ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 29
    امتیازها
    1,370
    سطح
    20
    121
    کاربر انجمن

وجود اختلالات عجیب در حین وجود قطعات قدرتمند!

سلام عرض میکنم به خدمت همه ی دوستان!
    سوال من دوستان از شما اینه که سیستم خودم رو اپگرید کردم.این هم مشخصات:
    cpu:i7 4930k / mb:iv black edition / ram apacer ares 2400mhz / vga:r9 280x/hdd:2tra wd green / ssd:128gb sx900/power green 1200b-oc/case x7
    پری روز که این سیستم رو گرفتم دو مورد ایراد برام پیش اومده اول این که در اوایل با وجود این که سیستم عامل رو عوض کرده بودم و بایوس هم ازش پشتیبانی میکرد وقتی
    سیستم رو روشن کردم فن کاور بغلی با سوکت صدا روشن نشد! صفحه مانیتور هم سیاه بود!ریست کردم باز هم نشد یه کم حدودا 2دقیقه صبر کردم ویندوز بالا اومد البته تو این دو دقیقه سیستم روشن بود
    بعد از اون کارت من msi r9 280xهست تو نصب برنامه تصویر پرش داره دلیل این ایراد ها از چی می تونه باشه؟راستی فن های کیسم به مادربرد وصله!:-ss
    امتیازها
    24,171
    سطح
    94
    7,996
    کاربر اخراجی
    نقل قول نوشته اصلی توسط visegrip نمایش پست ها
    سلام عرض میکنم به خدمت همه ی دوستان!
    سوال من دوستان از شما اینه که سیستم خودم رو اپگرید کردم.این هم مشخصات:
    cpu:i7 4930k / mb:iv black edition / ram apacer ares 2400mhz / vga:r9 280x/hdd:2tra wd green / ssd:128gb sx900/power green 1200b-oc/case x7
    پری روز که این سیستم رو گرفتم دو مورد ایراد برام پیش اومده اول این که در اوایل با وجود این که سیستم عامل رو عوض کرده بودم و بایوس هم ازش پشتیبانی میکرد وقتی
    سیستم رو روشن کردم فن کاور بغلی با سوکت صدا روشن نشد! صفحه مانیتور هم سیاه بود!ریست کردم باز هم نشد یه کم حدودا 2دقیقه صبر کردم ویندوز بالا اومد البته تو این دو دقیقه سیستم روشن بود
    بعد از اون کارت من msi r9 280xهست تو نصب برنامه تصویر پرش داره دلیل این ایراد ها از چی می تونه باشه؟راستی فن های کیسم به مادربرد وصله!:-ss
    الان شما خودتو بذار جای ما سوالتو بخون ببین چیزی فهمیدی؟

send from my fonepad
    امتیازها
    1,370
    سطح
    20
    121
    کاربر انجمن
    من مشخصات سیستم بالا رو که دادم دو مورد اختلال برام پیش اومده!
    1-وقتی سیستم عامل رو از ویندوز7 به 8.1 ارتقا دادم با این حال که بایوس مادربرد از 8.1 پشتیبانی میکنه یه بار موردی برام پیش اومد فن های کیس من که به مادربرد وصل هست!هنگام روشن کردن سیستم حدودا 2دقیقه ویندوزبالا نیومد و فن هم خاموش بود!
    ریست کردم ولی باز هم ویندوز بالا نیومد صفحه مانیتور کلا سیاه بود!5دقیقه کیس روشن موند فن کاور بغلی خاموش بود در supreme fxکه چیپ صوتی هم تو مادربرد هست خاموش بود یعنی ال ای دی اون هم روشن نبود !بعد از یه مدت صبر کردن ویندوز وارد دسکتاپ شد و فن و چیپ صوتی شروع به کار کرد!سوال من اینه این اتفاق از کدوم قطعه می تونه باشه و دلیل تخیری بوت شدن و کار نکردن فن از چیست؟و پرش تصویر در دسکتاپ از چیست؟با این حال که کارت من r9 280x msiهست!!@};-
    امتیازها
    38,216
    سطح
    100
    3,320
    همیار انجمن
    من مشخصات سیستم بالا رو که دادم دو مورد اختلال برام پیش اومده!
    1-وقتی سیستم عامل رو از ویندوز7 به 8.1 ارتقا دادم با این حال که بایوس مادربرد از 8.1 پشتیبانی میکنه یه بار موردی برام پیش اومد فن های کیس من که به مادربرد وصل هست!هنگام روشن کردن سیستم حدودا 2دقیقه ویندوزبالا نیومد و فن هم خاموش بود!
    ریست کردم ولی باز هم ویندوز بالا نیومد صفحه مانیتور کلا سیاه بود!5دقیقه کیس روشن موند فن کاور بغلی خاموش بود در supreme fxکه چیپ صوتی هم تو مادربرد هست خاموش بود یعنی ال ای دی اون هم روشن نبود !بعد از یه مدت صبر کردن ویندوز وارد دسکتاپ شد و فن و چیپ صوتی شروع به کار کرد!سوال من اینه این اتفاق از کدوم قطعه می تونه باشه و دلیل تخیری بوت شدن و کار نکردن فن از چیست؟و پرش تصویر در دسکتاپ از چیست؟با این حال که کارت من r9 280x msiهست!!@};-

ببخشید که چیزی بی ربط درباره ی سیستمتون میگم اما؛
    دوست عزیز رعایت پاراگراف بندی تو خوندن متن کمک خیلی زیادی میکنه!
    یه چند تا Enter باعث میشه مغزمون سرگیجه نگیره و اگه خدا بخواد بتونیم کمکتون کنیم. @};-
    امتیازها
    1,370
    سطح
    20
    121
    کاربر انجمن
    حق میدم مشکل یه جوری هست که نمیتونم بگم(منظورم رو برسونم!)به همین خاطر شرمنده!
    فقط اگه امکان داره دلیل پرش تصویر از چه چیزی هستش؟منظور هنگام نصب برنامه تصویر بالا و پایین میاد زیاد هم تکرار نمیشه!
    امتیازها
    214,561
    سطح
    100
    7,336
    مدير بازنشسته
    حق میدم مشکل یه جوری هست که نمیتونم بگم(منظورم رو برسونم!)به همین خاطر شرمنده!
    فقط اگه امکان داره دلیل پرش تصویر از چه چیزی هستش؟منظور هنگام نصب برنامه تصویر بالا و پایین میاد زیاد هم تکرار نمیشه!
    سلام دوست عزیز،

دو سوال، بعد از آپدیت کردن به ویندوز 8.1 خود ویندوز درایور گرافیک تون رو آپدیت کرد و بعد درایور خود کارت رو نصب کردید؟ یعنی بعد از آپدیت درایو توسط ویندوز (اگر این اتفاق افتاده باشه) و قبل از نصب درایور و نرم افزار خود سازنده کارت سیستم رو بوت نکردید؟
    امتیازها
    1,370
    سطح
    20
    121
    کاربر انجمن
    بعد از ارتقا به ویندوز 8.1 درایو گرافیک رو از نرم افزار کاتالیست اپدیت کردم بعد از اپدیت بله بوت کردم!
    امتیازها
    214,561
    سطح
    100
    7,336
    مدير بازنشسته
    بعد از ارتقا به ویندوز 8.1 درایو گرافیک رو از نرم افزار کاتالیست اپدیت کردم بعد از اپدیت بله بوت کردم!
    قبل از نصب کاتالیست و درایور ِ AMD ، خود ویندوز درایور گرافیک رو آپدیت کرد؟ و بعد از آپدیت درایور توسط ویندوز و قبل از نصب درایور خود کارت سیستم رو بوت نکردید؟
    امتیازها
    1,370
    سطح
    20
    121
    کاربر انجمن
    نه!اخه چیزی نصب نشده بود که بوت کنم!
    امتیازها
    24,171
    سطح
    94
    7,996
    کاربر اخراجی
    توصیه من نصب جداگانه ویندوز 8.1 و سپس آپدیت اونه. توی ویندوز 8.1 این موارد پیش میاد و عجیب نیست. مشکلات خیلی عجیبتر هم پیش اومده. باگ ممکنه باشه و با نصب مجدد و تاکید میکنم جداگانه ویندوز (نه آپگرید) به احتمال زیاد حل میشه
صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 29

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع