ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    امتیازها
    34
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید

کمک برای خرید سیستم حرفه ای

سلام دو ستان ممنونم میشم این دو فاکتور رو چک کنید ببینید آیا خوب هستند و اگر خوبن کدوم فاکتور بهتره و اگر هم ممکنه یه قیمت کلی بهم بدید.1 دنیا سپاس .

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: a.jpg
مشاهده: 52
حجم: 122.6 کیلو بایت

نام: b.jpg
مشاهده: 48
حجم: 129.6 کیلو بایت
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط h.shafiee نمایش پست ها
    سلام دو ستان ممنونم میشم این دو فاکتور رو چک کنید ببینید آیا خوب هستند و اگر خوبن کدوم فاکتور بهتره و اگر هم ممکنه یه قیمت کلی بهم بدید.1 دنیا سپاس .

نام: a.jpg
مشاهده: 52
حجم: 122.6 کیلو بایت

نام: b.jpg
مشاهده: 48
حجم: 129.6 کیلو بایت
    دوست خوبم سلام ! به فروم سخت افزار خوش آمدید ! @};-
    بودجه و کاربردتون رو مشخص بفرمائید در مرحله اول بعد در خدمتتون هستیم !

امتیازها
    11,776
    سطح
    71
    1,947
    کاربر انجمن
    شما اول کاربردتو + کل بودجه بگو تا کارت راه بیفتته بعد این لیستارو میشه بگی از کجا تهیه کردی؟اینی که دیدم سیستم دومی خیلی گرون تره.فک کنم اولی حدود 13 تا 15 بشه.
    امتیازها
    34
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa98 نمایش پست ها
    شما اول کاربردتو + کل بودجه بگو تا کارت راه بیفتته بعد این لیستارو میشه بگی از کجا تهیه کردی؟اینی که دیدم سیستم دومی خیلی گرون تره.فک کنم اولی حدود 13 تا 15 بشه.
    ممنون از محبت شما . حقیقتش برای کارهای معماری که خوب میدونید برای بهتر شدن و سریع شدن رندرینگ ها میخوام . حدود 10 میلیون.
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط h.shafiee نمایش پست ها
    ممنون از محبت شما . حقیقتش برای کارهای معماری که خوب میدونید برای بهتر شدن و سریع شدن رندرینگ ها میخوام . حدود 10 میلیون.
    دوست خوبم کاربرد تری دی مکس و کارهای معماری در این حد سنگین نیست که نیاز به دو پردازنده زئون داشته باشید . پردازنده 4930K کاملاً جوابگوتون هست !
    تا ساعات دیگه یه لیست بهتون پیشنهاد میدم !

امتیازها
    34
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Eshraghi نمایش پست ها
    دوست خوبم کاربرد تری دی مکس و کارهای معماری در این حد سنگین نیست که نیاز به دو پردازنده زئون داشته باشید . پردازنده 4930K کاملاً جوابگوتون هست !
    تا ساعات دیگه یه لیست بهتون پیشنهاد میدم !
    ممنونم . نه موافقم نیستم . وقتی رویه یه پروژه کار می کنید معلوم میشه که یه سیستم قوی میخوای یا نه .
    امتیازها
    7,841
    سطح
    59
    284
    کاربر انجمن
    قیمت فقط سی پی یو های سیستم مورد نظرتون 2400همراه مادربردتون فقط میشه 3000 میشه 5.4 میلیون ! با رم باس 1600 !
    اما قیمت مادربرد و سی پی یو در سیستم دومی حدود 3 میلیون میشه .
    2 راه داری : 1- با سی پی یو 12 رشته ای بسازی و در صورت نیاز رندر باکس با قیمت 5 میلیون بخری .
    2- سیستم دومی رو ببندی با قیمت حدود 13 میلیون .

چیزی حدود 2 برابر قیمت برای یک سی پی یو بیشتر . آقا رضا هم لیستشون رو بدن ، ببین کدوم بیشتر به درد میخوره ؟ باس رم بیشتر + کارت گرافیک قویتر یا سی پی یو قویتر .
    درضمن میتونم بدونم با کدوم پلاگین کار میکنی؟ بهت پیشنهاد میکنم راه اول رو انتخاب کن و کارت گرافیک قدرتمند تری بردار و برو سمت رندر های بر پایه گرافیک چون سرعتشون خیلی بیشتره .
    راستی یادم رفت رفت بگم : 2 تا سی پی یو با قدرت 2.5 با قیمتی 2 برابر یا یک سی پی یو با قدرت 4 ؟

پ.ن : شرکت مازستا هم میتونه تو انتخابت بهت کمک کنه ، فقط قطعات رو سعی کن با آقا رضا مشورت کنی که گرون نیوفته برات .
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    آقا حسام عزیز همیشه به عنوان کسی که تجربه در رندر داشتن نقش مشاور رو برای ما داشتن و مرجع بود و هست و خواهد بود حرفشون ! @};-@};-
    سیستم پیشنهادی من این هست امیدوارم مورد تأیید استارتر عزیز که خودشون حرفه ای هستند و یک قاضی خوب و آقا حسام عزیز و کلیه کسانی که تجربه رندر داشتن و مدیران عزیز قرار بگیره ! @};-
    شخصاً بنده واقعیت رو بگم که در این موارد تخصصی با تجربه اساتید عزیز حرفه ای در این کار اقدام به انتخاب قطعات کردم با اندک تجربه ناقصم و فقط یک انتخابگر بودم و هستم .
    همون طور که گفتم هیچ نیازی به رفتن به سمت پردازنده های سروری Xeon با اون قیمت بالاشون نیست برای این کاربرد و پردازنده 4930K کفایت می کنه .
    در موارد سنگین تر انتخاب 4960X خواهد بود . البته قیمتش خیلی منطقی نیست . چون فقط تفاوتش در کش بیشتر و فرکانس بیشتر هست .
    RAID0 دو عدد SSD در کاربردهای رندرینگ تأثیرگزار هست واقعاً !

ویرایش توسط Reza Eshraghi : 2014/05/31 در ساعت 19:56

امتیازها
    7,841
    سطح
    59
    284
    کاربر انجمن
    تا قبل از فشار دادن دکمه رندرینگ ، اس اس دی خیلی خیلی کمک میکنه . اما وقتی دکمه رندر رو زدیم ، فقط و فقط سی پی یو ، رم و کارت گرافیک درگیر میشن ، ولی بعضی مواقع که رندر سنگین میشه ، از اس اس دی به عنوان رم استفاده میشه ، باز هم میشه همه چی رو با رم درگیر کرد و راحت رندر گرفت .

به نظر سیستم بی نقص میاد . اگه بتونه سی پی یو رو روی 4.5 اورکلاک کنه ، سرعت رندر گیریش خیلی بالاتر میره .

موفق باشید .
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع