ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 6 نخست 12345 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 58
    امتیازها
    27,370
    سطح
    98
    4,864
    مدير بازنشسته
    یادم هست یک بی 2 رو در چین زدن!
    اون هم مشابه همین رادار گریز بود.
    چین یک از بهترین پدافندها رو داره! به این صورت که تمام آسمان رو توپ بارون می کنند!
    مثل اینکه لحظه ای که هواپیما قصد داشته موشک شلیک کنه، محل موشک که در رادار مشخص می شه رو به توپ می بندند.
    هواپیما سقوط می کنه، خلبان فرار می کنه. بعد هم هواپیما توسط ارتش آمریکا بمب بارون می شه!
    ...
    مرکاوا رو هم با اون همه دب دبه و کب کبه زدیم پوکوندیمش!
    اون ناوچه هم روش!
    ...
    چند مدت پیش ناو ارتش ایران به دعوت سوریه رفته بود از کانال سوئز عبور کرده بوده یارو اسرایلیه تو برج مراقبت گفته بوده خودتونو معرفی کنید. کاپیتان ایرانی هم بیسیم رو برداشته با تمام پر رویی گفته:" خفه شو" بعدم ادامه راه!
    ...
    با پارازیت نمی شه! چون این هواپیما دارای سیستمی بوده که در صورت اختلال در ارتباط با مرکز فرماندهی به صورت اتوماتیک بر می گرده!
    حالا از این هم گذشتیم! انفجار اتوماتیکش چی؟
    ببینیم کی یکی روش کپی میزنن!!!
    یادمه یکی از مهندسین نظامی از روی بروشور یک قایق تند رو یک قایق تند رو کپی طراحی کرد. موتورشم از موتور اتومبیل استفاده کردند! از اونم سریع تر می رفت!
    از این کپی برداری های جالب زیاده!
    ...
    خارج از هر بحثی... من اینو زیاد دور از توانایی بچه های ایرانی نمی دونم! هرچه در بقیه نهادها به نیروهای جوون بها داده نمیشه تو فناوری و تحقیقات نظامی بهت بها می دن!
    راستی ما آخرش نفهمیدیم. کار سپاه بود یا ارتش؟
    البته فرقی نمی کنه!

....

خبر جدید اینکه گفتن می خوان ایران رو بخاطراین کارش تحریم کنن!
    بوی دماغ سوخته میاد. در ضمن مگه چیز دیگه ای هم مونده که بخوان تحریمش کنند؟

امید آخر...
    مطمئن بودم که من را تا محرم می بری

آبروی رفته ام را با نگاهی می خری

کاروان یاس و لاله خیمه زد در کربلا

خیمه سبز تو کو پس ای امید آخری؟

امتیازها
    15,191
    سطح
    79
    2,514
    مدير بازنشسته
    منظورم از پاراظیط ، اینی نبود که ارتباط با مرکز رو قطع منن ! اگه با بسامد های خیلی بالا یه سری امواج رو به یه وسیله الترونیکی تابش بدن اون سخت افزار از کار میوفته ! مثل اثری که پرتو های کیهانی روی پردازش سی پی یو میزاره ! یا امواج موبایل که کارت های الکترونیکی رو می سوزونه ! احتمالا با این شیوه کار کل قطعات الترونیکی رو مختل کردن ! طوری که حتی آمریکا نتونسته از راه دور بترکونتش ! . یه حرکت جالب از چینی ها هم براتون تعریف کنم ! چند سال پیش چند تا از بچه های الاف چینی فکر راه اندازیه یه ایستگاه رادیویی fm برای دهاتشون به سرشون میزنه ! خلاصه اون رو راه میندازن ! بعد از چند وقت توی گیرنده ها یه نویز های میبینن ، بعد کلی داستان می فهمن که هواپیماهای f-117 ضد رادار و کلی هواپیماهای دیکه آمریکایی که خاصیت ضد راداری دارن به امواج fm حساسیت دارن و خاصیت پنهان کارشون رو از دست میدن ! بعد از اون رادارهای fm تولید شد ! . شکار مرکاوا هم از شاهکار های س پ ا ه بود ! که هنوز که هنوزه اسرائیل تو کفشه ! مگه اون ناو آمریکایی هم یادتون نیست که توی خلیج فارس ، بچه های بالا روی بدنش آرم سپاه رو چسبوندن ؟ :دی
    امتیازها
    48,194
    سطح
    100
    3,252
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط ya30n نمایش پست ها
    احتمالا با این شیوه کار کل قطعات الترونیکی رو مختل کردن ! طوری که حتی آمریکا نتونسته از راه دور بترکونتش !
    در زمینه ترکوندن هواپیما فکر نکنم ربطی به کنترل از راه دور داشته باشه
    چون من شنیدم مدارش طوری طراحی شده که بعد از اینکه از کنترل خارج شد خود به خود میترکه
    نه اینکه آمریکا بخاد از راه دور بترکونتش

ضمنا دوستان یه خبر جدید تو یه سایت خوندم
    بعضی از سایت ها دارن فرق بین ماکت و اصل هواپیما رو پیدا میکنن ( کاملا جدی میگم - خودتون میتونین امتحان کنین تو اینترنت )

با تشکر
    هر چه بیشتر عمر می کنم بیشتر اطمینان پیدا می کنم که تفاوت عمده انسانها ، تفاوت بین انسان ضعیف و قوی ، بین انسان بزرگ و کوچک میزان توانایی یا اراده استوار و خلل نا پذیر آنهاست . به این معنی که انسان قدرتمند هنگامی که هدفی را برای خود مشخص می کند دو راه بیشتر پیش رو ندارد : یا مرگ یا پیروزی
    امتیازها
    15,191
    سطح
    79
    2,514
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط *hit m@n* نمایش پست ها
    در زمینه ترکوندن هواپیما فکر نکنم ربطی به کنترل از راه دور داشته باشه
    چون من شنیدم مدارش طوری طراحی شده که بعد از اینکه از کنترل خارج شد خود به خود میترکه
    نه اینکه آمریکا بخاد از راه دور بترکونتش

ضمنا دوستان یه خبر جدید تو یه سایت خوندم
    بعضی از سایت ها دارن فرق بین ماکت و اصل هواپیما رو پیدا میکنن ( کاملا جدی میگم - خودتون میتونین امتحان کنین تو اینترنت )

با تشکر
    نه حاجی ! ترکیدن خود به خود که نمیشه ! یعنی میشه ولی این کار رو نمی کنن ! چون اون هواپیما اطلاعات با ارزشی توش هست ! تا آخرین لحظه سعی در نجات اطلاعات میکنن ! ترکوندن ماله وقتی هست که دیگه هیچ امیدی ندارن.بعد هم وقتی که مختل کنن تمام مدار ها از کار میوفته ! نه فقط مدار های ارتباطی و مخابراتی ! حتی هواپیما دیگه بوق هم نمی تونه بزنه ! : دی
    امتیازها
    48,194
    سطح
    100
    3,252
    مدير بازنشسته
    نه حاجی ! ترکیدن خود به خود که نمیشه ! یعنی میشه ولی این کار رو نمی کنن ! چون اون هواپیما اطلاعات با ارزشی توش هست ! تا آخرین لحظه سعی در نجات اطلاعات میکنن ! ترکوندن ماله وقتی هست که دیگه هیچ امیدی ندارن.بعد هم وقتی که مختل کنن تمام مدار ها از کار میوفته ! نه فقط مدار های ارتباطی و مخابراتی ! حتی هواپیما دیگه بوق هم نمی تونه بزنه ! : دی
    ولی فکر کنم شما اشتباه میکنی
    بعد از اینکه از کنترل خارج میشه خود به خود میترکه
    چون اگه از کنترل خارج بشه بعد چجوری میخان بترکوننش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!

با تشکر
    هر چه بیشتر عمر می کنم بیشتر اطمینان پیدا می کنم که تفاوت عمده انسانها ، تفاوت بین انسان ضعیف و قوی ، بین انسان بزرگ و کوچک میزان توانایی یا اراده استوار و خلل نا پذیر آنهاست . به این معنی که انسان قدرتمند هنگامی که هدفی را برای خود مشخص می کند دو راه بیشتر پیش رو ندارد : یا مرگ یا پیروزی
    امتیازها
    15,191
    سطح
    79
    2,514
    مدير بازنشسته
    اون هواپیما به 10 تا ******* در ارتباطه ! خیلی راحت جاش پیدا میشه و با یه راکت کارش تموم میشه ! این یه روشش ! روش دومی که شما میگی خود به خود ! بالاخره این خود به خودی باید با یه چیزی فعال بشه ! ولی وقتی تمام برد ها از کار افتادن ! دیگه خود به خودی وجود نداره ! مثل این میمونه که باطری ساعتت رو در بیاری ! اگه خدا هم بیاد رو زمین ساعتت یه ثانیه هم تکون نمی خوره !
    امتیازها
    13,121
    سطح
    74
    2,893
    مدير بازنشسته
    Qیاسین جان اگه برداش از کار بیفته پس ما هم نمی تونیم اداره اش کنیم اگه تصاویر تلویزیونی را دیده باشی دامن پوش شده یعنی پایین تنه با یه دامن پوشانده شده احتمالا هنگام فرود نتونستن چرخهاشو باز کنن وهمینطور بعدا هیچ دلیلی من واسه دامن پوشی این پرنده به نظر من نمیرسه
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    اون چیزی که در فیلم دیده شده, تفاوت رنگ نمونه اصلی هواپیما یا به قول برادران (پهپاد!) کاملا مشخصه, چون این هواپیما و تمام هواپیماهای رادار گریز به رنگ تیره هستند, چون در ارتفاع بالا پرواز می کنند و این رنگ هم دلیلی برای دیده نشدن توسط دوربین های با زوم بالای نظامی هست. و همیچنین این رنگ مربوط به نوع فلز ترکیبی هست که در ساخت بدنه استفاده شده. توی فیلم رنگ پهپاد سفید و در بعضی مناطق کرم رنگ هست!
    دوم اینکه شما این پهپاد را با کمترین خسارت روی زمین نشاندید, پس چرا بالش را با چسب چسیوندین به بدنه, و چرا به قول آقا رفیع دامن پوش کردید بنده خدا را؟؟
    امتیازها
    15,191
    سطح
    79
    2,514
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط Phantom نمایش پست ها
    Qیاسین جان اگه برداش از کار بیفته پس ما هم نمی تونیم اداره اش کنیم اگه تصاویر تلویزیونی را دیده باشی دامن پوش شده یعنی پایین تنه با یه دامن پوشانده شده احتمالا هنگام فرود نتونستن چرخهاشو باز کنن وهمینطور بعدا هیچ دلیلی من واسه دامن پوشی این پرنده به نظر من نمیرسه
    منم همین رو میگم ! به نظرم اصلا کنترلی صورت نگرفته ! هواپیما خودش یه جایی توی دل کویر روی شن ها خورده زمین ! به خاطر ساختار بدنه ی این هواپیما نرخ سقوطش خیلی کمه و نرم سقوط میکنه !
    امتیازها
    48,194
    سطح
    100
    3,252
    مدير بازنشسته
    منم همین رو میگم ! به نظرم اصلا کنترلی صورت نگرفته ! هواپیما خودش یه جایی توی دل کویر روی شن ها خورده زمین ! به خاطر ساختار بدنه ی این هواپیما نرخ سقوطش خیلی کمه و نرم سقوط میکنه !
    از اون فاصله هرجور بخواد سقوط کنه احتمال انفجارش خیلی بالاست
    فکر نکنم سقوط کرده باشه !!!!!!
    چون سقوط از فاصله ای که هواپیماهای جاسوسی پرواز میکنن تقریبا مساوی است با نابودی!!!!!!!!!!!!

با تشکر
صفحه 3 از 6 نخست 12345 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 58

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع