ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 28
    امتیازها
    2,486
    سطح
    30
    1
    کاربر جدید

خرید سیستم گیمینگ تا 1900 !

سلام به همگی دوستان زحمتکش

خیلی وقته دنبال یک سیستم برای گیمینگ هستم تا 1700 و فقط سه قطعه ی اصلی : گرافیک ، سی پی یو و مادربرد

من خودم ماردبرد asrock z87 fatal 1 ty killer رو انتخاب کردم حالا اگر ماردبرد بهتری تو همون قیمت هست لطفا پیشنهاد بدید.

و کارت گرافیک هم ترجیحا انویدیا باشه . فکر کنم از مدل gtx 650 به بالا دایرکس 12 پیشتیبانی کنن.

کلا یه چیز باشه که حداقل تا مدتی خیالم راحت باشه

راستی من خودم تو خانواده ی انویدیا گشتم همین gtx 650 ti boost رو پیدا کردم که بنظرم خوب بود .

ولی نمیدونم کدوم یکی بهتر هست : ASUS GTX 650 Ti Boost OC یا msi GTX 650 Ti Boost Gaming

واقعا ممنون :)
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    سلام پوریا جان ! به فروم سخت افزار خوش آمدید ! @};-
    1. تاپیک به بخش مناسب منتقل شد . وقتی یک کیس کامل یا سیستم کامل همراه با مانیتور سایر لوازم جانبی لازم دارید باید در بخش سیستم کامل تاپیک بزنید
    2. گرافیک GTX 65Ti Boost دیگه در بازار موجود نیست .
    3. ممنون میشم کسی رو که به شما گفته گرافیک های 650 به بالا از dx12 پشتیبانی می کنند معرفی کنید . DX 12 تا بخواد کامل کامل ساپورت بشه دو سال حداقل طول می کشه . و کارت گرافیک های سازگارش هم به این زودی ها نخواهند اومد . حداقل میشه سال دیگه . تازه برفرض اینکه کارت گرافیک از DX12 ساپورت کنه تا بازی های جدید هم از این API جدید ساپورت نکنند از تمام قابلیت های DX12 پشتیبانی نخواهد شد .
    4. بقیه قطعاتتون رو خریدید ؟! رم ؟! پاور ؟! و .... اگه خریدید مشخصات سایر قطعاتتون رو اعلام کنید .

امتیازها
    2,486
    سطح
    30
    1
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Eshraghi نمایش پست ها
    سلام پوریا جان ! به فروم سخت افزار خوش آمدید ! @};-
    1. تاپیک به بخش مناسب منتقل شد . وقتی یک کیس کامل یا سیستم کامل همراه با مانیتور سایر لوازم جانبی لازم دارید باید در بخش سیستم کامل تاپیک بزنید
    2. گرافیک GTX 65Ti Boost دیگه در بازار موجود نیست .
    3. ممنون میشم کسی رو که به شما گفته گرافیک های 650 به بالا از dx12 پشتیبانی می کنند معرفی کنید . DX 12 تا بخواد کامل کامل ساپورت بشه دو سال حداقل طول می کشه . و کارت گرافیک های سازگارش هم به این زودی ها نخواهند اومد . حداقل میشه سال دیگه . تازه برفرض اینکه کارت گرافیک از DX12 ساپورت کنه تا بازی های جدید هم از این API جدید ساپورت نکنند از تمام قابلیت های DX12 پشتیبانی نخواهد شد .
    4. بقیه قطعاتتون رو خریدید ؟! رم ؟! پاور ؟! و .... اگه خریدید مشخصات سایر قطعاتتون رو اعلام کنید .
    راستش تو سایت های خارجی دیده بودم که گفته بودند پشتیبانی میکنه .

بقیه ی قطعات رو دارم و متاسفانه مدلشون رو نمیدونم ولی فکر کنم پاورم کافی نباشه 380w green هستش .

یکی از رم هام apcer 2GB DDR3-1333 هستش اون یکی رو نمیدونم ولی اون یکی خیلی از این اپسر بهتره

راستی چون هزینه ی پاور از این بودجم جدا بود نگفتم .

ممنون میشم یه سیستم گیمینگ خوب پیشنهاد بدید و ببخشید بخاطر ارسالم تو انجمن نامناسب
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    برادر با این اوضاع باید یک بودجه مناسب کنار بزارید و کلاً از نو یک سیستم کاملاً جدید ببندید . وصله پینه با قطعات قدیمی کلاً جایز نیست . از همون اول هم نباید می گفتید فقط سه قطعه رو میخواین .
    سیستم گیمینگ خوب که تا مدتی خیالتون راحت باشه فکر بالای 4 میلیون براش باشید حداقل !
    چنین بودجه ای دارید ؟! اگه دارید بسم الله اگه ندارید کل بودجتون رو برای یک کیس کامل بهمون بگین بهتون توی اون رنج قطعات مناسب معرفی می کنیم .
    اگه مانیتور هم دارید یا ندارید و میخواین بخرید به همراه ماوس و کیبرد و اسپیکر اعلام کنید .

امتیازها
    2,486
    سطح
    30
    1
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Eshraghi نمایش پست ها
    برادر با این اوضاع باید یک بودجه مناسب کنار بزارید و کلاً از نو یک سیستم کاملاً جدید ببندید . وصله پینه با قطعات قدیمی کلاً جایز نیست . از همون اول هم نباید می گفتید فقط سه قطعه رو میخواین .
    سیستم گیمینگ خوب که تا مدتی خیالتون راحت باشه فکر بالای 4 میلیون براش باشید حداقل !
    چنین بودجه ای دارید ؟! اگه دارید بسم الله اگه ندارید کل بودجتون رو برای یک کیس کامل بهمون بگین بهتون توی اون رنج قطعات مناسب معرفی می کنیم .
    اگه مانیتور هم دارید یا ندارید و میخواین بخرید به همراه ماوس و کیبرد و اسپیکر اعلام کنید .
    بودجم تا اونقدر نیست ، همون 1700 هست

نه موس و کیبرد و مانیتور دارم مانیتورم 764*1366 هستش

خب پس یک کیس کامل پیشنهاد بدید

ولی فقط تمرکزش بیشتر رو گیمینگ باشه لطفا

ممنون
    امتیازها
    2,486
    سطح
    30
    1
    کاربر جدید
    اقا رضا کیس پیشنهادی ندارید تا 1700 ؟

لطفا قطعاتی که زیاد مهم نسیتن رو لیست نکنید ممنون

منتظرم :)
    امتیازها
    11,776
    سطح
    71
    1,947
    کاربر انجمن
    شما گفتید هزینه پاور جداست بعد کل کیس ۱۷۰۰ ؟اونوقت اون قبلی ها رو نمیفروشید؟
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    چیزی به نام مهم نیست معنی نداره برای ما ! همه قطعات اهمیت خاص خودشون رو دارند . در ضمن اگه ما لیست نکنیم خودتون میخواین برین یه چیزی بخرین که نمیدونید با بقیه قطعات تناسب داره یا نه ؟!

امتیازها
    2,486
    سطح
    30
    1
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa98 نمایش پست ها
    شما گفتید هزینه پاور جداست بعد کل کیس ۱۷۰۰ ؟اونوقت اون قبلی ها رو نمیفروشید؟
    سلام

اگر بخوام یک کیس کامل بگیرم دیگه هزینه ی کیس رو جدا نمیکنم

بعدشم حق با شماست کیس قبلیم رو میفروشم ولی نمیدونم چند میتونم بفروشم

چند روز پیش رفتم سی پی یو و مادربرد و گرافیکم رو قیمت زدم فروشنده گفت اگر بخواد برداره این سه قطعه میشه 150 تومن

الان که کل کیس هست فکر کنم تا 200 و خورده ای برسه .

پس کلا فکر کنم بودجم تا 1900 برسه .

ممنون میشوم یه کیس خوب میشنهاد بدید ، همون طور که گفتم میخوام کار اصلی سیستمم گیمینگ باشه

راستی هاردم رو نگه میدارم و نمیفروشم ، پس احتیاجی نیست جدید بخرم

ممنون
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    مدل کیس و مدل و حجم هارد رو اعلام کنید منتظریم .
    ما از کجا بدونیم کیستون چی هست و آیا از این کی های متفرقه هست یا کیس استاندارد و گرافیکی که پیشنهاد میدیم توی کیستون جا میشه یا نه ؟! اگه خیلی کیس افتضاح باشه مورد بوده که مادربرد درست توی کیس جا نمی شده به خاطر اینکه واسه محدودیت شدید بودجه کیس غیراستاندارد خریده شده و اصلاً امکان بستن کارت گرافیک توی اون کیس غیر ممکن بوده !!
    ویرایش توسط Reza Eshraghi : 2014/06/11 در ساعت 17:37

صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 28

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)