ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 12 از 12

موضوع: لپ تاپ N550JK

امتیازها
    28
    سطح
    1
    2
    کاربر جدید
    یک مورد هم هس که گفتم بگم بد نباشه (این مورد هس که بیشتر باعث دودلی من میشه، دودلی برای انتخاب لپ تاپ یا سیستم!):
    8 سال پیش یکی از فامیلامون با راهنمایی و انتخاب من یک لپ تاپ سونی وایو گرفت، core i5 و گرافیک Radon 5700HD، هر سال تابستون ها و عیدها که همدیگیرو میدیدیم توو این 8 سال هر بازی که خواستیم کردیم با تنظیمات دیفالت خود بازی، ینی برا بازی به تنظیمات بازی نمیرفتیم تا دستکاریش کنیم، با همون تنظیمات دیفالت و اولیه خود بازی، بازی میکردیم، فقط پارسال تابستون بود که برای اجرای بازی مترو لست لایت، چون لگ داشت البته اونم جزیی ولی خب باعث اعصاب خرد کنی میشد، رفتیم توو تنظیمات و یه درجه رزولوشین بازی رو کم کردیم و بعد روون بازی رو اجرا کردیم، اون یه درجه کاهش رزولوشین هم آنچنان گرافیک بازی رو تغییر نداد که متوجه بشیم که بگیم اه، گرافیکش چقد بد و ضعیف شد، اصلا به چشم نیومد!!! این از این، الانم یکی از دوستام بهم اس داد که بازی واچ داگز رو الان گرفته و توو لپ تاپش Z510 a لنوو داره با کیفیت high بازی میکنه و لذت میبره! خب گرافیک هر دوی این لپ تاپ ها از گرافیک لپ تاپ N550JK کمتر هس (مخصوصا اون سونی وایو که مال 8 سال پیش هس) و گرافیک لپ تاپ N550JK از سری گیمینگ GTX و سری مکسول 8 هس، فقط حافظه گرافیکیش متاسفانه به جای DDR5 از DDR3 استفاده شده! حالا با این اوصاف، شما دوستان بازم میگین این لپ تاپ بازی ها رو نمیکشه؟؟؟ واقعا گیج شدم! این موارد و همچنین علاقه خاصی که به لپ تاپ N550JK دارم باعث میشه لپ تاپ رو انتخاب کنم ولی مواردی چون قدرت بیشتر، امکان تعویض و ارتقا قطعات هم باعث میشه سیستم رو انتخاب کنم! خیلی انتخاب سختیه! بازم ممنون میشم از دوستان تا منو راهنمایی کنن...
    با تشکر
    امتیازها
    38,792
    سطح
    100
    6,649
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    دوست عزیز این لپتاپ به هیچ وجه لپتاپ بدی نیست و نخواهد بود !!!

هنوزم میگم قدرت سیستم بیشتره!

اما چون لپتاپ رو پسندیدی میتونی بخری
    ضمن اینکه اینی که میگی قویترین لپتاپی نیست که میتونی با این قیمت بخری
    اینو ببین
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 12 از 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع