ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 17 از 17
    امتیازها
    26,587
    سطح
    97
    14,293
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    در پنل های ips هم میشه با افزایش نقاط local dimm , نور رو در رنگ سیاه بسیار کاهش داد و کنتراست رو افزایش.
    به عنوان مثال در پانا AX900 با 128 نقطه local dimm تقریبا میشه گفت عمیق ترین رنگ سیاه در یک lcd تا به امروز اون هم در یک پنل IPS مشاهده شده
    به طوری که با z60 که یک پلاسما رفرنس هست مقایسه میشه. ولی خب هزینه ساخت میره بالا.

فکر نکنم بتونید متوجه بشید کدوم تصویر متعلق به AX900 هست.

امتیازها
    38,792
    سطح
    100
    6,649
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط mla نمایش پست ها
    در پنل های ips هم میشه با افزایش نقاط local dimm , نور رو در رنگ سیاه بسیار کاهش داد و کنتراست رو افزایش.
    به عنوان مثال در پانا AX900 با 128 نقطه local dimm تقریبا میشه گفت عمیق ترین رنگ سیاه در یک lcd تا به امروز اون هم در یک پنل IPS مشاهده شده
    به طوری که با z60 که یک پلاسما رفرنس هست مقایسه میشه. ولی خب هزینه ساخت میره بالا.

فکر نکنم بتونید متوجه بشید کدوم تصویر متعلق به AX900 هست.
    درسته اما باید اینو بدونیم که ax900 تا الان بالاترین local dimm رو در بین مدلهای مختلف ارائه میده!!!
    و در حالت کلی عمق رنگ مشکی توی پنلهای ips کمتر از va بوده !!

راستی اینم در مورد همون نانو ال ای دی که گفته شد
    امتیازها
    26,587
    سطح
    97
    14,293
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط VSH-REVOLVER نمایش پست ها
    درسته اما باید اینو بدونیم که ax900 تا الان بالاترین local dimm رو در بین مدلهای مختلف ارائه میده!!!
    و در حالت کلی عمق رنگ مشکی توی پنلهای ips کمتر از va بوده !!

راستی اینم در مورد همون نانو ال ای دی که گفته شد
    منظور من این نیست که پنل های ips توانایی تولید رنگ سیاه خوب یا بدی دارن. منظور این هست که میشه حتی در پنل ips به یک کنتراست بسیار بالا دست
    پیدا کرد.ولی افزایش هزینه ساخت رو به همراه داره.
    lw9800 خیلی خوبه. و دیگه چنین کیفیتی در محصولات فعلی lg مشاهده نمیشه.

امتیازها
    38,792
    سطح
    100
    6,649
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط mla نمایش پست ها
    منظور من این نیست که پنل های ips توانایی تولید رنگ سیاه خوب یا بدی دارن. منظور این هست که میشه حتی در پنل ips به یک کنتراست بسیار بالا دست
    پیدا کرد.ولی افزایش هزینه ساخت رو به همراه داره.
    lw9800 خیلی خوبه. و دیگه چنین کیفیتی در محصولات فعلی lg مشاهده نمیشه.
    کار نشد نداره برادر من! یهو دیدی crt اولترا اچدی تولید شد!!!! :))
    البته این فقط در مورد lcd هاست اما برای oled ها قضیه فرق میکنه (کیفیت محصولات الجی رو میگم)
    آره کلا برام عجیبه چرا همون راهی رو که برای lw9800 پیش گرفت ادامه نداد!!!! محصولات فعلیشم نقطه ضعفشون همین عمق رنگ مشکی هست که کویا تو مدلهای جدیدتر مقداری بهینه سازی انجام شده و نه به اندازه سونی اینا :دی
    ویرایش توسط VSH-Katana : 2014/07/03 در ساعت 01:01
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    بیشترین عیبی که میشه روی پنل های lg گرفت به نظر من ساخت x و y هستش.حتی در برخی مدل های بالا اش در حالت FHD ببینید وقتی دقت کنید اصطلاحا حالت "بره بره" شدن تصویر مشهوده.در مورد پاناسونیک هم موافقم که پاناسونیک زیاد به فکر گسترش طرح هاش نیست.دوستان اگر توجه کنند ممکن بین سال های 2012 تا 2014 تغیراتی رو توی پنل داده باشه اما بردها همونطور شلوغ و با طراحی ضعیف و متعدد هستند.پنل های IPS هم در مورد رنگ و بهبود کنتراست به نسبت TN و VA برتر هستند اما نمیشه از این گذشت که هنوز کمی دارای سرعت پایین هستند.
    امتیازها
    4,056
    سطح
    40
    5
    کاربر جدید
    درود
    *
    دوستان از غیبت تقریبا طولانی که داشتم عذرخواهی میکنم

من پنل های IPS و ال ای دی و TFT رو روی گوشیها دیدم و باهاشون کار کردم و خیلی زیاد هم بررسیشون کردم و به این نتیجه رسیدم که بلوغ IPSها بهتر از TFT ها و دیگر مدلها و البته بجز OLED ها هستش (به جز در مواردی) حالا این نوع پنل ها آیا واقعا در تلویزیون ها هم در همین سطح رقابت دارند یا نه رو نمیدونم چون تجربه ای ندارم

بزرگواران متاسفانه نتونستم تلویزیون رو انتخاب کنم و بیشترین نظرم روی همون پاناسونیک و سونی و یک مدل از ال جی که زنگ زدم نمایندگی و گفتند ندارند و به جای اون یک سری ال جی دارند که 9500 بود فک کنم که میگفتند بالاتر هست و 4K هست و البته گرونتر (اگر اطلاعی در رابطه با این مدل هم دارید ممنون میشم که راهنمایی کنید) و یک مدل F8000 از سامسونگ هست

راستی من میخواستم وسایل رو برای منزل یکدست و با یک مارک بخرم (برای مچ بودن و هوشمند بودن کنترل دستگاه ها) و منصرف شدم از این کارم

کولر خواستم بگیرم (تا سقف 3/200/000 تومان) یک مدل سوپرا 30هزار برام اوردند BTU/HR زده بود 19700 و به همین خاطر نگرفتمش و نظرم الان رفته روی ال جی

به نظرتون خرید یکدست بهتر هست یا اینکه اجناس را متفاوت بگیرم؟

دوستان از یک فروشگاه در اینترنت برای مدل 55 F8000 سامسونگ قیمت گرفتم گفتند که مرکزشون دبی هست و میارن 4 و خورده ای!!!نامش هم ا میر... هست به نظرتون میشه به این ها اعتماد کرد؟گفتند باید سفارش بدم تا برام بیارند!مدل سامسونگ ممکنه تقلبی هم داشته باشه؟
    *
    سپاس
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط kayhanm نمایش پست ها
    درود
    *
    دوستان از غیبت تقریبا طولانی که داشتم عذرخواهی میکنم

من پنل های IPS و ال ای دی و TFT رو روی گوشیها دیدم و باهاشون کار کردم و خیلی زیاد هم بررسیشون کردم و به این نتیجه رسیدم که بلوغ IPSها بهتر از TFT ها و دیگر مدلها و البته بجز OLED ها هستش (به جز در مواردی) حالا این نوع پنل ها آیا واقعا در تلویزیون ها هم در همین سطح رقابت دارند یا نه رو نمیدونم چون تجربه ای ندارم

بزرگواران متاسفانه نتونستم تلویزیون رو انتخاب کنم و بیشترین نظرم روی همون پاناسونیک و سونی و یک مدل از ال جی که زنگ زدم نمایندگی و گفتند ندارند و به جای اون یک سری ال جی دارند که 9500 بود فک کنم که میگفتند بالاتر هست و 4K هست و البته گرونتر (اگر اطلاعی در رابطه با این مدل هم دارید ممنون میشم که راهنمایی کنید) و یک مدل F8000 از سامسونگ هست

راستی من میخواستم وسایل رو برای منزل یکدست و با یک مارک بخرم (برای مچ بودن و هوشمند بودن کنترل دستگاه ها) و منصرف شدم از این کارم

کولر خواستم بگیرم (تا سقف 3/200/000 تومان) یک مدل سوپرا 30هزار برام اوردند BTU/HR زده بود 19700 و به همین خاطر نگرفتمش و نظرم الان رفته روی ال جی

به نظرتون خرید یکدست بهتر هست یا اینکه اجناس را متفاوت بگیرم؟

دوستان از یک فروشگاه در اینترنت برای مدل 55 F8000 سامسونگ قیمت گرفتم گفتند که مرکزشون دبی هست و میارن 4 و خورده ای!!!نامش هم ا میر... هست به نظرتون میشه به این ها اعتماد کرد؟گفتند باید سفارش بدم تا برام بیارند!مدل سامسونگ ممکنه تقلبی هم داشته باشه؟
    *
    سپاس
    دوست خوبم
    در مورد یکدست بودن این رو توصیه نمیکنم.چون بارها دیده ام که یک برند در بخش صوت و تصویر خوب عمل میکنه و در لوازم خانگی چنگی به دل نمیزنه!و در مورد انتخاب سری جدید سامسونگ وارد شد.H.مدل CURVED هم اومده و چون 4K نیست قیمتش خیلی مناسب هستش.البته مقداری از بودجه شما بالاتره.
    55HC8880 دیگه انتخاب با خودتون هستش دوست من.ضمن اینکه بنده همچنان موردهای خرید غیر استاندارد رو مفید نمیدونم
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 17 از 17

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع