ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 38
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahid65 نمایش پست ها
    جالب اینجاست همین امروز پیشنهاد شده(پست شماره 9)
    http://forums.sakhtafzarmag.com/thre...88%D9%85%D9%86
    در مجموع کار کرسیر و شرکت وارد کننده اش اصلاً معلوم نیست . بعضاً اخیراً موارد داشتیم که رم وارد شده تقلبی بوده و پارت نامبر نداشته و از یک پک چند کاناله یه پک واسه خودشون درست کرده بودند .
    فرکانس 1600 هم زمانی تایمینگ 9 اون توی بازار بود ولی الآن تایمینگ 11 اون توی بازار هست از سری XMS3 ! :|
    پیشنهاد رم شاهین جان رو واقعاً نپسندیدم حقیقتش . اما خب در مجموع کل سیستم پیشنهادشون خوب بود .
    مورد پیشنهادی به خودتون هم زمان اوج ناموجودی رم بوده زمانی که این رم کرسیر شاه بوده در بین رم های ناموجود !
    ضمن اینکه کلاً صحیح نیست که با این طرز پست دادنتون در تاپیک دیگران قصد مچ گیری دارید ! من پیشنهاد امروز خودم رو یه هفته دیگه قبول ندارم دیگه . کلیت پیشنهاد ها مثبت باشه و اشکال خاصی توش نباشه نباید دیگه به مارد جزئی اون ایراد گرفت به نظر من .

امتیازها
    31,452
    سطح
    100
    11,576
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahid65 نمایش پست ها
    جالب اینجاست همین امروز پیشنهاد شده(پست شماره 9)
    http://forums.sakhtafzarmag.com/thre...88%D9%85%D9%86
    شما اصلا تعارف نکنیا...یه چند تا دیگه اسپم بدید که معذب نباشید.

بدترین مشاوره هم به شما داده باشن شما حق ندارید در تاپیک دیگران صحبتی خلاف جریان تاپیک بکنید.
    هر جایی یک قوانین خاص خودش رو داره.این فروم هم همین طور.
    دیده هم نشده که کسی مشاوره ی بد بده و در صورت مشاهده با کاربر خاطی برخورد میشه.
    شرایط بودجه و کاربرد و موجودی بازار هستش که خیلی وقتا مناسب بودن رو معین میکنه.
    رم xm3 هم اصلا رم بدی نیست...یک رم متوسط مایل به خوبه...با قیمت و گارانتی مناسب.
    و برای من که مثلا کاربرد روزانه با گیم متوسط دارم خیلی مناسب بوده.
    رضا جان گه گفتن رم بیخودیه در کاربردهایی مثل اوور سنگین و رندر گرفتن منظورشون بوده.

در صورت تکرار همچین تخلفی از سوی شما اخطار براتون ثبت خواهد شد.
    پست های اسپم شما در این تاپیک هم پاک میشه.

«راه در جهان یکی است و آن راه راستی است»

امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    لیست پیشنهادی بنده به فرهاد جان عزیز در پست شماره 11 اضافه شد : ( نمیدونم چرا اسم شما رو وحید دیدم توی پروفایلتون ! @-) ) @};-

یه نکته رو یادم رفت بگم . 4790K به طور رسمی هنوز وارد بازار کشور نشده ولی به زودی تشریف فرما میشه . قیمت رو تخمینی زدم با توجه به یک سری گمانه زنی ها و بعضاً فروش های متفرقه توسط افرادی که خودشون تعدادی وارد کردند . البته قیمت رو به طور رو به بالاتر و رسمی تر زدم .
    ویرایش توسط Reza Eshraghi : 2014/07/20 در ساعت 21:48

امتیازها
    963
    سطح
    16
    2
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Eshraghi نمایش پست ها
    لیست پیشنهادی بنده به فرهاد جان عزیز در پست شماره 11 اضافه شد : ( نمیدونم چرا اسم شما رو وحید دیدم توی پروفایلتون ! @-) ) @};-
    قربونت برم رضا جون اگه مشکلی نیست اولا سایتی که قطعات رو توش واسم انتخاب کردی بی زحمت بهم پ.خ کن.
    حالا چندتا سوال:
    1- چرا سی پی یو ها گارانتی ندارن؟ معمولا تو همه فروشگاها سی پی یو های اینتل بدون گارانتی هستن . 1 تومن میخوام پولشو بدم و اینکه گارانتی نداره نگرانم میکنه...
    2- بنظرت کولر حتما واجبه که بگیرم؟
    3- پاور یه دونه 750 وات کفایت نمیکنه بنظرت؟
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط fn912farhad نمایش پست ها
    قربونت برم رضا جون اگه مشکلی نیست اولا سایتی که قطعات رو توش واسم انتخاب کردی بی زحمت بهم پ.خ کن.
    حالا چندتا سوال:
    1- چرا سی پی یو ها گارانتی ندارن؟ معمولا تو همه فروشگاها سی پی یو های اینتل بدون گارانتی هستن . 1 تومن میخوام پولشو بدم و اینکه گارانتی نداره نگرانم میکنه...
    2- بنظرت کولر حتما واجبه که بگیرم؟
    3- پاور یه دونه 750 وات کفایت نمیکنه بنظرت؟
    پست قبلی من یعنی پست 23 رو دوباره بخونید . نکته مهمی رو اضافه کردم .
    سی پی یو اینتل اصلاً گارانتی نداره چون نیاز هم نداره و به این راحتی ها مشکل به هم نمیزنه مگه اینکه کاربر با عرض معذرت فرهنگ استفاده نداشته باشه که بزنه یه بلایی سرش بیاره که در اون صورت گارانتی هم قبول نمی کنه پس نتیجه می گیریم نیاز به گارانتی وجود نداره .
    کولر توصیه میشه که بگیرید چون کولر استوک واقعاً کاره ای نیست . حالا واتر کولر نخواستید بگیرید میتونید یه کولر ایر مناسب و پرقدرت مثل نوکتوا NH-D14 بگیرید حدود 285 و باقی مونده هزینه رو + کمی افزایش بودجه در بخش کیس باهاش X7 بگیرید
    پاور رو عمداً اینقدر بالا زدم که اگه گیم خیلی سنگین بخواین انجام بدین و احیاناً نیاز به SLI پیدا کردید جوابتون رو بده . در حالت تک کارت 850 وات پاور کاملاً کفایت می کنه
    ویرایش توسط Reza Eshraghi : 2014/07/20 در ساعت 22:14

امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    اگر دوست دارید تا لیست دیگه ای براساس توضیحاتی که دادم بهتون بدم !
    البته در مورد اینکه با پول سیو شده از پاور بیاین SSD بگیرید فکرم اشتباه بود و باید افزایش بودجه زیادی بدین تا بتونید SSD بگیرید .
    ویرایش توسط Reza Eshraghi : 2014/07/20 در ساعت 22:16

امتیازها
    963
    سطح
    16
    2
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Eshraghi نمایش پست ها
    اگر دوست دارید تا لیست دیگه ای براساس توضیحاتی که دادم بهتون بدم !
    البته در مورد اینکه با پول سیو شده از پاور بیاین SSD بگیرید فکرم اشتباه بود و باید افزایش بودجه زیادی بدین تا بتونید SSD بگیرید .
    آره رضا جان هرجور بتونی کمکم کنی ممنونت میشم عزیز. ببین اولا هارد نمیخوام چون یه WD 2T دارم. دوما فکر میکنم همونطور که گفتی پاور یه خورده زیادیه ... سوما فک میکنم کیس رو یه کم بهتر بردارم بهتره مثلا X6. و همینطور فکر میکنم این سیستم حیفه یه کولر درست و حسابی نداشته باشه ... دوست دارم یه کولر خوب داشته باشه اما 340 تومن هم زور داره واسه کولر هزینه کنه آدم!!!
    ضمنا طبق تحقیقاتم اصلا ارزش نداره سی پی یو 4790 بگیرم چون نسبت به 4770 فقط 0.1 گیگاهرتز افرایش فرکانس داشته...
    حالا با این حساب فکر میکنی لیست اصلی چی باشه؟؟؟؟
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط fn912farhad نمایش پست ها
    آره رضا جان هرجور بتونی کمکم کنی ممنونت میشم عزیز. ببین اولا هارد نمیخوام چون یه WD 2T دارم. دوما فکر میکنم همونطور که گفتی پاور یه خورده زیادیه ... سوما فک میکنم کیس رو یه کم بهتر بردارم بهتره مثلا X6. و همینطور فکر میکنم این سیستم حیفه یه کولر درست و حسابی نداشته باشه ... دوست دارم یه کولر خوب داشته باشه اما 340 تومن هم زور داره واسه کولر هزینه کنه آدم!!!
    ضمنا طبق تحقیقاتم اصلا ارزش نداره سی پی یو 4790 بگیرم چون نسبت به 4770 فقط 0.1 گیگاهرتز افرایش فرکانس داشته...
    حالا با این حساب فکر میکنی لیست اصلی چی باشه؟؟؟؟
    1. اتفاقاً تحقیقاتتون اصلاً ارزش نداشته عزیز ! چون 4790K فرکانس پایه و بوستش به ترتیب 4GHZ و 4.4GHZ هست و کلاً هر دو فرکانس 500MHZ نسبت به فرکانس پایه و بوست 4770K افزایش داشتن .
    2. عطف به مورد 1 من به شما 4790K معرفی کردم نه 4790 معمولی و به خاطر این مورد گفتم تحقیقاتتون ارزش نداشته .
    http://ark.intel.com/compare/75123,7...18,75117,75116
    3. X7 و X4 جفتشون کیفیت ساخت بهتری از X6 دارن ولی مقداری X6 از هردو کیس بزرگتره .
    4. بین ایرکولر ها ، کولر NH-D14 حدود 300 تومن قیمتشه ! کولر خیلی خوبیه ولی ابعاد غولی هم داره ! کولر ارزونتر Noctua NH-U12P-SE2 هست حدود 215 تومن . و بین واتر کولرها می تونید گزینه ارزونتری رو انتخاب کنید در حد حداکثر 300 تومن مثل Enermax Liqmax 120S-HP حدود 270 و Liqmax 120S-TAA حدود 290 .

امتیازها
    963
    سطح
    16
    2
    کاربر جدید
    دوستان گل نظرتون رو در مورد کیس بگید؟؟؟ من تصمیم گرفتم حتما یه لیکوئید کولر بردارم با این اوصاف بین کیس ها چی پیشنهاد میدید؟
    x7 - x4 - x5 ??????????
    امتیازها
    963
    سطح
    16
    2
    کاربر جدید
    سلام
    دوستان گل، یه سوال مهم... با توجه به اینکه سی پی یو 4790k هنوز نیومده بنظرتون بین 4770k و 4790 کدووووم؟؟؟؟؟
صفحه 3 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 38

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع