ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    امتیازها
    1,759
    سطح
    24
    9
    کاربر انجمن

راهنمایی در مورد استفاده بهینه و یا روت کردن تبلت Acer A1 Iconia 811

با درود بر دوستان در پست قبلیم در مورد خرید تبلت با بودجه 700 تومانی کردم و Acer Iconia A1 811 را انتخاب نمودم و بسیار هم ازش راضی هستم سپاس فراوان بابت راهنمایی :x

الان پرسشم این هست که من از این تبلت چگونه به صورت بهینه استفاده کنم آیا روت کردن این تبلت مناسب هست؟ چون بازی های قدرتمند پولی را نمی توانم روش اجرا کنم مانند Shadowgun و این که ورژن اندروید را به کیت کت ببرم مشکلی برایش پیش نمی آورد؟

و کلا لیستی از برنامه های خوب را برایش سراغ دارین برنامه های گوناگنی نصب کردم ولی مقدار کمیشان کارایی خوبی دارند یا کلا به همام برنامه بازار تکیه کنم!

و همچنین کسی جای مناسبی را سراغ دارد برای خرید لوازم جانبی این تبلت در تهران؟ کیفش کابل HDMI هدفون آیا لازم هست براش محافظ صفحه خرید یا پول اضافی هزینه کردن است!

با سپاس
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    اگر به نرم افزارهایی که به روت احتیاج دارن نیاز دارید میتونید روت کنید ولی برای کیت کت رام رسمی خود ایسر وجود نداره.

بستگی داره که به چه نرم افزارهایی احتیاج داشته باشید. خوشبختانه برای اندروید سایت ها و فروم های فارسی زیادی وجود داره و میتونید نظرات کاربرها رو بخونید و بعد اقدام به دانلود کنید.

محافظ بستگی به نوع استفاده شما داره. مثلا اگه فقط توی خونه از تبلت استفاده میکنید خریدش ضروری نیست. لوازم جانبی این تبلت یه مقدار سخت گیر میاد. کیف اورجینال خود این تبلت توی بازار هست. فروشگاه هایی که خود تبلت رو موجود دارن عموما لوازم جانبی رو هم دارن.
    امتیازها
    1,759
    سطح
    24
    9
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dan نمایش پست ها
    اگر به نرم افزارهایی که به روت احتیاج دارن نیاز دارید میتونید روت کنید ولی برای کیت کت رام رسمی خود ایسر وجود نداره.

بستگی داره که به چه نرم افزارهایی احتیاج داشته باشید. خوشبختانه برای اندروید سایت ها و فروم های فارسی زیادی وجود داره و میتونید نظرات کاربرها رو بخونید و بعد اقدام به دانلود کنید.

محافظ بستگی به نوع استفاده شما داره. مثلا اگه فقط توی خونه از تبلت استفاده میکنید خریدش ضروری نیست. لوازم جانبی این تبلت یه مقدار سخت گیر میاد. کیف اورجینال خود این تبلت توی بازار هست. فروشگاه هایی که خود تبلت رو موجود دارن عموما لوازم جانبی رو هم دارن.
    با سپاس از شما
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)