برای مدت طولانی هم مجبورم روشن باشه مثلا برای دانلود میخوام مشکلی نداشته باشم. چون سیستم دسکتاپ ندارم. در کل میخوام قوی باشه. رم بالایی داشته باشه. پولشم خوب الان کمتر از 2 میلیون که لپ تاپ خوب نداریم. اچ پی مدل 450 خیلی خوبه آلمینیومی هم هست و خوشگله ولی بیشتر اولترا بوک خوب و قوی میخواستم که سبک هم باشه که zen book asus هستش که درایو نوری هم نداره که پرتابلش رو خودش داره. در کل سبک + سیستم قوی+ زیبایی. بودجه تا همون 3 میلیون خوبه.
    یه سوال کلی: لپ تاپ های اپل کیبوردش با ویندوزی ها فرق دارن؟؟ نیاز به کیبورد داره با همون کیبورد خودش میشه با ویندوز کار کرد.
    الان ارزون ترین مک بوک اپل ایر مدل MD711 هستش 11 اینچی هستش و قیمتش حدودا 2.900 هستش.
    ارزش خرید بالایی نداره.مخصوصا شما که احتمالا بخوای ویندوز بریزی روش چون کانفیگ اون دستگاه جوابگوی سیستم
    عامل مکینتاش هستش ولی وقتی ویندوز بریزید روش قضیه فرق میکنه و صد در صد کارایی میاد پایین.
    من فکر کردم شما بودجت حدودا 5 تومن باشه اون موقع میشد یه کاریش کرد چون کانفیگ مک های در اون رده خوبه.
    ولی این رنج بحثش فرق میکنه.
    الترابوک ,ویندوزی مناسب تو این رنج قیمت نیست...متاسفانه اولترابوک ها در کنار سخت افزار ضعیف نسبت به لپ تاپ ها
    قیمت های خیلی بالاتری دارند...فقط هم به خاطر طراحی باریک تر و سبک تر و کمی هم باطری بهتر.

لپ تاپ تا سقف 3 میلیون من
    ASUS K551LB رو پیشنهاد میکنم.
    پردازنده i7 4500u
    6 گیگ رم قابل ارتقا به 16
    هارد 1 ترابایت
    گرافیک gtx740m
    سایز 15.6 اینچی
    و وزن 2.2 kg

اگه بحث ویندوز نصب کردن رو مک بوک رو منتفی کنید مدلی که مقداری ارزش خرید بالاتری نسبت به
    مدل های دیگه تو این رنج قیمت داره فقط مک بوک ایر MD712B 2014 هستش با قیمت حدودی 3.500...که 11 اینچی هم هستش.

ولی پیشنهاد من همون مدل ایسوس هستش که معرفی کردم. :)

امتیازها
    612
    سطح
    12
    2
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryaiee نمایش پست ها
    دوست من
    برای کارهای سبک مثل فرمایشات شما الترا بوک ها مناسب هستند.اما الترا بوک ها ضعیف تر از لپ تاپ ها هستند اما با قیمت بیشتر از لپ تاپ!!به عنوان مثال مدل ZEN BOOK که معرفی کردید رو بگم خدمتتون اگر با همان کانفیگ سابق اش رو منظورتون باشه،دارای 4G رم ، کارت گرافیک ضعیف مجتمع اینتل 3000 و میشود تنها نقطعه قوتش را حافظه SSD دانست!الترا بوک ها معمولا دارای حرارت کمتر نیز هستند.حالا یک نتیجه گیری کلی بخوایم داشته باشیم تا اینجا اینه که:معایب الترا شامل قیمت بالا قدرت پایین و عدم طراحی برای روشن ماندن خیلی زیاد است.و مزایا،مصرف کم،زیبایی و سبک بودن است.
    مک بوک قطعا به عنوان اولین الویت بنده نخواهد بود اما اگر واقعا مایل هستید،انتخاب با شماست.در مورد حیطه کاری مک که شاهین جان فرمودند.اما در این رنج قیمت بنده این هارو پیشنهاد میدهم دیگه انتخاب با خودتونه.
    1- ACER V5-573G-74504G
    2- ASUS K46CBC
    اگر خواستید لپ تاپ بگیرید بفرمایید مدل بدم خدمتتون
    ممنونم دوست عزیز. البته zenbook که گفتم جدیدش هست که 3 میلیون بودش دوستم برای یه شخصی خریده بود با درایو پرتابل نوری. بعد مشخصاتشم بالا بود رمشم 8 گیگ کرده بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط Shahin007 نمایش پست ها
    الان ارزون ترین مک بوک اپل ایر مدل MD711 هستش 11 اینچی هستش و قیمتش حدودا 2.900 هستش.
    ارزش خرید بالایی نداره.مخصوصا شما که احتمالا بخوای ویندوز بریزی روش چون کانفیگ اون دستگاه جوابگوی سیستم
    عامل مکینتاش هستش ولی وقتی ویندوز بریزید روش قضیه فرق میکنه و صد در صد کارایی میاد پایین.
    من فکر کردم شما بودجت حدودا 5 تومن باشه اون موقع میشد یه کاریش کرد چون کانفیگ مک های در اون رده خوبه.
    ولی این رنج بحثش فرق میکنه.
    الترابوک ,ویندوزی مناسب تو این رنج قیمت نیست...متاسفانه اولترابوک ها در کنار سخت افزار ضعیف نسبت به لپ تاپ ها
    قیمت های خیلی بالاتری دارند...فقط هم به خاطر طراحی باریک تر و سبک تر و کمی هم باطری بهتر.

لپ تاپ تا سقف 3 میلیون من
    ASUS K551LB رو پیشنهاد میکنم.
    پردازنده i7 4500u
    6 گیگ رم قابل ارتقا به 16
    هارد 1 ترابایت
    گرافیک gtx740m
    سایز 15.6 اینچی
    و وزن 2.2 kg

اگه بحث ویندوز نصب کردن رو مک بوک رو منتفی کنید مدلی که مقداری ارزش خرید بالاتری نسبت به
    مدل های دیگه تو این رنج قیمت داره فقط مک بوک ایر MD712B 2014 هستش با قیمت حدودی 3.500...که 11 اینچی هم هستش.

ولی پیشنهاد من همون مدل ایسوس هستش که معرفی کردم. :)
    حالا یک لپ تاپ خوب و قوی و خرکار که حتما نیاز به کول پد نداشته باشه خودش سیستم خنک کننده اش خوب باشه. چون دیگه لپ تاپ سنگینه بیرون بخوام ببرم نمیتونم کول پدشم با خودم ببرم. و شاید چند ساعت روشن باشه و به مرور از بین نره. ضمنا چون هر 6 ماه فنش باید باز بشه تمیز بشه میخوام لپ تاپی باشه فنش دم دست باشه مثل مدل جدید اچ پی که همون جلو راحت در میاد و سرویس میشه ولی لپ تاپ های قدیمیش کل لپ تاپ باید باز بشه تازه برسی به فنش که کار تعمیرکاره.
    در ضمن دوستم که تعمیرکاره گفت اچ پی و لنوو و ایسوس و سونی عالین ولی ایسر جالب نیست سونی هم که گرونه داغ میکنه و باطریشون مشکل میخوره. گیگابایت لپ تاپ هاش هنوز فراگیر نشده وگرنه فوجیتسو زیمنس آلمانم خوبه ولی اینجا نه گارانتی دارن نه زیاد ازشون هست . نظر شما رو چه مدلهایی هست. ممنونم از راهنمایی هاتون.
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)