ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام تیم قهرمان جام جهانی برزیل میشود؟

رأی دهندگان
32. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • برزیل

1 3.13%
  • آلمان

22 68.75%
  • آرژانتین

3 9.38%
  • هلند

6 18.75%
صفحه 2 از 42 نخست 123412 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 415
    امتیازها
    4,037
    سطح
    40
    2,332
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    هوراااااااااااااااااااااا اا برد برزیل تبریک به تمام هواداران
    امتیازها
    2,647
    سطح
    31
    31
    کاربر انجمن
    3 زد دمشون گرم خوشم اومد
    امتیازها
    24,171
    سطح
    94
    7,996
    کاربر اخراجی
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 20131009_road_brazil_dfbde_news_1360x760_03_47996_p880722.jpg
مشاهده: 20
حجم: 642.1 کیلو بایت

یادم نمیاد بجز این تیم از تیم دیگه ای طرفداری کرده باشم.
    زنده باد GERMANY

:x
    ویرایش توسط old gamer : 2014/06/13 در ساعت 05:20
    امتیازها
    46,302
    سطح
    100
    1,967
    کاربر انجمن

آخرین اخبار:

# نیمار: گل‌هایی که زدیم به سختی به دست آمد و کار راحتی نبود. ما می‌خواستیم در این بازی برنده شویم و سرانجام هم به هدفی که خواستیم رسیدیم و من خیلی خوشحالم که ۲ گل از ۳ گل برزیل را وارد دروازه کرواسی کردم.

# لوئیز فیلیپه اسکولاری، مربی تیم ملی برزیل در کنفرانس مطبوعاتی پنالتی منجر به گل دوم تیمش را صحیح دانست : میلیون ها نفر پنالتی را ندیدند ؟ اما داور دید، من هم دیدم. برای بررسی پنالتی به این جا نیامدم اما ده بار صحنه را از طریق تلویزیون دیدم و از نظر من پنالتی صحیح بود.

# نیکو کواچ سرمربی تیم ملی فوتبال کرواسی گفت: به هیچ‌وجه به پنالتی گرفته شده به ضرر تیمم فکر نمی‌کنم. بازیکنانم تمام تلاش‌شان را برابر برزیل به کار گرفتند و هر چه توان داشتند در زمین گذاشتند و با اینکه مستحق کسب یک امتیاز بودیم اما در نهایت شکست خوردیم. ما همه را تحت تأثیر قرار دادیم و به احترام بازیکنانم کلاهم را از سر بر می‌دارم. افتخار می‌کنم که مربی چنین تیمی هستم.

# رونالدو مصدوم نیست... مانو ساینتز، خبرنگار نزدیک به کریستیانو رونالدو در پیغامی نوشت : کریستیانو رونالدو مصدوم نشده است و مثل بازیکنان دیگر پس از تمرین سخت ، با خستگی زمین را ترک کرده است.

# رابین فن پرسی قبل از بازی با اسپانیا : من می خواهم که همیشه و درهر مسابقه ای به پیروزی دست یابم. فوتبال زندگی من است و اگر تنها به من وابسه بود تا 40-42 سالگی فوتبال بازی کردن را ادامه می دادم. ما در مقابل چالش بزرگی قرار گرفته ایم. اسپانیا با بازیکنانی نظیر دیگو کوستا و هم تیمی ام داوید ده خیا تیم فوق العاده را دارد و از نظر من آن ها بهترین تیم حال حاضر جهان هستند اما ما نیز تیم فوق العاده ای در اختیار داریم و شما نباید از حالا هلند را بازنده مسابقه بدانید.

# ویسنته دل بوسکه : هیچ ارتباط مستقیمی بین فوتبال بارسلونا و روش بازی تیم ملی اسپانیا نیست. در چهار سال گذشته آن‌ها (هلند) تغییرات بسیاری داشته‌اند. از ترکیب فینال تنها 6 بازیکن برای آن‌ها باقی مانده و این در حالی است که ما توانسته‌ایم تیم را از سال 2010 کمابیش حفظ کنیم. هلند سرمربی فوق العاده‌ای دارد و من برای او احترام بسیاری قائلم. آن‌ها جوهره فوتبال هلندی را دارند و بازیکنان جوان و جدیدی را به برزیل آورده‌اند. هلند حریفی بسیار خطرناکی است.

# فن خال : شیوه بازی اسپانیایی ها احتمالا در جهان بهترین است. من فداکاری بازیکنان اسپانیا در زمین مسابقه را بسیار دوست دارم. آن ها در حال حاضر در رنکینگ فیفا اول هستند و ما پانزدهم. پس طبیعی است که شانس پیروزی آن ها بیش تر باشد و ما نیز می دانیم برای موفقیت باید بازی فشرده و منسجمی را از خود به نمایش بگذارم.

امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    ولی در کل این برزیل قهرمان بشو نیست !!!!
    RAM: Team Group 8GB 3000Mhz CL16 DDR4
    CPU: AMD Ryzen 2200 G
    MAIN: ASUS B350-E Sock AM4
    امتیازها
    11,776
    سطح
    71
    1,947
    کاربر انجمن
    من فقط نیمه اول بازی رو دیدم خولب بود ولی کرواسی هم فشار میاورد بعد این که گل زد عقب کشید.
    آلمان به دنبال کسب چهارمین ستاره...
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    در مورد تیم ملی ایران، برنامه ویژه ای دارم روی وب سایت تا به شکل مناسبی از تیم ملی حمایت کنیم. به هر صورت و با هر نتیجه ای که تیم ملی در جام جهانی به دست بیاورد، باز هم جای افتخار است که در بین 32 تیم برتر جهان هستیم. فعلا می خواهیم نظر شما را در مورد قهرمان جام جهانی بدانیم:

http://www.sakhtafzarmag.com/%D8%A7%...88%D8%AF%D8%9F
    امتیازها
    113,930
    سطح
    100
    12,120
    کاربر فعال
    حسام جان حرف بسیار خوبی زدن . درسته فوتبال ما خیلی خوب نیست و به آرژانتین و برزیل و اسپانیا و Italy نمی رسیم اما معلومه بهتر شدیم که در این دوره از جام جهانی شرکت داریم . بعد هم یک نکته ای رو امروز داشتم به پدر میگفتم که اینجا هم میگم . ایران والیبال و فوتسال و کشتی ایش عالیه و قهرمانی جهان و المپیک داشتیم یه عالمه پس ناراحت نیستم که فوتبالمون خوب نیست چون انتظار اینکه تو همه چی خدا باشیم رو ندارم .

درباره ی بازی برزیل و کرواسی باید بگم که من فقط نیمه ی اول رو دیدم و به نظرم با توجه به این که کرواسی در کل تیم خیلی قوی ای نیست اما بازی خوبی رو ارایه داد. درضمن پیش بینی من این بود که برزیل 2 بر 1 ببره اما پیش بینی پدرم 3 بر 1 بود که درست از آب دراومد.

راستش وقتی اون بازیکن (فکر میکنم Marcelo بود ) به خودشون گل زد خیلی ناراحت شدم ! گل به خود زدن خیلی بده حالا اگه اولین گل جام جهانی باشه دیگه وا وی لا ! فکر نمیکنم این رخداد از ذهن فوتبال دوستان پاک بشه !

پیش بینی من هم برای قهرمان این دوره تیم ملی آلمان هست چون به نظرم هم قوی هست و هم انگیزه ی بیشتری برای قهرمانی داره (در جام جهانی و یوروی گذشته تا بالا بالا ها رفت اما نتونست قهرمان بشه‌) . البته قلبا دوست دارم Italy ببره هرچند احتمالش رو کم میدونم (اگر امیدی به قهرمانی ایران بود صددرصد آرزو میکردم ایران قهرمان بشه اما خب,اینجوریاست دیگه ! عیب نداره ! )

امیدوارم وقت بکنم و حال دیدن برخی از بازی های جذاب جام رو داشته باشم (البته تماشای نیمه نهایی و فینال قطعیه ! )
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط n8-yaser نمایش پست ها
    حسام جان حرف بسیار خوبی زدن . درسته فوتبال ما خیلی خوب نیست و به آرژانتین و برزیل و اسپانیا و Italy نمی رسیم اما معلومه بهتر شدیم که در این دوره از جام جهانی شرکت داریم . بعد هم یک نکته ای رو امروز داشتم به پدر میگفتم که اینجا هم میگم . ایران والیبال و فوتسال و کشتی ایش عالیه و قهرمانی جهان و المپیک داشتیم یه عالمه پس ناراحت نیستم که فوتبالمون خوب نیست چون انتظار اینکه تو همه چی خدا باشیم رو ندارم .

درباره ی بازی برزیل و کرواسی باید بگم که من فقط نیمه ی اول رو دیدم و به نظرم با توجه به این که کرواسی در کل تیم خیلی قوی ای نیست اما بازی خوبی رو ارایه داد. درضمن پیش بینی من این بود که برزیل 2 بر 1 ببره اما پیش بینی پدرم 3 بر 1 بود که درست از آب دراومد.

راستش وقتی اون بازیکن (فکر میکنم Marcelo بود ) به خودشون گل زد خیلی ناراحت شدم ! گل به خود زدن خیلی بده حالا اگه اولین گل جام جهانی باشه دیگه وا وی لا ! فکر نمیکنم این رخداد از ذهن فوتبال دوستان پاک بشه !

پیش بینی من هم برای قهرمان این دوره تیم ملی آلمان هست چون به نظرم هم قوی هست و هم انگیزه ی بیشتری برای قهرمانی داره (در جام جهانی و یوروی گذشته تا بالا بالا ها رفت اما نتونست قهرمان بشه‌) . البته قلبا دوست دارم Italy ببره هرچند احتمالش رو کم میدونم (اگر امیدی به قهرمانی ایران بود صددرصد آرزو میکردم ایران قهرمان بشه اما خب,اینجوریاست دیگه ! عیب نداره ! )

امیدوارم وقت بکنم و حال دیدن برخی از بازی های جذاب جام رو داشته باشم (البته تماشای نیمه نهایی و فینال قطعیه ! )
    دقیقا یاسر جان به اون ورزش ها که گفتی رزمی هم اضافه کنید.درسته زیاد اعلام رسمی نمیشه اما بهترین رینگی کارای دنیا مال ایران هستن!
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    به اونایی که گفتین بسکتبال هم اضافه کنید. وزنه برداری هم میتونید اصافه کنید.

دوستان شرکت نامداران توی اینستاگرام مسابقه پیش بینی داره میتونید شرکت کنید. اکانت اینستاگرامتون رو اینجا هم اعلام کنید.
صفحه 2 از 42 نخست 123412 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 415

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)