ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 18 از 18
    امتیازها
    2,647
    سطح
    31
    31
    کاربر انجمن
    اخه میدونی این اپاچی که میگی صفحه نمایشش Ips نیست و از نزدیک دیروز ge60 رو دیدم حالا نه دقیقا اینو ولی صفحه همشون یکیه اصلا خوشم نیومد کیفیتش به فول اچ دی نمیخورد ایسوس صفحه خیلی خفنی داره ولی msi سخت افزار خفنی داره از اونجایی که یکی از کار های من بازی هست به نظرم همین ایسوس هم بازی رو جواب میده هم بقیه موارد در کل ممنونم از پیشنهادت قیمتش هم تو همین دورو وراست 4000-4200 لازم به افزایش بودجه نیست

نتیجه : من میرم این لبتاپ رو شنبه یا یک شنبه از اون فامیلمون میگیرم بدون اینکه اون برچسب هلوگرام( به قول شما )رو باز کنم میبرم با خود یارو گارانتی سریر میکنمش بعدش هم اون شماره سریال کارت رو با خود لبتاپ مطابقت میدم دیگه موردی مونده ؟؟؟
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid123 نمایش پست ها
    اخه میدونی این اپاچی که میگی صفحه نمایشش Ips نیست و از نزدیک دیروز ge60 رو دیدم حالا نه دقیقا اینو ولی صفحه همشون یکیه اصلا خوشم نیومد کیفیتش به فول اچ دی نمیخورد ایسوس صفحه خیلی خفنی داره ولی msi سخت افزار خفنی داره از اونجایی که یکی از کار های من بازی هست به نظرم همین ایسوس هم بازی رو جواب میده هم بقیه موارد در کل ممنونم از پیشنهادت قیمتش هم تو همین دورو وراست 4000-4200 لازم به افزایش بودجه نیست

نتیجه : من میرم این لبتاپ رو شنبه یا یک شنبه از اون فامیلمون میگیرم بدون اینکه اون برچسب هلوگرام( به قول شما )رو باز کنم میبرم با خود یارو گارانتی سریر میکنمش بعدش هم اون شماره سریال کارت رو با خود لبتاپ مطابقت میدم دیگه موردی مونده ؟؟؟
    نه دیگه دوست من همیناست.مبارکتون باشه@};-
    امتیازها
    2,647
    سطح
    31
    31
    کاربر انجمن
    فقط یه چیز دیگه اصلا مدل غیر لمسیش رو خود سایت ایسوس میزنه ؟؟؟ یا نه ایرانی ها میان عوض میکنن ؟؟؟ چون من میخوام بدونم مدل غیر لمسی یا همون بدون تاچش با صفحه مات تو خود خارج هم هست یا نه همین خیلی ممنون از همگی که کمک کردین مخصوصا دوست خوبمون aryaiee
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    فقط یه چیز دیگه اصلا مدل غیر لمسیش رو خود سایت ایسوس میزنه ؟؟؟ یا نه ایرانی ها میان عوض میکنن ؟؟؟ چون من میخوام بدونم مدل غیر لمسی یا همون بدون تاچش با صفحه مات تو خود خارج هم هست یا نه همین خیلی ممنون از همگی که کمک کردین مخصوصا دوست خوبمون aryaiee
    دوست خوبم این لپ تاپ فقط در کمپانی ساخته میشه.خیر ایران چیزی رو عوض نمیکنه.اما ممکنه یک محصول با یک مدل اما مشخصات متفاوت وارد کشورهای مختلف بشه!حتی در کانفیگ.مثلا acer یکی از همین برندهاست به عنوان مثال خانواده E1 این برند.پس نگران نباشید این محصول تولید کامل و مورد تایید ASUS هستش.
    خواهش میکنم وظیفه است
    امتیازها
    2,647
    سطح
    31
    31
    کاربر انجمن
    من میتونم قبل از اینکه کارتونش رو باز کنم تو یه سایتی چیزی بزنم شماره سریالش رو که ببینم اصله یا نه؟؟؟ یه هم چین چیزی وجود داره ؟؟

پس یعنی خود ایسوس تو خارج اینو زده فرستاده درسته ؟؟ تو خود سایتش تونستی غیر لمسیش رو پیدا کنی ؟؟؟ اخه با رم 12 یا 16 هست یا با بلوری یا بدون بلوری هم دیدم ولی ندیدم توی سایت های خارجی غیر لمسیش باشه اگه میشه این مورد رو یه چک بکن یه لینک بده که معلوم بشه خارجی ها هم غیر لمسیش رو دارن

چون من دیگه میرم میگیرم 4 میلیون کم نیست به همین دلیل یه مقدار حساس هستم در هر صورت شرمنده دوست من
    امتیازها
    3,800
    سطح
    38
    240
    کاربر انجمن
    اگر من اشتباه نکرده باشم این لینک تست مدلی هست که جناب aryaiee معرفی کردن
    http://www.notebookcheck.net/MSI-GE6....117056.0.html

واین لینک هم مدل مد نظر شما هست با این تفاوت که صفحه نمایش اون 17 اینچی هست.... یعنی N750jk
    http://www.notebookcheck.net/Asus-N7....119975.0.html
    امیدوارم به کارتون بیاد....
    ? W H Y D O W E F A L L ?

....WE FALL TO LEARN TO PICK OURSELVES UP....
    .BEGINS.FALLS.RISES.

آیا کسانی که می دانند با کسانی که نمی دانند یکسانند؟
    --قرآن کریم--
    =سوره ی زمر آیه ی 9=

امتیازها
    38,792
    سطح
    100
    6,649
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    من میتونم قبل از اینکه کارتونش رو باز کنم تو یه سایتی چیزی بزنم شماره سریالش رو که ببینم اصله یا نه؟؟؟ یه هم چین چیزی وجود داره ؟؟

پس یعنی خود ایسوس تو خارج اینو زده فرستاده درسته ؟؟ تو خود سایتش تونستی غیر لمسیش رو پیدا کنی ؟؟؟ اخه با رم 12 یا 16 هست یا با بلوری یا بدون بلوری هم دیدم ولی ندیدم توی سایت های خارجی غیر لمسیش باشه اگه میشه این مورد رو یه چک بکن یه لینک بده که معلوم بشه خارجی ها هم غیر لمسیش رو دارن

چون من دیگه میرم میگیرم 4 میلیون کم نیست به همین دلیل یه مقدار حساس هستم در هر صورت شرمنده دوست من
    از لحاظ صفحه لمسی و غیر لمسی و ساخت ایسوس بودن هیچ مشکلی نیست و لپتاپ ها کانفیگ های مختلفی دارن و ممکنه غیر لمسیش برای اروپا عرضه نشه و ممکنه لمسیش عرضه نشه

این هم مشخصات این لپتاپ در سایت اصلی

فکر کنم وقت بسته شدن باشه
    ویرایش توسط VSH-Katana : 2014/07/11 در ساعت 17:33
    امتیازها
    38,792
    سطح
    100
    6,649
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    موضوع بسته شد
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 18 از 18

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)