ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 6 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 58
    امتیازها
    11,205
    سطح
    69
    1,351
    مدير بازنشسته

Cool هواپیمای فوق مدرن rq-170 چیست ؟

نام هواپیما : RQ-170 Sentinel
    سال معرفی به جهان : 2007
    شرکت سازنده : لاکهید مارتین (
    Lockheed Martin ) با 126 هزار کارمند براساس اخرین امار سال 2011
    کشور سازنده : ایالات متحده امریکا
    در حال حاضر در اختیار کدام نیروهای نظامی دنیا : نیروی هوایی ایالات متحده امریکا و در آینده نزدیک توسط مهندسی معکوس نیروی هوایی ایران.
    نوع هواپیما : شناسایی و رادارگریز و جاسوسی

توضیحات بیشتر

یک هواپیمای شناسایی مدرن، متعلق به نیروی هوایی ایالات متحده آمریکا است. این هواپیما رادارگریز بوده و به منظور عملیات‌های شناسایی در جنگ مورد استفاده قرار می‌گیرد. اولین بار از این هواپیمای جاسوسی در افغانستان استفاده شد. تکنولوژی بکار گرفته شده در این هواپیما با تکنولوژی به کار گرفته شده در هواپیمای F-35 Lightning II است.

به دلیل جاسوسی بودن این هواپیما اطلاعات زیادی در اختیار نداریم .اما حدود طول دو بال 20 متر یا 23 متر می باشد. براساس اطلاعات مجله های جنگ در حدود 8,500 پوند وزن داردو تا 50000 پا نیز می تواند پرواز کند. موتورش هم از نوع
    General Electric TF34 است.

این هواپیما معمولا سلاح با خودش حمل نمی کند . و بیشتر برای جاسوس و استراژیکی در جنگ کاربرد دارد.
    طبق اطلاعات منتشر شده معتبر این هواپیما اولین بار در اطراف شهر فندهار افغانستان استفاده شد که در این ماموریت شروع به عکس برداری و جاسوسی پرداخت. که این پروژه جنگی در 9 دسامبر 2009 و با رمز The Beast of Kandahar شناخته می شود.
    براساس گفته های یک سرهنگ پنتاگون این هواپیما جایگزین هواپیماهای جاسوسی
    RQ-1 / MQ-1 Predator و MQ-9 Reaperنخواهد شد.

گذشته تا اکنون این هواپیما فوق پیشرفته

در سال 1 دسامبر 2005 اولین ازمایشها در صحرای نوادا مورد ارزیابی قرار گرفت که بعد از این ازمایش قرار شد به افغانستان فرستاده شود.
    که در سال 2007 در فرودگاه بین الملی قندهار فرستاده شد و که از همان جا اولین پروازهای خود را شروع کرد. البته اینجا یک نقد خیلی خوبی از سوی منتقدان ازاد خارجی پیش امد . طالبان که دارار ندارد . پس چرا انرا انجا فرستاده اند ؟ جواب : برای جاسوسی در ایران و پاکستان . (
    منبع 1 و منبع 2)

در سال 2009 دوباره این بحث جاسوسی مطرح شد زمانی که روزنامه مشهور
    JoongAng Dailyبرای کره جنوبی منتشر کرد که RQ-170 وارد خاک این کشور شد که احتمالا برای جاسوس در کره شمالی برای این کار اورده شده است.

در اگوست 2010 این هواپیما بر فراز خاک پاکستان و افغانستان شروع به جاسوسی کرد و در ایبت‌آباد پاکستان تمرکز بیشتری کرد . چون مسئولان پنتاگون فکر می کردن بن لادن در این شهر و حومه ان زندگی می کند . در برخی از جاسوسی ها تصاویر به صورت زنده ضبط می شد و بارک اوباما در دفتر خود با مسئولین نظامی در حال تماشا بودند. و در اخر تصمیم گیری می کردند.

ودر اخرین خبر ها از این هواپیما به همین دو سه روز گذشته بر می گردد که زمانی که نیویورک تایمز به منشر کردن این خبر که یک RQ-150 در خاک ایران سقوط کرد که این اتفاق توسط ماموران ارتش ایران اتفاق افتاده است. در این خصوص به اخبارمعتبر
    دنیا و ایران را پی گیری کنید.

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Lockheed-Martin-RQ170-Sentinel-2.jpg
مشاهده: 43
حجم: 44.6 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: NA-BL365A_EYES_G_20110503170004.jpg
مشاهده: 42
حجم: 82.4 کیلو بایت

ویدیو

http://www.aparat.com/v/4bd15bb9383b...3b53b53e677344

http://www.aparat.com/v/36a48008fe9b...00dd2e2ca78800

نمی دانم به چه روشی هموطنان عزیزم به این موفقیت رسیده اند . اما به عنوان یک ایرانی . خداقوت . از همه شما تشکر می کنم.
    یاحق
    ویرایش توسط Ali Fatehi : 2011/12/08 در ساعت 04:02

عذر خواهی می کنم به خاطر اینکه چند ماهی نبودم

الان به دلیل خرابی MacBook Pro ام نمی توانم ویدیو ها را تدوین کنم. امیدوارم در آینده نزدیک با تامین منابع دوباره باز این کار لذت را ادامه بدهم.

تمام تلاشمم را می کنم چند ساعتی در روز به انجمن و صفحه اجتماعی وب سایت سخت افزار اختصاص بدهم. البته بیشتر در بخش مک و اندروید.

در فاز اول به معرفی بهترین ها می پردازم

امتیازها
    11,205
    سطح
    69
    1,351
    مدير بازنشسته
    تصاویر ویدیویی ارسال شد.

الان به دلیل خرابی MacBook Pro ام نمی توانم ویدیو ها را تدوین کنم. امیدوارم در آینده نزدیک با تامین منابع دوباره باز این کار لذت را ادامه بدهم.

تمام تلاشمم را می کنم چند ساعتی در روز به انجمن و صفحه اجتماعی وب سایت سخت افزار اختصاص بدهم. البته بیشتر در بخش مک و اندروید.

امتیازها
    13,121
    سطح
    74
    2,893
    مدير بازنشسته
    با سپاس از مطلب قشنگت علی جان من به این قضیه خیلی مثبت نگاه نمی کنم به نظرم یه جای کار می لنگه
    امتیازها
    75,022
    سطح
    100
    6,106
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Phantom نمایش پست ها
    با سپاس از مطلب قشنگت علی جان من به این قضیه خیلی مثبت نگاه نمی کنم به نظرم یه جای کار می لنگه
    دوست عزیز به اقتدار نظامی ایران شک داری؟ هیچ جاییش نمی لنگه

مگه اخبار شبکه های خارجی رو نمیبینی که چطوری به حول و هوا افتادن همه توش موندن

ایران پاینده باشی ای وطنم
    .................................................. ........................................

>>>>>>>>>>>>>>>>>

<<<<<<<<<<<<<<<<<<

.................................................. .......................................

امتیازها
    13,121
    سطح
    74
    2,893
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط rajah نمایش پست ها

شبکه های خارجی رو نه نمی بینم ولی تصاویر تلویزیونی ایران رو که می بینم زیاد گویا نیست که هیچ ...
    باید کمی اهل پرواز و دانش پر وازی باشی تا یه مجموعه سوالات بی جواب به مغزت خطور کنه
    باید به اطرافت بیشتر ودقیق تر بنگری تا این سوالات بیشتر بشه
    من چند تا ازین سوالات رو مطرح می کنم آیا این پرنده ساقط شده پس چرا منهدم نشده؟ آیا توسط اختلال الکتونیکی مصادره شده و در اختیار قرار گرفته پس باید بتونیم به پرواز درش بیاریم ودر حال پرواز ازش فیلم بگیریم وخیلی مسائل دیگه ...
    امتیازها
    11,205
    سطح
    69
    1,351
    مدير بازنشسته
    خواهش می کنم . زمانی روز یکشنبه این خبر را از تلویزیون ایران دیدم . طبق معمول و علاقه همیشگی شروع به تحقیق کردم که اول به سراغ یوتوب رفتم بعد نیویورک تامیز و واشنگتون پست. کلا من بعد از نحقیقات نسیتا زیاد از تمام منابع 98 درصد این موضوع را قبول می کنم.

قثط یک نمونه مثال می زنم. شما هکر فوق حرفه ای سایت اشیانه را دست کم گرفتین. ( خیلی ببخشید اجازه انتشار شاهکارهای این دوستان را ندارم)

امتیازها
    1,920
    سطح
    26
    41
    کاربر جدید

سلام.
    زنده باد ایران و ایرانی.
    دمت گرم rajah جان.
    امتیازها
    48,194
    سطح
    100
    3,252
    مدير بازنشسته
    دوست عزیز به اقدار نظامی ایران شک ندارم
    ولی منم با نظر phantom موافقم که گفت یه جای کار میلنگه

همیشه فناوری ضد رادار بالاترین فناوری در دنیاست
    به خاطر همین پیدا کردن یک هواپیمای جاسوس ( ضد رادار) تقریبا غیر ممکنه
    به نظر من اون هواپیما یک لحظه دچار نقص فنی شد و یا یه مشکلی واسش پیش اومد که ایران تونست ردشو بزنه
    وگر نه از این هواپیمیها کل دنیا هست و دارن جاسوسی میکنن
    پس چطور روسیه با اون قدرت نظامیش تاحالا نتونسته این هواپیماهارو بگیره
    به نظرم اون هواپیما یه لحظه یه سوتی داد و از مدار خارج شو و ایران تونست پیداش کنه
    وگرنه کار هرکس نیست بتونه به فناوری ضد رادار آمریکا نفوظ کنه

با تشکر
    هر چه بیشتر عمر می کنم بیشتر اطمینان پیدا می کنم که تفاوت عمده انسانها ، تفاوت بین انسان ضعیف و قوی ، بین انسان بزرگ و کوچک میزان توانایی یا اراده استوار و خلل نا پذیر آنهاست . به این معنی که انسان قدرتمند هنگامی که هدفی را برای خود مشخص می کند دو راه بیشتر پیش رو ندارد : یا مرگ یا پیروزی
    امتیازها
    11,205
    سطح
    69
    1,351
    مدير بازنشسته
    شبکه های خارجی رو نه نمی بینم ولی تصاویر تلویزیونی ایران رو که می بینم زیاد گویا نیست که هیچ ...
    باید کمی اهل پرواز و دانش پر وازی باشی تا یه مجموعه سوالات بی جواب به مغزت خطور کنه
    باید به اطرافت بیشتر ودقیق تر بنگری تا این سوالات بیشتر بشه
    من چند تا ازین سوالات رو مطرح می کنم آیا این پرنده ساقط شده پس چرا منهدم نشده؟ آیا توسط اختلال الکتونیکی مصادره شده و در اختیار قرار گرفته پس باید بتونیم به پرواز درش بیاریم ودر حال پرواز ازش فیلم بگیریم وخیلی مسائل دیگه ...
    بله جای چند سوالی مطرح می شود اول این فیلمی که نمایش می دهد که این پرنده فرود می اید برای ایران نیست متاسفانه رساناهای گروهی ایران انرا نمایش می دهندو مردم را به خطا می اندازند. این فیلم تا انجا که من می دانم برای ازمایشها است.

اما شما اهل کامپیوتر هستید و می دانید در دنیای سایبر همه چیز احتمال دارد برای مثال می توان حتی یک فرد را پشت لبتاپش کشت.

یک نکته که در این ویدیو که در ایران نمایش داده می شد چرخ ها نمایش داده نشده است . پس احتمال می دود در زمان سقوط صدمه دیده باشد. همین طور که 98 درصد خبر های داخلی و خارجی گقته اند که این هواپیما با حداقل خسارت روی خاک ایران سقوط کرده.

من دل خوشی از نیروی نظامی ایران ندارم .اما نمی شود ما دستاوردهای خودمان را نادیده بگیریم. برای مثال تانک ذوالفقار همان مهندسی معکوس تانک تایگر است. ( من در دانشگاه دولتی اراک درس خودندم و بالای اراک شهر دورود لوله تانک ذوالفقار را می سازند .)

امتیازها
    75,022
    سطح
    100
    6,106
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط *hit m@n* نمایش پست ها
    دوست عزیز به اقدار نظامی ایران شک ندارم
    ولی منم با نظر phantom موافقم که گفت یه جای کار میلنگه

همیشه فناوری ضد رادار بالاترین فناوری در دنیاست
    به خاطر همین پیدا کردن یک هواپیمای جاسوس ( ضد رادار) تقریبا غیر ممکنه
    به نظر من اون هواپیما یک لحظه دچار نقص فنی شد و یا یه مشکلی واسش پیش اومد که ایران تونست ردشو بزنه
    وگر نه از این هواپیمیها کل دنیا هست و دارن جاسوسی میکنن
    پس چطور روسیه با اون قدرت نظامیش تاحالا نتونسته این هواپیماهارو بگیره
    به نظرم اون هواپیما یه لحظه یه سوتی داد و از مدار خارج شو و ایران تونست پیداش کنه
    وگرنه کار هرکس نیست بتونه به فناوری ضد رادار آمریکا نفوظ کنه

با تشکر
    دوست عزیز دست خدا بالای دستاست

مگه امریکا کیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چرا تا یه افتخار کسب می کنیم می خوایم اون رو زیر سوال ببریم

دوست عزیز اگه اینی بود که شما میگین امریکا اینقدر بعد از انتشا تصاویر متزلزل نشون

نمی داد مطمئن باش تا چند روز آینده خبرهای بیشتری میدن

در ضمن ایران نمی تونه بیاد و بگه که چطوری این هواپیما رو نشونده ،بنظر شما میشه

این اطلاعات رو تو تلوزیون پخش کرد
    .................................................. ........................................

>>>>>>>>>>>>>>>>>

<<<<<<<<<<<<<<<<<<

.................................................. .......................................

صفحه 1 از 6 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 58

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع