ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 19

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    امتیازها
    7,425
    سطح
    57
    59
    کاربر انجمن

Post مهندس کامپیوتر واقعا به چه کسی میگین؟

با سلام به دوستان عزیز انجمن سخت افزار
    میخوام در این پست به من ثابت بشه که واقعا به چه کسی میگویند مهندس کامپیوتر؟؟
    من دانشجوی کارشناسی کامپیوتر گرایش نرم افزار هستم. در این زمینه دوستانی از من دعوت میکنن که برم سیستم کامپیوتریشونو چک کنم ببینم خوبه یا نه خوب یک چیز مشخصه کسی که چیزی بلده ازش میخوان یک کاری انجام بده:)
    حالا شما به جای من برای اینکه بگید به چه سیستمی میگویید خوب و چطور این را ثایت میکنید چه کاری انجام میدهید؟
    روشه کاری من:
    من برای اینکه جواب این سوال رو بدم میام در زمینه نرم افزار یک سری برنامه ها رو بروی سیستم مورد نظر نصب میکنم و کاراییه سیستم بهم نشون میده و به قول معروف رانکینگ سیستم رو بهم میده که نسبت به مدل سیستم میسنجیم اگر ارقام بالا بود میگوییم سیستم خوبی دارید این کاریه که من انجام میدهم.
    حال واقعا این کار مهندسی هست یا مورد تاییده ؟
    به نظر شما باید در مورد یک چنین چیزی چه برنامه بچنیم و به چه صورت عمل کنیم که فرد مورد نظر فکر کند که در کار خود خیلی حرفه ای هستید ؟
    شما نظرتون در مورداین موضوع چیه و بگویید آیا چنین چیزی برای شما اتفاق افتاده است ؟و جواب مخاطبی که برای او کاری کرداید چه بوده؟
    هر روشی که برای بهبود کار میتوانید بگویید چرا که شاید برای خیلی ها این مشکل پیش امده و نمیدانند چکاری بکنند؟
    پس لطفا دوستانی که مایلند به صورت تخصصی کاری انجام دهند به این پست جواب دهند ممنون
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 19

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع