ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 20
    امتیازها
    5,832
    سطح
    49
    92
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط javidy1992 نمایش پست ها
    دیگه خرابمون نکن داداش!!!!!!!!!!!!!!!
    توی این بازه قیمتی منظورم بود---------مگر نه مشخصه با 2.5 بهترین تلویزیون رو به آدم نمیدن!!!!!!!!!!
    داداش شرمنده قصد جسارت نداشتم بيشتر براى خودم سوال بود

Sent from Tapatalk
    امتیازها
    8,767
    سطح
    63
    7
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryaiee نمایش پست ها
    پلاسما برای بودجه های محدوده دوست عزیز و اصولا مدل های پایینش هم توصیه نمیشه.مصرف برق هم بیشتر هستش.ولی فقط باید در محیط های کم نور استفاده بشه.البته رنگ سیاه که یک فاکتور مهم نیز هستش در پلاسما بهتر دیده میشه.اما در تمامی فاکتورها led برتری داره.اگر بتونید کمی افزایش بودجه بدید مدل 46f6350 توصیه میشود.که 3D هم هستش و کیفیت قابل قبولی داره CTG بسیار بسیار کمی هم دارد.اگر هم اصرار خودتون بر اینچ بالا پلاسما باشه اول خدممتون عرض کنم با توجه به پیشرفت سیستم های پخش کننده و پشتیبانی پایین رزولوشنPDP ابتدا توصیه نمیشود ولی اگر خواستید باید مدل بالا از هر برندی رو بگیرید.در مورد BURN IN دوست گرامی خیلی وقته با پیشرفت تکنولوژی دیگه مسئله پررنگ نیست و میشه گفت دیگر باعث خرابی نمیشود. و هم اینکه مسائلی برای حل این مشکل هستش مثل ANTI-BURN که در رنگ های متفاوت میتونه این مشکل رو حل کنه.البته باز هم عرض میکنم دیگه بسیار به ندرت اتفاق میفته!در صورت پیش اومدن IR هم نکاتی برای رفع اون به سادگی در منزل وجود داره(اگر بعد از ساعتی حل نشد).این مشکل قبلا به این علت بود که به علت مصرف بالای جریان در pdp مقداری نیز به شکل گرما به هدر میرفت.و گرمای حاصله باعث تغیر حالت فسفر میشد.در مدل های جدید و تکنولوژی neopdp این مشکل بسیار کم شد!گرمای کمتر باعث تغیرات کمتر در فسفر شد.البته اضافه کنم burn in در شرایط گارانتی محصول نیست!
    فایل پیوست 27446
    ممنون از راهنمایی جامع و شاملتون
    تلویزیونی رو هم که معرفی کردین خوبه
    اگه پلاسما بخام بگیرم کدوم مدلش رو توصیه میکنید؟یا اصلا پلاسما رو کلا بذارم کنار؟صریح بگین خوبه یا نه؟چون مثلا مدل TC-PST60 پاناسونیک میگن کیفیتش توی پلاسماها خوبه
    مثلا توی این سایت گفته برا کاربرای عادی پلاسما عمرش مثل ال سی دی هست و خرید ال سی دی اتلاف هزینه هست
    این هم
    من هم کاربر عادی هستم و نه میخام باهاش بازی کنم و نه...... فقط تماشای تلویزیون و بس
    با تشکر
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    اگه پلاسما بخام بگیرم کدوم مدلش رو توصیه میکنید؟یا اصلا پلاسما رو کلا بذارم کنار؟صریح بگین خوبه یا نه؟چون مثلا مدل TC-PST60 پاناسونیک میگن کیفیتش توی پلاسماها خوبه
    مثلا توی این سایت گفته برا کاربرای عادی پلاسما عمرش مثل ال سی دی هست و خرید ال سی دی اتلاف هزینه هست

من هم کاربر عادی هستم و نه میخام باهاش بازی کنم و نه...... فقط تماشای تلویزیون و بس
    با تشکر
    لطفاً لینک ندید از سایت های دیگه آقا مرتضی عزیز !
    البته باید عرض کنم از مشاوره هایی که اونجا ارائه میشه انتظار بیشتر از این نمیشه داشت .
    توضیحاتی که در مورد تلویزیون های به اصطلاح LED و مقایسه هایی که از این تلویزیون ها با پلاسما دوستان کردند فکر می کنم به اندازه کافی صریح بوده .
    ویرایش توسط Reza Eshraghi : 2014/06/07 در ساعت 19:37

امتیازها
    8,767
    سطح
    63
    7
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Eshraghi نمایش پست ها
    لطفاً لینک ندید از سایت های دیگه آقا مرتضی عزیز !
    البته باید عرض کنم از مشاوره هایی که اونجا ارائه میشه انتظار بیشتر از این نمیشه داشت .
    توضیحاتی که در مورد تلویزیون های به اصطلاح LED و مقایسه هایی که از این تلویزیون ها با پلاسما دوستان کردند فکر می کنم به اندازه کافی صریح بوده .
    لینک اصلاح شد
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    این هم
    با تشکر
    بنده چند خط از اون مطلب رو خوندم و جسارتا کامل نادرست بود و بر چه پایه اساسی بود نمیدونم.در مورد اینکه صریح بخوام چیزی رو عرض کنم،آقا رضا هم فرمودند معایب،مزایا و...غیره گفته شد به صراحت تصمیم گیری به عهده شماست دیگه.در ضمن عمر پلاسما کمتر از lcd هستش!اون مدل پاناسونیک هم که فرمایش کردید یکی از بهترین مدل های توی خانواده پلاسما بود.در ضمن این مدل ماله سال 2013 بود.و سایت cnet هم 5 ستاره کامل رو به این مدل داده بود!و در ضمن پاناسونیک همیشه گرونترین پلاسما رو تولید میکنه.دیگه تصمیم با شماست.موفق باشید
    امتیازها
    8,767
    سطح
    63
    7
    کاربر جدید
    سلام مجدد دوباره مزاحم شدیم
    تصمیم گرفتیم هزینه رو بالاتر ببریم
    توی سایتای خارجی نگاه کردم این دو مدل پسند شد
    SONY BRAVIA KDL-48W605B LED
    LED 3D FULL HD SAMSUNG 46F6400
    اینا تایید میشن؟
    توی این بازه قیمتی چیز بهتری پیشنهاد میدین؟
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    سلام مجدد دوباره مزاحم شدیم
    تصمیم گرفتیم هزینه رو بالاتر ببریم
    توی سایتای خارجی نگاه کردم این دو مدل پسند شد
    SONY BRAVIA KDL-48W605B LED
    LED 3D FULL HD SAMSUNG 46F6400
    اینا تایید میشن؟
    توی این بازه قیمتی چیز بهتری پیشنهاد میدین؟
    سلام دوست عزیز
    شما بودجه خودتون رو فرمایش میکردین دست واسه انتخاب من بازتر بود.اون مدل سامسونگ در ایران 46F6450 هستش.(این رو گفتم که به اشتباه نیفتید موقع خرید)و هوشمنده مدل خوبی در اومد.
    این مدل سونی از پنل سامسونگ استفاده میکنه!البته در کنترل رنگ بسیار دقیق عمل میکنه.دوست عزیز ممکنه امکانات اینترنتی و اسمارت به سامسونگ نرسه اما تصویر خوبی دارد.همچنین در مورد پخش از روی فلش هم و تعدد فرمت های پشتیبانی شده باز هم سامسونگ جلوتر است.اما سونی در خیلی موراد مثل موتور براویا و طراحی قوی برد y روی کیفیت تصویر کار کرده.backlight ضعیفتری به نسبت سامسونگ داره اما رنگ های زنده ایی داره.مشکل پخش شدن رنگ(حتی در warm) زیاد دیده نمیشه.
    اینها نمودار طیف رنگ هردو هستند.اولی سونی

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: post-strack.jpg
مشاهده: 16
حجم: 24.3 کیلو بایت

سامسونگ

نام: Post-calibration colour saturation tracking (f).jpg
مشاهده: 20
حجم: 24.0 کیلو بایت
    در کل مدل 46f6400 به نظر بنده بهتره.سونی رو بنده با گارانتیش رو ندیدم اگر خواستید بخرید حتما با گارانتی باشد!
    بودجه دقیق هم اعلام بفرمایید
    امتیازها
    8,767
    سطح
    63
    7
    کاربر جدید
    سلام دوست عزیز
    شما بودجه خودتون رو فرمایش میکردین دست واسه انتخاب من بازتر بود.اون مدل سامسونگ در ایران 46F6450 هستش.(این رو گفتم که به اشتباه نیفتید موقع خرید)و هوشمنده مدل خوبی در اومد.
    این مدل سونی از پنل سامسونگ استفاده میکنه!البته در کنترل رنگ بسیار دقیق عمل میکنه.دوست عزیز ممکنه امکانات اینترنتی و اسمارت به سامسونگ نرسه اما تصویر خوبی دارد.همچنین در مورد پخش از روی فلش هم و تعدد فرمت های پشتیبانی شده باز هم سامسونگ جلوتر است.اما سونی در خیلی موراد مثل موتور براویا و طراحی قوی برد y روی کیفیت تصویر کار کرده.backlight ضعیفتری به نسبت سامسونگ داره اما رنگ های زنده ایی داره.مشکل پخش شدن رنگ(حتی در warm) زیاد دیده نمیشه.
    اینها نمودار طیف رنگ هردو هستند.اولی سونی

نام: post-strack.jpg
مشاهده: 16
حجم: 24.3 کیلو بایت

سامسونگ

نام: Post-calibration colour saturation tracking (f).jpg
مشاهده: 20
حجم: 24.0 کیلو بایت
    در کل مدل 46f6400 به نظر بنده بهتره.سونی رو بنده با گارانتیش رو ندیدم اگر خواستید بخرید حتما با گارانتی باشد!
    بودجه دقیق هم اعلام بفرمایید
    در حال حاضر 3.5 تا 4 میلیون---مجبور بشم بیشتر--البته اینا رو نمیدونم چند هستن؟
    6450 رو از دو سه جا پرسیدم گفتن کمیاب شده----6450 حدودا چنده؟بگردم گیر میاد؟
    در ضمن فروشگاه های توی تهران بعضیاشون بدون گارانتی هم دارن یعنی بدون گارانتی اصلا نگیرم---یعنی بدشانسیه؟رفیقام همه بدون گارانتی گرفتن شانسشون سالمه سالمه
    ممنون از صبرتون
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    در حال حاضر 3.5 تا 4 میلیون---مجبور بشم بیشتر--البته اینا رو نمیدونم چند هستن؟
    6450 رو از دو سه جا پرسیدم گفتن کمیاب شده----6450 حدودا چنده؟بگردم گیر میاد؟
    در ضمن فروشگاه های توی تهران بعضیاشون بدون گارانتی هم دارن یعنی بدون گارانتی اصلا نگیرم---یعنی بدشانسیه؟رفیقام همه بدون گارانتی گرفتن شانسشون سالمه سالمه
    ممنون از صبرتون
    دوست خوبم در یک مشاوره همیشه باید نفع استارتر اولویت اول باشه.اصلا به این شکل قضاوت نکنید که چون ماله دوستم خراب نشده...ببینید حتی اگر خراب بشه و شما بخواید هزینه تعمیر هم پرداخت کنید بازهم شرکت حتی یک پیچ بهتون نمیده.ضمن اینکه LG و samsung هردو قیمت رو پایین آوردن برای مبارزه با کالای قاچاق!پس ضرر نمیکنید.در مورد 46f6450 هم بله موجودی کمه اما ظاهرا نایاب نیست.اگر برای جام جهانی میخواید که هیچ اما اگر عجله ندارید سری h سامسونگ هم داره میاد با کمی قیمت بیشتر ولی کارایی بهتر.در مورد قیمت ها بین 3400 تا 3600 دیدم من.با گارانتی البته!این هم بخونی بد نیست
    http://forums.sakhtafzarmag.com/thre...%DA%AF-%28H%29
    امتیازها
    8,767
    سطح
    63
    7
    کاربر جدید
    دوست خوبم در یک مشاوره همیشه باید نفع استارتر اولویت اول باشه.اصلا به این شکل قضاوت نکنید که چون ماله دوستم خراب نشده...ببینید حتی اگر خراب بشه و شما بخواید هزینه تعمیر هم پرداخت کنید بازهم شرکت حتی یک پیچ بهتون نمیده.ضمن اینکه LG و samsung هردو قیمت رو پایین آوردن برای مبارزه با کالای قاچاق!پس ضرر نمیکنید.در مورد 46f6450 هم بله موجودی کمه اما ظاهرا نایاب نیست.اگر برای جام جهانی میخواید که هیچ اما اگر عجله ندارید سری h سامسونگ هم داره میاد با کمی قیمت بیشتر ولی کارایی بهتر.در مورد قیمت ها بین 3400 تا 3600 دیدم من.با گارانتی البته!این هم بخونی بد نیست
    http://forums.sakhtafzarmag.com/thre...%DA%AF-%28H%29
    ممنون---اجر زحمتاتون با آقا
    پس صد در صد 6450 میگیرم---با تشکر
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 20

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)