ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 24
    امتیازها
    26,587
    سطح
    97
    14,293
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    مدل معرفی شده( VG248Q) داخل اش عینک 3D glass نداره و باید براش یه کیت nvidia 3d v***on نسخه 2 رو تهیه کنی
    اگر نسخه 1 باشه از قابلیت light boost نمیتونید استفاده کنید
    کنتراست :ادیتور digitalversus مقدار 900 به1 رو ثبت کرده در صورتی که برایتنس رو کاهش بدید در غیر اینصورت 700 به 1 هست . ادیتور toms مقدار 1200 به 1 رو ثبت کرده تحت الگوی انسی و در حالت full screen black مقدار 1300 به 1.)
    زمان پاسخ دهی پیکسل ها: ادیتور digit مقدار 4 میلی ثاینه رو ثبت کرده و ادیتور toms مقدار 7 میلی ثاینه.
    نرخ تازه تصویر در حالت دو بعدی 144 هرتز و سه بعدی 72 هرتز.
    نتیجه گیری: برای خرید این مانیتور باید بیش 1500 تومن هزینه کنید
    کنتراست در محدوده 1000 هست
    زمان پاسخ دهی پیکسل در محدوده 4 تا 7
    تصاویر سریع در مود 2D به مدد رفرش 144 هرتز نرم تر و با sttuter کمتری همراه هست.
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    بنده info رسمی asus رو عرض کردم!که معمولا با نظرات ادیتورها متفاوت هست.در مورد قیمت بنده 1600 ندیدم اما حداکثر رو گفتم.با کمی اضافه عرض کردم اگر مایل باشند.
    شما هر مدل مانیتور رو انتخاب کنید و بخواید نظرات ادیتورها رو بخونید از چیزی که شرکت اعلام کرده معمولا پایینتر میاد!!البته بنده مدل vg248qe رو نوشتم نه مدل vg248q!!
    در ضمن استارتر نگفتند 3d لازم دارند که بخوان کیت رو تهیه کنند و فکر نمیکنم علت تهیه کیت 3d چیزی باشه که آدم از خرید انصراف بده!بنده هم حرف از 3D نزدم.
    در نهایت بگم که هر مدلی در دستان ادیتور ها یک پرفورمنس دیگه میده و این نیست که بگیم ادیتور فلان جا این رو گفته اونجا اونو گفته.مثلا وقتی یک مانیتور 1m ثانبه میشه 7 پس مثلا 5 میشه 8 تا 14!بنده این نیست که همیشه به گفته های کمپانی گوش کنم فقط اما از درجه اعتبار بالایی برخورداره info هاشون!در ضمن پنل tn رو انتخاب کردم به علت سرعت بالاتر!هر مدلی که انتخاب بشه همیشه ادیتورهایی هستند که طی بررسیشون نتایج با کمپانی متفاوت هستش.اگر 3d هم وسط نباشه همون 144 هست!که واسه بازی خیلی عالیه!
    امتیازها
    26,587
    سطح
    97
    14,293
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    ifo که شما میگید ادعای کمپانی هست که براساس شیوه محاسبه خاص که در دنیای واقعی اعتباری نداره اعلام میشه. که تفاوت این دو فاحش هست. من متعجب هستم شما چرا این نظر رو میدید!!
    به عنوان مثال: در کنتراست داینامیک یک بار شدت درخشش رنگ سفید روی یک صفحه کاملا سفید اندازه گیری میشه و یک بار روی یک صفحه کاملا مشکی , که در دنیای واقعی بی ارزش هست
    اما کنتراست استاتیک موقعی هست که نور سفید و رنگ مشکی همزمان با هم و در کنار هم نمایش داده میشه , این روش کاملا در دنیای واقعی استفاده میشه
    ایا کنتراست های میلیونی که توسط سازنده اعلام میشه با کنتراست های زیر 2000 ادیتورها ایا تفاوت فاحشی نداره؟
    ایا response time های 5-6 میلی اعلامی سازنده با 12-13 ادیتور تفاوتی نداره.
    شما پیشنهاد اتون بیشتر شبیه یک فروشنده بازاری هست تا یک نظر سودمند و واقعی و کابردی.
    نمیدونستم هدف از خرید پنل 3d عدم استفاده از قابلیت 3d هست.!!!!
    قیمت این مدل هم 1550 هست که 250-300 تومن بیشتر از بودجه شخص خریدار هست.
    من به شخص خریدار VS279Q رو پیشنهاد میدم با قیمت 1250. البته اگر با مواردی که در مورد VG248 گفتم مشکلی ندارید اقدام به خرید همین مدل کنید
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط mla نمایش پست ها
    ifo که شما میگید ادعای کمپانی هست که براساس شیوه محاسبه خاص که در دنیای واقعی اعتباری نداره اعلام میشه. که تفاوت این دو فاحش هست. من متعجب هستم شما چرا این نظر رو میدید!!
    به عنوان مثال: در کنتراست داینامیک یک بار شدت درخشش رنگ سفید روی یک صفحه کاملا سفید اندازه گیری میشه و یک بار روی یک صفحه کاملا مشکی , که در دنیای واقعی بی ارزش هست
    اما کنتراست استاتیک موقعی هست که نور سفید و رنگ مشکی همزمان با هم و در کنار هم نمایش داده میشه , این روش کاملا در دنیای واقعی استفاده میشه
    ایا کنتراست های میلیونی که توسط سازنده اعلام میشه با کنتراست های زیر 2000 ادیتورها ایا تفاوت فاحشی نداره؟
    ایا response time های 5-6 میلی اعلامی سازنده با 12-13 ادیتور تفاوتی نداره.
    شما پیشنهاد اتون بیشتر شبیه یک فروشنده بازاری هست تا یک نظر سودمند و واقعی و کابردی.
    نمیدونستم هدف از خرید پنل 3d عدم استفاده از قابلیت 3d هست.!!!!
    قیمت این مدل هم 1550 هست که 250-300 تومن بیشتر از بودجه شخص خریدار هست.
    من به شخص خریدار VS279Q رو پیشنهاد میدم با قیمت 1250. البته اگر با مواردی که در مورد VG248 گفتم مشکلی ندارید اقدام به خرید همین مدل کنید
    1-من کی اشاره به کنتراست کردم؟؟بله من هم میدونم اینو!
    2-مگه من چی گفتم؟؟گفتم اگر مثلا یک پنل رو بگن 5m توی بررسی ادیتورها میشه 12 اینا...
    3-مدل 3d هست که باشه!کاربر میتونه بعدا عینک رو تهیه کنه!divice هرچی داشت که نمیشه گفت باید حتما مورد استفاده قرار بگیره!در ضمن بنده خیلی مواقع نظرات ادیتورهای این بخش هارو قبول ندارم!همچین میگید انگار من به شما پیشنهاد خرید دادم!
    4-در مورد قیمت چند بار گفتم کمی بالاتره اگر مایل بودند؟؟؟؟
    5-دوست عزیز شما لطفا پیشنهاد خودتون رو بدید!اینجا یک انجمن است هر کسی میتونه پیشنهاد خودش رو بده و فکر نمیکنم مشکلی هم باشه!!بنده نظر شخصی خودم رو بیان کردم شما هم نظر خودت رو بگو لطفا!!به جای حلاجی کردن نظر بنده!
    امتیازها
    4,286
    سطح
    41
    482
    کاربر انجمن
    با تشکر از شما دوستان که با توضیحات علمی و آموزنده سعی در راهنمایی بنده برای بهترین انتخاب دارین:) حال یه سوال؟ این داستان info سازنده و نتیجه ادیتورها چیه؟:-"که مثلا سازنده اعلام میکنه زمان تاخیر 1میلی ثانیه ولی برای ادیتور این زمان 4 یا5میلی ثانیه هست...منظور از ادیتور چیه؟کمی توضیح بدین ممنون میشم:-c
    mb:G1.Sniper Z87
    cpu:Core i7 4770k @4.5
    vga:Windforce3x GTX770 OC 4GB
    ram:G.Skill RipjawsX 1600(2*8)16GB cl9
    ssd:Transcend320 256GB
    cooler:Enermax ELC240
    psu:Enermax Revolution 85+ 1020W SLI
    case:X9 Predator v.2

mous&keybord:Farasoo Z80
    monitor:Asus VX238

امتیازها
    4,286
    سطح
    41
    482
    کاربر انجمن
    ضمنا این مدلVS279Q که پیشنهاد دادین از چه برندی هست؟ چون داخل سایتasus که searchزدم چنین مدلی یافت نشد!!

امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Roz6710 نمایش پست ها
    با تشکر از شما دوستان که با توضیحات علمی و آموزنده سعی در راهنمایی بنده برای بهترین انتخاب دارین:) حال یه سوال؟ این داستان info سازنده و نتیجه ادیتورها چیه؟:-"که مثلا سازنده اعلام میکنه زمان تاخیر 1میلی ثانیه ولی برای ادیتور این زمان 4 یا5میلی ثانیه هست...منظور از ادیتور چیه؟کمی توضیح بدین ممنون میشم:-c
    ببینید دوست عزیز منظور از info کلا اطلاعات مربوط به مانیتور هستش.مثل نوع پنل و...
    ادیتورها کسانی هستند که یک دستگاه رو مورد تست و ارزیابی قرار میدهند(به روشها و با استفاده از ابزار مختلف)و نتیجه رو معمولا در وب سایت هایی منتشر میکنند.
    منظور از info کمپانی یعنی اطلاعاتی رو که کمپانی در مورد دستگاه ساخت خودش بیان میکند.اما اطلاعاتی که ادیتورها میدهند منظور همون تست هایی هستش که عرض کردم!
    علت اینکه گاهی info های کمپانی با تست های اون اشخاص یکی در نمیاد مثلا اینه که معمولا شرکت ها از تست هایی استفاده میکنند که با تست های ادیتورها متفاوت است.مثلا تست پنل در حالت g t g!ولی ادیتورها در حالت های رنگی کاملتری تست میکنند.اضافه کنم که بنده همیشه به نتایج ادیتورها اطمینان ندارم.
    اما در هر حال شما هرقدر مانیتوری با زمان تاخیر کمتر بخرید در هر صورت بیشتر به نفع شما هستش دوست عزیز.شرایط بازی با شرایط کاری معمولی متفاوت است.اولویت شما به نظر بنده حقیر سرعت پاسخگویی بالا،رزولوشن و استفاده از پنل tn هستش.البته پیشنهاد بنده مقداری بیشتر از بودجه شما هستش اما در مشاوره باید بهترین مدل با توجه به موجودی کشور ارائه بشه!سوالی بود بنده در خدمتم.در نهایت انتخاب با شماست
    امتیازها
    26,587
    سطح
    97
    14,293
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط Roz6710 نمایش پست ها
    ضمنا این مدلVS279Q که پیشنهاد دادین از چه برندی هست؟ چون داخل سایتasus که searchزدم چنین مدلی یافت نشد!!

مدلی که معرفی کردم ASUS هست و 27 اینچ. با پنل TN.
    و همیشه در فاکتورهای کیفی باید استناد کنید به نظر ادیتور و نه سازنده محصول. چون شیوه های محاسبه کاملا متفاوت هست
    امتیازها
    4,286
    سطح
    41
    482
    کاربر انجمن
    ممنون از اطلاعات مفیدی که بهم دادین :">سوالم اینه که آیا واقعا بین مانیتور 3D و معمولی در شرایط واقعی تفاوت در حدی هست که کاربر رو مجاب رفتن به سمت3D و صرف هزینه گزاف تر کنه یا نه این قضیه3D یجورایی فقط جنبه تبلیغاتی داره؟ و اینکه اصلا لازمه داشتن تصاویر سه بعدی چه چیزایی هستش؟

امتیازها
    4,286
    سطح
    41
    482
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط mla نمایش پست ها
    مدلی که معرفی کردم ASUS هست و 27 اینچ. با پنل TN.
    و همیشه در فاکتورهای کیفی باید استناد کنید به نظر ادیتور و نه سازنده محصول. چون شیوه های محاسبه کاملا متفاوت هست
    دوست عزیز اطمینان دارین مدل مورد نظرتون رو درست تایپ کردین چون داخل سایتasus اصلا چنین مدلی وجود نداره

صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 24

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع