ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 36
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط nh4nh4 نمایش پست ها
    تشکر. گرافیک چیزی مثل 2 تا 770 یا 780.
    فکر پلاتیمکس 1000 وات انرمکس باشید !

امتیازها
    863
    سطح
    15
    0
    کاربر جدید
    در مورد خمیر زیر ihs که بحث رو ادامه دادم دلیلش اینه که میخوام کولر خوب بگیرم اگه خمیر بی کیفیت باشه خوب از قدرت کولر به طور کامل استفاده نمیشه . جدا از این من دنبال سی پی یو هم هستم و خوب ایشون فرمودند که سی پی یو های جدید مشکل خمیر بی کیفیت ندارند و با توجه به این من میتونم کمی صبر کنم. (درسته اورکلاک نمیکنم اما هرچی دما کمتر بهتر)
    در مورد گرافیک هم عرض کردم 2تا 770 یا 780 تا در آینده که میخوام اضافه کنمشون مشکل پاور نداشته باشم و از حالا پاور قدرتمندتری پیشنهاد بدند که بعدا نیاز به تعویض نباشه.
    امتیازها
    24,171
    سطح
    94
    7,996
    کاربر اخراجی
    در مورد خمیر زیر ihs که بحث رو ادامه دادم دلیلش اینه که میخوام کولر خوب بگیرم اگه خمیر بی کیفیت باشه خوب از قدرت کولر به طور کامل استفاده نمیشه . جدا از این من دنبال سی پی یو هم هستم و خوب ایشون فرمودند که سی پی یو های جدید مشکل خمیر بی کیفیت ندارند و با توجه به این من میتونم کمی صبر کنم. (درسته اورکلاک نمیکنم اما هرچی دما کمتر بهتر)
    شما طوری تصور میکنید انگار قراره از CPU آتش بباره و قادر به مهارش نیستید. سیستم آینده شما در پرفشارترین حالت برای 4930 که ببندید 55 درجه و در حالت بیکاری هم که دمای محیط خواهد بود.
    پس بهتره از بحث های اضافی خود داری کنیم. نیازی هم به واتر کولر نیست مگر اینکه در آخر خرید سیستم پولی اضافه باشه و بخواهید صرف زیبایی سیستم بکنید
    امتیازها
    863
    سطح
    15
    0
    کاربر جدید
    بنده در اولین پست عرض کردم فعلا به دلیل کمبود بودجه امکان خرید کارت گرافیک ندارم. وگرنه کارهای گرافیکی و بازی انجام میدم بخاطر این کارت گرافیک رو اشاره کردم. در پست اول خودم عرض کردم که همون گرافیک مجتمع پردازنده کافیه. که اگه 2011 بگیرم باید کارت گرافیک اضافه کنم. سیستم 2011 حدود 1 میلیون بیشتر در میاد. ssd240 silicon هم دارم در پست اول اشاره کردم.
    در مورد Raid و رم 4 کاناله یه توضیحی میفرمایید.
    این هم بگم من اصلا نمیخوام بیخودی زیاد خرج کنم. برای مادر بورد استفاده ی من فقط وای فای و sli در آینده و ساتا 6 گیگابایت بر ثانیه و پشتیبانی از رم 2400 تا 32 گیگه. همین. امکانات دیگه برام مهم نیست. فقط زیر فشار کاری زیاد و مداوم هم مقاوم باشه مثل سری sabertooth. چون مدام در حال کار هستم.
    امتیازها
    863
    سطح
    15
    0
    کاربر جدید
    ممنون . پس لطفا یک ایرکولر مناسب که با شانه های رم تداخل نداشته باشند معرفی کنید. یا همون استوک اگه کافیه ....!
    امتیازها
    24,171
    سطح
    94
    7,996
    کاربر اخراجی
    بنده در اولین پست عرض کردم فعلا به دلیل کمبود بودجه امکان خرید کارت گرافیک ندارم. وگرنه کارهای گرافیکی و بازی انجام میدم بخاطر این کارت گرافیک رو اشاره کردم. در پست اول خودم عرض کردم که همون گرافیک مجتمع پردازنده کافیه. که اگه 2011 بگیرم باید کارت گرافیک اضافه کنم. سیستم 2011 حدود 1 میلیون بیشتر در میاد. ssd240 silicon هم دارم در پست اول اشاره کردم.
    در مورد Raid و رم 4 کاناله یه توضیحی میفرمایید.
    این هم بگم من اصلا نمیخوام بیخودی زیاد خرج کنم. برای مادر بورد استفاده ی من فقط وای فای و sli در آینده و ساتا 6 گیگابایت بر ثانیه و پشتیبانی از رم 2400 تا 32 گیگه. همین. امکانات دیگه برام مهم نیست. فقط زیر فشار کاری زیاد و مداوم هم مقاوم باشه مثل سری sabertooth. چون مدام در حال کار هستم.
    شما یک چیزی در مورد رم 2400 شنیدی و حالا مدام تاکید میکنی و دوستان هم کمک نمیکنند.
    ببینید من دوست ندارم این تاپیک مشاوره ساده انقدر طولانی بشه. شما اگر سوکت 2011 رو با 4 ماژول رم تجربه کنی دیگه حرفی برای گفتن باقی نمیمونه. شما 4 ماژول رم 2133 هم تهیه کنی که هرکدام 4 گیگ (مجموعا16 گیگ) باشه اضافه هم خواهی داشت. برای گرافیک ه باز میتونی بجای 750 یه کارت 630 یه 640 که ارزونتره تهیه کنی. سیستمهای آهنگسازی و میکس و مونتاژ همگی سوکت 2011 هستند چون نیاز زیادی به رم و هسته پردازشی cpu دارند. برنامه های مورد استفاده شما این نیاز رو داره چون اکثر اوقات 4 یا 5 برنامه با هم درحال کار هستند.
    ایر کولر رو ببینید بعد خرید سیستم چقدر بودجه باقی میمونه تا برای کولر هزینه کنید
    امتیازها
    24,171
    سطح
    94
    7,996
    کاربر اخراجی
    ممنون . پس لطفا یک ایرکولر مناسب که با شانه های رم تداخل نداشته باشند معرفی کنید. یا همون استوک اگه کافیه ....!
    کدوم رم ؟ کدوم شانه ؟ خودتون تاپیک خودتون رو منحرف میکنید؟ شما که هنوز چیزی نخریدید. کولر چون تو سیستم شما اهمیت چندانی نداره بعد خرید سیستم انجام میشه. اگر وجود آنتن گیرنده وای فای روی مینبورد برای شما واجبه مدل asus x79-Delux wifi با قیمت حدود 1/400 موجوده
    امتیازها
    863
    سطح
    15
    0
    کاربر جدید
    من چون تهران نیستم باید قطعات رو یکجا خریداری کنم. و نمیتونم یک بار دیگه فقط برای خرید کولر برم. رم رو انتخاب کردم gskill شانه بلند هستند.
    امتیازها
    24,171
    سطح
    94
    7,996
    کاربر اخراجی
    من چون تهران نیستم باید قطعات رو یکجا خریداری کنم. و نمیتونم یک بار دیگه فقط برای خرید کولر برم. رم رو انتخاب کردم gskill شانه بلند هستند.
    آخه رم جی اسکیل کجا بوده؟ شما یه کیت رم 4 کاناله پیدا کن بعدش یه کولر مناسب هم انتخاب میکنیم همه سیستم رو هم یکجا خرید میکنید. البته اگر با همین سیستم X79 موافق هستید
    امتیازها
    863
    سطح
    15
    0
    کاربر جدید
    خوب من هم میگم از 4 عدد رم gskill. اگه شما پیشنهادی دارید بفرمایید. چون من اطلاعاتم ناقصه تاپیک زدم که شما انتخاب کنید. من فقط نظرم رو میگم.
صفحه 3 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 36

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)