ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 3 نخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 22 از 22
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadmobasheri نمایش پست ها
    سلام دوستان ممنون از لطف همتون

قطعا شکی نیست که مورد پیشنهادی آقا رضا تو رنج خودش که هیچ حتی کمی بالاتر از رنج خودش هم بی رقیبه و من کاملا مشخصات اون مدل رو مطالعه کردم و باور کنید قصد چانه زنی بی مورد نداشتم که اون لپتاپی که اتفاقی دیدم رو مطرح کردم.
    کاملا واضحه که مدل لنوو در سطح پایینتری قرار میگیره و البته خیلی هم ارزانتر است و من فقط خواستم بدونم اون نیاز من رو برآورده میکنه یا نه؟ ولی جوابی نگرفتم. باور کنید این دو مورد به نظر من اصلا قابل مقایسه نیستند و هر کدام در یک رنج قرار میگیرند و من اصلا قصد انجام مقاسیه نداشتم بلکه با توجه به پست اولم که گفتم پدرم اصرار دارن این هدیه رو برام بگیرن و من چون فکر میکنم شاید برای این موضوع تحت فشار قرار بگیرن در درجه اول قصد منصرف کردن ایشون رو دارم و هنوز هم همین قصد رو دارم ولی باتوجه به اصرار ایشون خواستم بدونم اگر اون مورد برام مناسبه با اینکه از ظاهرش هم خوشم نمیاد ولی اون رو بگیرم تا فشار کمتری به پدر وارد بشه
    با توجه به اینکه حس میکنم دوستان عزیزم دارن ازم ناراحت میشن و حوصلشون سر میره ترجیح میدم تایپک بسته بشه. هرچند هنوز هم اگر جواب سوال بالا که پررنگش کردم رو از طریق پروفایلم بهم بدین خیلی ممنون میشم.
    امیدوارم که هرگز فکر نکنید که من خدای نکرده کسی رو سر کار گذاشتم چون تو پست اول کاملا شرایط رو توضیح دادم و قبلا هم با مشاوره شما عزیزان اون تلویزیون 5 میلیونی رو خریدم که بعد از وصل شدن اینترنتم عکسش رو با بقیه وسایلی که تو این مدت خریدم براتون قرار میدم.
    بازم ممنون از همه
    دوست خوبم
    بنده در مورد باتری فقط نظر آقا شاهین رو تایید میکنم ایشون خودشون استاد هستند.و عرض کنم کلا با باتری 4سلولی بدون برق نمیتونید بازی کنید.حتی در 6 سلولی بعد از مقداری بازی مثلا 45 دقیقه امکان گلوگاه باتری هستش.البته در بردهای جدید این مشکل تا حد زیادی مرتفع شده اما پابرجاست.در مورد این 2 مدل از بحث فنی که خارج شیم با توجه به اینکه تصمیم پدر گرامی شما و وضعیت ایشون قابل درک هستش،تصمیم گیری کار ساده ایست.بین 2 مدل که قطعا گرونتره پرفورمنس بیشتری میده بهتون.اما اگر در اون حد به پرفورمنس احتیاج ندارید اون مدل لنوو اصلا لپ تاپ ضعیفی نیست!باور بفرماید
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadmobasheri نمایش پست ها
    سلام دوستان ممنون از لطف همتون

قطعا شکی نیست که مورد پیشنهادی آقا رضا تو رنج خودش که هیچ حتی کمی بالاتر از رنج خودش هم بی رقیبه و من کاملا مشخصات اون مدل رو مطالعه کردم و باور کنید قصد چانه زنی بی مورد نداشتم که اون لپتاپی که اتفاقی دیدم رو مطرح کردم.
    کاملا واضحه که مدل لنوو در سطح پایینتری قرار میگیره و البته خیلی هم ارزانتر است و من فقط خواستم بدونم اون نیاز من رو برآورده میکنه یا نه؟ ولی جوابی نگرفتم. باور کنید این دو مورد به نظر من اصلا قابل مقایسه نیستند و هر کدام در یک رنج قرار میگیرند و من اصلا قصد انجام مقاسیه نداشتم بلکه با توجه به پست اولم که گفتم پدرم اصرار دارن این هدیه رو برام بگیرن و من چون فکر میکنم شاید برای این موضوع تحت فشار قرار بگیرن در درجه اول قصد منصرف کردن ایشون رو دارم و هنوز هم همین قصد رو دارم ولی باتوجه به اصرار ایشون خواستم بدونم اگر اون مورد برام مناسبه با اینکه از ظاهرش هم خوشم نمیاد ولی اون رو بگیرم تا فشار کمتری به پدر وارد بشه
    با توجه به اینکه حس میکنم دوستان عزیزم دارن ازم ناراحت میشن و حوصلشون سر میره ترجیح میدم تایپک بسته بشه. هرچند هنوز هم اگر جواب سوال بالا که پررنگش کردم رو از طریق پروفایلم بهم بدین خیلی ممنون میشم.
    امیدوارم که هرگز فکر نکنید که من خدای نکرده کسی رو سر کار گذاشتم چون تو پست اول کاملا شرایط رو توضیح دادم و قبلا هم با مشاوره شما عزیزان اون تلویزیون 5 میلیونی رو خریدم که بعد از وصل شدن اینترنتم عکسش رو با بقیه وسایلی که تو این مدت خریدم براتون قرار میدم.
    بازم ممنون از همه
    محمد جان و خیلی از دوستان دیگه وقتی جنبه اقتصادی رو بهش نگاه می کنند اتفاقاً طرز و زاویه نگاهشون کاملاً غلط هست متأسفانه ! چرا که فقط هزینه اولیه رو بهش نگاه می کنند نه بعدش رو و هزینه اولیه کمتر رو معادل فشار اقتصادی کمتر می دونند!
    شما برفرض لپ تاب ارزون تری گرفتی و از نظر سخت افزاری روی کاغذ به قول خودت جوابت رو میده .
    4 روز دیگه لپ تاب رو خریدی پدر عزیزت میگن : « محمد جان بابا برو اون لپ تاب رو بیار میخوایم این فیلم رو گرفتم ببینیم ! » شما هم 1 ساعت قبلش داشتی 1 ساعت بازی می کردی ! وقتی فیلم رو گذاشتی و یک سوم فیلم هم نرفته جلو میگی : ای وای بابا ببخشید شارژ لپ تاب داره تموم میشه ! :( و پدر میگن : ای بابا مگه چقدر قبلش کار کرده بودی باهاش محمد جان ؟ شما هم جواب میدی : فقط 1 ساعت بازی کردم ! :(
    در یک مورد دیگه پدر ناگهان دستشون به بدنه لپ تاب میخوره و میگن : محمد جان ! این بدنه لپ تاب بود یا کوره ذوب آهن ؟! :-o
    باید هزینه بهینه کرد نه اینکه هزینه کمتری کرد که بعداً با خودمون بگیم ای کاش بیشتر هزینه کرده بودم و گزینه ای می خریدم که معایب این رو نداشت ! هرچند در دنیای فناوری هیچ چیز 100% بی نقص نیست !

صفحه 3 از 3 نخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 22 از 22

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع