ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 17 از 17
    امتیازها
    11,776
    سطح
    71
    1,947
    کاربر انجمن
    من فکر کنم بتونین pes بازی کنین.
    اگرم فقط بازی میکنی که یه xbox 360 بگیری بهتره.
    امتیازها
    38,792
    سطح
    100
    6,649
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    دوست عزیز از نظر من اگه یه PS3 ویا کنسول بخری بهتره یه مادربرد کارکرده هم برای سیستمت گیر بیار
    امتیازها
    36
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط saman1992 نمایش پست ها
    دوست عزیز سیستمی که بشه باهاش بازی کرد کمتر از 2 ملیون در نمیاد پس بیهوده تلاش نکنید !!!!!
    سیستم برای کارای روزمره کمتر از 1.5 ملیون ممکن نیست !!!!!

ماموریت غیر ممکن نیست که !!!! اینجا قرار نیست ما شما رو الکی سر کار بزاریم که با این پول میشه کاری کرد !!!!
    یا بوجه تون رو به مبلغی که گفتم برسونید یا بیخیال بشید !!!
    دوست عزیز اولا من سیستم کامل نمیخوام که نشه زیر 1 میلیون تهیه کرد.
    ثانیا من سیستم گیم نمیخوام، شاید هفته ای 4،5 ساعت بازی کنم اونم نه بازیهایی که گرافیک خیلی بالا نیاز دارن.
    ثالثا لیست قیمتها رو الآن یه نگاه انداختم، برای vga,cpu,mb هرکدام 200 هزار و ram و power روی هم 200 هزار فکر نمیکنم نشه سیستم متوسط تهیه کرد.
    به نظرم این کار "ماموریت غیر ممکن نیست" که هیچ، بلکه "عملیات آب خوردن" هست !!!
    بعدم جمله آخر رو خیلی خوب اومدی...یاد دیالوگ آدم رباها تو فیلم ها افتادم !!!
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط biist نمایش پست ها
    سلام دوستان ممنون میشم لطف کنید قطعات زیر رو برای یک سیستم خانگی با بازی سطح متوسط (در حد اینکه fifa و pes رو بیاره) و ماندگاری بالا (چون سیستم رو ارتقا نمیدم ) معرفی کنید. بودجه تا 800 هزار، کمی بالاتر هم بشه مشکلی نیست.
    cpu بنظرم دوهسته ای کافیه درمورد برند و مدل راهنمایی کنید.
    ram بنظرم 2gb کافیه البته اگه 4 بشه که چه بهتر!
    1gb vga مادربرد و پاور مناسب رو هم ذکر کنید.
    دوست عزیز همین 2 مقوله رو در نظر بگیرید باز هم مبلغ ناکافی است!دوستان واسه راهنمایی شما میگن.بله شاید بشه یک پاور چینی از یک برند ناشناخته مثلا پیدا کرد اما با گزینه ماندگاری شما هم همخوانمی ندارد و هیچوقت انتظار نداشته باشید کسی به شما همچین چیزی رو معرفی کنه!
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    ثانیا من سیستم گیم نمیخوام، شاید هفته ای 4،5 ساعت بازی کنم اونم نه بازیهایی که گرافیک خیلی بالا نیاز دارن.
    ثالثا لیست قیمتها رو الآن یه نگاه انداختم، برای vga,cpu,mb هرکدام 200 هزار و ram و power روی هم 200 هزار فکر نمیکنم نشه سیستم متوسط تهیه کرد.
    سلام دوست عزیز . به فروم سخت افزار خوش آمدید ! @};-
    یک کارت گرافیک ارزش خرید دار در سطح میان قیمت حدود 550 تومن قیمتش هست . گرافیک پایین تر بخواین تهیه کنید تضمین نمیشه کرد که بیشتر از 1 سال جوابگو باشه . گیم هم وقتی اسم برده میشه مهم نیست که شما 1 دقیقه بازی کنید یا 24/7 !
    باید گرافیکی بخرید که وقتی دارید بازی می کنید هربازی که باشه سنگین یا سبک فریم قابل قبولی بهتون بده و شما رو خسته و پشیمون نکنه از بازی کردن !
    بهتر هست بازی هایی که می کنید رو اسمش رو بگین و سایز مانیتورتون هم اعلام کنید .
    در ضمن فکر کنم خیلی فیلم جنایی تماشا می کنید !
    عملیات آب خوردن این هست که به مشاورین اینجا اعتماد نداشته باشید و پولتون رو بدید دست فروشنده بزرگوار و کارت گرافیکی برای شما ببندن که گرافیک مجتمع پردازنده از کارت گرافیکی که براتون بستن قویتر باشه و هزینه ای رو به اسم کارت گرافیک گیم ( ! ) بیهوده دور ریخته باشید !
    کارت گرافیک های ارزون قیمت R7 250 هست که حدود 320 تومن قیمتش هست و R7 240 حدود 260 و GT740 که به تازگی معرفی شده .
    ویرایش توسط Reza Eshraghi : 2014/06/09 در ساعت 17:27

امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر

یعنی شما راست کار فروشندگان محترم هستی ..........
    RAM: Team Group 8GB 3000Mhz CL16 DDR4
    CPU: AMD Ryzen 2200 G
    MAIN: ASUS B350-E Sock AM4
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط noblem نمایش پست ها
    کارای روزمره شما چیا هستند؟؟؟؟
    آقا سامان خودشون در حال راهنمایی استارتر هستند . بد نیست به متن پست ها و اینکه پست چه کسی نقل قول داره میشه و چه کسی استارتر هست دقت کنید .

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 17 از 17

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع