ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    امتیازها
    42
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید

ارتقای سیستم ساده به سیستم قوی گیم

با سلام و احترام

دوستان من چند ماه پیش سیستم جمع و جوری تهیه کردم که بتونم باهاش کارهای اداری و مهندسی رو انجام بدم . اما حالا تو منزل نیاز دارن از اون برای بازی هم استفاده کنن و مجبورم ارتقا بدم.

سیستم:
    i3-4130 * رم 4 hyperx 1600 * مادربرد asus h81 mc - 1150
    *بدون کارت گرافیک(با همین وضعیت رو روی سطح متوسط و gta iv رو سطح پایین ، ولی خیلی روان اجرا میکنه!!)
    پاور 380 گرین * مانیتور 20 اینچ 1600*900(فعلا !شاید بعدا خدا خواست full hdگرفتم)

(خوب در ابتدا قصد بر این بود کنسول تهیه بشه ولی با قیمت خودش وبازیهاش اصلا قابل فکر هم نیست!)
    حالا در نظر دارم سیستمی تهیه کنم که به راحتی بتونه تا 4 سال آینده بدون هیچ تغییری روی بهترین سطح بازیها رو اجرا کنه.

1- سی پی یو :
    خوب اول از همه آیا این سی پی یو با توجه به شرایط بالا و فصد خرید گرافیک خیلی قوی نیاز به ارتقا داره یا نه ؟(فقط برای بازی منظورمه وگرنه همین الان واقعا برای کارهای دیگه سرعتش عالیه )
    اگر بنا به ارتقا باشه مد نظرم 4670 یا 4690 هست همینا خوبه دیگه؟ اهل اورکلاک هم نیستم پس دیگه k نمی خواهدKبگیرم دیگه درسته؟

2- گرافیک:
    کارت گرافیک مد نظرم r9 280x کارکرده و البته خیلی تمیز هست (ASUS R9 280X DCII TOP 3GB GDDR5) همین خوبه ؟؟ فرق برندهای مختلف با هم و همچنین اون حروف آخر چیه (dcii top) ؟

توی بنچ مارکها نگاه کردم این کارت نزدیک به gtx770 هست و قیمت کارکردش(r9) هم حدود 950 هست. من خیلی حرفه ای نیستم اما این کارت مثل اینکه خیلی قویه crysis3 روی 1080 و very high به 60 fps رسیده!!!
    اما مثلا یکی دوستان گفته بودن amd ثبات اینتل رو نداره ؟! و بحث منتل که من اطلاعی ازش ندارم.

*کلا شما چه کارتی رو به بنده پیشنهاد میکنید؟(قدرت فوق العاده و بالا – ثبات وپایداری بالا – خنکی و عمر زیاد(سخت جان باشه!) ( قیمت بین 900 تا 1100)

*در ضمن مادربردم asus h81 mcهست. با کارت های amd r9 280x مشکلی نداره دیگه درسته ؟

3- رم هم می خواهم یه 4 مشابه همین که دارم اضافه کنم خوبه دیگه نه؟(حدود 130) - سراغ باس بالا مثل 2400 نمی خواهد برم ؟

4- پاور هم تو سایت گرین زدم محاسبه کنه شد 455 وات که 600 وات روئ پیشنهاد کرد .به نظرتون با این گرافیک قوی جوابگو هست ؟

5 - آخرین سوال : من خنکی سیستم خیلی برام مهمه .گرافیک که احتمالا اون سه تا فن عظیم براش کافی باشه درسته ؟ سی پی یو چی برای اون کولر بگیرم یا نه و چه مدلی ؟ ضروریه؟؟ (نهایت تا 150 میتوانم براش هزینه کنم)

دوستان ممنون میشم اگه جواب همه سوالات حقیر رو کامل و با شماره اش همین جا بفرمایید خیلی برام مهمه و همین چند روز انشالله قصد خرید دارم.

شرمنده همه دوستان که خیلی طولانی شد. با تشکر فراوان:)
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    سلام حسین جان . به فروم سخت افزار خوش آمدید .@};-
    نهایت بودجه کل تون رو برای سیستم اعلام بفرمائید .

امتیازها
    42
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    خیلی ممنون از شما.
    حقیقتش برای گرافیک تا 1100 وبرای سی پی یو هم برای تعویضش تا 400 تومان بعنوان سر در نظر داشتم ولی جایی خوندم برای بازی نیازی به سی پی یو خیلی قوی نیست و اگر نیاز به ارتقای سی پی یو نباشه میشه برای گرافیک تا 1300 هم هزینه کرد.(اما برام مهمه که بشه از تمام قدرت کارت استفاده کردو به قولی سی پی یو محدود کننده نباشه)
    (در کل هم برای خرید یک رم 4 و تعویض پاور با 600 و خرید گرافیک و تعویض سی پی یو حدود 1700-1800 در نظر گرفتم)
    با تشکر
    امتیازها
    11,776
    سطح
    71
    1,947
    کاربر انجمن
    شما همون گرافیک دست دو رو بگیر.
    رم هم مشابه همون.
    cpu رو 4590
    پاور رو هم green 650 oc.
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع